Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
Filtrile ei leitud tulemusi!
MICROSOFT WORD MAC 2021 MICROSOFT WORD MAC 2021
Microsoft Word 2021 Macile eraldiseisva programmina Word 2021 for Mac on Microsofti klassikalise tekstitöötlustarkvara uusim versioon, mida kasutatakse laialdaselt ka Apple'i arvutites. Mitmekülgne kontoriprogramm pakub palju...
85,90 € *
MICROSOFT WORD MAC 2016 MICROSOFT WORD MAC 2016
Microsoft Word for Mac 2016 - tõhus tekstitöötlusprogramm macOS-i jaoks Word on klassikaline, ületamatu tekstitöötlusprogramm, mida hindavad mitte ainult PC-kasutajad, vaid ka Mac-kasutajad. Selle ulatuslikud võimalused igasuguste...
50,90 € *
MICROSOFT WORD MAC 2019 MICROSOFT WORD MAC 2019
Microsoft Word 2019 Mac'i jaoks eraldiseisev programm Word 2019 for Mac on uusim versioon Microsoft klassikalisest tekstitöötlustarkvarast, mida kasutatakse laialdaselt ka Apple'i arvutites. Mitmekülgne programm Office pakub palju...
63,90 € *

Microsoft Word for Mac: tõhus tekstitöötluse nauding

Microsoft Word for Mac pakub sujuvat ja võimsat tekstitöötluslahendust, mis on optimeeritud spetsiaalselt macOS-keskkonna jaoks. Õppige, kuidas Microsoft Word for Mac'i kõige paremini ära kasutada, et luua ja redigeerida oma dokumente tõhusalt.

Microsoft Word for Mac'i kasutajaliides

Microsoft Word for Maci kasutajaliides on intuitiivselt kujundatud ja võimaldab sujuvat navigeerimist. Menüüriba, tööriistariba ja lehekülje paigutus on harmooniliselt paigutatud, et tagada kasutajasõbralik juurdepääs kõikidele funktsioonidele.

Dokumendi loomine ja vormindamine

Looge hõlpsasti professionaalseid dokumente Microsoft Word for Maci võimsate funktsioonide abil. Kasutage vormindamisvõimalusi teksti kujundamiseks, lõigete korrastamiseks ja multimeediaelementide lisamiseks. Intuitiivne lohistamisfunktsioon muudab piltide ja graafika paigutamise lihtsaks.

Koostöö ja pilveintegratsioon

Microsoft Word for Mac hõlbustab koostööd tänu sujuvale integratsioonile Microsoft 365 Cloudiga. Jagage dokumente kolleegidega reaalajas ja töötage koos projektidega. Automaatne sünkroniseerimine tagab, et kasutate alati dokumendi uusimat versiooni.

Nõuanded tõhusaks tööks

Tootlikkuse suurendamiseks kasutage Microsoft Word for Mac'i klaviatuurikombinatsioone. Otseteed lihtsustavad menüüde avamist ja käskude täitmist. Kasutage automaatset salvestusfunktsiooni, et teie töö oleks alati kaitstud.

Laienduste ja lisade integreerimine

Personaliseerige oma Microsoft Wordi kasutuskogemust laienduste ja lisandmoodulite abil. Neid saab alla laadida Microsoft Store'i platvormilt ja need pakuvad lisafunktsioone teie töövoogude optimeerimiseks.

Viimased uuendused ja tugi

Hoidke Microsoft Word for Mac ajakohasena, kontrollides regulaarselt uuendusi. Integreeritud uuendusmehhanism tagab, et saate alati kasu uusimatest funktsioonidest ja täiustustest. Kui teil tekib küsimusi või probleeme, on Microsofti kasutajatugi kättesaadav, et pakkuda teile kiiret ja tõhusat tuge.

Kokkuvõttes pakub Microsoft Word for Mac terviklikku tekstitöötluslahendust, mis vastab optimaalselt Mac-kasutajate vajadustele. Tänu pilveteenuste integreerimisele, koostöövõimalustele ja kasutajasõbralikele funktsioonidele on see ideaalne valik kõigile, kes soovivad töötada professionaalselt ja tõhusalt.

Kategooriad