Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
VMWARE vSAN 7 ENTERPRISE FOR DESKTOP 10 PACK
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.

VMWARE vSAN 7 ENTERPRISE FOR DESKTOP 10 PACK

Kohe kättetoimetamiseks saadaval, tarneaeg 24 tundi

 • SW10535
 • ST7-STD-DT10-C
 • Püsivalt kehtiv
 • Kõik keeled
 • EU
TARKVARA ALLALAADIMINE + LITSENTS
983,90 € * 1 091,90 € * (9,89% säästetud)

sh käibemaks

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Tooteteave "VMWARE vSAN 7 ENTERPRISE FOR DESKTOP 10 PACK"

VMware vSAN 7 Enterprise for Desktop 10 Pack - tõhus ja turvaline salvestusruum töölaua virtualiseerimiseks

VMware vSAN 7 Enterprise for Desktop 10 Pack on tipptasemel salvestuslahendus, mis on loodud spetsiaalselt töölaua virtualiseerimisega tegelevate organisatsioonide vajaduste rahuldamiseks. Selles artiklis saate teada, miks VMware vSAN 7 Enterprise for Desktop 10 Pack on optimaalne valik, et maksimeerida oma virtuaalse töölaua infrastruktuuri jõudlust, turvalisust ja skaleeritavust.

VMware vSAN 7 Enterprise for Desktop 10 Packi põhiomadused

 1. Hüperkonvergentsus lauaarvutite jaoks: VMware vSAN 7 Enterprise for Desktop 10 Pack pakub hüperkonvergentset lahendust, mis ühendab virtuaalsete lauaarvutite salvestus- ja arvutusressursid ühte klastrisse. See optimeerib ressursside kasutamist ja lihtsustab haldamist.
 2. Kiire kasutuselevõtt: Platvorm võimaldab virtuaalsete töölaudade kiiret kasutuselevõttu ja hõlbustab organisatsiooni vajadustele vastavat skaleerimist.
 3. Täiustatud turvalisus: VMware vSAN 7 Enterprise for Desktop 10 Packil on täiustatud turvaelemendid, sealhulgas krüpteerimine ja juurdepääsukontroll, et kaitsta tundlikke andmeid virtuaalsetes töölaudades.
 4. Kõrge kättesaadavus: Platvorm tagab virtuaalsete töölaudade kõrge kättesaadavuse isegi riistvararikke korral, et tagada katkematu tööprotsess.

VMware vSAN 7 Enterprise for Desktop 10 Packi eelised

 • Kulutõhusus: Salvestus- ja arvutuskeskkonna ühendamisega klastris saate vähendada riistvarakulusid ja lihtsustada hooldust.
 • Kiire skaleeritavus: VMware vSAN 7 Enterprise for Desktop 10 Pack võimaldab teil hõlpsasti skaleerida oma töölaua virtualiseerimiskeskkonda vastavalt ettevõtte vajadustele.
 • Turvalisus ja kõrge kättesaadavus: Platvorm pakub täiustatud turva- ja kõrge kättesaadavuse funktsioone, et kaitsta teie virtuaalseid töölaudu ja tagada katkematu tööprotsess.

Töölaua virtualiseerimise tulevik VMware vSAN 7 Enterprise for Desktop 10 Packiga

VMware vSAN 7 Enterprise for Desktop 10 Pack on oluline lahendus organisatsioonidele, kes vajavad võimsat ja turvalist töölaua virtualiseerimiskeskkonda. Selle platvormiga olete optimaalselt valmis kaasaegse töömaailma väljakutseteks. Maksimeerige oma virtuaalsete töölaudade tõhusust, kaitske oma andmeid ja kindlustage oma töölaua virtualiseerimiskeskkonna tulevik VMware vSAN 7 Enterprise for Desktop 10 Packiga. See on salvestuslahendus, mis aitab teil püsida konkurentsivõimelisena töölaua virtualiseerimise dünaamilises maailmas ja suurendada töötajate tootlikkust. VMware vSAN 7 Enterprise for Desktop 10 Pack on töölaua virtualiseerimise tulevik.

Lingid aadressile "VMWARE vSAN 7 ENTERPRISE FOR DESKTOP 10 PACK"
Klientide hinnangud "VMWARE vSAN 7 ENTERPRISE FOR DESKTOP 10 PACK"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Kategooriad