Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
MICROSOFT OFFICE MAC 2011 STANDARD
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.

MICROSOFT OFFICE MAC 2011 STANDARD

Saadaval kohese allalaadimisena

 • SW10013
 • 3YF-00096
 • Püsivalt kehtiv
 • Kõik keeled
 • EU
TARKVARA ALLALAADIMINE + LITSENTS
29,90 € * 31,90 € * (6,27% säästetud)

sh käibemaks

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILID  
Versioon Täielik versioon
Seadmed 1x
Tarne ulatus Allalaadimine + litsents
Keskmine Lae alla
Runtime Piiramatu
Keeled Kõik keeled
Tarneaeg  Mõned minutid
MacOS  Yosemite, Mavericks, Mountain Lion


Microsoft Office 2011 on ka paljudes Mac-arvutites igapäevase töö asendamatu osa. Selle Mac-kasutajatele mõeldud väljaande avaldamisel ei keskenduta seetõttu mitte ainult macOSi paremale ühilduvusele Windowsiga praktilise koostöö jaoks, vaid ka üldisele kasutajasõbralikkusele ja funktsioonide lisamisele, mis lihtsustavad Office'i programmide kasutamist veebis. Mac-kasutajad saavad nüüd kasutada kõiki klassikaliste Office'i programmide Word, Excel ja PowerPoint pakutavaid eeliseid: professionaalsete dokumentide loomiseks formaatides, mida kasutatakse sageli nii tööalaselt kui ka eraviisiliselt, ulatuslike andmete kiireks vormindamiseks ja analüüsimiseks ning informatiivsete esitluste kuvamiseks ja jagamiseks, ka veebis.

Täiendavate küsimuste korral toote kohta võtke ühendust meie klienditeenindusega.

Tooteteave "MICROSOFT OFFICE MAC 2011 STANDARD"

Microsoft Office for Mac 2011 Standard - senisest kasutajasõbralikumad versioonid

Microsoft Office on ka paljude Mac-arvutite igapäevaseks tööks hädavajalik komponent. Selle Mac-kasutajatele mõeldud väljaande avaldamisel ei keskenduta seega mitte ainult macOSi paremale ühilduvusele Windows praktilise koostöö jaoks, vaid ka üldisele kasutajasõbralikkusele ja selliste funktsioonide lisamisele, mis muudavad Office programmide kasutamise veebis lihtsamaks.

Mac-kasutajad saavad nüüd kasutada kõiki eeliseid, mida pakuvad klassikalised Office programmid Word, Excel ja PowerPoint: luua professionaalseid dokumente nii professionaalsetes kui ka eraviisiliselt sageli kasutatavates vormingutes, kiiresti vormindada ja analüüsida ulatuslikke andmeid ning kuvada ja jagada informatiivseid esitlusi, isegi veebis.

Täiesti uus täiendus Office for Mac on Outlook, mis pakub oma paljude praktiliste vahenditega nii meililiikluse kui ka kontaktide korraldamiseks ja kohtumiste koordineerimiseks märkimisväärseid eeliseid võrreldes varem lisatud Entourage'iga.

Microsoft Office 2011 for Mac versioonis Standard on saadaval Wiresofti tarkvarapoes soodsa üksiklitsentsina, mida saab osta kohe allalaadimisega. Allpool leiate ülevaate kõigist eelistest, mida Office 2011 for Mac pakub kasutajatele.

Üldised uuendused Office for Mac 2011 Standard

Visuaalselt on sellel Office versioonil Maci uus välimus võrreldes eelmise versiooniga, võttes kasutusele Windows tüüpilise lindi välimuse, täpsemalt allpool. Lisaks sellele on mitmeid optimeerimisi ja eeliseid, mis muudavad töötamise Office for Mac 2011 abil veelgi tõhusamaks ja praktilisemaks:

Ribboni kuvamine nüüd ka Office for Mac

Windows kasutajatele tuttav tüüpiline ribariba on nüüd selle Office versiooniga saadaval ka Macil. Tüüpilised funktsioonid on temaatiliselt sorteeritud üksikutesse ribadesse või lintidesse ja neile on juurdepääs erinevate vahekaartide kaudu. Sõltuvalt programmdokumendi praegusest tegevusest kuvatakse kasutajale temaatiliselt sobiv valik tööriistu ja funktsioone redigeerimiseks, näiteks Wordi tekstide vormindamiseks või PowerPoint'i esitluse piltide redigeerimiseks.

Lintide välimuse eelis on see, et sobivad funktsioonid on nüüd otse kättesaadavad ja kasutaja ei pea neid enam erinevates alammenüüdes otsima.

Lisaks sellele saab paelu ka kohandada.

Need, kes soovivad siiski kasutada eelmisest versioonist tuttavat kasutajaliidest, saavad ka lindi vaate ära peita ja pääseda soovitud funktsioonidele ligi klassikalise menüü kaudu, mis on endiselt saadaval.

Integreeritud fototöötlusfunktsioonid Wordis, Excel ja PowerPoint

Piltide ja graafika redigeerimist Wordis, Excel ja PowerPoint on uute funktsioonide abil oluliselt lihtsustatud ja parandatud. Pildi lisamiseks dokumenti piisab nüüd sellest, kui see lihtsalt lohistada töölaualt või kaustast vastavasse kohta. Seejärel saab suurust täpselt reguleerida või formaati kärpida. Lisafunktsioonid on saadaval värvitoonide ja küllastuse reguleerimiseks või erinevate efektide ja filtrite lisamiseks. Samuti on võimalik reguleerida läbipaistvuse astet. See võimaldab näiteks kasutada fotot kogu lehekülje ulatuses taustaks.

Selle käigus on parandatud ka graafika loomist. Selleks sisaldavad nn SmartArts mitmeid graafilisi elemente, mille abil saab näiteks Excel hierarhia- või protsessivoogusid visualiseerida vastavalt oma vajadustele.

Laiendatud mallide kataloog

Microsoft on ka oluliselt laiendanud oma Word, Excel ja PowerPoint mallide portfelli 2011. aasta Mac-versioonis. Sobiva malli valimist hõlbustab asjaolu, et iga malli esimene lehekülg kuvatakse formaadi ülevaates. Niipea kui liigutate hiire konkreetse malli kohale, kuvatakse üksteise järel kõik teised leheküljed.

Visual Basic on taas saadaval koos Office 2011 for Mac

Office 2011 toetab Macile taas võimsat skriptikeelt Visual Basic. See võimaldab luua XML-põhiseid dokumendivorminguid, säilitades samal ajal VBA makrokoodi. VBA Macil pakub eelkõige Office rakenduste, nagu Excel, Word, Access jne, jaoks võimalust kasutada korduvaid ülesandeid automatiseeritult, programmeerides neid asjakohaselt makrode abil.

MS veebirakenduste kasutamine Mac

Pakendis Office Macile on Microsoft sidunud erinevad programmid veebirakendustega. Word, Excel ja PowerPoint dokumente saab seega veebis brauseris redigeerida, olenemata kohalikult paigaldatud Office versioonist või vastavast operatsioonisüsteemist. Eelduseks on tasuta registreerimine Windows-Live teenustes.

Parem koostöö dokumentide osas

Kui mitu kasutajat teevad Wordis ja PowerPointis samal dokumendil koostööd, lukustab programm lõigud, mille kallal konkreetne kasutaja parajasti töötab, teiste koostööpartnerite jaoks. See takistab ühe ja sama dokumendi mitme versiooni loomist. Samal ajal näevad kasutajad alati, kes milliseid muudatusi parajasti teeb.

Microsoft Messenger

Microsoft Messenger on integreeritud ka aadressileOffice for Mac 2011. See võimaldab kasutajatel suhelda kolleegidega otse, ilma et nad peaksid kasutama väliseid vestlusfunktsioone. Messenger pakub ka läbivaadatud heli- ja videoülekannet.

Üksikute Office rakenduste optimeerimine Mac 2011 jaoks

Lisaks nendele üldistele täiendustele ja parandustele paketis Office for Mac 2011 on standardrakendustes ka mitmeid uusi funktsioone:

Word 2011 uued tööriistad

Lisaks uutele mallidele muudavad mitmed uued integreeritud vaatevõimalused Wordiga töötamise veelgi praktilisemaks:

 • "Publishing Layout" on mõeldud ainult Wordi dokumendi kujunduse jaoks, kus teksti ja graafika formaati ja asukohta saab muuta, ilma et saaks teksti ennast muuta. See takistab teksti juhuslikku muutmist.
 • Vaadet "Märkmik" kasutatakse märksõnade koheseks märkmete tegemiseks, samas saab integreerida ka häälmärkmeid.
 • Täisekraani režiim võimaldab paremini keskenduda dokumendi sisule, varjates kõik redigeerimisfunktsioonid.
 • Kui hiirekursor viiakse ekraani ülaossa, kuvab programm lühidalt tööriistariba, kus on kõige olulisemad vormindamisfunktsioonid.

Excel 2011 for Mac

Excel for Mac 2011 sisaldab nüüd funktsioone, mis olid varem saadaval ainult versioonis Windows. See võimaldab ka paremat andmevahetust mõlema operatsioonisüsteemi vahel. Need uued funktsioonid väärivad erilist mainimist:

 • Pivot-tabeleid on Excel for Mac nüüd lihtsam luua kui varem.
 • Sparkline'id - väikesed sõnagraafikud - muudavad tabelid selgemaks, neid saab väikeste diagrammidena paigutada näiteks otse ühte lahtrisse, et seal kiiresti visualiseerida arvutuse tulemust.
 • Sisestatud funktsioone saab luua valemigeneraatoriga, kasutades if-funktsiooni. Selle abil on võimalik maksimaalselt seitse sisseehitatud if-tingimust.

PowerPoint 2011 Mac

PowerPoint'i esitlusi saab kujundada veelgi praktilisemalt ja realiseerida Mac-versiooniga 2011. Järgmised funktsioonid on äsja integreeritud:

 • Funktsiooni "Broadcast" abil saab esitlusi pidada otseülekandes üle interneti. Osalejad saavad veebilinki ja saavad pärast sisselogimist jälgida esitlust mis tahes seadmes. Nagu tavaliselt, on ettekandja kontrolli all ettekande kulgemine.
 • Vaates "Ettekandja" näeb ettekandja oma ekraanil mitte ainult praegust slaidi, vaid ka järgmise slaidi eelvaadet koos märkuste ja ajaga.
 • 3D slaidi üleminekud aitavad jälgida esitlust, kuvades iga kihti eraldi. Peidetud või kattuvaid elemente saab hõlpsasti hiirega ümber paigutada.

Outlook on saadaval aadressil Office Mac 2011

Uus Office for Mac versioon sisaldab nüüd Outlook, mis lõpuks asendab eelmise Entourage programmi. Outlook kasutatakse terviklikuks haldamiseks ja organiseerimiseks

E-kirju ja kohtumisi ning pakub samu põhjalikke funktsioone kui Windows versioon. Üleminekul aadressilt Windows Mac saab kõik andmed probleemideta importida. Outlook 2011 pakub muu hulgas järgmisi funktsioone

 • Parem selgus pikemate e-kirjade puhul: Erinevate osalejate mitu konkreetsel teemal saadetud e-kirja saab ka sidusate vestlustena kuvada eri kaustades niitide kujul. See tähendab, et teil on alati ülevaade kõigist olulistest panustest ja osalejatest.
 • E-posti, ülesannete, märkmete ja kalendrikannete personaalsed salvestusfailid (PST) saab importida arvutist Macile, kui kasutaja soovib minna üle macOSile.
 • Kohtumiste korraldamiseks saab kalendri eelvaadet mugavalt kuvada otse Outlookis.

macOS-i riistvaranõuded Office for Mac 2011 jaoks Standard

Kui paigaldate Office for Mac 2011, võtke arvesse, et MS Office for Mac 2011 ei toeta enam operatsioonisüsteemi macOS Catalina 10.15 ja uuemad versioonid! Samuti on pakett Office Macile saadaval ainult 32-bitises režiimis.

 • Protsessor: Inteli protsessor
 • Operatsioonisüsteem: vähemalt Mac OS X 10.5.8 või uuem versioon
 • Pange tähele: Office for Mac 2011 Standard ei ühildu Catalina ja uuematega!
 • Mälu: vähemalt 1 GB RAM
 • Kõvakettaruum: 2,5 GB HFS+ formaadis (ka: Mac OS Extended või HFS Plus)
 • Monitori eraldusvõime: vähemalt 1280 x 800

MS Office 2011 Macile Standard osta odavalt Wiresoft veebipoest

Wiresoft pakub Standard-edition of Office 2011 for Mac allalaadimiseks - koos nende sisseehitatud rakendustega:

 • Word 2011 for Mac -tekstitöötluseks
 • Excel 2011 for Mac - arvutustabelite jaoks
 • PowerPoint 2011 for Mac - esitluste loomiseks
 • Outlook 2011 Mac - suhtlemiseks ja organiseerimiseks

Kui ostate Standard väljaande Office 2011 for Mac, saate lisaks meie kasutatud tarkvara madalale hinnale Wiresoftis kasutada ka neid eeliseid:

 • MS Office 2011 for Mac Standard tarkvara on kohe allalaadimiseks saadaval Medialess Licence Kit'ina, mille saate registreerida oma nimele.
 • Tegemist on odava ühe kasutaja litsentsiga, mis pärineb mahulitsentsist. Tarkvara on saksa keeles.
 • Kui algne ostja kasutas lisatud litsentsi, kustutati see Wiresoftile müümisel uuesti, nii et see on 100% tasuta ja uuesti kasutatav.
 • Kõiki Office for Mac'i üksiklitsentse, mis pärinevad mahulitsentsidest, on Wiresoft põhjalikult testinud, et tagada nende täielik kasutatavus.
 • Wiresoft kui tõsine tarkvaramüüja ei paku selliseid üksiklitsentse, mis kehtivad ainult piiratud aja jooksul või mis on piiratud funktsioonidega testversioonid, ega selliseid Office litsentse, mis on vabastatud litsentsi võtme abil, mida saavad kasutada kolmandad isikud.
 • Iga Wiresoftist ostetud tarkvara puhul võite olla kindel, et ostate alati originaaltoode Microsofti tarkvara, mis vastab ELis kehtivatele õigusaktidele, nii et ei teie ega Wiresoft ei ole õiguslikus hallis tsoonis.

Kui teil on küsimusi Microsoft Office 2011 for Mac Standard või mõne muu Wiresofti poes saadaval oleva Microsofti tarkvara ostmise kohta, võtke meiega ühendust e-posti, telefoni või chat'i teel.

Lingid aadressile "MICROSOFT OFFICE MAC 2011 STANDARD"
Klientide hinnangud "MICROSOFT OFFICE MAC 2011 STANDARD"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Kategooriad