Chat with us, powered by LiveChat
AUTORISEERITUD ORIGINAALtoode
TRANSPORT 24H JOOKSUL
TOETAGE VESTLUSE, MEILISE JA TELEFONI LÄBI
TASUTA VIBILIIN +4969 - 173261340
 
MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 USER CAL

MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 USER CAL

34,95 € *

sh käibemaks

Kohe kättetoimetamiseks saadaval, tarneaeg 24 tundi


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Microsoft Exchange Server 2016 User CAL-id kasutatud tarkvarana Microsoft Exchange Server 2016...rohkem
Tooteteave "MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 USER CAL"

Microsoft Exchange Server 2016 User CAL-id kasutatud tarkvarana

Microsoft Exchange Server 2016 serveriteenustele juurdepääsuks standard- ja ettevõtteväljaannetes vajab iga kasutaja lisaks tegelikule serverilitsentsile ka isiklikku kliendi juurdepääsulitsentsi: Exchange Server 2016 Kasutaja CAL. Ainuüksi see annab konkreetsele registreeritud isikule vastavad juurdepääsuõigused.

Kuna Exchange Server 2016 Standardi või Enterprise'i litsents ei sisalda Microsofti litsentsihalduse sätete kohaselt täiendavaid kasutajaõigusi, tuleb need hankida eraldi litsentsi vormis. kasutaja CAL. Registreeritud kasutaja saab seejärel kasutada vastavaid Exchange Serveri funktsioone vabalt valitava seadme kaudu.

Exchange Server 2016 Standard- ja Enterprise Editioni kasutatud kasutaja CAL-id on saadaval Wiresoftilt taskukohase hinnaga – ka individuaalselt paindlikuks, vajadustel põhinevaks litsentsimiseks. See kasutatud tarkvara pakub samu funktsioone nagu Exchange Server 2016 kasutajakliendi juurdepääsulitsentsid, mida pakutakse uute kaupadena ametliku Microsofti hulgilitsentsiprogrammi kaudu.

Kasutage kõiki MS Exchange Server 2016 funktsioone kasutatud kasutaja CAL-iga

Exchange Server 2016 on kaasaegses ettevõttes sidesüsteemi protsesside juhtimise ja administreerimise aluseks. Sise- ja välisliidesena ühendab see töötajaid ja osakondi üle asukohtade ning suurendab protsesside efektiivsust: Exchange Server 2016 abil saab kontakte ja e-kirju tsentraalselt hallata ja selgelt arhiveerida; Ühist tööd dokumentidega parandab muuhulgas versioonihaldus. Optimeeritud serveriarhitektuur vähendab serverirollide arvu kahele: Postkast ja Edge Transport; Samuti on lihtsustatud skaleerimist ja täiustatud erinevate pilveteenuste tuge. Muud funktsioonid:

  • eDiscovery otsinguarhitektuur kasutab nüüd mitut serverit ja töötab seega asünkroonselt ja detsentraalselt.
  • Kontekstipõhised filtrid aitavad otsitavat teavet hõlpsamini leida.
  • Otsingu täiustatud skaleeritavus suurendab otsitavate postkastide ja arhiivipostkastide arvu kokku 20 000-ni.
  • Outlook 2016 või Outlook on Web pakub andmete saatmisel paremat haldamist, sealhulgas individuaalselt kohandatud juurdepääsuõigusi.
  • Postkastide hübriidstsenaariumide tugi.
  • Andmekao vältimine (DLP) pakub täiustatud turvalisust andmetele ja pahavaraga meilide vastuvõtmisel.
  • Standardne Outlooki protokoll – MAPI üle HTTP – parandab Exchange'i ühenduste töökindlust ja stabiilsust.

Ülevaade Exchange Server 2016 Standard ja Enterprise Editioni kasutaja CAL-idest kui kasutatud tarkvarast

Põhimõtteliselt ei erine kasutaja CAL-id, mida Wiresoft kasutab kasutatud tarkvarana, võrreldavatest uutest CAL-idest: need sisaldavad samu valikuid, mis iga teise Exchange Server 2016-ks. Standard ja Enterprise väljaanded, et saaksid kasutada saadaolevaid teenuseid. Sel põhjusel on kasutaja CAL-ide jaoks kasutatud tarkvara paljude ettevõtete ja organisatsioonide jaoks odav alternatiiv töötajatele Exchange Serveri juurdepääsulitsentsiga varustamiseks. Järgmine ülevaade selgitab kõiki eeliseid ja erifunktsioone.

Teave Microsofti litsentside haldamise kohta Exchange Server 2016 jaoks koos CAL-idega

Microsofti litsentsihaldus sisaldab sätteid Exchange Server 2016 standard- ja ettevõtteväljaannetes juurdepääsuõigustega kasutajate täiendava litsentsimise kohta, et nad pääseksid juurde e-kirjadele jne. Serverilitsentsis juba sisalduvad CAL-id on mõeldud ainult administraatoritele ja neid ei tohi kasutada tavaliste Exchange'i teenuste jaoks. Ainult kliendi juurdepääsulitsents, näiteks kasutaja CAL, annab töötajale isiklikud õigused kasutada Exchange Serveri funktsioone – mis tahes Windowsiga ühilduvas seadmes. Peale Exchange Server 2016 kliendi-/serverikeskkonna isiklike juurdepääsuõiguste ei sisalda see kasutaja CAL täiendavat tarkvara.

Millised CAL-id on Exchange Server 2016 standard- ja Enterprise Editioni jaoks olemas?

Exchange Server 2016 standard- ja ettevõtteväljaande CAL-põhine litsentsimine võimaldab hallata kõigi ettevõtte töötajate juurdepääsuõigusi. Microsofti litsentsimismudel pakub Exchange Server 2016 jaoks kahte tüüpi CAL-e:

  • Exchange Server 2016 kasutaja CAL – kehtib spetsiaalsele kasutajale
  • Seadme CAL Exchange Server 2016 jaoks – kehtib spetsiaalse seadme (arvuti, sülearvuti, tahvelarvuti, telefon) serveri juurdepääsuõigused

Mille poolest erinevad Exchange Server 2016 kasutaja CAL-id ja seadme CAL-id?

Exchange Server 2016 kasutaja CAL pakub põhimõtteliselt samu funktsioone kui seadme CAL, kuid mõlemad erinevad Exchange Serverile juurdepääsul vastavate valikute poolest. Selle tulemuseks on erinevad eelised:

Iga töötaja, kellel on kasutaja CAL-iga juurdepääs, saab Exchange'i teenuste kasutamiseks kasutada mis tahes Windowsi toega seadet. Samuti pole piiranguid asukohale, kui internetiühendus on olemas, et oleks võimalik iseseisvalt kohapeal töötada kas oma mobiilse arvuti või nutitelefoniga liikvel olles ja kodukontoris või mõne muu olemasoleva arvuti kaudu kohapeal juurdepääsu Exchange Server.

Kasutaja CAL pakub seega häid mobiilikasutusvõimalusi, kuna litsentsitud kasutaja saab vabalt valida, millist seadet ta kasutab ja ta saab sisse logida ka kolmanda osapoole arvutis.

Ettevõttes mängib lisaks töötajate arvule ja tööjaamade varustamisele arvuti vms rolli ka töövoog, mille käigus kasutajad Exchange serverisse pääsevad. : eriti VKEdes saavad kasutajad e-kirjade toomiseks ja haldamiseks sageli kasutada mitut erinevat lõppseadet ja vaheldumisi juurde pääseda Exchange'i serverile.

Millised on Exchange Server 2016 standard- ja ettevõtteversiooni CAL-ide erinevused?

MS Exchange Server 2016 kasutaja CAL-id erinevad olenevalt standard- ja ettevõtteversioonist teatud funktsionaalsete laienduste ja ettevõtte väljaandele tüüpiliste postkastinõuete skaleeritavuse poolest. Enterprise Editioni serveriteenuseid on aga võimalik kasutada ka standardväljaande kasutaja CAL-iga – kasutajal on siis saadaval Standardväljaande vastavalt piiratud funktsionaalsus ning väiksem arv postkastide andmebaase. Enterprise Editioni kasutaja CAL-id pakuvad seetõttu suuremat valikut funktsioone seoses Enterprise Serveri litsentsiga, nagu seda nõutakse suuremates ettevõtetes ja organisatsioonides või asutustes; see hõlmab ka andmete kadumise vältimist.

Pöörake tähelepanu Exchange Server 2016 kasutaja CAL-ide versioonide ühilduvusele

Lisaks ülalnimetatud valikutele, olenevalt väljaandest, ei anna ühe Exchange Server 2016 väljaande kasutaja CAL kasutajale mitte ainult juurdepääsuõigusi just selle serveriversiooni jaoks , kuid hõlmab ka juurdepääsu õigused vanemate Exchange versioonid, nagu 2013 (alandada). Serveri versiooni 2016 kasutaja CAL-iga ei pääse aga juurde Exchange Serveri kõrgemale versioonile 2019 (täiendus).

Kasutaja CAL-ide ostmisel tuleks seetõttu alati lisaks väljaandepõhistele funktsioonidele tähelepanu pöörata ka kasutatava serverilitsentsi ja kliendi juurdepääsulitsentsi ühilduvusele.

Mida peaksite Exchange Server 2016 kasutaja CAL-idega litsentsimisel jälgima?

Nagu mainitud, annab versiooni 2016 kasutaja CAL täpselt ühele kasutajale Exchange Server 2016 isikliku juurdepääsuõigused. Pärast selle kasutaja registreerimise lõpetamist ei saa seda kasutaja CAL-i enam teisele isikule üle anda. Samuti ei ole võimalik CAL-i tüüpi muuta, antud juhul: kasutaja CAL-i kasutamine seadme CAL-ina.

Need Microsofti litsentsihalduse sätted on mõeldud selleks, et vältida mis tahes sobimatut juurdepääsu Exchange Server 2016 teenustele. Samuti pakuvad need ettevõttele ja selle suhtlusele suuremat turvalisust, kuna litsentsita isikutel pole õigusi e-posti teenuseid kasutada ja serveri andmetele juurde pääseda.

Järeldus Exchange Server 2016 kasutaja CAL-ide kohta

Milline CAL-i tüüp Windows Exchange Server 2016 jaoks pakub ettevõttes konkreetseks kasutamiseks rohkem eeliseid, võib seetõttu igal juhul erineda. Otsustavat rolli mängib valdav juurdepääs kasutatavate lõppseadmete kaudu: niipea, kui enamik töötajaid kasutab Windowsile juurdepääsuks vaheldumisi erinevaid mobiilseid lõppseadmeid või eraldiseisvaid seadmeid, mis võivad asuda erinevates tööjaamades või väljaspool ettevõtet. Exchange Server, isiku-seondunud kasutaja CAL pakub rohkem eelised, sest kasutaja on vabadus valida arvuti ja ainult vaja kasutada oma isikliku konto.

Teadmised ettevõtte tüüpiline töövoog on seega lähtepunktiks õigete CAL tüüpi Exchange Server 2016. firma, litsentseerimisjuht kasutaja CAL-id võivad seetõttu olla odavam kui seade CAL-id, sest kokku on vaja vähem litsentse.

Kasutatud kasutaja CAL-id Microsoft Exchange Server 2016 jaoks – saadaval ühe või enama litsentsi jaoks Wiresofti veebipoest

Exchange Server 2016 kasutaja CAL-id on saadaval ka Wiresofti veebipoes individuaalsete klientide juurdepääsulitsentsidena – kõik Microsofti hulgilitsentsi tingimused, mis on seotud lõpetamisega, ei kehti kasutatud litsentside puhul; vastasel juhul pole kasutatavuse osas puudusi ega piiranguid – mitte ainult sellepärast, et tarkvara ei saa põhimõtteliselt kuluda.

Kust pärineb Wiresofti Exchange Server 2016 kasutaja CAL-ide jaoks kasutatav tarkvara?

MS Exchange Server 2016 kasutaja CAL-id, mida Wiresoft kasutab, on Microsofti originaallitsentsid, kuna neid pakutakse ka Microsofti litsentsimisprogrammis; Ainus erinevus nendest on see, et kasutatud kasutaja CAL-id kuulusid varem Exchange Server 2016 hulgilitsentsi, mille üks Euroopa ettevõte varem omanikuna omandas. Viimane müüs selle kasutaja hulgilitsentsi või üksikkasutaja juurdepääsulitsentsid, mida polnud vaja, edasi Wiresoftile, mistõttu Wiresoft jagas hulgilitsentsid üksikuteks litsentsideks. Saadud ühe kasutaja CAL-e nimetatakse kasutatud tarkvaraks; vaatamata kasutatud litsentsi määratlusele saab neid Exchange Server 2016 juurdepääsuks kasutada nagu uut litsentsi, kuna need ei erine nendest funktsionaalsuse ega kasutusaja poolest. .

Exchange Server 2016 kasutaja CAL-id kui kasutatud tarkvara pakuvad ostja turvalisust

Wiresofti poolt kasutatud tarkvarana pakutavad Exchange Server 2016 kasutaja CAL-id on Exchange Server 2016 klientide jaoks odav litsentsimise vorm, kuna nende kasutamine on ohutu ja seaduslik! Seetõttu sisaldavad kasutatud kasutaja CAL-id ka tavalist ostja turvalisust: kohese allalaadimisega pärast ostu sooritamist, sealhulgas kohese litsentsi aktiveerimisega kehtiva hulgilitsentsi võtmega.

Kas Exchange Server 2016 kasutaja CAL-idega kasutatud tarkvara ostmine ja kasutamine on seaduslik?

Wiresofti pakutavad Exchange Server 2016 kasutaja CAL-id ja kõik muud kliendi juurdepääsulitsentsid pärinevad erinevate ettevõtete litsentside portfellist. Sellest tulenevalt kehtib kasutatud CAL-idega kauplemisel kehtiv kohtupraktika, mis selgesõnaliselt lubab nii Microsofti kasutatud litsentside ostmist-müüki kui ka kasutamist, seda on selgelt kinnitanud erinevad kohtuotsused.

See tähendab, et Wiresofti klientidel on Exchange Server 2016 jaoks kasutatud kasutaja CAL-ide jaoks õiguskindlus nii ostjana kui ka kasutajana, kuna need ei riku ühtegi õigusnormi.

Veel üks eelis: Wiresofti kasutatud tarkvara on tänu kõigi eelmiste ostjate täielikule kontrollile ka auditikindel!

Ülevaade Exchange Server 2016 kasutaja CAL-ide kõigist eelistest kasutatud tarkvarana

Exchange Server 2016 kasutaja CAL-id kui kasutatud tarkvara Wiresoftilt on odav alternatiiv tavapäraste tarkvarapakkujate võrreldavatele uutele toodetele – see eelis kehtib ka muu serveritarkvara vastavate juurdepääsulitsentside puhul Microsoft.

Kasutatud CAL-idega litsentsimisel pole ka mingeid piiranguid, näiteks kasutaja CAL-ide hankimise lõpetamist, et saaksite rätsepatöös litsentsida täpse arvu töötajate -MADE viisil, nagu seda tehakse vastab teie tegelik kasutamine server teenuseid. Wiresofti kliendid saavad seega paindliku kohandamise abil vähendada ka Exchange Serveri kasutajate juurdepääsu litsentsimise kulusid.

Wiresofti tarkvarapoest leiate nii Exchange Server 2016 kasutajate CAL-id kui ka seadme CAL-id, samuti mõlemat tüüpi kliendi juurdepääsulitsentse kui kasutatud tarkvara muude MS-i versioonide jaoks Exchange Server, samuti tarkvara litsentsid pluss Access litsentsid paljud teised populaarsed Microsoft server programmid. On kasutataval litsentse Wiresoft tähendavad seega ökonoomne viis lisamise odav tarkvara teistes tegevusvaldkondades, mis samuti väldib ühilduvuse probleeme, mis võiks olla põhjustatud kasutamist vastuolus tarkvara versioonid ja seega vähendab kulusid uute riistvara.

Lisaks erinevat tüüpi serverilitsentsidele leiate Wiresofti tarkvarapoest kasutatud tarkvarana ka muid Microsofti tarkvaraprogramme – koos kõigi siin mainitud eelistega. Kui teil on küsimusi MS Exchange Server 2016 või mõne muu Microsofti toote kasutaja CAL-ide kohta, kasutage meie asjatundlikke nõuandeid vestluses või meili või telefoni teel.

Lugege, kirjutage ja arutage arvustusi ...rohkem
Klientide hinnangud "MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 USER CAL"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Viimati nähtud