Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
Filtrile ei leitud tulemusi!
MICROSOFT SQL SERVER 2017 STANDARD MICROSOFT SQL SERVER 2017 STANDARD
Microsoft SQL Server 2017 Standard Microsofti SQL Server 2017 Standard väljaanne pakub kõiki võimsaid andmebaasi-, aruandlus- ja analüüsifunktsioone, mida väikesed ja keskmise suurusega ettevõtted ootavad relatsioonilise andmebaasi...
407,90 € *
MICROSOFT SQL SERVER 2017 STANDARD 2-CORE MICROSOFT SQL SERVER 2017 STANDARD 2-CORE
Microsoft SQL Server 2017 Standard 2-Core SQL Server 2017 Standard väljaanne pakub oma andmebaasi-, aruandlus- ja analüüsifunktsioonidega eelkõige väikestele ja keskmise suurusega ettevõtetele võimsat versiooni Microsofti tõestatud...
1 660,90 € *
MICROSOFT SQL SERVER 2017 ENTERPRISE 2-CORE MICROSOFT SQL SERVER 2017 ENTERPRISE 2-CORE
Microsoft SQL Server 2017 Enterprise 2-Core SQL Server 2017 Enterprise Edition pakub suurematele organisatsioonidele Microsofti tõestatud relatsioonilise andmeplatvormi võimsamat uuemat versiooni, mis ühendab endas kõik kriitilised...
6 711,90 € *

Microsoft SQL Server 2017: mitmekülgne andmehalduslahendus

Sissejuhatus: Innovatsioon kohtub järeleproovitud ja järeleproovitud

Microsoft SQL Server 2017i kasutuselevõtuga seab Microsoft andmehaldusplatvormide valdkonnas uusi standardeid. SQL Server 2017 pakub tervikliku ja tulevikku suunatud andmehalduslahendusena nii murrangulisi uuendusi kui ka järeleproovitud tehnoloogiaid.

Paindlikkus tänu platvormideülesele toetusele

Võib-olla kõige märkimisväärsem edasiminek SQL Server 2017-s on platvormideülese ühilduvuse kasutuselevõtt. Esimest korda on võimalik SQL Serverit käivitada Windowsis, Linuxis ja Dockeri konteinerites. See paindlikkus võimaldab organisatsioonidel integreerida SQL Server oma olemasolevasse infrastruktuuri, sõltumata nende eelistatud operatsioonisüsteemi keskkonnast.

SQL Server 2017 funktsioonid

Suurendatud jõudlus

Kohanduv päringute töötlemine

Adaptive query processing tagab, et SQL Server 2017 käsitleb päringuid arukamalt ja optimeerib täitmisplaane dünaamiliselt. See võib märkimisväärselt parandada andmebaasi päringute jõudlust ja läbilaskevõimet.

Turvaomadused kõige kõrgemal tasemel

Täiustatud ohukaitse

SQL Server 2017 pakub täiustatud kaitsemehhanisme, et kaitsta üha suurenevate küberturbeohtude eest. Täiustatud ohukaitse aitab ohtlikke tegevusi varakult ära tunda ja neile reageerida, et vältida andmete rikkumisi.

Äriuuringud ja analüütika

Integratsioon ja luure

Graafikujulise andmebaasi võimalused

Graafiandmebaaside võimekuse tugi võimaldab SQL Server 2017-l töötada tõhusalt keeruliste seosteandmetega, mis avab uusi võimalusi ärianalüüsi rakenduste jaoks.

R-i ja Pythoni emakeelne integreerimine

R-i ja Pythoni otse andmebaasi integreerimine võimaldab analüütikutel ja andmeteadlastel teha masinõpet ja keerulisi statistilisi analüüse ilma andmeid eksportimata.

Visualiseerimine ja aruandlus

Tänu täiustatud BI-funktsioonidele, eelkõige tänu integratsioonile selliste vahenditega nagu Power BI, saavad kasutajad otse oma andmetest luua muljetavaldavaid visualiseeringuid ja rakendatavaid aruandeid.

Kokkuvõte: Miks SQL Server 2017?

SQL Server 2017 ei ole lihtsalt andmebaas; see on terviklik platvorm andmehalduse ja analüütiliste rakenduste jaoks. Tänu Windowsi, Linuxi ja Dockeri konteinerite toetusele koos andmebaasitehnoloogia viimaste edusammudega pakub SQL Server 2017 skaleeritavat, turvalist ja tulevikukindlat lahendust igas suuruses organisatsioonidele. Tänu pidevatele uuendustele ja aktiivsele arendajate kogukonnale on SQL Server 2017 jätkuvalt keskne osa organisatsioonide strateegilistest andmehaldusplaanidest kogu maailmas.

Kategooriad