Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
Filtrile ei leitud tulemusi!
MICROSOFT OFFICE 2010 STANDARD MICROSOFT OFFICE 2010 STANDARD
Microsoft Office 2010 Standard - terviklik kontoritarkvara ostuversioonina MS Office-Edition 2010 Standard kuulub Microsofti kõige populaarsemate Office-versioonide hulka, mille ulatuslik programmi- ja funktsioonivalik sisaldab kõike,...
29,90 € *
MICROSOFT OFFICE 2010 PROFESSIONAL PLUS MICROSOFT OFFICE 2010 PROFESSIONAL PLUS
Microsoft Office 2010 Professional Plus - terviklik pakett äritöötajatele ostuversioonina Koos MS Office-Edition 2010 Professional Plus ärispetsialistidele on kõik Microsofti programmid ühes paketis, sest portfell sisaldab kõiki...
36,90 € *

Office 2010: tõestatud kontoritarkvara tõhusate töövoogude jaoks

Kategoorias Office 2010 tutvustame Microsofti usaldusväärset kontoritarkvara, mis on tänapäevalgi suurepärane lahendus teie töövajaduste rahuldamiseks. Selles artiklis anname teile põhjaliku ülevaate Office 2010-st ja selgitame, milliseid eeliseid see tõestatud tarkvarapakett teie tootlikkusele ja tõhususele pakub.

Mida pakub Office 2010?

Tuttavad rakendused oma parimas vormis

Office 2010 sisaldab tuttavaid rakendusi, nagu Microsoft Word, Excel, PowerPoint ja Outlook, oma parimal kujul. Need rakendused on optimeeritud, et võimaldada teil sujuvat ja tõhusat tööd.

Kohalik andmesalvestus ja sõltumatus pilvest

Erinevalt uuematest Office'i tellimustest ei nõua Office 2010 püsivat internetiühendust. Saate oma dokumente ja andmeid salvestada lokaalselt ega sõltu pilvest.

Miks valida Office 2010?

Ühekordne ost, pidev kasutamine

Office 2010 puhul sooritate ühekordse ostu ja saate kasutada paketti püsivalt, ilma et peaksite maksma igakuist liitumistasu.

Andmekaitse ja täielik kontroll

Office 2010 annab teile täieliku kontrolli oma andmete ja privaatsuspoliitikate üle, sest te ei pea sõltuma pilve salvestusruumidest.

Stabiilsus ja usaldusväärsus

Office 2010-i iseloomustab stabiilsus ja järjepidev kasutajaliides, ilma pidevate katkestusteta uuenduste ja muudatuste tõttu.

Kokkuvõte

Office 2010 on ideaalne valik kõigile, kes otsivad tõestatud ja usaldusväärset kontoritarkvaralahendust, ilma et nad peaksid võtma endale kohustuse maksta korduvaid tellimustasu. Tänu tuttavatele rakendustele, täielikule kontrollile oma andmete üle ja stabiilsele töökeskkonnale pakub Office 2010 esmaklassilist lahendust neile, kes soovivad suurendada oma tootlikkust.

Olenemata sellest, kas olete üliõpilane, spetsialist või ettevõtte omanik, Office 2010 annab teile vahendid, mida vajate tõhusaks tööks ning professionaalsete dokumentide, esitluste ja tabelite loomiseks. Investeerige Office 2010-sse ja kogege selle suurepärase kontorirakenduspaketi tõestatud jõudlust ja usaldusväärsust.

Office 2010 võimaldab teil oma tööd tõhusalt teha, säilitades samal ajal täieliku kontrolli oma andmete üle. See on kuluefektiivne ja stabiilne lahendus neile, kes otsivad tõestatud kontoritarkvara ilma tellimusmaksuta. Suurendage oma tootlikkust ja investeerige Office 2010-sse, et saada kasu selle usaldusväärse kontoritarkvara tuttavatest rakendustest ja arvukatest eelistest.

Kategooriad