Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
MICROSOFT VISIO 2013 STANDARD
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.

MICROSOFT VISIO 2013 STANDARD

Saadaval kohese allalaadimisena

 • SW10026
 • D86-05338
 • Püsivalt kehtiv
 • Kõik keeled
 • EU
TARKVARA ALLALAADIMINE + LITSENTS
57,90 € * 62,90 € * (7,95% säästetud)

sh käibemaks

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILID  
Versioon Täielik versioon
Seadmed 1x
Tarne ulatus Allalaadimine + litsents
Keskmine Lae alla
Runtime Piiramatu
Keeled Kõik keeled
Tarneaeg  Mõned minutid
Süsteem  Windows (32bit/64bit)
Terminal server Ühilduv


Visio Standard 2013 pakub laia valikut malle diagrammide loomiseks paljudes ärivaldkondades: tehnilisi ja äriprotsesse ning teaduslikke struktuure saab visualiseerida diferentseeritult. Visio Standard 2013 sobib seega kõikjal, kus keerulisi fakte ja protsesse ning organisatsioonilisi struktuure selgitatakse graafilise esituse abil. Kõik diagrammitüübid on selgelt paigutatud vastavalt vastava valdkonna mallidele ja neid saab vastavalt oma vajadustele täita teabega või kujunditega edasi kohandada drag & drop'i abil. Kasutajad saavad hõlpsasti orienteeruda Visio 2013 Standard Office-programmidest tuttava töölaua kasutajaliidese kaudu. Lisaks saab ka siin intuitiivselt kasutada integreeritud tööriistu, et muuta spetsifikatsioonid või ideed kohe informatiivseteks diagrammideks.

Kui teil on toote kohta lisaküsimusi, võtke ühendust meie klienditeenindusega.

Tooteteave "MICROSOFT VISIO 2013 STANDARD"

MS Visio Standard 2013 - osta tõestatud programm professionaalsete visualiseerimiste jaoks kasutatud tarkvarana

Visio Standard 2013 pakub laia valikut malle diagrammide loomiseks paljudes ärivaldkondades: nii tehnilisi ja äriprotsesse kui ka teaduslikke struktuure saab seega erinevalt visualiseerida. Seega sobib Visio Standard 2013 kõikjal, kus keerulisi fakte ja protsesse ning organisatsioonilisi struktuure selgitatakse graafilise esituse abil .

Kõik diagrammitüübid on selgelt paigutatud vastavalt vastava rakendusvaldkonna mallidele ja neid saab täita teabega vastavalt oma vajadustele või kohandada kujunditega drag & drop'i abil.

Kasutajad saavad hõlpsasti orienteeruda Visio 2013 Standard programmist Office tuttava töölaua kasutajaliidese kaudu. Lisaks saab ka siin intuitiivselt kasutada integreeritud tööriistu, et muuta spetsifikatsioonid või ideed kohe informatiivseteks diagrammideks .

Millistele kasutajarühmadele on mõeldud Visio 2013 Standard Edition?

See Standard MS Visio 2013 väljaanne pakub juba kõiki eeldusi, et kasutada keerukate visualiseeringute loomiseks diagrammide kujul - täiesti erinevates valdkondades ja alati professionaalsel tasemel, nagu seda ootavad nii VKEd kui ka füüsilisest isikust ettevõtjad. Visio programmi aluseks on siin kujundid, mis on selgelt organiseeritud mallidesse sõltuvalt rakendusvaldkonnast, neid saab ka edaspidi kohandada vastavalt oma vajadustele ja salvestada, et need oleksid uuesti uute mallidena kättesaadavad.

Visio 2013 Standard Editioni teine eelis on selle lai ühilduvus, mis ulatub Windows 7-st kuni Windows 10-sse, mis teeb selle versiooni eriti atraktiivseks neile kasutajatele, kes töötavad veel vanema operatsioonisüsteemiga ja ei ole selle tarkvara kasutamiseks sõltuvuses oma olemasolevate Microsofti programmide uuendamisest.

Standard-Edition Microsoft Visio 2013 on saadaval Wiresofti tarkvarapoes üksiklitsentsina ostuversioonis - nn kasutatud tarkvarana, mis on tekkinud mahulitsentsi lõpetamisel, seega on ka selle hind võrreldes uue kaubaga oluliselt madalam. Wiresofti kasutatud tarkvaralitsentsid on eriti ökonoomne lahendus selliste kasutajagruppide jaoks nagu VKEd ja füüsilisest isikust ettevõtjad, kes kasutavad ise professionaalset Microsofti tarkvara, näiteks Visio 2013.

Lisaks sellele leiavad nad Wiresoft Software veebipoest palju muid Microsofti rakendusi, sealhulgas Windows operatsioonisüsteemid, mis ühilduvad Visio 2013-ga - alati soodsate kasutatud tarkvara üksiklitsentsidena. Järgnev ülevaade tutvustab Visio 2013 Standard Editioni kõige olulisemaid funktsioone ja vahendeid.

Kasutage Visio Standard 2013 mitmeid malle - või kohandage neid kujunditega

Visio Standard 2013 sisaldab laia valikut Standard skeeme, mis sobivad nii tüüpiliste projektide kui ka enamikus ärivaldkondades levinud korrastruktuuride ja protsesside visualiseerimiseks. Nende hulka kuuluvad järgmised diagrammitüübid:

 • Standard-vooludiagrammid protsesside dokumenteerimiseks, aga ka erivormid nagu
 • Andmevoogude diagrammid süsteemide visualiseerimiseks,
 • Protsessivooludiagrammid, kuna neid kasutatakse peamiselt keemilises menetlustehnikas, samuti
 • Töövoogude diagrammid, mida kasutatakse protsesside dünaamika selgitamiseks, ja
 • Äriprotsesside modelleerimise diagrammid.

Lisaks sellele on saadaval ka sellised tüübid nagu kaardid, aga ka põrandaplaanid, võrgudiagrammid ning tarkvara ja andmebaaside diagrammid - eriti need, mis kuuluvad Unified Modeling Language (UML) tüüpi, mis on laialdaselt kasutatav standardmeetod tarkvaramudelite ja -kujunduste, sealhulgas sortide visualiseerimiseks:

 • Üldiste struktuurimudelite klassidiagrammid
 • Komponentdiagrammid süsteemi komponentide kujutamiseks
 • Riistvara- ja tarkvaraelementidest koosnevate jooksvate süsteemide kasutuselevõtu skeemid
 • Järjestusdiagrammid, et jäädvustada kõik interaktsioonis osalevad elemendid, ja
 • Tegevusdiagrammid, kasutusjuhtumi diagrammid, kommunikatsioonidiagrammid, andmebaasi notatsioonidiagrammid jne.

Kõiki neid malle saab Visio Standard 2013 abil täiustada või laiendada, kasutades olemasolevaid kujundeid või kasutaja poolt loodud kohandatud kujundeid, ning neid saab salvestada ka kohandatud mallidena.

Põhiteave Visio 2013 struktuuri kohta Standard

Visio 2013 Standard, nagu iga teine Visio tarkvara, on korraldatud modulaarse põhimõtte järgi, et kasutajad saaksid selles kiiresti orienteeruda. See tähendab, et isegi kogenematu saab kohe ja suhteliselt hõlpsasti skeeme luua.

Kujundid

Põhielemendid on nn kujundid - ettemääratud joonistusobjektid - millest diagramm koosneb. Selline kuju komponent lohistatakse uuele joonistuslehele Drag&Drop abil; see on põhikuju koopia. Sõltuvalt sellest, kui palju selliseid kujundeid on vaja, saab neid vedada põhikujust. Visio's nimetatakse neid koopiaid, erinevalt põhikujust, instantsideks.

Kopeeritud kujundeid saab nüüd erinevate olemasolevate valikupunktide abil edasi redigeerida - nt pöörata, muuta laiust ja kõrgust, skaleerida või ka omavahel nooltega ühendada jne, samuti saab sisestada teksti ja reguleerida värvi, joone laiust või kontuuri.

Kujundid

Teatud tüüpi kujundid on Visio 2013-s alati kombineeritud nn mallidesse, mis on teatud diagrammitüübi juurde kuuluvad kujundikogumid. Seega võivad samad kujundid esineda erinevates mallides. Selle eeliseks on see, et sõltuvalt valitud diagrammitüübist - nt standardne vooskeem - sisalduvad kõik vajalikud kujundid kõnealuses mallil, aga ka teistes mallides, mis on mõeldud täiesti erinevate diagrammide loomiseks, kuid kasutavad osaliselt sarnaseid kujundeid.

Visio 2013 mallid

Teatud tüüpi diagrammi loomiseks saavad kasutajad nüüd lihtsalt vastava malli üles kutsuda ja alustada - teine võimalus on lihtsalt avada vastav mall, mis sisaldab juba mingi diagrammi põhistruktuuri, ja seda edasi redigeerida samal ajal avatud seotud mallil sisalduvate kujunditega. Näiteks "Organigrammi" mallil on olemas kõik sobivad kujundid: nende hulka kuuluvad muu hulgas  sageli esinevad ametikohad nagu "konsultant", "juht", "tegevdirektor" jne. Neid saab seejärel edasi muuta või täiendada oma kujunditega.

Valmis diagrammi on võimalik Visio 2013-s salvestada, et see oleks programmi järgmisel avamisel saadaval. Tüüpi .vsd Visio faile saab kasutada ka teistes Microsofti programmides drag & drop'i abil, sealhulgas PowerPointis, kus neid saab kasutada esitluse osana. Tuleb ainult märkida, et Visio Standard 2013 abil loodud failid ei ühildu uuemate Office programmidega.

Visio Standard 2013 täiustused ja uued funktsioonid

Microsoft Visio 2013 Standard töölaua vaade tundub kohe tuttav, kuna see on visuaalselt orienteeritud Office-programmidele. Lisaks pakub see terve rea parandusi, täiustusi ja uusi funktsioone võrreldes eelmise versiooniga:

 • Diagrammi mallide optimeerimine: koos diagrammi mallidega Microsoft Visio 2013 Standard mõned parandused integreeritud, mis ei puuduta ainult Standard-kujusid, vaid ka ajatelge, Standard- samuti üksikasjalikku võrku. Eelkõige puudutab see andmebaaside malle, organisatsioonilisi skeeme, samuti äriprotsesside modelleerimise ja UMLi (Unified Modeling Language) valdkondi - modelleerimiskeel, mida kasutatakse tarkvara komponentide projekteerimise ja dokumenteerimise visualiseerimiseks.
 • Uus drag & drop-funktsioon: drag & drop integreerimine muudab Visio 2013 Standard kasutamise palju lihtsamaks ja paindlikumaks. See ei võimalda mitte ainult andmeid otse diagrammidesse integreerida, vaid Visio 2013-s loodud diagrammid saab sisestada ka Exceli ja Wordi dokumentidesse.
 • Uued failivormingud: Kõik Visio abil loodud failid salvestatakse vaikimisi .vsdx failidena. Programm tunneb ära ja salvestab ka vsdm, .vssm, .vssx, .vstm ja .vstx lugemis- ja salvestusformaadid.
 • Uued vormindamisvõimalused: Lõpetuseks, Microsoft Visio Standard 2013 ei sisalda mitte ainult palju uusi kujundeid ja värve ning kujundusi, vaid ka selliseid efekte nagu gradiendid, varjud ja 3D. Lisaks näitab tarkvara kohe, kas sellega visualiseeritud projekti saab rakendada, määrates teatud elementide vahelisi viiteid tähistavad kujundid ja värvid.

Microsoft Visio 2013 riistvaranõuded Standard

Microsoft Visio 2013 Standard on saadaval 32-bitise ja 64-bitise versioonina - vastavalt sellele kehtivad erinevad mäluvajadused.

Oluline märkus: Visio 2013 versioon ei ühildu Microsoft Office 2016 versiooniga!

 • Operatsioonisüsteemid: Windows 7 SP1, Windows 8, Windows 10 - 32- ja 64-bitine versioon
 • Serveri operatsioonisüsteemid: Windows Server 2003 R2 või Windows Server 2008 - ainult 64-bitine versioon
 • Protsessor: x64-bitine või x86-bitine, vähemalt 1 GHz ja SSE2
 • RAM: vähemalt 1 GB (32-bitine) või 2 GB (64-bitine)
 • Kõvakettaruum: vähemalt 3 GB
 • Näita: DirectX10-võimeline graafikakaart, resolutsioon vähemalt 1024 x 576 pikslit

Osta MS Visio 2013 Standard Edition odava kasutatud tarkvarana Wiresoftist Edition

MS Visio 2013 Standard Edition'i pakutakse Wiresofti veebipoes Standard Edition'i ühe kasutaja litsentsi kujul soodsa hinnaga kasutatud tarkvarana, seega on hind oluliselt madalam kui vastaval uuel tootel - samas kui siin tavakaubanduses pakutakse peaaegu eranditult ainult viimast tarkvaraversiooni. Lisaks oluliselt madalamale ostuhinnale pakub Wiresoftist saadav Visio ostuversioon majanduslikku eelist tänu piiramatule kasutatavusele piiramatu aja jooksul, sest tegemist ei ole tellimusversiooniga, mis sisaldab lepingulisi kohustusi koos tasuliste uuendustega.

Pakutava Visio 2013 Standard Editioni ühe kasutaja litsentsi aluseks on selle Microsofti programmi mahulitsents, mille ettevõte on algselt ostnud ja võib-olla ka aktiveerinud. Seaduslikult lubatud edasimüügiga või omandamisega Wiresofti poolt jagati see mahulitsents ja muudeti üksiklitsentsideks; saadud üksiklitsentse nimetatakse edaspidi kasutatud tarkvaraks.

Siiski ei tähenda ei üksikuteks litsentsideks jagamine ega Visio 2013 uus nimetamine "kasutatud tarkvaraks" mingeid piiranguid funktsioonide ulatuse või kasutusaja osas - ühelt poolt, kuna tarkvara ei saa üldiselt ära kuluda, ja teiselt poolt, kuna see protsess ei riku ühtegi kehtivat sätet.

Tarkvara ostmine Wiresofti kaudu on seega alati turvaline äri, sest kõik pakutavad kasutatud tarkvaralitsentsid, näiteks Microsoft Visio 2013 Standard Edition, pärinevad Euroopas asuvatelt ettevõtetelt, nii et nende aluseks olevad äritehingud on reguleeritud ELis kehtivate õigusaktidega, mis sätestavad selgelt, et kasutatud tarkvara edasimüük on seadusega lubatud. Seda kinnitavad selgelt ka erinevad kohtuotsused, nii et ka teie kui ostja vastutusrisk on usaldusväärselt välistatud. Lisaks sellele on Wiresoftist ostetud tarkvara ka auditeerimiskindel tänu eelmiste ostjate või müüjate täielikule tõendusmaterjalile.

Wiresofti tarkvara ostmine pakub teile seega ainult eeliseid! MS Visio 2013 Standard või mõne muu programmi kasutatud tarkvaralitsentsi ostmisel ei saa te mitte ainult kasu hinnaeelisest eelisest võrreldes uute toodetega, vaid ka ostja turvalisusest, mis tuleneb kohesest allalaadimisest ja kohesest litsentsi aktiveerimisest litsentsi võtmega, mis kehtib ainult teie ostetud toote jaoks pärast makseprotsessi lõpuleviimist. Lisaks annab Wiresofti kasutatud tarkvara pakkumine teile võimaluse kasutada eksklusiivseid Microsofti programmiväljaandeid ise ja ilma piiranguteta.

Wiresofti kasutatud Microsofti tarkvara poest ei leia seega lisaks MS Visio Standard 2013-le mitte ainult selle programmi teisi versioone või väljaandeid, vaid ka palju teisi Microsofti rakendusi, mis ühilduvad selle programmiversiooniga, nt Windows operatsioonisüsteemid ja Windows serveri operatsioonisüsteemid. Kui teil on küsimusi MS Visio Standard 2013 või mõne muu Wiresofti poes saadaval oleva Microsofti tarkvara kohta, kasutage lihtsalt meie pädevat ja sõbralikku nõustamist - kas vestluse või telefoni teel või e-posti teel.

Lingid aadressile "MICROSOFT VISIO 2013 STANDARD"
Klientide hinnangud "MICROSOFT VISIO 2013 STANDARD"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Kategooriad