Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
Trustmask
Filtrile ei leitud tulemusi!
MICROSOFT SQL SERVER 2017 ENTERPRISE 2-CORE MICROSOFT SQL SERVER 2017 ENTERPRISE 2-CORE
Microsoft SQL Server 2017 Enterprise 2-Core SQL Server 2017 Enterprise Edition pakub suurematele organisatsioonidele Microsofti tõestatud relatsioonilise andmeplatvormi võimsamat uuemat versiooni, mis ühendab endas kõik kriitilised...
7 456,90 € *
MICROSOFT SQL SERVER 2017 STANDARD 2-CORE MICROSOFT SQL SERVER 2017 STANDARD 2-CORE
Microsoft SQL Server 2017 Standard 2-Core SQL Server 2017 Standard väljaanne pakub oma andmebaasi-, aruandlus- ja analüüsifunktsioonidega eelkõige väikestele ja keskmise suurusega ettevõtetele võimsat versiooni Microsofti tõestatud...
1 844,90 € *
MICROSOFT SQL SERVER 2017 STANDARD MICROSOFT SQL SERVER 2017 STANDARD
Microsoft SQL Server 2017 Standard Microsofti SQL Server 2017 Standard väljaanne pakub kõiki võimsaid andmebaasi-, aruandlus- ja analüüsifunktsioone, mida väikesed ja keskmise suurusega ettevõtted ootavad relatsioonilise andmebaasi...
451,90 € *

SQL Server 2017 kõige olulisemad uuendused lühidalt

SQL Server 2017-ga saavad ettevõtted Microsofti tõestatud andmeplatvormi võimsa versiooni, mis pakub kõiki olulisi andmebaasi-, aruandlus- ja analüüsifunktsioone. See SQL Serveri versioon sobib seega suurepäraselt kõigi kaasaegse ja võimsa relatsioonilise andmebaasi haldussüsteemi (RDMS) nõuete täitmiseks - nagu see on tüüpiline kaubahaldussüsteemidele, ERP (Enterprise Resource Planning) tarkvarale ja CRM-süsteemidele. SQL Server 2017 pakub teile teadmisi andmebaasisisesest täiustatud analüüsist Pythoni ja R-i abil ning interaktiivsetest visualiseerimistest. Lisaks pakub SQL Server 2017 ka mitmeid täiustusi ja uusi funktsioone ning jõudluse parandusi Master Data Services (MDS) ja Reporting Services (SSRS) for SQL Server 2017. Olulised funktsioonid on järgmised:

Uued andmebaasi mootori funktsioonid

SQL Server 2017 lisab palju uusi andmebaasimootori funktsioone, sealhulgas täiustatud jõudlust. Nende hulka kuulub võimalus lisada CLR-i kooste positiivsesse nimekirja. Kohanduv päringute töötlemine sisaldab kolme uut täiustust: Adaptive Joins, samuti tagasiside mälu eraldamise kohta partiirežiimis ja tabeli väärtuse funktsioonide kattuv täitmine mitme avaldusega, mis vabastab protsessoriressursse. Samuti parandavad jõudlust uued dünaamilised haldusnimekirjad ja automaatne andmebaasi optimeerimine; viimane annab ülevaate päringute jõudlusprobleemidest, pakub lahendusi ja parandab tuvastatud probleemid automaatselt.

SQL Serveri analüüsiteenused (SSAS)

SQL Serveri 2017. aasta versioon sisaldab ka mitmeid olulisi uusi funktsioone SQL Serveri analüüsiteenustes. Nende hulka kuuluvad tabeli kujuliste mudelite täiustused, näiteks tabeli kujuline režiim kui vaikimisi paigaldusvalik. Ja Get Data toob Power Query'sse uued andmeallikad, mis toetavad olemasolevaid andmeallikaid M päringutes.

SQL Server 2017 integratsiooniteenused (SSIS)

SSIS-i Scale Out funktsioonil on SQL Server 2017-s uus ja muudetud funktsionaalsus, mis lihtsustab SSIS-i käivitamist mitmel arvutil. Lisaks toetab Scale Out master nüüd kõrget kättesaadavust ning parandatud on ka Scale Out'i töötajate täitmisprotokollide ümberlülitamist. Lisaks on SSIS-kataloogis nüüd veel üks globaalne omadus, millega saab määrata vaikimisi režiimi SSIS-pakettide kasutuselevõtmisel. SSIS toetab ka SQL Serverit Linuxis.

Linuxi kasutamine koos SQL Server 2017iga

SQL Server 2017 Enterprise või Standard väljaannetes saavad kasutajad SQL Serverile juurdepääsuks kasutada ka avatud operatsioonisüsteemi Linux. See ei ole enam probleemiks ka Java-rakenduste puhul tänu Java andmebaaside ühenduvuse draiverile. Nii Linuxi kui ka C++ rakenduste puhul luuakse ühendus SQL Server 2017-ga tavaliselt Open Database Connectivity liidese kaudu.

SQL Serveri R-teenuste nimi on nüüd SQL Serveri masinõppe teenused

Varasemad SQL Serveri R-teenused on SQL Serveri 2017. aasta versioonis ümber nimetatud SQL Serveri masinõppe teenusteks. Selle põhjuseks on Pythoni toetus - lisaks varasemale R-programmeerimiskeelele. Masinõppe teenuseid saab SQL Server 2017-s kasutada R- või Python-skriptide käivitamiseks, samuti on võimalik paigaldada eraldiseisev Microsoft Machine Learning Server R- ja Python-mudelite kasutuselevõtuks, mis ei nõua SQL Serverit. Samuti on SQL Serveri arendajatel nüüd juurdepääs avatud lähtekoodiga Pythoni jaoks mõeldud ML- ja AI-raamatukogudele.

SQL Serveri 2017 väljaanded Wiresoftis

Wiresoftist leiate SQL Server 2017 väljaanded Enterprise ja Standard, viimane on saadaval ka CAL-dega, mis on alternatiiviks Core-litsentsimisele. Kui Standard-väljaanne on õige valik põhiliste haldus- ja ärianalüüsi (BI) funktsioonide ning minimaalseid IT-ressursse nõudvate töökoormuste jaoks, siis Enterprise-väljaanne sobib eriti hästi suurematele ettevõtetele, kuna see pakub veelgi ulatuslikumat ja ka ärikriitilist jõudlust, mida nõuavad nõudlikud andmebaasi- ja BI-nõuded. SQL Server 2017 Enterprise tagab siin kõrgeima teenuse- ja jõudlustaseme, mis on vajalik suuremate ja suuremate töökoormuste puhul.

Erinevused SQL Server 2017 Standard ja Enterprise versioonide vahel

Nagu mainitud, on peamine erinevus SQL Serveri 2017 Standard ja Enterprise versioonide vahel jõudlus. Seetõttu on SQL Server 2017 Standard piisav peamiselt väikestele ja keskmise suurusega ettevõtetele, samal ajal kui Enterprise versioon sobib samuti keskmise suurusega ettevõtetele, kuid on mõeldud peamiselt suurte ettevõtete vajaduste katmiseks. Seega on sõltuvalt serveri versioonist erinevad skaleerimispiirangud: Kui Enterprise Editioni puhul on ühe instantsi kasutatav maksimaalne arvutusvõimsus, siis Standard Editioni puhul on see piiratud vähem kui 4 soketi või 24 tuumaga või sõltuvalt rakendusest on saadaval ainult piiratud arv GB.

Lisaks on SQL Server 2017 Enterprise Editionil lisafunktsioone, mida SQL Server 2017 Standard ei sisalda: Näiteks SQL Server Enterprise mitte ainult ei võimalda piiramatut virtualiseerimist, pakkudes samal ajal ka Software Assurance'i soodustust, vaid sellel on ka laiendatud kõrge kättesaadavus koos Always On-kättesaadavusgruppidega, mitme andmebaasi ülevõtmine ja loetavad sekundaarsed replikad. Lisaks pakub see väljaanne läbipaistvat andmete krüpteerimist, samuti ühilduvusaruandlust SQL Serveri auditi ja täiustatud andmete integreerimise kaudu koos ebaselge rühmitamise ja otsingutega, samuti mobiilset aruandlust ja KPI-funktsioone.

SQL Enterprise 2017 ulatuslikumad äriintellekti funktsioonid pakuvad ettevõtetele täiendusi mitmemõõtmeliste mudelite, tabeli mudeli ja andmekaevandamise jaoks, samuti DirectQuery salvestusrežiimi ja juurdepääsu Power BI aruandeserverile. Masinõppe funktsioonide ulatuslikum integreerimine võrreldes standardväljaandega pakub täielikku paralleelsust R- ja Python-analüüsides ning võimalust käivitada neid GPU-del, mis on saadaval ka Hadoop/Sparki ja Linuxi jaoks.

Microsoft SQL Server 2017 litsentsimudelid Wiresoftis

SQL Server 2016-ga viis Microsoft sisse muudatuse nn litsentsimõõdustikus, st litsentside vajaduse arvutamise meetodis. Kui varem ei olnud oluline, mitu südamikku protsessor sisaldab, siis nüüd on südamike arv otsustav litsentsinõude täpse kindlaksmääramise seisukohast. Tuumade litsentseerimisel võetakse arvesse nüüdseks pidevalt kasvavat tuumade arvu protsessori kohta, mis suudab vastavalt üha suurema töökoormusega toime tulla.

Seetõttu pakub Microsoft ka SQL Serveri 2017 versiooni jaoks põhilitsentsimise võimalust. Sõltuvalt väljaandest - kas SQL Server 2017 Standard või Enterprise - on teil erinevaid võimalusi sobivate serverilitsentside hankimiseks:

SQL Server 2017 Standard väljaande puhul on teil võimalik valida serverite/CAL-i (serverilitsentsid pluss juurdepääsulitsentsid) või tuumade kaupa litsentsimise vahel - selleks ei ole vaja täiendavaid juurdepääsulitsentse.

SQL Server 2017 Enterprise Editionis ei ole enam üldiselt võimalik litsentseerida serveri/CALi kohta. Seda litsentseeritakse ainult südamike arvu järgi.

SQL Server 2017 Standardi litsentseerimine Server/CAL-i järgi

Server/CALi litsentsimudel põhineb järgmistel tingimustel:

Iga serveri jaoks, millel SQL Serveri instantsi käivitatakse, on vaja standardset serverilitsentsi. Lisaks sellele on vaja eraldi kasutuslitsentsi (CAL) - kasutaja või seadme CAL - iga kasutaja või seadme jaoks, kes kasutab litsentseeritud SQL Serverit selle või hiljuti paigaldatud serverversiooni jaoks. See tähendab, et SQL Server 2019 CALiga saate juurdepääsu ka SQL Server 2017-le.

Milline SQL Server 2017 Standard Editioni litsentseerimine - tuumade või serveri pluss CALSi järgi - on soodsam, sõltub ettevõtte tüüpilisest kasutusest. Teatud juhtudel on server/CAL-litsentsimine seega soodsam kui litsentsimine tuumade kaupa. Näiteks masinat, millel on kuni 2 protsessorit, millel mõlemal on 8 tuuma, saab litsentseerida odavamalt SQL Standard Server/CAL versiooniga.

SQL Server 2017 Standard või Enterprise litsentsimine tuumade kaupa

SQL Serveri litsentseerimiseks protsessori südamike järgi määrab Microsoft kindlaks teatavad määratlused loendusmeetodi jaoks. Seega kehtib üks tuumalitsents kahe südamiku kohta - erinevalt varasemast, kus ühe protsessori kohta tuli maksta üks litsents.

Seega tuleneb litsentsi koguvajadus vastavast protsessori tuumade arvust. Vaikimisi on vaja vähemalt kaheksa litsentsi ühe serveri kohta, kusjuures iga protsessori kohta litsentseeritakse kaheksa südamikku. Iga füüsilise serveri tuum vajab seega oma tuumalitsentsi. Microsoft on kehtestanud siinkohal järgmised reeglid:

Igale protsessorile on vaja 8 tuumalitsentsi - Microsofti poolt määratud minimaalne arv. Seetõttu ei saa väiksema arvu tuumadega masinaid litsentseerida madalama hinnaga.

Samuti on iga serveri jaoks vaja vähemalt 16 tuumalitsentsi.

Ühe serveri kohta nõutavad põhilitsentsid on saadaval ainult 2-liikmeliste pakettidena.

Core-põhise litsentseerimise jaoks ei ole vaja täiendavaid CAL-sid.

Litsents Microsoft SQL Server 2017 soodsalt Wiresoftis

Sõltumata sellest, kas soovite katta oma Microsofti SQL Server 2017 litsentsivajaduse Standard või Enterprise Editioniga, saate Wiresoftilt litsentse nii Server/CAL kui ka 2-Core jaoks ainult originaallitsentsiõigustena. SQL Server 2017 litsentsid on Wiresoftis eriti soodsad, sest pakume Euroopa ettevõtete kasutamata tarkvaralitsentside kaudu hinnaeeliseid - ja seda täiesti seaduslikult.

Sest Euroopa Kohtu otsuse kohaselt võib tarkvara alates 2012. aastast probleemideta edasi müüa. Kõik Wiresofti pakutavad litsentsid on eelnevalt kontrollitud absoluutse originaalsuse ja kasutatavuse osas. Seda kinnitavad paljud meie entusiastlikud kliendid. Palun võtke meiega ühendust, kui teil on küsimusi Microsoft SQL Server 2017 litsentsimisekohta.