Chat with us, powered by LiveChat
AUTORISEERITUD ORIGINAALtoode
TRANSPORT 24H JOOKSUL
TOETAGE VESTLUSE, MEILISE JA TELEFONI LÄBI
TASUTA VIBILIIN +4969 - 173261340
 
MICROSOFT VISIO 2013 STANDARD

MICROSOFT VISIO 2013 STANDARD

84,95 € *

sh käibemaks

Saadaval kohese allalaadimisena


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

MS Visio Standard 2013 – ostke kasutatud tarkvarana professionaalseks visualiseerimiseks...rohkem
Tooteteave "MICROSOFT VISIO 2013 STANDARD"

MS Visio Standard 2013 – ostke kasutatud tarkvarana professionaalseks visualiseerimiseks tõestatud programm

Visio Standard 2013 pakub laia valikut malle diagrammide loomiseks paljudes ärivaldkondades: see võimaldab nii tehnilisi ja äriprotsesse kui ka teaduslikke struktuure eristatud kujul visualiseerida viisil. Seega sobib Visio Standard 2013 kõikjal, kus keerulisi probleeme ja protsesse ning organisatsioonilisi struktuure selgitatakse graafilise kujutisega.

Kõik diagrammitüübid on selgelt paigutatud vastava rakendusala mallide järgi ja neid saab täita teabega vastavalt teie vajadustele või lohistamise abil täiendavalt kujunditega kohandada.

Kasutajad saavad kergesti leida oma tee ümber Visio 2013 Standard , kasutades arvutiliideses tuttav Office'i programmide ja integreeritud tööriistu ka intuitiivne siin kohaldata rakendage spetsifikatsioonid või ideed kohe informatiivsete diagrammide kujul.

Millistele kasutajarühmadele on Visio 2013 standardversioon mõeldud?

See MS Visio 2013 standardväljaanne pakub juba kõiki nõudeid, mida kasutada keerukate diagrammide kujul visualisatsioonide loomiseks – väga erinevates valdkondades ja alati professionaalsel tasemel, näiteks nii VKEde ja füüsilisest isikust oodata on. Visio programmi aluseks on kujundid, mis on vastavalt kasutusvaldkonnale selgelt jaotatud šabloonidena, neid saab ka vastavalt enda vajadustele edasi kohandada ja salvestada, et need oleks uute mallidena taas saadaval. p>

Visio 2013 Standard Editioni teine eelis on selle laialdane ühilduvus, mis ulatub Windows 7-st kuni Windows 10 piisab, see versioon on eriti atraktiivne neile kasutajatele, kes veel töötavad vanema operatsioonisüsteemi ja kes ei vaja uuendada oma olemasolevat Microsofti programmid.

Microsoft Visio 2013 standardväljaanne on saadaval Wiresofti tarkvarapoes ühekordse litsentsina ostuversioonina – nn kasutatud tarkvarana, mis tekkis ettevõtte lõpetamisel. hulgilitsentsivõti See tähendab ka, et see on oluliselt madalam hind võrreldes uus kaupu. Wiresofti kasutatud tarkvaralitsentsid on eriti ökonoomne lahendus kasutajarühmadele, nagu VKEd ja füüsilisest isikust ettevõtjad, kes saavad ise kasutada professionaalset Microsofti tarkvara, näiteks Visio 2013.

Wiresofti tarkvara veebipoest leiate ka palju muid Microsofti rakendusi, sealhulgas Windowsi operatsioonisüsteeme, mis ühilduvad programmiga Visio 2013 – alati sama odav kasutatud tarkvara Single litsentsid. Järgmises ülevaates on esitatud Visio 2013 standardversiooni olulisemad funktsioonid ja tööriistad.

Kasutage rakenduses Visio Standard 2013 paljusid malle või kohandage neid kujunditega

Visio Standard 2013 sisaldab palju standardskeeme, mis sobivad nii tüüpiliste projektide kui ka organisatsioonistruktuuride ja protsesside visualiseerimiseks enamikus ärivaldkondades. Need hõlmavad järgmist tüüpi diagramme:

 • Standardsed vooskeemid protsesside dokumenteerimiseks, aga ka erivormid, nagu
 • Andmevoo diagrammid süsteemide visualiseerimiseks,
 • Protsessi vooskeemid, kuna neid kasutatakse peamiselt keemiliste protsesside inseneritöös, samuti
 • Töövoo diagrammid, mis selgitavad protsesside dünaamikat ja
 • Äriprotsesside modelleerimise diagrammid.

On ka tüüpi nagu kaardid ja plaanid, võrk, tarkvara ja andmebaasi diagrammid saadaval - eriti need Unified Modeling Language (UML) tüüp, mida kasutatakse laialdaselt Standard meetod kasutatakse tarkvaramudelite ja kujunduste, sealhulgas sortide visualiseerimiseks:

 • Üldiste struktuurimudelite klassiskeemid
 • Komponentide diagrammid süsteemi komponentide kujutamiseks
 • Riist- ja tarkvaraelementide käitussüsteemide juurutusskeemid
 • Järjestusdiagrammid kõigi interaktsioonis osalevate elementide salvestamiseks, samuti
 • Tegevusdiagrammid, kasutusjuhtude diagrammid, sidediagrammid, andmebaasi tähistusskeemid jne.

Kõiki neid malle saab rakenduses Visio Standard 2013 laiendada või täiendada olemasolevate kujunditega või omaloodud kujundite abil ning salvestada ka kasutaja määratud mallidena.

Põhiteave Visio 2013 Standardi struktuuri kohta

Visio 2013 standard, nagu iga teine Visio tarkvara , on üles ehitatud modulaarsel põhimõttel , nii et kasutajad saavad kiiresti leida oma tee ümber. See tähendab, et ka kogenematud kasutajad saavad diagramme kohe ja suhteliselt lihtsalt luua.

Kujundid

Põhielementideks on nn kujundid – etteantud joonistusobjektid –, millest koostatakse diagramm. Selline kujundmoodul lohistatakse ja kukutatakse uuele joonistuslehele, mis on põhikujundi koopia. Olenevalt sellest, kui palju selliseid kujundeid on vaja, saab need põhikujult lohistada; Visios nimetatakse neid koopiaid erinevalt nendest eksemplarideks.

Kopeeritud kujundeid saab nüüd edasi redigeerida, kasutades erinevaid valikupunkte – nt pöörata, muuta laiust ja kõrgust, skaleerida või omavahel nooltega siduda jne ning teksti kasutada võib ka pista ja värvi, joone laius või kontuuri saab reguleerida.

mallid

Teatud tüüpi kujud on Visio 2013 alati kombineerida nn malle, mis on kogude kujundeid, mis kuuluvad teatud skeemitüübi. Seetõttu võivad samad kujundid esineda erinevates šabloonides. Selle eeliseks on see, et olenevalt valitud diagrammi tüübist - nt standardne vooskeem - sisalduvad kõik selleks vajalikud kujundid vastavas mallis, aga ka teistes mallides, mis on mõeldud täiesti erinevate diagrammide koostamiseks, kuid mõned neist on sarnased Kasuta kujundeid.

Mallid rakenduses Visio 2013

Teatud tüüpi diagrammi loomiseks saavad kasutajad nüüd lihtsalt sobiva malli välja kutsuda ja alustada – teine võimalus on lihtsalt avada vastav mall, millel on juba omamoodi mall põhistruktuur diagrammi ja muuta seda malli seotud malli, mis on avatud samal ajal. Näiteks mallis "organisatsiooniskeem" on saadaval kõik sobivad kujundid: see hõlmab muuhulgas sageli esinevaid positsioone, nagu "konsultant", "juht", "juht" jne. seejärel muudeti täiendavalt samuti oma kuju võib lisada.

Valmis diagrammi on võimalik salvestada ka Visio 2013-s, et see oleks saadaval ka järgmisel programmi avamisel. Visio-tüüpi .vsd-faile saab pukseerimise teel kasutada ka teistes Microsofti programmides, sealhulgas PowerPointis, et neid seal esitluse osana kasutada. Ainus asi, mida siinkohal märkida, on see, et programmiga Visio Standard 2013 loodud failid ei ühildu uuemate Office'i programmidega.

Visio Standard 2013 täiustused ja uued funktsioonid

Microsoft Visio 2013 Standardi töölauavaade tundub Office'i programmide visuaalse orientatsiooni tõttu kohe tuttav. Lisaks pakub see eelmise versiooniga võrreldes tervet rida täiustusi, laiendusi ja uusi funktsioone:

 • Diagrammimallide optimeerimine: Microsoft Visio 2013 Standardi diagrammimallidesse on integreeritud mõned täiustused, mis ei mõjuta mitte ainult standardseid kujundeid, vaid ka ajaskaala, standardit ja üksikasjalikku võrku. Eelkõige kehtib see andmebaaside mallide, organisatsiooniskeemide, aga ka äriprotsesside modelleerimise ja UML-i valdkondade kohta – ühtne modelleerimiskeel – modelleerimiskeel, mida kasutatakse tarkvarakomponentide ehituse ja dokumentatsiooni visualiseerimiseks.
 • Uus Drag & amp; Drop-funktsioon: Pukseerimise integreerimine muudab Visio 2013 Standardi kasutamise palju lihtsamaks ja paindlikumaks. Andmeid ei saa mitte ainult integreerida otse diagrammidesse, vaid programmis Vision 2013 loodud diagramme saab lisada ka Exceli ja Wordi dokumentidesse.
 • Uued failivormingud: kõik Visioga loodud failid salvestatakse vaikimisi vsdx-failidena. Programm tuvastab ja salvestab ka failivormingud vsdm, .vssm, .vssx, .vstm ja .vstx loe ja salvestab.
 • Uued vormindamisvalikud. Viimaseks, kuid mitte vähem tähtsaks, ei sisalda Microsoft Visio Standard 2013 mitte ainult palju uusi kujundeid, värve ja kujundusi, vaid ka selliseid efekte nagu gradiendid, varjud ja 3D. Lisaks näitab tarkvara koheselt, kas kujundite ja värvide määramist, millega on märgitud teatud elementide vahelised viited, saab kasutada ka visualiseeritud projekti realiseerimiseks.

Microsoft Visio 2013 standardi riistvaranõuded

Microsoft Visio 2013 Standard on saadaval 32-bitise ja 64-bitise versioonina – vastavalt sellele kehtivad erinevad mälunõuded.

Oluline märkus: Visio 2013 versioon ei ühildu Microsoft Office 2016-ga!

 • Operatsioonisüsteemid: Windows 7 SP1, Windows 8, Windows 10 – 32-bitine või 64-bitine
 • Serveri operatsioonisüsteemid: Windows Server 2003 R2 või Windows Server 2008 – ainult 64-bitine
 • Protsessor: x64-bitine või x86-bitine vähemalt 1 GHz ja SSE2
 • Töömälu (RAM): vähemalt 1 GB (32-bitine) või 2 GB (64-bitine)
 • Kõvakettaruumi: vähemalt 3 GB
 • Ekraan: DirectX10-toega graafikakaart, eraldusvõime vähemalt 1024 x 576 pikslit

Ostke MS Visio 2013 Standard Edition odava kasutatud tarkvarana Wiresoftilt

MS Visio 2013 standardväljaannet pakutakse Wiresofti veebipoes standardväljaandes ühe kasutaja litsentsina soodsa hinnaga kasutatud tarkvarana, mis tähendab et hind on oluliselt madalam kui vastav uus kaup - kuigi siin regulaarselt jaemüügi peaaegu eranditult ainult uusim tarkvara versioon pakutakse. Lisaks oluliselt madalamale ostuhinnale pakub Wiresoftist saadaolev Visio ostuversioon oma piiramatu kasutusvõimaluse tõttu majanduslikku eelist, kuna tegemist ei ole tellimusversiooniga, mis sisaldab lepingulisi kohustusi koos tasuliste uuendustega.

Visio 2013 Standard Editioni jaoks pakutava üksikkasutaja litsentsi aluseks on selle Microsofti programmi hulgilitsents, mille algselt omandas ettevõte ja vajadusel ka aktiveeriti . Wiresoft jagas selle hulgilitsentsi seaduslikult lubatud edasimüügi või omandamisega ja muudeti individuaalseteks litsentsideks; sellest tulenevaid individuaalseid litsentse nimetatakse edaspidi kasutatud tarkvaraks või "kasutatud tarkvaraks".

Siiski ei jagamine üksikuteks litsentsideks ega Visio 2013 uus nimetamine "kasutatud tarkvaraks" ei tähenda mingeid piiranguid funktsioonide ulatusele või kasutatavusele ajaliselt – on ühest küljest, kuna tarkvara üldiselt ei saa vananeb, teiselt poolt, sest see protsess ei riku kehtivaid eeskirju.

ostmine tarkvara on seetõttu alati ohutu äri Wiresoft, sest kõik kasutatud tarkvara litsentside pakutakse, nagu Standard Edition Microsoft Visio 2013 pärit ettevõtted põhinevad Euroopas aluseks äri tehinguid reguleerib ELis kohaldatav kohtupraktika; see ütleb selgelt, et kasutatud tarkvara edasimüük on seaduslikult lubatud. Seda kinnitavad selgelt ka erinevad kohtulahendid, nii et teie kui ostja vastutusrisk on usaldusväärselt välistatud. Lisaks on teie ostetud tarkvara ka auditikindel tänu eelmiste ostjate või müüjate täielikule kontrollile Wiresoftis.

Tarkvara ostmine Wiresoftist pakub seega teile ainult eeliseid! Ostes kasutatud tarkvaralitsentsi MS Visio 2013 Standardi või mõne muu programmi jaoks, saate lisaks hinnaeelisele uute toodetega võrreldes kasu ka ostja turvalisusest tänu kohesele allalaadimisele ja kohesele litsentsi aktiveerimisele hulgilitsentsi võtmega, mis kehtib ainult teie ostetud toode pärast makseprotsessi lõppu. Lisaks pakub Wiresofti kasutatud tarkvara valik teile võimalust piiranguteta ise kasutada eksklusiivseid Microsofti programmiväljaandeid.

Wiresoft Shop for Microsofti kasutatud tarkvara leiate MS Visio Standard 2013 mitte ainult selle programmi muudest versioonidest või väljaannetest, vaid ka paljudest teistest Microsofti rakendustest , mis on kooskõlas selle programmi versiooni, nt Windows operatsioonisüsteemide ja Windowsi operatsioonisüsteemide Kui teil on küsimusi MS Visio Standard 2013 või mis tahes muu Microsofti tarkvara saadaval Wiresoft Shop lihtsalt kasutada meie pädev, sõbralik nõustamine - vestluse või telefoni või e meilirakenduste.

Lugege, kirjutage ja arutage arvustusi ...rohkem
Klientide hinnangud "MICROSOFT VISIO 2013 STANDARD"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Viimati nähtud