Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
Filtrile ei leitud tulemusi!
MICROSOFT SQL SERVER 2016 STANDARD MICROSOFT SQL SERVER 2016 STANDARD
Microsoft SQL Server 2016 Standard SQL Server 2016 Standard pakub ettevõtetele usaldusväärset, skaleeritavat hübriidandmebaasiplatvormi intelligentsete, ärikriitiliste rakenduste loomiseks, sest see väljaanne sisaldab kõiki vajalikke...
326,90 € *
MICROSOFT SQL SERVER 2016 STANDARD 2-CORE MICROSOFT SQL SERVER 2016 STANDARD 2-CORE
Microsoft SQL Server 2016 Standard 2-Core SQL Server 2016 Standard 2-Core väljaanne pakub ettevõtetele usaldusväärset skaleeritavat ja hübriidset relatsioonilist andmebaasiplatvormi intelligentsete rakenduste loomiseks töölaua, serveri...
1 527,90 € *

Microsoft SQL Server 2016: võimas andmeplatvorm ettevõtetele

Sissejuhatus SQL Server 2016i kohta

Microsoft SQL Server 2016-i avaldamisega on ettevõtte andmehaldussüsteemide valdkonnas kehtestatud uued standardid. Selles versioonis on ühendatud täiustatud analüütika, jõuline jõudluse optimeerimine ja enneolematud turvaelemendid, et pakkuda usaldusväärset andmeplatvormi ärikriitilistele rakendustele.

Mida uut on SQL Server 2016'is?

SQL Server 2016 tutvustab uuenduslikke funktsioone, millest saavad kasu igas suuruses organisatsioonid. Nende hulka kuuluvad täiustatud mälusisesed tehnoloogiad, täiustatud turvameetmed, näiteks Always Encrypted, ja täiustatud analüüsitööriistade tihedam integreerimine.

SQL Server 2016 põhifunktsioonid

Jõudlus ja kättesaadavus

Mälusisene OLTP

SQL Server 2016 laiendab mälusisesed OLTP-funktsioonid, mis muudavad tehinguandmebaasioperatsioonide töötlemiskiiruse revolutsiooniliselt, võimaldades töötlemist põhimälus.

AlwaysOn kõrge kättesaadavus

AlwaysOn-funktsiooni täiustused pakuvad täiustatud kõrgkättesaadavuse ja katastroofide taastamise lahendusi, et tagada kriitiliste rakenduste ja andmete pidev kättesaadavus.

Läbimurre turvalisuses

Alati krüpteeritud

SQL Server 2016 pakub tänu Always Encrypted'ile läbimurdelist turvatehnoloogiat, mis krüpteerib tundlikud andmed nii puhkeseisundis kui ka transiidi ajal, ilma et oleks vaja muuta rakenduskoode.

Ridade tasandi turvalisus

Row-Level Security võimaldab määratleda juurdepääsuõigused üksikutele andmekirjetele, realiseerides andmete nähtavuse peene kontrolli andmebaasis.

Täiustatud analüütika

Integreeritud R-teenused

Statistiliste arvutuste ja graafika jaoks mõeldud keele ja keskkonna R integreerimisega saab ulatuslikke analüüse teha otse andmeplatvormil, ilma et oleks vaja andmeid liigutada.

PolyBase

PolyBase teeb relatsiooniliste ja mitterelatsiooniliste andmete haldamise ja päringute tegemise lihtsaks T-SQL-i abil, mis tähendab lihtsustatud andmetöötlust Hadoopis või Azure Blob Storage'is.

Kokkuvõte: Miks valida SQL Server 2016?

Microsoft SQL Server 2016 on terviklik andmeplatvorm, mis pakub suurt jõudlust, täiustatud turvalisust ja sügavaid analüütilisi võimalusi. Selle abil saavad organisatsioonid teha andmepõhiseid otsuseid kiiremini, tagades samal ajal oma teabe turvalisuse ja terviklikkuse. Kuna SQL Server 2016 on tõestatud lahendus, mida pidevalt uuendatakse, on see paljude organisatsioonide jaoks usaldusväärne valik ka pärast uuemate versioonide ilmumist.

Tänu oma võimele hallata tõhusalt suuri andmehulki ja toetada keerulisi andmeanalüüsiülesandeid moodustab SQL Server 2016 paljude IT-süsteemide selgroo kogu maailmas. Organisatsioonide jaoks, kes otsivad tõestatud, turvalist ja võimsat andmehalduslahendust, on SQL Server 2016 endiselt tugev valik.

Kategooriad