Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
Trustmask
Filtrile ei leitud tulemusi!
MICROSOFT SQL SERVER 2014 ENTERPRISE MICROSOFT SQL SERVER 2014 ENTERPRISE
SQL Server 2014 Enterprise Microsoft SQL Server 2014 pakub pilvepõhist teabeplatvormi, mis aitab organisatsioonidel vallandada läbimurdelisi teadmisi kogu organisatsioonis ning luua kiiresti lahendusi ja levitada andmeid nii lokaalselt...
4 774,90 € *
MICROSOFT SQL SERVER 2014 STANDARD MICROSOFT SQL SERVER 2014 STANDARD
SQL Server 2014 Standard Microsoft SQL Server 2014 on paljude uute funktsioonidega suur tooteväljaanne: Usaldusväärsus kriitiliste rakenduste jaoks kõrgema kättesaadavusega, välkkiirepäringud ja täiustatud turvafunktsioonid kriitiliste...
357,90 € *

Tõhus töö SQL Server 2014 teenustega

SQL Serveri süsteem koosneb mitmest komponendist, mida Microsoft nimetab teenusteks ja mis hõlbustavad nii funktsioonide igakülgset rakendamist kui ka haldamist. SQL Server 2014 sisaldab järgmisi serveri komponente:

  • Andmebaasi mootor
  • Analüüsiteenused
  • Aruandlusteenused
  • Integratsiooniteenused
  • Põhiandmete teenused

SQL Serveri andmebaasi mootor

SQL Serveri andmebaasimootor ehk andmebaasi moodul pakub SQL Server 2014 põhifunktsioone. Nende hulka kuuluvad nii andmete töötlemine kui ka salvestamine, replikatsioon ja varundamine. See andmebaasi moodul sisaldab ka mitmesuguseid vahendeid relatsiooniliste ja XML-andmete haldamiseks ja esitamiseks ning DQS (Data Quality Services) serverit, mis töötab samuti koos integratsiooniteenustega.

Analüüsiteenused

See Microsoft SQL Server 2014 Standardi analüüsikomponent pakub mitmesuguseid vahendeid, millega kasutajad saavad luua ja hallata OLAP (Online Analytical Processing) päringuid - näiteks trendianalüüside, müügiprognooside, eelarve arvutuste või finantsaruannete jaoks. See hõlmab ka andmete kaevandamise rakendusi statistiliste arvutuste tegemiseks, et tuvastada analüüsitud andmetes suundumusi või mustreid.

Aruandlusteenused

SQL Server 2014i aruandlusteenused võimaldavad aruannete koostamist väga erinevates vormides: kas maatriksina, graafikuna või vabas vormis. Neid aruandeid saab ka hõlpsasti ja tõhusalt hallata ja kasutada. Aruandlusteenused pakuvad ka laiendatavat platvormi oma aruandlusrakenduste arendamiseks.

Integratsiooniteenused

Integratsiooniteenuste (SSIS) abil pakub SQL Server 2014 rühma graafilisi vahendeid ja programmeeritavaid objekte, mida kasutatakse andmete liigutamiseks, kopeerimiseks või teisendamiseks. SSIS kataloogi andmebaasis olemasolevate fikseeritud rollide abil on integratsiooniteenused eelkõige administraatorite jaoks suur kergendus.

Põhiandmete teenused

Master Data Services (lühendatult MDS) pakub tõhusat ja turvalist lahendust domeenide ning klientide, kontode ja toodete haldamiseks, tagades samal ajal tehingute turvalisuse. Selleks saab MDSi andmeversioone kasutada nii hierarhiate kui ka ärireeglite haldamiseks. Exceli spetsiaalne lisavõimalus toetab ka põhiandmete teenuseid.

Olulised uuendused SQL Server 2014iga - optimeeritud andmeanalüüsi jaoks

Microsoft SQL Server 2014 pakub kasutajatele pilvevõimelist teabeplatvormi, mis pakub mitmeid olulisi vahendeid ja funktsioone, millega ettevõtted saavad pakkuda usaldusväärseid lahendusi ja rakendusi ka pilveteenuste jaoks. Nende hulka kuuluvad mälusisesed OLTP-funktsioonid ning Column Store Index ja StreamInsight, mis toetavad ka hübriidset pilvestrateegiat koos SQL Azure'iga, mida kirjeldatakse üksikasjalikumalt allpool.

SQL Serveri andmetöötlusvahendid äriteabe jaoks

Lisaks kõrgele kättesaadavusele ja skaleeritavusele on SQL Server 2014i uuendused ka uus SQL Server Data Tools for Business Intelligence (SSDT). BI-projekti mallid toetavad lisaks Analysis Services, Integration Services ja Reporting Services ka Visual Studio 2013-i.

Mälusisene tehnoloogia koos OLTP-ga Enterprise Editionis

Uues SQL-versioonis on eriti märkimisväärne integreeritud mälusisene OLTP - Online Transaction Processing - Enterprise Editionis. See funktsioon, mille Microsoft on välja kuulutanud "Project Hekaton" nime all, on tõeline turbo, mis aitab kaasa SQL Server 2014i märkimisväärsele jõudluse kasvule. See on mälusisene andmebaas, mis toetab Microsoft SQL Server 2014-i sisseehitatud OLTP-töökoormusi. Mälusisene OLTP täiendab mälusisesed võimalused, mis on juba olemas andmelao ja äritegevuse luure jaoks.

Hekatoni mäluresidentsed OLTP-funktsioonid suurendavad SQL Serveri rakenduste jõudlust ilma täiendava optimeerimise vajaduseta. Hekaton on saadaval ainult Enterprise-versioonina, seega ettevõtted, kes hindavad kiiret jõudlust, peaksid valima selle versiooni.

Mälu optimeeritud xVelocity ColumnStore indeksid ja AlwaysOn-kättesaadavusgrupid

Samuti on ainult Enterprise-versioonis saadaval uuendatavad ColumnStore'i indeksid, millega saab andmeid salvestada, hallata ja otsida veerupõhises andmeformaadis.

Lõpuks pakub SQL Server 2014 siin ka AlwaysOn Availability Groups, mis toetavad kuni 8 sekundaarset replikat, sealhulgas 2 sünkroonset sekundaarset replikat.

Microsoft SQL Server 2014 - süsteeminõuded

Mälu: vähemalt 1 GB RAM, soovitatav 4 GB või rohkem

Protsessor: vähemalt 1 GHz 32-bitiste süsteemide puhul või 1,4 GHz 64-bitiste süsteemide puhul, soovitatav on 2 GHz

Kõvakettaruum: vähemalt 6 GB, sõltuvalt ka paigaldatud SQL Server 2014 komponentidest

Operatsioonisüsteem: Windows Server 2012 ja Windows Server 2012 R2 vastavalt 32-bitise ja 64-bitise versioonina

Windows SQL Server 2014 väljaanded ja litsentsimine Wiresoftis

SQL Server 2014 on Wiresoftis saadaval kahes peamises versioonis, mis vastavad organisatsioonide ja üksikisikute erinevatele funktsiooni- ja jõudlusnõuetele:

  • SQL Serveri 2014 Enterprise Edition sobib eriti hästi ärikriitiliste rakenduste jaoks, mis nõuavad tugevat mälusisest jõudlust ja turvalisust, säilitades samal ajal kõrge kättesaadavuse.
  • SQL Server 2014 Standard Edition pakub juba praegu põhjalikke funktsioone keskastme rakenduste ja andmeladude (andmehoidlate) andmete säilitamiseks.

Microsofti uus SQL Serveri 2014 litsentsimudel

Microsofti uus nn litsentsimõõdik kehtib ka SQL Serveri 2014. aasta versiooni kohta.

See määratleb sõltuvalt vastavast serveri versioonist, milliseid litsentseerimisvõimalusi pakutakse SQL-tarkvara kasutamiseks.

Vanemate Microsofti serveriversioonide puhul ei olnud varem oluline, mitu südamikku protsessoril oli. Nüüd aga on nende arv aluseks teatavate SQL Serveri väljaannete litsentsimisnõuete määratlemisel. Selle põhjuseks on tuumade arvu suurenemine, mis suurendab veelgi protsessorite jõudlust ja seega ka kasvavat töökoormust. Seega vastab tuumalitsentside andmine teatud mõttes suuremale jõudluse skaalale.

SQL Serveri 2014. aasta versiooni standardväljaanne on - erinevalt teistest väljaannetest, nagu näiteks Enterprise - saadaval mitte ainult 2-tuumalise litsentsiga, vaid ka serverite/CALide kaupa litsentseerituna. Microsoft võtab seega arvesse väiksemate ja keskmise suurusega ettevõtete väiksemaid nõudmisi teenuste jõudluse ja skaleeritavuse osas. Sel viisil saavad nad kasu ka SQL Server 2014-i jõudlusest ja pilvefunktsioonidest ning saavad kasutada tavaliselt odavamat litsentseerimisalternatiivi Server & CAL-idega.

Selleks, et teada saada, milline SQL Server 2014 Standard Editioni litsentsivorm on teie ettevõttele või organisatsioonile kõige sobivam, peaksite seega kindlaks määrama ja analüüsima tüüpilisi töökoormusi ning selle põhjal valima sobiva väljaande või Standardi puhul õige litsentsivormi. See sõltub ka teie töötajate arvust ja teenuste vajalikust virtualiseerimisest. Kuigi serveri/CAL-litsentsimine on siin sageli kuluefektiivsem variant, võib mõnel juhul olla kasulik valida litsentsimine südamike kaupa. Allpool leiate lühikese selgituse kahe SQL Server 2014 litsentsimisvõimaluse kohta. Kui teil on küsimusi teie ettevõttele või nõuetele kõige soodsama vormi kohta, võtke meiega nõu saamiseks julgelt ühendust.

SQL Serveri 2014. aasta versiooni litsentsimine koos 2-tuumaliste pakettidega

Microsofti andmetel põhineb SQL Server 2014 tuumikpõhine litsentsimine järgmistel kriteeriumidel: Ühe südamiku litsents kehtib alati kahe südamiku jaoks - selle asemel, et kasutada ühte litsentsi ühe protsessori kohta, nagu varem. Microsoft on siiski kehtestanud lisakriteeriumi, nii et protsessori ainuke tuumade arv ei vasta nõutavate tuumalitsentside arvule, vaid kehtib järgmine: minimaalne tuumade arv on alati 16, olenemata sellest, kas mootoril on vähem tuumasid.

Seega peate alati ostma vähemalt 16 tuumalitsentsi, st 8 paketti 2-tuumalist litsentsi. Täiendavad litsentsid CAL-de kujul ei ole siis vajalikud. Seetõttu ei saa madalama kui 16 südamiku arvuga mootoreid litsentseerida madalama hinnaga.

SQL Server 2014 Standardi serveri/CAL litsentsimine

Kui litsentseeritakse serverilitsentsiga ja kliendilitsentsiga (CAL), on vaja neid kahte komponenti: server vajab esmalt oma litsentsi SQL Server Edition 2014 Standardi jaoks. See hõlmab ka administraatoriõigusi, kuid selleks, et töötaja saaks kasutada serveri teenuseid ja funktsioone, peab tal olema täiendav kliendilitsents. Siin saate valida kas CAL kasutaja või lõppseadme jaoks - seda nimetatakse kasutaja või seadme CAL-iks. Mõlemad on saadaval ka Wiresoftist erihinnaga.

Microsoft SQL Server 2014 soodsa hinnaga Wiresoftis

Wiresoftist saate SQL Server 2014-i nii Standard- kui ka Enterprise-versioonis originaallizenzidena Microsoftilt. Eelkõige saate kasu hinnaeelisest eelisest, mille Wiresoft annab teile nende ja teiste Microsofti tarkvaralitsentside puhul. Kõik pakutavad Microsofti tooted on kasutamata litsentsid, mis pärinevad Euroopa ettevõtetelt, mida saab kasutada 100% - ja mille oleme omandanud täiesti seaduslikult. Sest Euroopa Kohtu otsuse kohaselt on lubatud tarkvara, näiteks serverilitsentside edasimüük või ostmine. See tähendab, et võite olla kindel, et ostate Wiresoftilt täielikult kasutatava litsentsipaketi, mille autentsust oleme põhjalikult kontrollinud. Paljud kliendid usaldavad Wiresofti litsentsivalikut ja meie ekspertide nõuandeid. Palun võtke meiega ühendust, kui teil on küsimusi Microsoft SQL Server 2014 litsentsimise kohta.