Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
MICROSOFT SHAREPOINT SERVER 2019 STANDARD USER CAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.

MICROSOFT SHAREPOINT SERVER 2019 STANDARD USER CAL

Kohe kättetoimetamiseks saadaval, tarneaeg 24 tundi

  • SW10586
  • DG7GMGF0F4LS
  • Püsivalt kehtiv
  • Kõik keeled
  • EU
TARKVARA ALLALAADIMINE + LITSENTS
49,90 € * 54,90 € * (9,11% säästetud)

sh käibemaks

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILID  
Kogus 1x
Süsteem  SharePoint Server
CAL Standard User CAL
Tarne ulatus Kasutusõigus
Kestus Piiramatu
Keeled Kõik keeled


Ostes Microsoft SharePoint Server 2019 kasutaja CAL   tähendab, et (teine) töötaja saab hõlpsasti kasutada ettevõtte dokumente ja teha koostööd projektides kõikjalt. Kas kontoris, välitöödel või kodukontoris - SharePointiga saab asjakohast teavet turvaliselt ja lihtsalt vahetada. koostöötarkvara pakub erinevaid võimalusi meeskonnatööks. Meiega saate SharePoint 2019 originaaljuurdepääsulitsentsid muu hulgas . Erinevalt seadme CAL on kasutaja CAL suunatud konkreetsele isikule. See isik saab ettevõtte SharePointi serverile ligi kõigi oma seadmetega. Seega on Microsoft SharePoint Server 2019 User CAL eriti sobiv töötajatele, kes töötavad vaheldumisi ettevõtte arvutis, sülearvutis ja mobiiltelefonis. 

Kui teil on lisaküsimusi toote kohta, võtke ühendust meie klienditeenindusega.

Tooteteave "MICROSOFT SHAREPOINT SERVER 2019 STANDARD USER CAL"

Microsoft SharePoint Server 2019 Standard User CAL

Ostes Microsoft SharePoint Server 2019 kasutaja CAL tähendab, et (teine) töötaja saab hõlpsasti ligi ettevõtte dokumentidele ja teha koostööd projektides kõikjalt. Kas kontoris, välitöödel või kodukontoris - SharePoint abil saab asjakohast teavet vahetada turvaliselt ja lihtsalt. Koostöötarkvara pakub erinevaid võimalusi meeskonnatööks. Meilt saate muu hulgas SharePoint 2019 originaaljuurdepääsulitsentsid. Erinevalt seadmest CAL on kasutaja CAL suunatud konkreetsele isikule. See isik saab kõigi oma seadmetega juurdepääsu ettevõtte SharePoint serverile. Seega on Microsoft SharePoint Server 2019 User CAL eriti sobiv töötajatele, kes töötavad vaheldumisi ettevõtte arvutis, sülearvutis ja mobiiltelefonis. 

SharePoint 2019 Standard CAL õige litsents kõigile

SharePoint Server 2019 tootja on välja töötanud litsentsimissüsteemi, kus on võimalikud kombinatsioonid. Igal juhul vajab ettevõte ühte või mitut serverilitsentsi. Need on meil saadaval, nagu ka täiendavalt kasutatavad Enterprise litsentsid. Selleks, et töötajad saaksid tegelikult kasutada SharePointi serverit, on vaja CAL-sid. See termin tähendab kliendilitsentsi. CAL võib olla suunatud kasutajale (nagu käesoleva toote puhul) või seadmele ("Device CAL"). Selle pakkumisega ostetakse kasutuslitsents Standard versiooni   SharePoint 2019 versioonile . Kui kasutaja soovib kasutada ka Enterprise'i funktsioone, vajab ta täiendavat Enterprise CAL-i. Ettevõttes või osakonnas saab ühendada seadme ja kasutaja CALs. Nii saab kaaluda, kelle jaoks on konkreetselt mõttekas osta Microsoft SharePoint Server 2019 User CAL ja kelle jaoks oleks parem Seadme litsents. 

SharePoint Server 2019 peamised funktsioonid Standard 

Põhimõtteliselt on SharePointi eesmärk teha teave ja digitaalsed töövahendid hõlpsasti kättesaadavaks töötajatele, kellel on õigus neid kasutada. Lisaks on meeskonnatöö oluliselt lihtsustatud - rühmad saavad koos töötada projektide kallal, kusjuures programm hoolitseb muu hulgas ka dokumentatsiooni eest. Kommunikatsioonitarkvarana pakub SharePoint näiteks infrastruktuuri ettevõtte lehekülgede jaoks internetis ja intranetis. Programmi peetakse ka kergesti mõistetavaks ettevõtte sisuhalduse (ECM) tarkvaraks. Oluline omadus igapäevatöös on diferentseeritud otsing. Muuhulgas kuvatakse eelvaateid tulemustest ja võimaldatakse otsida isikuid või teemasid. 

Palju parandusi ja lihtsustusi

Kasutajad, kellel on Microsoft SharePoint Server 2019 kasutaja CAL saavad kasu 2019 versiooni uuendustest SharePoint 2019. Muuhulgas on funktsioonide valikut laiendatud Flow OneDrive ja nimekirjade vormindamise jaoks. Lihtsama teabetöötluse jaoks saab uutest sissekannetest nüüd teatada e-posti teel või Microsoft Teams'i teavituste kaudu. Lisaks on nüüd lihtne integreerida kaasaegseid veebiosasid dünaamilise sisuga, näiteks Twitteri voogedastused. Oluline on ka ümberkujundatud kasutajaliides, mis võimaldab kasutajatel leida paljud elemendid kiiremini. Näiteks on otsingufunktsioonis parandatud indekseerimist - nüüd on muu hulgas kaasatud ka fontid ja objektid piltidel. 

Läbimõeldud üksikasjad SharePoint 2019

Loomulikult on ka teisi uuendusi, mille jaoks võib tasuda osta Microsoft SharePoint Server 2019 User CAL. Näiteks saab turvalisust suurendada, kui ettevõtted hoiustavad oma andmeid vajaduse korral piirkondlikes andmekeskustes. Andmetöötluse osas on tehtud mitmeid väiksemaid parandusi. Näiteks 2019 versioonis on nüüd võimalik töötada Exceli dokumentidega samaaegselt ja on olemas dokumendi eelvaade rohkem kui 270 failitüübi jaoks. Need, kes kasutavad Microsoft Teams'i, märkavad sügavamat integratsiooni ja Office365 tellijad saavad kasutada jagamisfunktsioone kõigis Office'i komponentides.

Microsoft SharePoint Server 2019 kasutuslitsents on hea valik, kui meeskonda tuleb uus töötaja või osakond on ümber ehitamisel. Muide, SharePoint 2019 CAL saab kasutada ka SharePoint 2016 serverile juurdepääsuks.

Lingid aadressile "MICROSOFT SHAREPOINT SERVER 2019 STANDARD USER CAL"
Klientide hinnangud "MICROSOFT SHAREPOINT SERVER 2019 STANDARD USER CAL"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Kategooriad