Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
Filtrile ei leitud tulemusi!
MICROSOFT OFFICE MAC 2019 STANDARD MICROSOFT OFFICE MAC 2019 STANDARD
Microsoft Office Mac 2019 Standard - tõestatud tarkvara Business kasutajatele Office 2019 for macOs on uusim versioon järeleproovitud Microsoft tarkvarast produktiivseks tööks - võimsad ja mitmekülgsed programmid tekstide, keeruliste...
89,90 € *

Office 2019 Macile: usaldusväärne kontoritarkvara Apple'i kasutajatele

Kategoorias Office 2019 for Mac tutvustame Microsofti järeleproovitud kontoritarkvara uusimat versiooni, mis on spetsiaalselt Mac-operatsioonisüsteemide jaoks välja töötatud. See artikkel annab põhjaliku ülevaate Office 2019 for Macist ja näitab, miks see pakett on suurepärane valik Mac-kasutajatele, kes vajavad võimsaid kontorirakendusi.

Mida pakub Office 2019 Macile?

Tuttavad rakendused tippvormis

Office 2019 Macile sisaldab usaldusväärseid rakendusi nagu Microsoft Word, Excel, PowerPoint ja Outlook oma parimas vormis. Need rakendused on spetsiaalselt Mac-platvormi jaoks optimeeritud ja pakuvad sujuvat kasutajakogemust.

Tellimus ei ole vajalik

Üks olulisemaid Office 2019 for Maci funktsioone on see, et te ei pea maksma igakuist abonenttasu. Te ostate tarkvara üks kord ja kasutate seda alaliselt.

Parem jõudlus ja stabiilsus

Office 2019 Macile pakub paremat jõudlust ja stabiilsust. Rakendused töötavad sujuvalt ja pakuvad ühtlast töökeskkonda.

Miks valida Office 2019 Macile?

Saamatu integreeritus Mac-keskkonda

Office 2019 Macile sobib sujuvalt Mac-keskkonda ja kasutab Mac-spetsiifilisi funktsioone. Kasutajaliides on intuitiivne ja kasutajasõbralik

Maksimaalne andmekaitse kontroll

Office 2019 for Maciga säilitate täieliku kontrolli oma andmete üle, sest te ei pea toetuma pilvesalvestusele. Teie failid püsivad turvaliselt teie Macis.

Pidev tugi ja uuendused

Microsoft pakub Macile mõeldud Office 2019 jaoks pidevat tuge ja uuendusi, et tarkvara töötaks tõrgeteta ja oleks turvaline.

Kokkuvõte

Office 2019 Macile on ideaalne kontoritarkvaralahendus Mac-kasutajatele, kes vajavad võimsaid ja tuttavaid rakendusi. Tänu paremale jõudlusele, stabiilsusele ja sujuvale integreerimisele Mac-keskkonda pakub Office 2019 Macile esmaklassilist lahendust neile, kes soovivad oma tootlikkust suurendada.

Olenemata sellest, kas olete üliõpilane, spetsialist või loovisik, Office 2019 Macile võimaldab teil Mac-arvutis tõhusalt luua dokumente, esitlusi ja tabeleid. Investeeri Office 2019 for Maci, et kasutada selle usaldusväärse ja kasutajasõbraliku kontoritarkvara paljusid eeliseid. Säilitage täielik kontroll oma andmete üle ja pääsete juurde tuttavatele rakendustele, et optimeerida oma töövooge ja töötada tõhusamalt.

Kategooriad