Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
Trustmask
Filtrile ei leitud tulemusi!
MICROSOFT OFFICE 2010 PROFESSIONAL PLUS MICROSOFT OFFICE 2010 PROFESSIONAL PLUS
Microsoft Office 2010 Professional Plus - terviklik pakett äritöötajatele ostuversioonina Koos MS Office-Edition 2010 Professional Plus ärispetsialistidele on kõik Microsofti programmid ühes paketis, sest portfell sisaldab kõiki...
38,90 € *
MICROSOFT OFFICE 2010 STANDARD MICROSOFT OFFICE 2010 STANDARD
Microsoft Office 2010 Standard - terviklik kontoritarkvara ostuversioonina MS Office-Edition 2010 Standard kuulub Microsofti kõige populaarsemate Office-versioonide hulka, mille ulatuslik programmi- ja funktsioonivalik sisaldab kõike,...
31,90 € *

MS Office 2010 Standard

Office 2010 Standard Edition pakub juba rohkem programme kui Office 2010 Home and Student või Home and Business: see sisaldab ka Outlooki ja Publisherit, mis on mõlemad hädavajalikud trükitud ja veebipõhise meedia edastamiseks ja avaldamiseks. See avardab võimalusi kaugemale puhtalt isiklikust kasutusest ja võimaldab professionaalset tööd igas valdkonnas. Lisaks on töölaua kasutajaliides läbi vaadatud ja ajakohastatud, muutes selle kasutamise veelgi intuitiivsemaks.

MS Office 2010 Standard sisaldab järgmisi üksikuid programme

 • Word 2010 tekstitöötluseks
 • Exceli 2010 tabelite jaoks
 • PowerPoint 2010 esitluste jaoks
 • Outlook 2010 e-kirjade, kalendrite ja kontaktide haldamiseks
 • OneNote 2010 märkmete loomiseks ja kasutamiseks
 • Publisher 2010 lauaarvutite avaldamiseks

Word 2010 - mitmekülgne tekstitöötlusprogramm

Word on iga Office'i versiooni klassikaline komponent. Mitmekülgne tekstitöötlustarkvara sisaldab laia valikut funktsioone ja malle, mida saab intuitiivselt kasutada, et luua mis tahes tekstist professionaalne ja atraktiivne dokument - mis tahes otstarbel: alates ärikirjavahetusest ettevõttes kuni kooli ja ülikooli tööde ja lõputöödeni ning seejärel trükivalmis flaierite ja raamatuteni.

Excel 2010 - ulatuslike tabelite jaoks

Excel on võimas alus keerukate matemaatiliste, majanduslike ja statistiliste arvutuste ja analüüside tegemiseks. Tabelarvutustarkvara pakub selleks laia valikut funktsioone, mis rõõmustavad ka kõige nõudlikumaid kasutajaid. Lisaks sisaldab programm ka laia valikut diagrammitüüpe analüüsitulemuste selgeteks esitusteks.

PowerPoint 2010 - esitluste veenvaks kujundamiseks

PowerPoint pakub kõike vajalikku mitmesuguse teabe visualiseerimiseks. Paljud esitluse slaidide ja elementide mallid hõlbustavad professionaalsete esitluste kujundamist, et esitleda selgelt sisu loengutes ja seega äratada publiku tähelepanu. PowerPointi saab kasutada esitluste loomiseks mitte ainult ettevõtetes, vaid ka teadustöös, koolis ja ülikoolis.

Outlook 2010 - e-kirjade, kontaktide, kohtumiste ja muu haldamine

Outlook on ettevõtete kaasaegse kommunikatsiooni hädavajalik alus: See hõlmab mitte ainult e-posti liikluse professionaalset korraldamist, vaid ka kohtumiste ja ärikontaktide keskset haldamist ja koordineerimist - mis on üks tänapäeva kontorirutiini tüüpilisi ülesandeid.

OneNote 2010 - digitaalne märkmik

OneNote annab kasutajatele suurima paindlikkuse teksti, piltide, digitaalse käekirja ning heli- ja videosalvestuste kogumisel ühte kesksesse kohta. Võimsad otsingufunktsioonid aitavad kasutajatel kiiresti leida seal salvestatud teavet, mis võimaldab neil teha tõhusat koostööd teiste kasutajatega.

Publisher 2010 - professionaalse töölauapublitseerimise jaoks

Publisheri abil on Office 2010 Standardi kasutajatel mitmekülgne DTP-tarkvara, mille abil saab professionaalselt luua igasuguseid reklaammaterjale jne, nii veebis kui ka väljaspool seda. Selleks pakub tarkvara lisaks ettevõtetele ka eraisikutele mitmesuguseid kujundusvõimalusi, sealhulgas pilditöötlust - nii trükitavate flaierite ja kirjade jne. kui ka veebipõhiste uudiskirjade jaoks.

MS Office 2010 Professional Plus

Lisaks MS Office 2010 Standardis juba sisalduvatele üksikutele programmidele pakub Professional Plus Edition ka järgmist:

 • Access 2010 andmebaaside loomiseks
 • InfoPath 2010 vormide loomiseks ja haldamiseks

Access 2010 - andmebaasirakendused professionaalidele ja ka algajatele

Microsoft Access on võimas ja kergesti mõistetav programm, mille abil saab paari sammuga luua ja hallata keerulisi andmebaase ja rakendusi vastavalt individuaalsetele vajadustele, et teha need kättesaadavaks teistele kasutajatele ettevõttes, aga ka klientidele. Andmebaasi haldussüsteem pakub erinevaid vahendeid, et struktureerida ja hallata isegi suuri andmehulki mõttekalt.

InfoPath 2010 - võimsate vormide loomine

InfoPath on mitmekülgne vahend individuaalselt loodud vormide kasutamiseks, et kiirendada äriprotsesse, mis hõlmavad teabe kogumist ja korrastamist. Lisaks ettevõtete ärikasutajatele saavad ka IT-osakonnad ja arendajad kasu võimsatest funktsioonidest, mida InfoPath pakub näiteks tööajaarvestuse, küsitluste või kindlustuse vormide loomiseks. Võimas XML-redigeerimismoodul koos integreeritud standardjuhtimissüsteemiga võimaldab paljude protsesside automatiseerimist koos SharePoint Server 2010-ga.

MS Office 2010 Standard / Professional Plus süsteeminõuded

Erinevalt eelmisest versioonist on Office 2010 versioonid nüüd saadaval kahes versioonis: 32-bitine ja 64-bitine. Vaikimisi paigaldatakse allalaadimise ajal 32-bitine versioon, et vältida ühilduvusprobleeme 64-bitise versiooniga vanemates arvutites või operatsioonisüsteemides. 64-bitine versioon sobib peamiselt Exceli või MS Projecti failide redigeerimiseks, mille suurus on üle 2 GB, kuna see pakub rohkem kui 4 GB mälu. Uus lintliides nõuab ka rohkem kõvakettaruumi kui vanem versioon. Muul juhul kehtivad järgmised miinimumnõuded:

 • Operatsioonisüsteemid: vähemalt Windows 7 kuni maksimaalselt Windows 10 või vähemalt Windows Server 2003
 • Protsessor: vähemalt 500 MHz - 1 GHz on soovitatav, et oleks võimalik kasutada Microsoft Outlooki
 • RAM: vähemalt 256 MB RAM - Outlooki teenuste kasutamiseks soovitatakse vähemalt 512 MB
 • Kõvakettaruum: vähemalt 3,5 GB Office 2010 Professional Plus'i puhul
 • Pildi eraldusvõime: vähemalt 1024 x 576, vähemalt DirectX9c kiirendusega graafikakaart

Osta MS Office 2010 Editions Standard ja Professional Plus odavalt Wiresoftist

Wiresofti tarkvarapoest leiate Office 2010 Standard ja Professional Plus väljaanded ühe kasutaja litsentsidena - need on tavaliselt saadaval ainult  mahulitsentsina ettevõtetele.

Teie eelised Office 2010 tarkvara ostmisel Wiresoftist:

 • Nende väljaannetega saate juurdepääsu täiendavatele Office'i programmidele, mida tavalised vabalt saadaval olevad väljaanded ei sisalda.
 • Mõlema Office 2010 väljaande jaoks pakutavad ühe kasutaja programmi litsentsid on puhtalt ostuversioonid, mis ei kohusta teid võtma tarkvara tellimust, nagu seda pakutakse üha enam uuemate versioonide puhul, kuid mis tavaliselt tähendab uuendusi, mille eest tuleb maksta.

Neil põhjustel tasub tarkvara ostmine Wiresoftilt kahekordselt ära, eriti kui te ei soovi uuele operatsioonisüsteemile üle minna. See tähendab, et eelkõige erakasutajad, aga ka füüsilisest isikust ettevõtjad ja VKEd saavad kasu kõigist tarkvarapoes saadaval olevate MS Office 2010 versioonide eelistest ja säästavad ka raha, sest nad saavad neid eriti soodsalt. Kuidas see toimib?

Osta Microsoft Office 2010 kasutatud tarkvara

Wiresoft pakub MS Office 2010 nimetatud väljaannetes, samuti muid versioone kasutatud tarkvarana. See tähendab, et kuna tegemist on nn kasutatud tarkvaraga, pärineb see eelmiselt kasutajalt - tavaliselt suuremalt ettevõttelt -, siis on see Wiresoftis oluliselt odavam kui sama tarkvara litsents - kui see üldse veel mõne teise edasimüüja juures saadaval on.

Sellist kasutatud tarkvara ei pea tingimata olema paigaldatud või kasutatud. Peaaegu kõik Wiresofti pakutavad tarkvaralitsentsid - eriti MS Office 2010 jaoks - pärinevad mahulitsentsidest, mis on alati mõeldud suuremale arvule töökohtadele või kasutajatele ja mida ettevõtted on ostnud teatud kindlas mahus. Neil on õigus müüa selliseid mahulitsentse või nende osi, mis ei ole Wiresoftile nõutavad. Seejuures jagatakse need üksiklitsentsideks.

See ei mõjuta ega piira nende üldist funktsionaalsust, kuid muudab teatud versioonid, nagu Standard ja Professional Pro, meie klientidele ostmiseks kättesaadavaks.

MS Office 2010 ja teiste Microsofti programmide mahtlitsentside jagamine ja edasimüük on seaduslik ja seda on ka kohtud selgesõnaliselt kinnitanud.

Turvalisus tarkvara ostmisel Wiresofti abil

Office'i tarkvara aktiveerimiseks arvutis on vaja litsentsi võtit, mida nimetatakse ka mitme aktiveerimisvõtmeks (MAK). See kehtib täpselt selle arvu arvutite kohta, mis on määratletud mahulitsentsi kohta. Wiresofti puhul võite alati olla kindel, et saate täielikult kasutuskõlbliku tarkvara, mis töötab teie arvutis funktsionaalselt ja piiramatu aja jooksul!

Lisaks nendele Office 2010 versioonidele leiate Wiresofti tarkvarapoest ka uuemaid versioone ja muud Microsofti tarkvara. Kui teil on küsimusi Office 2010 Standard ja Professional Plus või mõne muu MS-programmi kohta, kasutage lihtsalt meie pädevat nõustamist e-posti, telefoni ja chat'i teel.