Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
Filtrile ei leitud tulemusi!
MICROSOFT OFFICE MAC 2011 STANDARD MICROSOFT OFFICE MAC 2011 STANDARD
Microsoft Office for Mac 2011 Standard - senisest kasutajasõbralikumad versioonid Microsoft Office on ka paljude Mac-arvutite igapäevaseks tööks hädavajalik komponent. Selle Mac-kasutajatele mõeldud väljaande avaldamisel ei keskenduta...
29,90 € *

Office 2011 Macile: tõestatud kontoritarkvara Apple'i kasutajatele

Kategoorias Office 2011 for Mac tutvustame teile usaldusväärset Microsofti kontoritarkvara, mis on loodud spetsiaalselt Mac-operatsioonisüsteemide jaoks. Selles artiklis anname teile põhjaliku ülevaate Office 2011 for Macist ja näitame, miks see pakett on suurepärane valik Mac-kasutajatele, kes vajavad järeleproovitud kontorirakendusi.

Mida pakub Office 2011 Macile?

Tuttavad rakendused produktiivseks tööks

Office 2011 Macile sisaldab tuttavaid rakendusi nagu Microsoft Word, Excel, PowerPoint ja Outlook oma parimas vormis. Need rakendused annavad teile vahendid, mida vajate tõhusaks tööks ning professionaalsete dokumentide, esitluste ja tabelite loomiseks.

Koostöö ja suhtlus

Office 2011 for Mac võimaldab teil hõlpsasti koostööd teha ja suhelda. Komplekt pakub e-posti funktsioone, kalendri- ja kontaktide haldamist, et optimeerida oma tööprotsesse.

Miks valida Office 2011 for Mac?

Saamatu integreeritus Mac-keskkonda

Office 2011 for Mac sobitub sujuvalt Mac-keskkonda ja pakub kasutajasõbralikku kasutuskogemust. Rakendused on optimeeritud Mac-platvormi jaoks.

Ühekordne ost, pikaajaline kasutamine

Üks Office 2011 for Maci peamisi omadusi on see, et saate tarkvara osta üks kord ja kasutada seda igavesti. Igakuist liitumistasu ei ole vaja.

Stabiilsus ja usaldusväärsus

Office 2011 for Mac'ile on iseloomulikud stabiilsus ja usaldusväärsus. Kasutajaliides on tuttav ja rakendused pakuvad ühtlast töökeskkonda.

Kokkuvõte

Office 2011 for Mac on ideaalne kontoritarkvaralahendus Mac-kasutajatele, kes vajavad tuttavaid ja järeleproovitud rakendusi. Tänu optimeeritud rakendustele, sujuvale integreerimisele Mac-keskkonda ja võimalusele kasutada seda pidevalt, pakub Office 2011 for Mac esmaklassilist lahendust neile, kes soovivad suurendada oma tootlikkust.

Olenemata sellest, kas olete üliõpilane, spetsialist või loovisik, Office 2011 for Mac võimaldab teil Mac-arvutis tõhusalt dokumente, esitlusi ja tabeleid luua. Investeeri Office 2011 for Maci, et kasutada selle tõestatud ja lihtsasti kasutatava kontoritarkvara paljusid eeliseid. Sa säilitad täieliku kontrolli oma andmete üle ning kasutad tuttavaid rakendusi, et optimeerida oma töövooge ja töötada tõhusamalt.

Kategooriad