Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
Trustmask
Filtrile ei leitud tulemusi!
MICROSOFT SHAREPOINT SERVER 2016 MICROSOFT SHAREPOINT SERVER 2016
Osta SharePoint Server 2016 odavalt Pidev vajadus uute tehnoloogiliste edusammude ja majanduskasvu järele tähendab, et ettevõtted nõuavad iga päev uusi tarkvaralahendusi. See tagab, et nad hoiavad konkurentsiga sammu ja kõrvaldavad...
3 640,90 € *

SharePoint Server 2016: koostööplatvorm ettevõtetele

SharePoint Server 2016 on Microsofti terviklik koostööplatvorm, mis aitab ettevõtetel ühtlustada dokumendihaldust, koostööd ja suhtlust. Selles artiklis sukeldume sügavale SharePoint Server 2016 maailma, tuues välja selle põhifunktsioonid ja eelised ning selgitame, miks see on ettevõtete jaoks oluline lahendus.

Sissejuhatus

SharePoint Server 2016 on populaarse SharePoint'i platvormi edasiarendus ja pakub laia valikut funktsioone, mis lihtsustavad organisatsioonide koostööd ja dokumentide haldamist. Siin on esitatud mõned SharePoint Server 2016 põhifunktsioonid:

1.Dokumendihaldus: SharePoint Server 2016 võimaldab ettevõtetel dokumente tsentraalselt salvestada, korraldada ja jagada. Versioonimisfunktsioon võimaldab jälgida ja taastada dokumentide vanemaid versioone.

2.Koostöö: Platvorm soodustab koostööd meeskondades ja projektides. Tänu sellistele funktsioonidele nagu meeskonnaveebid, arutelufoorumid ja reaalajas toimuv koostöö dokumentide osas saavad töötajad tõhusamalt töötada.

3. Otsinguvõimalused: Server pakub võimsaid otsinguvõimalusi, mis võimaldavad kasutajatel kiiresti ja lihtsalt asjakohasele teabele ligi pääseda. Otsingud võivad hõlmata dokumente, veebisaite, kasutajaid ja muud.

4.Business Intelligence: Platvorm pakub Business Intelligence (BI) funktsioone, nagu Excel Services, Power Pivot ja Power View, mis võimaldavad ettevõtetel andmeid analüüsida ja luua sisukaid aruandeid.

5.Mobiilsus: SharePoint Server 2016 on optimeeritud kasutamiseks mobiilseadmetes, mis võimaldab kasutajatel pääseda dokumentidele ja teabele ligi ka liikvel olles.

6.Turvalisus ja nõuetele vastavus: platvorm pakub põhjalikke turvafunktsioone ja nõuetele vastavuse vahendeid, et tagada andmete terviklikkus ja täita õiguslikke nõudeid.

Miks kasutada SharePoint Server 2016?

On mitmeid põhjusi, miks organisatsioonid peaksid selle serveri oma töövoogudesse integreerima:

1.Tõhus dokumendihaldus: SharePoint Server 2016 pakub tsentraliseeritud dokumendihaldusplatvormi, mis hõlbustab dokumentide otsimist, soodustab koostööd ja vähendab säilitamiskulusid.

2.Parem koostöö: Platvorm soodustab töötajate, meeskondade ja osakondade vahelist koostööd, mille tulemuseks on parem suhtlus ja sujuvam teabevahetus.

3.Täiustatud otsing: Tänu võimsatele otsinguvõimalustele saavad kasutajad kiiresti ja hõlpsasti juurdepääsu vajalikule teabele, suurendades tõhusust ja vähendades pettumust.

4.Äriuuringud: SharePoint Server 2016 pakub äriuuringute võimalusi, mis võimaldavad ettevõtetel andmeid analüüsida ja teha teadlikke äriotsuseid.

5.Mobiilsus: Võimalus pääseda ligi SharePoint Server 2016-le kõikjalt võimaldab töötajatel töötada paindlikult ja suurendada tootlikkust.

6.Turvalisus ja nõuetele vastavus: ettevõtted saavad tugineda SharePoint Server 2016 põhjalikele turva- ja nõuetele vastavuse vahenditele, et kaitsta oma andmeid ja täita regulatiivseid nõudeid.

SharePoint Server 2016 ja pilveteenused

Pärast SharePoint Online'i kasutuselevõttu Microsoft 365s on paljud organisatsioonid hakanud oma SharePoint'i rakendusi pilve viima. Server pakub ka funktsioone pilvega integreerimiseks, et võimaldada hübriidkeskkondi. See võimaldab organisatsioonidel kasutada pilve eeliseid, kasutades samal ajal kohapealseid SharePoint-servereid.

Kokkuvõte

SharePoint Server 2016 on võimas koostööplatvorm, mis aitab ettevõtetel parandada dokumendihaldust, koostööd ja suhtlust. Tänu oma ulatuslikele funktsioonidele ja integratsioonile pilvega on SharePoint Server 2016 väga mitmekülgne lahendus, mida saab kohandada igas suuruses ettevõtete vajadustele. Ettevõtted, kes otsivad tõhusat ja paindlikku lahendust oma töövoogude sujuvamaks muutmiseks ja koostöö edendamiseks, peaksid kaaluma SharePoint Server 2016. See on investeering teie ettevõtte tõhususse ja tootlikkusse ning võimaldab teil areneda üha enam digitaalses ärimaailmas. SharePoint Server 2016 on platvorm ettevõtetele