Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
Trustmask
Filtrile ei leitud tulemusi!
MICROSOFT SQL SERVER 2014 STANDARD MICROSOFT SQL SERVER 2014 STANDARD
SQL Server 2014 Standard Microsoft SQL Server 2014 on paljude uute funktsioonidega suur tooteväljaanne: Usaldusväärsus kriitiliste rakenduste jaoks kõrgema kättesaadavusega, välkkiirepäringud ja täiustatud turvafunktsioonid kriitiliste...
322,90 € *
MICROSOFT SQL SERVER 2014 ENTERPRISE MICROSOFT SQL SERVER 2014 ENTERPRISE
SQL Server 2014 Enterprise Microsoft SQL Server 2014 pakub pilvepõhist teabeplatvormi, mis aitab organisatsioonidel vallandada läbimurdelisi teadmisi kogu organisatsioonis ning luua kiiresti lahendusi ja levitada andmeid nii lokaalselt...
4 297,90 € *

Microsoft SQL Server 2014 - võimas tarkvara terviklikuks andmebaaside haldamiseks ja virtualiseerimiseks

 Microsoft SQL Server 2014 abil saavad ettevõtted võimsa süsteemi andmete haldamiseks ja salvestamiseks, et teha need kättesaadavaks nii veebis kui ka töölauarakendustes. SQL Server 2014 keskendub täielikult pilve suundumusele - ja seega ka vastavalt tugevamale jõudlusele. Seega on oluliselt optimeeritud toimimist ärikriitilistes keskkondades, millele aitavad kaasa ka uued või laiendatud mälusisesed funktsioonid ja pilvepõhine BI; lisaks suuremale skaleeritavusele ja võimalusele luua või toetada hübriidseid pilvestsenaariume. Selles kontekstis pakub SQL Server 2014 versioon tugevamat sidet Azure'i pilveplatvormiga, varundamine ja katastroofide taastamine on võimalik ka Azure'i virtuaalmasinaga. SQL Server 2014 saab kasutada alternatiivselt kohapealseid, puhtalt Azure'i rakendusi või hübriidseid pilvelahendusi.

Nagu Microsofti relatsioonilise andmebaasi haldussüsteemi eelmises versioonis kasutusele võetud, pakub SQL Server 2014 litsentsimine taas alternatiivi tuumapõhiste (arvutusvõimsusel põhinevate) litsentside ja serveripõhiste pluss kasutaja või seadme juurdepääsu litsentside (CAL) vormi vahel.

Microsoft SQL Server 2014 on saadaval Wiresoftist väljaannetes Standard ja Enterprise terviklikuks ärikasutuseks. SQL Server 2014 pakub juba Standard väljaandes põhilisi andmehaldus- ja BI-funktsioone, millega ka väiksema suurusega ja teenuste rakenduste virtualiseerimise vajadusega ettevõtetel on olemas kõik olulised vahendid, mida ärikriitilised rakendused vajavad.

SQL Server 2014 Enterprise Edition pakub lõppkasutajatele kõige ulatuslikumat tööriistade ja funktsioonide komplekti, et pakkuda skaleeritavaid ja kõrgelt kättesaadavaid SQL Serveri rakendusi.

Nii Standard kui ka Enterprise väljaanded pakuvad igas suuruses ettevõtetele mitmekülgseid serverilahendusi, mis nõuavad minimaalseid IT-vahendeid, pakkudes samas maksimaalset tõhusust.

Tõhus töö SQL Server 2014 teenuste abil

SQL Serveri süsteem koosneb mitmest komponendist, mida Microsoft nimetab Teenusteks ja mis hõlbustavad nii funktsioonide igakülgset rakendamist kui ka haldamist. SQL Server 2014 sisaldab järgmisi serveri komponente:

  • Andmebaasi mootor
  • Analüüsiteenused
  • Aruandlusteenused
  • Integratsiooniteenused
  • Põhiandmete teenused

SQL Serveri andmebaasimootor

SQL Serveri andmebaasimootor ehk andmebaasi moodul pakub SQL Server 2014 põhifunktsioone. Nende hulka kuuluvad nii andmete töötlemine kui ka salvestamine, replikatsioon ja varundamine. See andmebaasi moodul sisaldab ka mitmesuguseid vahendeid relatsiooniliste ja XML-andmete haldamiseks ja pakkumiseks ning DQS (Data Quality Services) serverit, mis töötab samuti koos Integration Services'iga.

Analüüsiteenused

See Microsoft SQL Server 2014 Standard analüüsikomponent pakub mitmesuguseid vahendeid, millega kasutajad saavad luua ja hallata OLAP (Online Analytical Processing) päringuid - näiteks trendianalüüside, müügiprognooside, eelarve arvutuste või finantsaruannete jaoks. Siia kuuluvad ka andmekaeve rakendused statistiliste arvutuste tegemiseks, et tuvastada analüüsitud andmetes suundumusi või mustreid.

Aruandlusteenused

SQL Server 2014i aruandlusteenused võimaldavad aruannete koostamist väga erinevates vormides: kas maatriksina, graafikuna või vabas vormis. Neid aruandeid saab ka hõlpsasti ja tõhusalt hallata ja kasutusele võtta. Aruandlusteenused pakuvad ka laiendatavat platvormi oma aruandlusrakenduste arendamiseks.

Integratsiooniteenused

Integratsiooniteenuste (SSIS) abil pakub SQL Server 2014 rühma graafilisi vahendeid ning programmeeritavaid objekte, mida kasutatakse kas andmete liigutamiseks, kopeerimiseks või teisendamiseks. Tänu SSIS-i kataloogiandmebaasis olemasolevatele fikseeritud rollidele on integratsiooniteenused eelkõige administraatorite jaoks suur kergendus.

Põhiandmete teenused

Master Data Services (lühendatult MDS) pakuvad tõhusat ja turvalist lahendust domeenide ning klientide, kontode ja toodete haldamiseks, tagades samal ajal tehingute turvalisuse. Selleks saab MDSi andmeversioone kasutada nii hierarhiate kui ka ärireeglite haldamiseks. Master Data Services'i toetab ka Exceli spetsiaalne lisavahend.

Olulised uuendused SQL Server 2014iga - optimeeritud andmeanalüüsi jaoks

Microsoft SQL Server 2014 pakub kasutajatele pilvevõimelist teabeplatvormi, mis pakub mitmeid olulisi vahendeid ja funktsioone, millega ettevõtted saavad pakkuda ka pilvele usaldusväärseid lahendusi ja rakendusi. Nende hulka kuuluvad nii mälusisene OLTP-funktsioon kui ka Column Store Index ja StreamInsight, mis toetavad ka hübriidset pilvestrateegiat koos SQL Azure'iga, mida kirjeldatakse lähemalt allpool.

SQL Serveri andmetöötlusvahendid äriteabe jaoks

Täiendavad uuendused SQL Server 2014is on lisaks kõrgele kättesaadavusele ja skaleeritavusele ka uued SQL Server Data Tools for Business Intelligence (SSDT). BI-projekti mallid toetavad lisaks Analysis Services, Integration Services ja Reporting Services ka Visual Studio 2013-i.

Mälusisene tehnoloogia koos OLTP-ga Enterprise väljaandes

Uues SQLi versioonis on eriti tähelepanuväärne integreeritud mälusisene OLTP - Online Transaction Processing - Enterprise väljaandes. See funktsioon - mille Microsoft on välja kuulutanud "Project Hekaton" nime all - on tõeline turbo, mis aitab kaasa SQL Server 2014-i jõudluse märkimisväärsele kasvule. See on mälusisene andmebaas, mis toetab Microsoft SQL Server 2014-i sisseehitatud OLTP töökoormusi. Mälusisene OLTP täiendab mälusisesed võimalused, mis on juba olemas andmelao ja äriintellekti jaoks.

Hekatoniga kättesaadavad mälupõhised OLTP-funktsioonid suurendavad SQL Serveri rakenduste jõudlust ilma täiendava optimeerimise vajaduseta. Hekaton on saadaval ainult versioonis Enterprise, nii et ettevõtted, kes hindavad kiiret jõudlust, peaksid valima selle väljaande.

Mälu optimeeritud xVelocity ColumnStore'i indeksid ja AlwaysOn-kättesaadavusgrupid

Samuti on ainult Enterprise väljaandes saadaval uuendatavad ColumnStore indeksid, mille abil saab andmeid salvestada, hallata ja otsida veerupõhises andmeformaadis.

Lõpuks pakub SQL Server 2014 siin ka AlwaysOn Availability Groups, mis toetavad kuni 8 sekundaarset replikatsiooni, sealhulgas 2 sünkroonset sekundaarset replikatsiooni.

Microsoft SQL Server 2014 - süsteeminõuded

Mälu: min. 1 GB RAM, soovitatav 4 GB või rohkem

Protsessor: vähemalt 1 GHz 32-bitiste süsteemide puhul või 1,4 GHz 64-bitiste süsteemide puhul, soovitatav on 2 GHz

Kõvakettaruum: vähemalt 6 GB, sõltuvalt ka paigaldatud SQL Server 2014 komponentidest

Operatsioonisüsteem: Windows Server 2012 ja Windows Server 2012 R2 vastavalt 32-bitise ja 64-bitise versioonina

Windows SQL Server 2014 väljaanded ja litsentsimine Wiresoftis

SQL Server 2014 on Wiresoftis saadaval kahes põhiväljaandes, mis vastavad organisatsioonide ja eraisikute erinevatele funktsiooni- ja jõudlusnõuetele:

  • SQL Server 2014i Enterprise väljaanne sobib eriti hästi ärikriitiliste rakenduste jaoks, mis nõuavad tugevat mälusisest jõudlust ja turvalisust, säilitades samal ajal kõrge kättesaadavuse.
  • SQL Server 2014i Standard väljaanne pakub juba põhjalikke funktsioone keskastme rakenduste ja andmeladude andmehoidlate (data marts) jaoks.

Microsofti uus litsentsimudel SQL Server 2014 jaoks

Microsofti uus nn litsentsimõõdustik kehtib ka SQL Serveri 2014. aasta versiooni kohta.

See määratleb sõltuvalt vastavast serveri versioonist, milliseid litsentsimisvõimalusi pakutakse SQL-tarkvara kasutamiseks.

Varem ei olnud Microsofti vanemate serveriversioonide puhul oluline, mitu südamikku protsessoril oli. Nüüd aga on nende arv aluseks teatud SQL Serveri väljaannete litsentsimisnõuete määratlemisel. Selle põhjuseks on tuumade arvu suurenemine, mis suurendab veelgi protsessorite jõudlust ja seega ka kasvavat töökoormust. Seega vastab tuumade litsentseerimine teatud viisil suuremale jõudluse skaleerimisele.

SQL Serveri 2014. aasta versiooni Standard väljaanne on - erinevalt teistest väljaannetest, näiteks Enterprise - saadaval mitte ainult 2-tuumalise litsentsiga, vaid ka serverite/CALide kaupa litsentseerituna. Sellega võtab Microsoft arvesse väiksemate ja keskmise suurusega ettevõtete väiksemaid nõudmisi teenuste jõudluse ja skaleeritavuse osas. Nii saavad ka nemad kasu SQL Server 2014 jõudlusest ja pilvifunktsioonidest ning langevad tagasi tavaliselt odavamale litsentseerimisalternatiivile Server & CAL-idega.

Selleks, et teada saada, milline SQL Server 2014 Standard Editioni litsentsimisvorm on teie ettevõttele või organisatsioonile kõige sobivam, tuleks seega kindlaks määrata ja analüüsida tüüpilised töökoormused ning selle põhjal valida sobiv väljaanne või Standard puhul õige litsentsivorm. See sõltub ka teie töötajate arvust ja teenuste nõutavast virtualiseerimisest. Kuigi serveri/CAL-litsentsimine on siin sageli kuluefektiivsem variant, võib mõnel juhul olla kasulikum valida litsentsimine tuumade kaupa. Allpool leiate lühikese selgituse kahe SQL Server 2014 litsentsimisvõimaluse kohta. Kui teil on küsimusi teie ettevõttele või nõuetele kõige soodsama vormi kohta, võtke meiega nõu saamiseks julgelt ühendust.

SQL Serveri 2014. aasta versiooni litsentsimine 2-tuumaliste pakettidega

Microsofti andmetel põhineb SQL Serveri 2014 tuumapõhine litsentsimine järgmistel kriteeriumidel: Ühe tuumaga litsents kehtib alati kahe tuuma kohta - selle asemel, et kasutada ühte litsentsi ühe protsessori kohta nagu varem. Microsoft on aga kehtestanud lisakriteeriumi, nii et ainuke tuumade arv protsessori kohta ei vasta nõutavate tuumalitsentside arvule, vaid kehtib järgmine: minimaalne tuumade arv on alati 16, olenemata sellest, kas mootoril on vähem tuumasid.

Seega peate alati ostma vähemalt 16 tuumalitsentsi, st 8 paketti 2-tuumalist litsentsi. Täiendavaid litsentse CALide kujul ei ole seejärel vaja. Mootoreid, millel on vähem südamikke kui 16, ei saa seega litsentseerida madalama hinnaga.

Server/CAL-litsentsimine SQL Server 2014 jaoks Standard

Kui litsentseeritakse serverilitsentsiga pluss kliendilitsentsid (CAL), on vaja neid kahte komponenti: server vajab esmalt oma litsentsi SQL Server Edition 2014 Standard. See sisaldab ka administraatoriõigusi, kuid selleks, et töötaja saaks kasutada serveri teenuseid ja funktsioone, peab tal olema täiendav kliendilitsents. Siin saab valida kas CAL kasutaja või lõppseadme jaoks - seda nimetatakse User või Device CAL. Mõlemad on saadaval ka Wiresoftilt erihinnaga.

Microsoft SQL Server 2014 soodsalt Wiresofti juures

Wiresoftist saate SQL Server 2014-i nii Standard kui ka Enterprise väljaannetes originaallizenzidena Microsoftilt. Te saate eelkõige kasu hinnasoodustusest, mille Wiresoft annab teile nende ja teiste Microsofti tarkvaralitsentside puhul. Kõik pakutavad Microsofti tooted on kasutamata litsentsid, mis pärinevad Euroopa ettevõtetelt, on 100% kasutuskõlblikud - ja on meie poolt täiesti seaduslikult soetatud. Sest vastavalt Euroopa Kohtu otsusele on lubatud tarkvaratoodete, näiteks serverilitsentside edasimüük või ostmine. See tähendab, et võite olla kindel, et ostate Wiresoftilt täiesti kasutuskõlbliku litsentsipaketi, mille autentsust on meie poolt põhjalikult kontrollitud. Paljud kliendid usaldavad Wiresofti litsentsivalikut ja meie ekspertnõuannet. Võtke meiega julgelt ühendust, kui teil on küsimusi Microsoft SQL Server 2014i spetsiifilise litsentsimise kohta.