Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
Filtrile ei leitud tulemusi!
MICROSOFT SQL SERVER 2014 STANDARD MICROSOFT SQL SERVER 2014 STANDARD
SQL Server 2014 Standard Microsoft SQL Server 2014 on paljude uute funktsioonidega suur tooteväljaanne: Usaldusväärsus kriitiliste rakenduste jaoks kõrgema kättesaadavusega, välkkiirepäringud ja täiustatud turvafunktsioonid kriitiliste...
322,90 € *
MICROSOFT SQL SERVER 2014 ENTERPRISE MICROSOFT SQL SERVER 2014 ENTERPRISE
SQL Server 2014 Enterprise Microsoft SQL Server 2014 pakub pilvepõhist teabeplatvormi, mis aitab organisatsioonidel vallandada läbimurdelisi teadmisi kogu organisatsioonis ning luua kiiresti lahendusi ja levitada andmeid nii lokaalselt...
4 297,90 € *

Microsoft SQL Server 2014: tõhusus ja uuenduslikkus andmehalduses

SQL Server 2014 ülevaade

Microsoft SQL Server 2014 tähistab olulist verstaposti Microsofti andmebaasitehnoloogiate arengus. Suurte andmemahtude tõhusaks haldamiseks ja ärikriitiliste rakenduste toetamiseks loodud SQL Server 2014 pakub võimsaid funktsioone, mis võimaldavad organisatsioonidel optimeerida oma andmebaasi infrastruktuuri ja parandada andmeanalüüsi.

Peamised funktsioonid ja eelised

SQL Server 2014 tõi sisse murrangulised funktsioonid, mis keskenduvad jõudlusele, kättesaadavusele ja ärianalüüsile. Nende hulka kuuluvad mälusisene tehnoloogia, täiustatud pilveintegratsioon ja täiustatud turvafunktsioonid.

Jõudlus ja skaleeritavus

Mälusisene OLTP-mootor

Mälusisene OLTP-mootor, mis on üks SQL Server 2014i silmapaistvaid uusi funktsioone, võimaldab suurendada tehingukiirust, vähendades aeganõudvaid plaadi I/O-operatsioone. See on eriti kasulik suure sagedusega tehingusüsteemide puhul.

Ressursside haldur

SQL Server 2014i Resource Governor pakub paremat kontrolli CPU ja I/O kasutamise üle. See võimaldab serveri ressursside paremat haldamist, eriti mitme kasutajaga keskkondades.

Kõrge kättesaadavus ja taastumine

AlwaysOn-kättesaadavusgrupid

SQL Server 2014i AlwaysOn-tehnoloogia täiustused pakuvad paremaid võimalusi klastriinstantside ümberlülitamiseks, tagades kõrgema kättesaadavuse ja katastroofide taastamise võimalused.

Varunduslahendused

Tänu uutele ja täiustatud varunduslahendustele, sealhulgas lihtsustatud pilvevarundustele Azure'ile, saavad organisatsioonid oma andmeid veelgi usaldusväärsemalt varundada.

Äriuuringud ja analüüs

Täiustatud BI-vahendid

SQL Server 2014 integreerib võimsad ärianalüüsi vahendid, mis võimaldavad põhjalikku analüüsi ja aruandlust, et anda väärtuslikku teavet äriandmete kohta.

Andmevarustamine

SQL Server 2014 täiustatud andmelao võimalused parandavad andmebaasi päringute kiirust ja skaleeritavust, mis on oluline suurte ja keeruliste andmekogumite puhul.

Pilvede integreerimine

Windows Azure'i integreerimine

SQL Server 2014 tugevdas integratsiooni Windows Azure'iga, võimaldades sujuvat hübriidset pilvandmetöötluslahendust. See lihtsustab organisatsioonide jaoks andmebaasiressursside skaleerimist ja oma kohapealsete andmebaaside laiendamist pilve.

Kokkuvõte: SQL Server 2014 tähtsus

SQL Server 2014 on jätkuvalt võtmekomponent paljude organisatsioonide jaoks, kes vajavad töökindlat, usaldusväärset ja võimsat andmeplatvormi. Tänu täiustatud andmetöötlus- ja analüüsivõimalustele pakub see kindlat alust ärikriitiliste rakenduste jaoks. Kuigi nüüd on saadaval uuemad versioonid, pakub SQL Server 2014 jätkuvalt toetust ja stabiilsust olemasolevatele infrastruktuuridele, kus on vaja tõestatud tehnoloogiat.

Kategooriad