Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
Filtrile ei leitud tulemusi!
MICROSOFT SHAREPOINT SERVER 2016 MICROSOFT SHAREPOINT SERVER 2016
Osta SharePoint Server 2016 odavalt Pidev vajadus uute tehnoloogiliste edusammude ja majanduskasvu järele tähendab, et ettevõtted nõuavad iga päev uusi tarkvaralahendusi. See tagab, et nad hoiavad konkurentsiga sammu ja kõrvaldavad...
3 640,90 € *

Microsoft SharePoint Server 2016: platvorm koostööks ja tootlikkuseks

Sissejuhatus SharePoint Server 2016

Microsoft SharePoint Server 2016 on võimas platvorm, mis on spetsiaalselt loodud organisatsioonide koostöö, failihalduse ja teabe jagamise vajaduste rahuldamiseks. SharePoint Server 2016 abil saavad organisatsioonid suurendada tootlikkust, andes töötajatele vahendid tõhusaks koostööks ja lihtsaks juurdepääsuks vajalikule teabele.

Mida uut on SharePoint Server 2016?

Microsoft on SharePoint Server 2016-ga toonud sisse täiustused, et pakkuda kasutajatele sujuvamat ja integreeritumat kasutuskogemust. See hõlmab täiustatud hübriidfunktsioone, mis ületavad lünka kohapealsete serverite ja Microsoft Office 365 pilve vahel.

SharePoint Server 2016 põhifunktsioonid

Täiustatud koostöö

SharePoint Server 2016 edendab meeskonnatööd jagatud tööruumidega, kus kasutajad saavad samaaegselt töötada dokumentidega ja jagada teavet reaalajas.

Hübriidkonfiguratsiooni võimalused

SharePoint 2016 üks olulisemaid uusi funktsioone on võimalus ühendada kohapealseid paigaldusi veebiteenustega, mis võimaldab kasutajatel kasutada mõlema maailma eeliseid.

Kasutajakogemus ja haldamine

Uus kasutajaliides

Kasutajaliidest on lihtsustatud ja ühtlustatud Office 365 veebiversioonidega, võimaldades ühtset kasutajakogemust eri platvormidel.

Paremad otsingufunktsioonid

Otsing on nutikam ja annab asjakohasemaid tulemusi, mis hõlbustab kasutajatel töö tõhusaks tegemiseks vajaliku teabe leidmist.

Turvalisus ja usaldusväärsus

Usaldusväärne turvalisus

SharePoint Server 2016 seab turvalisuse osas uued standardid selliste funktsioonidega nagu MinRole'i arhitektuur, mis võimaldab konkreetsete serverirollide määramist, ja Zero Downtime Patching, mis suurendab teenuste kättesaadavust.

Nõuetele vastavuse tööriistad

Organisatsioonidele, kes tuginevad nõuetele vastavuse ja andmete turvalisusele, pakub SharePoint 2016 täiustatud järelevalve- ja aruandlusvõimalusi.

Kokkuvõte: Miks valida SharePoint Server 2016?

Organisatsioonid, kes otsivad stabiilset ja turvalist kohapealset koostöölahendust, leiavad, et Microsoft SharePoint Server 2016 on platvorm, mis toetab kaasaegseid tööviise ja mida saab sujuvalt integreerida olemasolevatesse IT-infrastruktuuridesse. Tänu paremale kasutatavusele, hübriidsetele võimalustele ja ulatuslikele turvaelementidele aitab SharePoint 2016 organisatsioonidel töötada tõhusamalt ja koostöövõimelisemalt.

Kategooriad