Chat with us, powered by LiveChat
AUTORISEERITUD ORIGINAALtoode
TRANSPORT 24H JOOKSUL
TOETAGE VESTLUSE, MEILISE JA TELEFONI LÄBI
TASUTA VIBILIIN +4969 - 173261340
 
MICROSOFT OFFICE MAC 2011 STANDARD

MICROSOFT OFFICE MAC 2011 STANDARD

42,95 € *

sh käibemaks

Saadaval kohese allalaadimisena


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Microsoft Office for Mac 2011 Standard – kasutajasõbralikum kui varem Microsoft Office on...rohkem
Tooteteave "MICROSOFT OFFICE MAC 2011 STANDARD"

Microsoft Office for Mac 2011 Standard – kasutajasõbralikum kui varem

Microsoft Office on ka paljude Maci arvutite igapäevatöö asendamatu osa. Selle Maci kasutajatele mõeldud väljaande väljaandmisel keskendutakse lisaks MacOS-i paremale ühilduvusele Windowsiga praktilise koostöö huvides üldisele kasutajasõbralikkusele ja funktsioonide lisamisele, mis muudavad Office'i programmide võrgus kasutamise lihtsamaks. P>

Mac kasutajad saavad nüüd kasutada kõiki eeliseid, mida pakub klassikaline Office programmide Word, Excel ja PowerPoint: luua professionaalse dokumente nii professionaalne ja erasektori vormid, kiireks vormindamiseks ja hindamise ulatuslik andmete, samuti väljapanek ja informatiivsete esitluste jagamine, ka veebis.

Täiesti uus täiendus Office for Macile on Outlook, mis oma paljude praktiliste tööriistadega pakub selgeid eeliseid varem kaasatud Entourage'i ees nii meililiikluse korraldamiseks kui ka kontaktide leidmiseks ja kohtumiste ajastamiseks.

Microsoft Office 2011 for Mac standardväljaandes on saadaval Wiresofti tarkvarapoes odava üksiklitsentsina, mida saab kohe alla laadida. Altpoolt leiate ülevaate kõigist eelistest, mida Office 2011 for Mac oma kasutajatele pakub.

Office for Mac 2011 Standardi uued üldised funktsioonid

Visuaalselt on sellel Maci jaoks mõeldud Office'i versioonil eelmise versiooniga võrreldes uus välimus, kuna kasutusele on võetud tüüpiline Windowsi lindi välimus. Sellest lähemalt allpool. Lisaks on mitmeid optimeerimisi ja eeliseid, mis muudavad programmiga Office for Mac 2011 töötamise üldiselt veelgi tõhusamaks ja praktilisemaks.

Lint kuvatakse nüüd ka Office for Macis

Windowsi kasutajatele tuntud tüüpiline multifunktsionaalne riba, mida nimetatakse ka lindiks, leidub ka selle Office'i versiooniga Macis. Tüüpilised funktsioonid on sorteeritud temaatiliselt üksikute ribade või ribadena ja neile pääseb juurde erinevate registrite kaudu. Sõltuvalt programmidokumendis parajasti teostatavast tegevusest näidatakse kasutajale temaatiliselt sobivat valikut redigeerimiseks, näiteks Wordi tekstide vormindamiseks või PowerPointi esitluses piltide redigeerimiseks.

Lindi välimuse peamine eelis on see, et õiged funktsioonid on nüüd otse juurdepääsetavad ja kasutaja ei pea neid enam erinevatest alammenüüdest otsima.

Lindi saab ka kohandada.

Aga kui soovite siiski kasutada eelmisest versioonist tuttavat kasutajaliidest, saate lindivaate peita ja soovitud funktsioone juhtida klassikalise menüü kaudu, mis on endiselt saadaval.

Integreeritud funktsioonid fotode redigeerimiseks Wordis, Excelis ja PowerPointis

Tänu uutele funktsioonidele on piltide ja graafika redigeerimine Wordis, Excelis ja PowerPointis muutunud palju lihtsamaks ja muul viisil paremaks. Pildi dokumenti lisamiseks piisab, kui see hiirega lihtsalt töölaualt või kaustast vastavasse kohta lohistada. Seejärel saab suurust täpselt reguleerida või formaati lõigata. Saadaval on lisafunktsioonid värvitoonide ja küllastuse reguleerimiseks või erinevate efektide ja filtrite lisamiseks. Samuti on võimalik reguleerida läbipaistvuse astet. See võimaldab näiteks kasutada fotot, mis täidaks kogu lehe taustaillustratsioonina.

Selle käigus on täiustatud ka graafika loomist. Lisaks sisaldab nn SmartArts mitmeid graafilisi elemente, mille abil saab näiteks hierarhia diagramme või protsessivooge Excelis vastavalt enda vajadustele visualiseerida.

Laiendatud mallikataloog

Maci versioonis 2011 on

Microsoft oluliselt laiendanud ka Wordi, Exceli ja PowerPointi programmide mallide portfelli. Sobiva malli valiku teeb lihtsamaks see, et vormingu ülevaates kuvatakse igaühe esimene leht. Niipea, kui liigutate hiirekursori teatud malli kohal, kuvatakse üksteise järel kõik teised lehed.

Visual Basic on taas saadaval koos Office 2011 for Maciga

Office 2011-s tuleb Maci jaoks tagasi võimsa skriptikeele Visual Basic tugi. See võimaldab luua XML-põhiseid dokumendivorminguid, milles VBA makrokood säilib. Macis pakub VBA eelkõige võimalust automaatselt kasutada korduvaid ülesandeid Office’i rakenduste (nt Excel, Word, Access jne) jaoks sobiva programmeerimise kaudu makrode kaudu.

Kasutage Macis MS Web Appsi

Office'i paketis Macile on Microsoft linkinud erinevad programmid veebirakendustega. Wordi, Exceli ja PowerPointi dokumente saab veebis redigeerida brauseris, olenemata kohapeal installitud Office'i versioonist või vastavast operatsioonisüsteemist. Eeltingimus on tasuta registreerimine teenuses Windows Live Services.

Täiustatud koostöö dokumentidega

Kui mitu kasutajat töötavad Wordis ja PowerPointis sama dokumendi kallal, blokeerib programm teiste töötajate eest lõigud, millega konkreetne kasutaja parasjagu töötab. See väldib dokumendist mitme versiooni loomist. Samal ajal näevad kasutajad alati, kes milliseid muudatusi teeb.

Microsoft Messenger

Microsoft Messenger on integreeritud ka programmi Office for Mac 2011 . See võimaldab kasutajatel suhelda otse kolleegidega ilma väliseid vestlusfunktsioone kasutamata. Messenger pakub ka muudetud heli- ja videoedastust.

Üksikute Office'i programmide optimeerimine Mac 2011 jaoks

Lisaks Mac 2011 jaoks mõeldud Office'i paketi üldistele täiendustele ja täiustustele on standardprogrammidel pakkuda ka mitmeid uuendusi:

Word 2011 uued tööriistad

Lisaks uutele mallidele muudavad Wordiga töötamise veelgi praktilisemaks mitmed äsja integreeritud vaatevalikud:

 • "Avaldamispaigutust" kasutatakse eranditult Wordi dokumendi küljendamiseks, mille puhul saab teksti ja graafika vormingut ja asukohta muuta, ilma et oleks võimalik teksti ise redigeerida. See hoiab ära kogemata teksti muutmise.
 • Vaatet "Märkmik" kasutatakse võtmesõnade koheseks üleskirjutamiseks; integreerida saab ka häälmärkmeid.
 • "Täisekraan" režiim võimaldab teil paremini keskenduda dokumendi sisule, peites kõik redigeerimisfunktsioonid.
 • Niipea, kui hiirekursor liigutatakse ekraani ülemisse serva, kuvab programm korraks tööriistariba kõige olulisemate vormindamisfunktsioonidega.

Optimeerimised rakenduses Excel 2011 for Mac

Excel for Mac 2011 sisaldab nüüd ka funktsioone, mis olid varem saadaval ainult Windowsi versioonis. See võimaldab ka paremat andmevahetust kahe operatsioonisüsteemi vahel. Eraldi tuleks esile tõsta neid uuendusi:

 • Pivot-tabeleid saab nüüd Excel for Macis hõlpsamini luua kui varem.
 • Sparklines – väike sõnagraafika – teeb tabelid selgemaks, neid saab paigutada väikeste diagrammidena otse ühele väljale, et näiteks arvutuse tulemust seal kiiresti visualiseerida.
 • Pesastatud funktsioone saab luua if-funktsiooniga valemigeneraatoriga. Võimalik on maksimaalselt seitse pesastatud if-tingimust.

PowerPoint 2011 for Mac

2011. aasta Maci versiooniga saab PowerPointi esitlusi kujundada ja rakendada veelgi praktilisemalt. Järgmised funktsioonid on hiljuti integreeritud:

 • Funktsiooniga "Edastamine" saab esitlusi pidada otseülekandena Interneti kaudu. Osalejad saavad selle jaoks veebilingi ja saavad neid pärast registreerumist jälgida mis tahes seadmes. Nagu tavaliselt, kontrollib protsessi moderaator.
 • Vaates "Esineja" näeb moderaator lisaks praegusele slaidile ka järgmise eelvaadet, sealhulgas oma märkmeid ja kellaaega.
 • 3D-slaidi üleminekud aitavad säilitada ülevaadet, näidates iga taset eraldi. Peidetud või kattuvaid elemente saab hiirega hõlpsasti ümber paigutada.

Outlook on saadaval Office Mac 2011-s

Uus Office for Maci versioon sisaldab nüüd ka Outlooki, mis lõpuks asendab eelmise Entourage'i programmi. Outlooki kasutatakse

igakülgseks haldamiseks ja korraldamiseks

E-kirjad ja kohtumised ning pakub samu kõikehõlmavaid funktsioone kui Windowsi versioon. Windowsilt Macile üleminekul saab kõiki andmeid probleemideta importida. Outlook 2011 pakub muu hulgas järgmisi funktsioone:

 • Parem selgus pikemaks e-kirjavahetuseks. Erinevate osalejate mitut e-kirja konkreetsel teemal saab kuvada ka erinevates kaustades lõimedena sidusate vestlustena. See tähendab, et teil on alati ülevaade kõigist olulistest panustest ja osalejatest.
 • E-kirjade, ülesannete, märkmete ja kalendrikirjete jaoks mõeldud Personal Store (PST) faile saab importida arvutist Maci, kui kasutaja soovib lülituda macOS-ile.
 • Kohtumiste korraldamiseks saab kalendri eelvaadet mugavalt kuvada otse Outlookis.

MacOS-i riistvaranõuded Office for Mac 2011 Standardile

Office for Mac 2011 installimisel võtke arvesse, et operatsioonisüsteem macOS Catalina 10.15 ja uuemad versioonid ei toeta enam MS Office for Mac 2011! Office'i komplekt Macile on samuti saadaval ainult 32-bitises režiimis.

 • Protsessor: Inteli protsessor
 • Operatsioonisüsteem: vähemalt Mac OS X 10.5.8 või uuem
 • Pange tähele: Office for Mac 2011 Standard ei ühildu Catalina ja uuemate versioonidega!
 • RAM: vähemalt 1 GB RAM
 • Kõvakettaruum: 2,5 GB HFS + vormingus (ka: Mac OS Extended või HFS Plus)
 • Monitori eraldusvõime: vähemalt 1280 x 800

MS Office 2011 for Mac Ostke tavaline odav Wiresofti veebipoest

Wiresoft pakub allalaadimiseks Office 2011 for Maci standardversiooni – koos järgmiste integreeritud programmidega:

 • Word 2011 for Mac – tekstitöötluseks
 • Excel 2011 for Mac – arvutustabelite jaoks
 • PowerPoint 2011 for Mac – esitluste loomiseks
 • Outlook 2011 for Mac – suhtlemiseks ja korraldamiseks

Kui ostate Office 2011 for Mac standardväljaande, saate lisaks meie kasutatud tarkvara madalale hinnale Wiresofti eeliseid:

 • Standardtarkvara MS Office 2011 for Mac on saadaval kohe allalaadimiseks Medialess License Kitina, mille saate oma nimele registreerida.
 • See on odav ühe kasutaja litsents, mis pärineb hulgilitsentsist. Tarkvara on saksa keeles.
 • Kui kaasasolevat litsentsi kasutas esmaostja, kustutati see Wiresoftile müümisel, nii et see on 100% tasuta ja uuesti kasutatav.
 • Wiresoft on kõiki hulgilitsentsidest pärinevaid Office for Maci individuaalseid litsentse põhjalikult kontrollinud, et tagada nende nõuetekohane kasutamine.
 • Tõsise tarkvaramüüjana ei paku Wiresoft selliseid individuaalseid litsentse, mis kehtivad ainult piiratud aja jooksul või mis on ainult testversioonid, mida saab kasutada vaid piiratud ulatuses funktsioonide või nende funktsioonide osas. Office litsentse, mis on aktiveeritud kaudu litsentsi võti, mis on välja antud saab kasutada kolmandate isikute poolt.
 • Iga tarkvara ostu Wiresoft, võite olla kindel, et teil on alati osta originaali Microsofti tarkvara toote, kooskõlas õigusaktide sätete EL, et ei teie ega Wiresoft on juriidiline hall ala.

Kui teil on küsimusi tarkvara ostmise kohta Microsoft Office 2011 for Mac Standard või muude Wiresoft Shopis saadaolevate Microsofti tarkvaratoodete kohta, võtke meiega ühendust e-posti, telefoni või vestluse teel.

Lugege, kirjutage ja arutage arvustusi ...rohkem
Klientide hinnangud "MICROSOFT OFFICE MAC 2011 STANDARD"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Viimati nähtud