Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
Trustmask
Filtrile ei leitud tulemusi!
MICROSOFT SQL SERVER 2016 STANDARD 2-CORE MICROSOFT SQL SERVER 2016 STANDARD 2-CORE
Microsoft SQL Server 2016 Standard 2-Core SQL Server 2016 Standard 2-Core väljaanne pakub ettevõtetele usaldusväärset skaleeritavat ja hübriidset relatsioonilist andmebaasiplatvormi intelligentsete rakenduste loomiseks töölaua, serveri...
1 696,90 € *
MICROSOFT SQL SERVER 2016 STANDARD MICROSOFT SQL SERVER 2016 STANDARD
Microsoft SQL Server 2016 Standard SQL Server 2016 Standard pakub ettevõtetele usaldusväärset, skaleeritavat hübriidandmebaasiplatvormi intelligentsete, ärikriitiliste rakenduste loomiseks, sest see väljaanne sisaldab kõiki vajalikke...
361,90 € *

Microsoft SQL Serveri 2016. aasta versiooni olulised eelised ja funktsioonid lühidalt

 • Stretch Databases'i integratsioon pakub täiustatud pilvetuge, ühendades kohapealseid keskkondi ja pilve, samuti võimalust salvestada OLTP-andmeid Microsoft Azure'is
 • Uus Always Encrypted tehnoloogia aitab kaitsta ettevõtte andmeid - nii kohapeal kui ka pilves
 • Mälusisene OLTP parandab andmete kogumise jõudlust, tehes päringuid rohkem kui 100 korda kiiremini ja tehinguid kuni 30 korda kiiremini
 • Toetatakse tavapäraseid OLAP (Online Analytical Processing) lahendusi
 • R programmeerimiskeelt saab kasutada statistiliste analüüside tegemiseks koos Advanced Analyticsiga
 • Suurem turvalisus selliste funktsioonide abil nagu Alati krüpteeritud, dünaamiline andmete maskeerimine ja rea taseme turvalisus (RLS)
 • Maksimeerida SQL-serveri jõudlust T-SQL (Transact-SQL) abil
 • PolyBase lihtsustab relatsiooniliste ja mitterelatsiooniliste andmete töötlemist Transact-SQL päringutes
 • Business Intelligence on saadaval kõikidele mobiilseadmetele, sealhulgas Android ja iOS nutitelefonidele, et avaldada aruandeid Excel 2016is, mis võimaldavad intuitiivset arusaamist rikkalike visualiseerimiste kaudu
 • Edasijõudnud äritegevuse luure SQL Serveri aruandlusteenustega (SSRS)
 • Microsoft Azure'is on saadaval hübriidstsenaariumid varundamiseks, sealhulgas kõrge kättesaadavus ja kohalike andmebaaside taastamine, sealhulgas aktiivsete sekundaarsete replikate salvestamine Always On-kättesaadavusgruppides, millele on juurdepääs ainult lugemiseks

Microsoft SQL Server 2016 eelised ja teenused lühidalt

Microsoft SQL Server 2016 on järjekordne versioon intelligentsest ja usaldusväärsest andmeplatvormist, mis toetab produktiivset meeskonnatööd. SQL Server 2016 Standardiga saate muuta erinevad ärikriitilised rakendused intelligentseteks rakendusteks. Siinkohal pakub 2016 Standard Edition juba suuremat skaleeritavust lisaks optimeeritud kättesaadavusele kuni 24 südamiku jaoks. Lisaks võimaldab avatud lähtekoodiga R-integratsioon laiendatud analüüsivõimalusi.

Windows SQL Server 2016 pakub seega andmete haldamiseks ja analüüsimiseks põhjalikku äriteabe andmebaasi. Kõik ettevõtte töötajad, kellel on kas kliendilitsents või 2-tuumalise litsentsi puhul on õigus kasutada andmebaasi iseenesest, saavad käivitada mitmesuguseid tüüpilisi ärirakendusi.

Administraatorid hindavad tõhusat andmebaasi haldamist, kuna SQL Server 2016 nõuab vaid minimaalselt IT-ressursse. Lisaks toetab serverversioon mitmeid arendusvahendeid, mis on mõeldud mitte ainult kohalikuks, vaid ka pilvepõhiseks kasutamiseks. Eriti märkimisväärsed on järgmised SQL Serveri 2016. aasta versiooni uued omadused ja funktsioonid:

SQL Server 2016 pakub veelgi suuremat jõudlust

Lisaks paljudele muudele funktsioonidele on Microsoft SQL Serveri tarkvara 2016. aasta versioonil ka optimeeritud jõudlus, sealhulgas mitmed paindlikud kasutuselevõtuvõimalused. Selle tagavad ka integreeritud mälusisesed funktsioonid, mis pakuvad märkimisväärset jõudluse kasvu kõigi töökoormuste puhul - ja seda mälusisese OLTP-ga võrreldava kiirusega. Lisaks sellele on veel

Funktsioonid, mis suurendavad ka SQL Server 2016 jõudlust, näiteks In-Memory Columnstore ja Query Store, samuti Temporal Tables, integreeritud tugi tabelite andmete historiseerimiseks ja samaaegseks pakkumiseks.

R-teenused Microsoft SQL Serverile

Uue SQL Serveri R-teenuste integreerimisega teeb Microsoft SQL Server 2016 jaoks kättesaadavaks ka statistikakeele R. Kasutajad, kellel on kliendilitsents, saavad seega käivitada R-skripte otse SQL serveris, selle asemel, et esmalt eksportida kõik analüüsi jaoks vajalikud andmed SQL-andmebaasist ja seejärel importida need R-i, nagu varem. R-teenused ei säästa seega mitte ainult väärtuslikku aega, vaid pakuvad ka suuremat turvalisust, kuna tundlikke andmeid ei ole enam vaja edastada.

Põhiandmete teenused põhiandmete tõhusaks haldamiseks

SQL Server 2016i vahend Master Data Services (MDS) võimaldab ettevõtte või organisatsiooni põhiandmekogumite tõhusat haldamist. MDSi abil saab andmeid mitte ainult korraldada mudelite kujul, vaid ka määratleda ajakohastamise reeglid, sealhulgas volitused isikutele, kes saavad neid andmeid ajakohastada. Põhiandmekogumi saab Excelis ka konkreetsetele isikutele vabastada.

Aruandlusteenused (SSRS) aruannete esitamiseks

SSRS - SQL Serveri aruandlusteenused - toetavad erinevate vahendite ja teenustega aruannete loomist ja haldamist, sealhulgas mobiilsete ja lehekülgede kaupa esitatavate aruannete pakkumist. Analüüsiteenused pakuvad analüütilisi andmeid aruandlus- ja äriteenuste aruannetest ning neid saab kasutada ka teiste teenusepakkujate kliendirakenduste või ärianalüüsi vahendite jaoks. Lisaks võimaldavad aruandlusteenuste funktsioonid kasutajal luua aruandeid erinevatest andmeallikatest, sealhulgas avaldada neid erinevates vormingutes. Töötajad saavad neid lugeda veebiportaali brauseri kaudu, e-posti teel või isegi mobiilseadmes.

Kõrgem turvalisuse tase

Microsoft SQL Serveri 2016. aasta versioonil on ka mõned olulised parandused turvalisuse osas:

Always Encryptediga on eriti tundlikud andmed, näiteks krediitkaardi või ID-kaardi numbrid, kaitstud ja krüpteeritud ning salvestatud Azure SQLi või SQL Serveri andmebaasis. Always Encrypted võimaldab eristada kasutajaid, kellel on õigus neid andmeid vaadata, ja neid, kellel on lubatud neid andmeid ainult hallata, kuid kellel ei ole neile juurdepääsu.

Ridade tasandi turvalisus (RLS) võimaldab seevastu rakendada täpseid juurdepääsupiiranguid üksikutele andmeridadele. RLS reguleerib seega, et teatud töötaja saab juurdepääsu ainult nendele andmeridadele, milleks tal on volitused.

Dünaamiline andmete maskeerimine (DDM) lihtsustab rakenduste turvakodeerimist; DDM takistab volitamata kasutajatel juurdepääsu konfidentsiaalsetele andmetele, maskeerides need.

SQL Server 2016 Standard Edition saadaval Wiresoftist

Wiresoft pakub SQL Server 2016 Edition Standardi soodsa hinnaga kahes variandis 2-tuumalist litsentsi ning Server/CAL-i. See võtab arvesse ettevõtete ja asutuste erinevaid vajadusi seoses SQL-teenuste skaleeritavusega, mis põhineb serveri jõudlusel.

Microsofti litsentsimudel SQL Server 2016 jaoks

SQL Serveri versiooniga 2016 muudab Microsoft ka nn litsentsimõõdustikku: see arvutab, kui palju litsentse on vaja serverile, millega SQL tarkvara kasutatakse. Kui varasemate Microsoft Serveri versioonide puhul ei olnud varem oluline, mitu südamikku protsessoris on olemas, siis nüüd on see arv aluseks litsentsinõude määramisel - sõltuvalt vastavast serveriväljaandest. Tuumade litsentsimisel võetakse arvesse protsessorite kasvavat jõudlust, mis tuleneb üha suurenevast tuumade arvust, mis tähendab, et üha suuremaid töökoormusi saab töödelda.

SQL Serveri 2016. aasta versiooni puhul pakub Microsoft lisaks täiendavale 2-tuumalisele litsentsimisele ka Wiresofti pakutava Standard Editioni litsentseerimist serveri/CALi kohta. See tähendab, et ka väiksematel ettevõtetel on võimalus saada kasu SQL Server 2016 Standardi jõudlusest ja virtualiseerimisfunktsioonidest, kui nende serveri jõudlus võimaldab litsentseerimist odavama alternatiivse Server & CALiga.

See, kas SQL Server 2016 Standard Editioni litsentsimine tuumade kaupa on ettevõtte jaoks soodsam kui litsentsimine Server pluss CALide kaupa, sõltub vastavast kasutusest ettevõttes ja sõltub näiteks töötajate arvust ja teenuste virtualiseerimise astmest. Võimalik on ka vastupidine, et Server/CAL-litsentsimine on kuluefektiivsem variant. Maksimaalselt 2 protsessoriga masinat, millel on kummalgi 8 tuuma, saab SQL 2016 Server/CAL versiooniga litsentseerida odavamalt, kui tegelik vajadus pilveteenuste jms järele on väiksem.

SQL Server 2016 litsents serveri/CAL kohta

Microsofti litsents serveri/CALi kohta koosneb järgmistest komponentidest:

Iga server, millel SQL Server 2016 Standard väljaannet käivitatakse, vajab põhimõtteliselt oma serverilitsentsi. Selleks, et töötajad saaksid kasutada kõiki serveriteenuseid ja -funktsioone, tuleb serverilitsentsile lisada täiendavad kliendilitsentsid (CAL). Iga kasutaja või lõppseadme jaoks on vaja eraldi juurdepääsulitsentsi (kasutaja või seadme CAL).

SQL Server 2016 litsents 2-tuumalise kohta

SQL Server 2016 litsentsimisel protsessori südamike alusel määrab Microsoft loendusmeetodi kindlaks järgmiste kriteeriumide alusel: Üks tuumalitsents kehtib kahe südamiku kohta - erinevalt eelmisest arvutusest, mille kohaselt oli üks litsents ühe protsessori kohta.

Seega arvutatakse SQL Server 2016-i litsentsi koguvajadus nüüd protsessori tuumade arvu põhjal.

Siiski tuleb arvestada, et Microsoft on kehtestanud järgmise reegli: Iga serveri jaoks on vaja vähemalt 16 tuumalitsentsi, st 8 2- tuumalist litsentsipaketti. Põhjus on selles, et Microsoft on üldiselt seadnud selle madalaimaks tuumade arvuks. See tähendab, et väiksema arvu tuumadega mootoreid ei saa ikkagi madalama hinnaga litsentseerida. Erinevalt Server/CALs paketi litsentsimisest ei ole siiski vaja täiendavaid CAL-sid.

Ostke Microsoft SQL Server 2016 litsentsid soodsalt Wiresoftist

Sõltuvalt sellest, kas soovite osta Microsofti SQL Server 2016 2-tuumalise või Server/CAL-toodete litsentse, saate Wiresoftis mõlemad litsentsipaketid Microsofti originaallitsentsidena - ja seda eriti soodsa hinnaga. Selle põhjuseks on see, et me pakume teile hinnaeeliseid, sest Euroopa ettevõtted on meie kaudu täiesti seaduslikult omandanud kasutamata tarkvaralitsentsid. Vastavalt Euroopa Kohtu õiguslikult kehtivale otsusele võib tarkvaratooteid, näiteks serverilitsentse, edasi müüa. Seega võite olla kindel, et ostate Wiresoftilt täielikult kasutatava litsentsipaketi, kõik litsentsid on meie poolt eelnevalt põhjalikult kontrollitud. Paljud entusiastlikud kliendid kasutavad juba meie litsentsi pakkumist. Kui teil on küsimusi Microsoft SQL Server 2016 litsentsimise kohta, võtke meiega ühendust.