Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
Trustmask
Filtrile ei leitud tulemusi!
MICROSOFT SQL SERVER 2016 STANDARD MICROSOFT SQL SERVER 2016 STANDARD
Microsoft SQL Server 2016 Standard SQL Server 2016 Standard pakub ettevõtetele usaldusväärset, skaleeritavat hübriidandmebaasiplatvormi intelligentsete, ärikriitiliste rakenduste loomiseks, sest see väljaanne sisaldab kõiki vajalikke...
326,90 € *
MICROSOFT SQL SERVER 2016 STANDARD 2-CORE MICROSOFT SQL SERVER 2016 STANDARD 2-CORE
Microsoft SQL Server 2016 Standard 2-Core SQL Server 2016 Standard 2-Core väljaanne pakub ettevõtetele usaldusväärset skaleeritavat ja hübriidset relatsioonilist andmebaasiplatvormi intelligentsete rakenduste loomiseks töölaua, serveri...
1 527,90 € *

Microsoft SQL Server 2016 - paindlikuks andmebaaside haldamiseks

Võrreldes vanemate versioonidega toob Microsofti SQL andmebaasisüsteemi 2016. aasta versioon kaasa terve rea huvitavaid uuendusi, mis puudutavad eelkõige turvalisuse, jõudluse ja kõrge kättesaadavuse valdkondi. Olulist rolli mängib ka suurte, keeruliste andmemahtude töötlemine - märksõna "Big Data". Lisaks integreeritud mälusisesele jõudlusele, täiustatud analüüsifunktsioonidele ja operatiivsete andmete reaalajas analüüsile tuleb mainida ka laiendatud aruandlusvaldkonda.

Muud olulised funktsioonid SQL Server 2016-s on ka JavaScript Object Notation (JSON) tugi lihtsaks andmevahetuseks ning PolyBase Transact-SQL päringute töötlemiseks. Lõpetuseks pakub see serverversioon ka uusi hübriidseid pilvestsenaariume. Seega saavad ettevõtted keerukate andmeanalüüside kaudu veelgi üksikasjalikumaid tulemusi, mida saab kuvada põhjalike visualiseeringutega paljudes lõppseadmetes.

SQL Server 2016 Standard väljaanne on saadaval Wiresoftist - kas litsentseerituna serveri/CALi või 2 südamiku kohta. Mõlemad Microsofti litsentseerimismudeli variandid arvestavad serveri funktsioonide erinevat skaleeritavust - vastavalt väiksemate või suuremate ettevõtete ja organisatsioonide erinevatele nõuetele

Microsoft SQL Serveri 2016. aasta versiooni olulised eelised ja funktsioonid lühidalt

 • Stretch Databases'i integreerimine pakub täiustatud pilvetuge, ühendades kohapealseid keskkondi ja pilve, samuti võimalust salvestada OLTP-andmeid Microsoft Azure'is
 • Uus Always Encrypted-tehnoloogia aitab kaitsta ettevõtte andmeid - nii lokaalselt kui ka pilves
 • Mälusisene OLTP parandab andmete hõivamise jõudlust enam kui 100 korda kiiremate päringute ja kuni 30 korda kiirema tehingutöötlusega
 • Toetatakse tavapäraseid OLAP (Online Analytical Processing) lahendusi
 • R-programmeerimiskeelt saab kasutada täiustatud analüütikaga statistiliste analüüside tegemiseks
 • Suurem turvalisus selliste funktsioonide abil nagu Always Encrypted, Dynamic Data Masking ja Row-Level Security (RLS)
 • SQL-serveri jõudluse maksimeerimine T-SQL (Transact-SQL) abil
 • PolyBase lihtsustab relatsiooniliste ja mitterelatsiooniliste andmete töötlemist Transact-SQL päringutes
 • Business Intelligence on saadaval kõigile mobiilseadmetele, sealhulgas Android ja iOS nutitelefonidele, et avaldada aruandeid Excel 2016-is, et rikkalike visualiseerimiste abil intuitiivselt mõista
 • Täiustatud äritegevuse luure koos SQL Serveri aruandlusteenustega (SSRS)
 • Hübriidstsenaariumid on saadaval Microsoft Azure'is varundamiseks, sealhulgas kõrge kättesaadavus ja kohalike andmebaaside taastamine, sealhulgas aktiivsete sekundaarsete replikate salvestamine Always On-kättesaadavusgruppides, millele on ainult lugemisõigusega juurdepääs

Microsoft SQL Server 2016 eelised ja teenused lühidalt

Microsoft SQL Server 2016 on intelligentse ja usaldusväärse andmeplatvormi järjekordne versioon, mis toetab produktiivset meeskonnatööd. SQL Server 2016 Standard abil saate muuta erinevad ärikriitilised rakendused intelligentseteks rakendusteks. Siinkohal pakub 2016 Standard väljaanne juba suuremat skaleeritavust lisaks optimeeritud kättesaadavusele kuni 24 südamiku jaoks. Lisaks võimaldab avatud lähtekoodiga R-integratsioon laiendatud analüüsivõimalusi.

Windows SQL Server 2016 pakub seega andmete haldamiseks ja analüüsimiseks terviklikku äriintellektiandmebaasi. Kõik ettevõtte töötajad, kellel on kas kliendilitsents või 2-tuumalise litsentsi puhul on õigus andmebaasi iseenesest kasutada, saavad käivitada mitmesuguseid tüüpilisi ärirakendusi.

Administraatorid hindavad tõhusat andmebaasi haldamist, sest SQL Server 2016 nõuab vaid minimaalseid IT-vahendeid. Lisaks toetab serverversioon mitmesuguseid arendusvahendeid, mis on mõeldud mitte ainult kohalikuks, vaid ka pilvepõhiseks kasutamiseks. Eriti märkimisväärsed on järgmised SQL Serveri 2016. aasta versiooni uued omadused ja funktsioonid:

SQL Server 2016 pakub veelgi suuremat jõudlust

Lisaks paljudele muudele funktsioonidele on Microsoft SQL Serveri 2016. aasta versioonil ka optimeeritud jõudlus, sealhulgas mitmed paindlikud kasutuselevõtuvõimalused. Selle tagavad ka integreeritud mälusisesed funktsioonid, mis pakuvad kõigi töökoormuste puhul olulist jõudluse kasvu - ja seda mälusisese OLTP-ga võrreldava kiirusega. Lisaks sellele on veel

Funktsioone, mis samuti suurendavad SQL Server 2016 jõudlust, näiteks mälusisesed veerusehoidlad ja päringuhoidlad, samuti ajalised tabelid, integreeritud tugi tabelite andmete historiseerimiseks ja samaaegseks pakkumiseks.

R Services for Microsoft SQL Server

Uue SQL Serveri R Services integreerimisega teeb Microsoft SQL Server 2016 jaoks kättesaadavaks ka statistikakeele R. Kasutajad, kellel on kliendilitsents, saavad seega R-skripte otse SQL Serveris käivitada, selle asemel, et esmalt eksportida kõik analüüsi jaoks vajalikud andmed SQL-andmebaasist ja seejärel importida need R-i, nagu varem. R Services ei säästa seega mitte ainult väärtuslikku aega, vaid pakub ka suuremat turvalisust, kuna tundlikke andmeid ei ole enam vaja edastada.

Master Data Services põhiandmete tõhusaks haldamiseks

SQL Server 2016-i vahend Master Data Services (MDS) võimaldab ettevõtte või organisatsiooni põhiandmekogumite tõhusat haldamist. MDSi abil saab andmeid mitte ainult korraldada mudelite kujul, vaid ka määratleda uuendamise reeglid, sealhulgas volitused isikutele, kes saavad neid andmeid uuendada. Samuti saab üldandmekogumid Excelis vabastada konkreetsetele isikutele.

Aruandlusteenused (SSRS) aruannete esitamiseks

SSRS - SQL Serveri aruandlusteenused - toetavad erinevate vahendite ja teenuste abil aruannete loomist ja haldamist, sealhulgas mobiilsete ja lehekülgede kaupa aruannete esitamist. Analysis Services pakub analüütilisi andmeid aruandlus- ja äriteenuste aruannetest ning neid saab kasutada ka teiste teenusepakkujate kliendirakenduste või äritegevuse analüüsi vahendite jaoks. Lisaks võimaldavad aruandlusteenuste funktsioonid kasutajal luua aruandeid erinevatest andmeallikatest, sealhulgas avaldada neid erinevates vormingutes. Töötajad saavad neid lugeda veebiportaali brauseri kaudu, e-posti teel või isegi mobiilseadmes.

Kõrgem turvatase

Microsoft SQL Serveri 2016. aasta versioonil on pakkuda ka olulisi parandusi turvalisuse osas:

Always Encryptediga on eriti tundlikud andmed, näiteks krediitkaardi või ID-kaardi numbrid, kaitstud ja krüpteeritud ning neid hoitakse Azure SQLi või SQL Serveri andmebaasis. Always Encrypted võimaldab teha vahet kasutajatel, kellel on õigus neid andmeid vaadata, ja kasutajatel, kellel on lubatud neid andmeid ainult hallata, kuid kellel ei ole neile juurdepääsu.

Rivitasandi turvalisus (RLS) võimaldab seevastu rakendada täpseid juurdepääsupiiranguid üksikutele andmeridadele. RLS reguleerib seega, et teatav töötaja saab juurdepääsu ainult nendele andmeridadele, mille jaoks tal on volitused.

Dünaamiline andmete maskeerimine (DDM) lihtsustab rakenduste turvakodeerimist; DDM takistab volitamata kasutajatel juurdepääsu konfidentsiaalsetele andmetele, maskeerides need.

SQL Server 2016 Standard väljaanne on saadaval Wiresoftist

Wiresoft pakub SQL Server 2016 Edition Standard soodsa hinnaga kahes variandis 2-tuumaline litsents ja Server/CAL. See võtab arvesse ettevõtete ja asutuste erinevaid vajadusi SQL-teenuste skaleeritavuse osas, mis põhineb serveri jõudlusel.

Microsofti litsentsimudel SQL Server 2016 jaoks

SQL Serveri 2016. aasta versiooniga muudab Microsoft ka nn litsentsimõõdustikku: see arvutab, kui palju litsentse on vaja serverile, millega SQL-tarkvara kasutatakse. Kui varasemate Microsofti serveriversioonide puhul ei olnud varem oluline, mitu südamikku protsessoris on olemas, siis nüüd on see arv aluseks litsentsivajaduse määramisel - sõltuvalt vastavast serveriväljaandest. Tuumade litsentseerimisel võetakse arvesse protsessorite kasvavat jõudlust, mis tuleneb üha suurenevast tuumade arvust, mis tähendab, et üha suuremaid töökoormusi saab töödelda.

SQL Serveri 2016. aasta versiooni puhul pakub Microsoft lisaks täiendavale 2-tuumalisele litsentseerimisele ka Wiresofti pakutava Standard väljaande jaoks litsentseerimist serveri/CALi kohta. See tähendab, et ka väiksematel ettevõtetel on võimalus saada kasu SQL Server 2016 Standard jõudlusest ja virtualiseerimisfunktsioonidest, kui nende serveri jõudlus võimaldab litsentseerimist odavama alternatiivse Server & CAL-ga.

See, kas SQL Server 2016 Standard Editioni litsentsimine tuumade kaupa on ettevõtte jaoks soodsam kui litsentsimine Server pluss CALide kaupa, sõltub vastavast kasutusest ettevõttes ning sõltub näiteks töötajate arvust ja teenuste virtualiseerimise astmest. Võimalik on ka vastupidine, et Server/CAL-litsentsimine on kuluefektiivsem variant. Maksimaalselt 2 protsessoriga masina, millel on mõlemal 8 tuuma, saab SQL 2016 Server/CAL-versiooniga litsentseerida odavamalt, kui tegelik vajadus pilveteenuste jms järele on väiksem.

SQL Server 2016 litsents Server/CAL-i kohta

Microsofti litsents Server/CAL-i kohta koosneb järgmistest komponentidest:

Iga server, millel SQL Server 2016 väljaanne Standard käivitatakse, vajab põhimõtteliselt oma serverilitsentsi. Selleks, et töötajad saaksid kasutada kõiki serveri teenuseid ja funktsioone, tuleb serverilitsentsile lisada täiendavad kliendilitsentsid - CALid. Iga kasutaja või lõppseadme jaoks on vaja eraldi juurdepääsulitsentsi - kasutaja või seadme CALina.

SQL Server 2016 litsents 2-tuumalise serveri kohta

SQL Server 2016 litsentsimisel protsessori südamike alusel määratleb Microsoft loendusmeetodi vastavalt järgmistele kriteeriumidele: Üks tuumalitsents kehtib kahe südamiku kohta - erinevalt eelmisest arvestusest, mille kohaselt hinnati ühte litsentsi ühe protsessori kohta.

Seega arvutatakse SQL Server 2016 litsentsivajaduse kogusumma nüüd protsessori tuumade arvu põhjal.

Samas tuleb arvestada, et Microsoft on kehtestanud järgmise reegli: Iga serveri kohta on vaja vähemalt 16 tuumalitsentsi, st 8 2- tuumalist litsentsipaketti. Põhjus on selles, et Microsoft on üldiselt seadnud selle madalaima tuumade arvu. See tähendab, et mootoreid, millel on tegelikult väiksem arv südamikke, ei saa ikkagi madalama hinnaga litsentseerida. Erinevalt Server/CALs paketiga litsentseerimisest ei ole aga täiendavaid CAL-sid vaja.

Ostke Microsoft SQL Server 2016 litsentsid soodsalt Wiresoftist

Sõltuvalt sellest, kas soovite osta Microsofti SQL Server 2016 litsentsid 2-Core või Server/CAL-toodetega, saate Wiresoftis mõlemad litsentsipaketid Microsofti originaallitsentsidena - ja seda eriti soodsa hinnaga. See tuleneb sellest, et pakume teile hinnaeeliseid tänu kasutamata tarkvaralitsentside müügile, mille Euroopa ettevõtted on meie kaudu täiesti seaduslikult omandanud. Vastavalt Euroopa Kohtu õiguslikult kehtivale otsusele võib tarkvaratooteid, näiteks serverilitsentse, edasi müüa. Seega võite olla kindel, et ostate Wiresoftilt täielikult kasutuskõlbliku litsentsipaketi, kõik litsentsid on meie poolt eelnevalt põhjalikult kontrollitud. Paljud entusiastlikud kliendid kasutavad juba meie litsentsipakkumist. Kui teil on küsimusi Microsoft SQL Server 2016 litsentsimise kohta, võtke meiega ühendust.