Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
Trustmask
Filtrile ei leitud tulemusi!
MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2010 STANDARD MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2010 STANDARD
Microsoft Exchange Server 2010 Standard Ettevõtte kommunikatsioonikanalid peavad olema paindlikud, selged, läbipaistvad ja kulutõhusad. Windows Exchange Server 2010 toetab teid selles ja aitab teil saavutada täiesti uue tulemuslikkuse ja...
156,90 € *
MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2013 STANDARD MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2013 STANDARD
Microsoft Exchange Server 2013 Standard Ettevõtte kommunikatsioonikanalid peavad olema paindlikud, selged, läbipaistvad ja kulutõhusad. Windows Exchange Server 2013 toetab teid selles ja aitab teil saavutada täiesti uue tulemuslikkuse ja...
199,90 € *
MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2013 ENTERPRISE MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2013 ENTERPRISE
Microsoft Exchange Server 2013 Enterprise Võrreldes eelkäijaga on tootes mitmeid uusi teenuseid, funktsioone ja tehnoloogiaid, mis on mõeldud ettevõtete toetamiseks nende sidekanalite kujundamisel. Selle rühmatarkvara ja e-posti...
1 233,90 € *
MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 STANDARD MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 STANDARD
Microsoft Exchange Server 2016 Standard Edition Windows Exchange Server 2016 pakub usaldusväärset sõnumivahetusplatvormi, millega saab tsentraalselt hallata nii e-kirju ja kontakte kui ka kohtumisi ja ülesandeid. See on Windows 10...
260,90 € *
MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 ENTERPRISE MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 ENTERPRISE
Microsoft Exchange Server 2016 Enterprise Windows Server 2016 on e-posti ja kontaktide, samuti kohtumiste ja ülesannete keskseks haldamiseks tõestatud sõnumiplatvorm ning Windows 10 serveriversioon. Eelkõige suuremad ettevõtted ja...
1 842,90 € *
MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 STANDARD MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 STANDARD
Microsoft Exchange Server 2019 Standard Teie ettevõtte jaoks on eriti oluline, et töötajate ja klientide vahel oleksid alati paindlikud suhtluskanalid. Eelkõige on esmatähtis turvaline e-posti liiklus, kohtumiste koordineerimine,...
345,90 € *
MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 ENTERPRISE MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 ENTERPRISE
Microsoft Exchange Server 2019 Enterprise Lisaks tekstitöötlusele ja tabelitele on ettevõtetes oluline roll e-kirjade, kohtumiste, kontaktide ja ülesannete haldamisel. Igapäevaste suhtlusülesannetega toimetulekuks on Microsoft Exchange...
2 029,90 € *

Ülevaade praegu Wiresofti poes saadaval olevatest Windows Exchange Serveri versioonidest

Wiresofti veebipoest leiate lisaks Exchange Serveri 2019 uusimale versioonile ka varasemad versioonid, mille jaoks on tavaliselt saadaval ka Microsofti tugi. See võimaldab teil soodsalt täiendada oma praeguseid serverilitsentse vastavas versioonis või ka uuendada kõrgemale versioonile. Järgmised Exchange'i versioonid on saadaval Standard ja Enterprise väljaannetes:

Kõigi Wiresofti veebipoes saadaval olevate Windows Exchange Serveri serverilitsentside kohta leiate ka vastavad kliendilitsentsid, millega saate oma töötajaid individuaalselt ja samal ajal kulutõhusalt varustada.

Windows Exchange Serveri kasutamiseks töölauarakendustena on soovitatav kasutada klienditarkvarana Microsoft Outlooki, kuigi see ei kuulu ühegi Exchange Serveri versiooni juurde. Kui te ei kasuta Office'i paketis sisalduvat Outlooki tarkvara, võite osta Outlooki ja Microsoft Exchange Serveri ka koos Wiresoftist.

Allpool leiate lühiülevaate vastavate serveriversioonide olulisematest funktsioonidest ja uuendustest. Täpsemat teavet saate vastavatel tootelehekülgedel ja ka otse meie meeskonnalt - e-posti, telefoni või chat'i teel.

Exchange Server 2019

Microsoft Exchange Server 2019 on hetkel uusim versioon järeleproovitud sõnumivahetusplatvormist, millel on ulatuslikud kasutajapoolsed ja seega paindlikud funktsioonid sõnumivahetuseks ja kogu ettevõtte hõlmavaks koostööks. Siinkohal paneb Exchange veelgi suuremat rõhku turvalisele e-posti liiklusele, mida täiendavad põhjalikud võimalused kohtumiste koordineerimiseks, ülesannete täitmiseks ja kontaktide haldamiseks. Postkastiserveri roll pakub märkimisväärset jõudluse paranemist koos Exchange Transport, Mailbox Transport Submission, Mailbox Transport Delivery ja Frontend Transportiga. Exchange Serveri rakendusi saab kasutada nii lokaalselt kui ka pilves. Exchange 2019 põhifunktsioonid on järgmised:

 • Meta Cache Database (MCD), et varundada metainfot, näiteks postkasti kaustade struktuuri, ning kiirendada juurdepääsu ja otsingut.
 • Dynamic Database Cache (DDC) salvestusmahu olukorrast sõltuvaks dünaamiliseks kohandamiseks, eriti suure töökoormuse ajal.
 • Otsinguindeksi ümberkorraldamine - see asub nüüd otse postkasti vastavas andmebaasis.
 • Windows Server Core pakub lihtsustatud versiooni standardserverisüsteemist, mis muudab konfigureerimise lihtsamaks ja lülitab välja mittevajalikud, kuid ressursimahukad teenused, pakkudes samal ajal vähem rünnakupunkte.
 • Client Access Rules võimaldab piirata juurdepääsu serverite konfiguratsioonialale nii Admin Centre'i kui ka PowerShelli jaoks.
 • Paljud kalendri täiustused, eelkõige seoses koosolekute korraldamisega, sealhulgas funktsioonid Standard- lõppkuupäev (vaikimisi lõppkuupäev), "Ära edasta", täiustatud kalendrihaldus ning rohkem võimalusi kontoriväliste sõnumite konfigureerimiseks ja asendaja määramiseks PowerShelli kaudu.
 • OneDrive for Business pakub täiustatud koostööd dokumentide osas, integreerides nii lokaalselt salvestatud kui ka veebipõhiseid faile.

Exchange Server 2016

Microsoft Exchange Serveri 2016. aasta versioon pakub suurt kontrolli ja samas läbipaistvust nii meililiikluse korraldamisel kui ka

Muude kommunikatsiooniprotsesside kontrolli ja haldamist. E-kirju ja kontakte saab hallata ja arhiveerida tsentraalselt ning parandatud on ka ühist tööd dokumentidega, sealhulgas versioonihaldust. Serveri rollide vähendamisega kahele - postkast ja servertransport - optimeeriti serverite arhitektuuri ja samal ajal lihtsustati skaleerimist, sealhulgas toetati paremini pilveteenuseid. Exchange Server 2016-l on muu hulgas järgmised põhifunktsioonid:

 • Outlook on the Web on uus nimetus Outlook Web Accessile ehk Outlooki veebirakendusele. Exchange'i serveri veebipõhine juurdepääs pakub optimeeritud veebiliidest, mida saab kasutada ka ilma Outlooki rakenduse eelneva paigaldamiseta nutitelefonis või tahvelarvutis.
 • EDiscovery otsinguarhitektuur töötab nii asünkroonselt kui ka detsentraliseeritult, kaasates mitu serverit. Otsingusõnade sisestamisel Outlooki või Outlooki veebis ilmuvad soovitused, mis põhinevad sageli kasutatavatel kontaktidel, samuti e-kirjadel, kalendritel ja varasematel otsingupäringutel, sealhulgas filtritel, nagu näiteks kuupäevavahemikud.
 • Otsingu parem skaleeritavus suurendab postkastide ja arhiivipostkastide arvu 5000-lt 10 000-le.
 • OneDrive for Businessi ja SharePoint 2016-i salvestatud faile saab nüüd lihtsalt lisada lingina e-kirja ja vastuvõtja saab need avada.
 • Hübriidsete stsenaariumide toetamisega võib postkast asuda kas kohalikus serveris või pilves. Kohalikke postkaste saab kasutada ka Exchange Online'i arhiveerimise või Azure'i õiguste haldamise kaudu.
 • Data Loss Prevention (DLP) kaitseb andmete turvalisust meililiikluses nii konfidentsiaalse teabe saatmisel kui ka manipuleeritud e-kirjade vastuvõtmisel.

Exchange Server 2013

Exchange Server 2013 pakub mitmeid praktilisi funktsioone, mis muudavad töötajate ja meeskondade vahelise koostöö tõhusaks ja läbipaistvaks. Erilist tähelepanu on pööratud kriitiliste andmete kontrollile ja kaitsele, ilma et see takistaks äriprotsesse. Samal ajal on optimeeritud nii postkastide kui ka kalendrite haldamine, muu hulgas vähendades serverirolle kolmele - koos: Postkastiserver, kliendi juurdepääs ja servatransport. Kõiki Exchange Serveri funktsioone saab pakkuda nii lokaalselt kui ka pilves. Outlooki veebirakendusel on täiustatud kasutajaliides: puuteekraanide tugi laiendab Exchange 2013 kasutamist ka mobiilseadmetes. Järgmised funktsioonid kuuluvad samuti 2013. aasta serveriversiooni oluliste uuenduste hulka:

 • Intelligentse otsingu funktsioon aitab parandada mitte ainult otsingutulemuste kvaliteeti, vaid ka suhtlust ettevõttesiseselt: Nii saab teavet erinevatest allikatest otsida ja kokku võtta.
 • Funktsioon Compliance-eDiscovery pakub Microsoft Lync 2013 ja Microsoft SharePoint 2013 paremat integreerimist, mis võimaldab nüüd ka veebisaidi postkastide otsimist.
 • Kohapealne eDiscovery lihtsustab andmete leidmist optimeeritud otsingu- ja indekseerimisfunktsioonide abil, see hõlbustab ka nõuetele vastavuse nõuete täitmist.
 • Lihtsustatud e-posti transport postkastiserveri rolliga, mis koosneb Front-End Transport Service (FET), Hub Transport Service (HT) ja Mailbox Transport Service (MT) ning mis asendab varasema Hub Transport Server Role'i. Unified Messaging Service sisaldab funktsioone, mida varem täitis Unified Messaging Server Role.
 • Exchange Admin Centre (EAC) sisaldab endist Exchange Management Console (EMC) ja Exchange Control Panel (ECP); samas on see optimeeritud nii kohalikeks kui ka online ja hübriidseteks juurutamisteks.
 • Journal Report Decryption pakub võimalust kaitsta e-kirju nii Microsoft Outlooki kui ka Office Outlooki veebirakenduse Information Rights Management (IRM) kaudu.
 • Data Loss Prevention - DLP - takistab mitte ainult andmekaotust, vaid ka tundlike andmete juhuslikku või tahtlikku saatmist volitamata isikutele.
 • ActiveSync Mobile Access võimaldab mobiilseadmete sünkroniseerimist Exchange'i postkastiga ning juurdepääsu kalendritele, kontaktidele ja ülesannetele.

Exchange Server 2010

Exchange Server 2010 on Microsofti rühmatarkvara populaarne versioon, mida kasutatakse paljudes ettevõtetes endiselt e-posti transpordiserverina ning kohtumiste ja ülesannete haldamiseks. Seetõttu pakub Microsoft Exchange Server 2010-le pikendatud tuge, tõenäoliselt kuni 2020. aasta oktoobrini (kaasa arvatud).

Exchange Server 2010 veenab oma usaldusväärsuse, jõudluse ja suure hulga e-posti liikluse funktsioonidega - mis eriti Outlook Web Accessi ja halduse puhul on saanud mitmeid parandusi ja laiendusi, mida toetavad paindlikkus paljude funktsioonide rakendamisel ja ka vastavusnõuded. Konfigureerimine toimub PowerShelli abil, samas kui WebServices kontrollivad juurdepääsu e-posti postkastidele, samuti avalikele kaustadele ja replikatsioonile. Muud funktsioonid ja uuendused, mis väärivad eraldi mainimist, on järgmised:

 • Outlook Web Access ehk Outlook Web App - OWA - pakub Outlookist tuttavaid otsingukaustu, samuti lemmikuid e-kirjade sorteerimiseks, sealhulgas mitmeid vaateid, näiteks kalendri jaoks, samuti arhiveerimisfunktsiooni. Outlook 2010 on võimalik ühendada mitme Exchange'i kontoga, ilma et oleks vaja luua eraldi profiili.
 • Kui e-kirjad arhiveeritakse võrgus Exchange'i serveris, on neile võimalik ligi pääseda kõikjalt. E-kirjade säilitamine on individuaalselt määratletud koos säilitamisperioodi eeskirjadega, mis hõlbustab vastavuse tagamist.
 • Unified Messaging pakub nüüd ühtset postkasti nii e-kirjade, kõnesõnumite kui ka SMSi ja faksi jaoks; kõnesõnumeid saab Speech2Text-funktsiooni abil edastada ka e-kirjadena või kuvada nutitelefonis teksti eelvaates.
 • Kasutajate haldamine on võimalik kas Exchange Management Console'i, Remote PowerShelli või Outlook Web Accessi kaudu. OWA pakub selleks oma haldusliidest; Role-Based Access Control (RBAC) annab ka üksikutele töötajatele määratletud õigused, näiteks jaotusrühmade haldamiseks.
 • Mailbox Resiliency-funktsioon pakub lisaks katastroofide taastamisele ka kõrge kättesaadavuse võimalust. Database Availablity Group (DAG) funktsioon võimaldab ka Exchange'i andmebaaside kopeerimist erinevate serverite vahel, kusjuures replikatsioon toimub tehingulogide abil.
 • E-posti vestluste korraldamist hõlbustab veel terve rida praktilisi funktsioone; neid saab korraldada nii teemade kui ka teemade kaupa, Conversation View sorteerib e-kirju vastavalt, Ignore Conversation peidab ebaolulised e-kirjavestlused. Funktsioon Office Communicator näitab kolleegide kohaloleku staatust ja Consistent Experience ühtlustab funktsioonide toimimist arvutis, mobiiltelefonis või veebis. Päevikufunktsioon võimaldab järgida reegleid.

Microsofti litsentsimudel Exchange Serveri jaoks koos serverilitsentsiga ja CAL-dega

Microsoft Exchange Serveri versioonide litsentsimine koosneb serverilitsentsist ja nõutavate kliendilitsentside (CAL) arvust. Microsofti sõnul tuleb järgida järgmisi sätteid:

1. Iga üksik server vajab oma Exchange serverilitsentsi.

2. Serverilitsents sisaldab juurdepääsuõigusi administraatoritele, et nad saaksid hallata Exchange Serverit - need ei tähenda aga Exchange Services'i kasutusõigusi.

3. Iga töötaja, kes soovib kasutada Exchange Serveri funktsioone, peab omama selleks kliendilitsentsi (CAL).

4. Exchange Serveri CAL-d on saadaval kahes variandis: isikuga seotud User CAL ja seadmega seotud seadme CAL-d.

Millised serverilitsentsid on saadaval Exchange Serveri versioonidele?

Iga Exchange'i serveri väljaande jaoks - tavaliselt Standard ja Enterprise - on olemas eraldi serverilitsents. Nende ostmisega omandate õiguse rakendada vastavat servertarkvara oma ettevõtte serveris. Kõige olulisem erinevus nende kahe väljaande vahel on saadaval olevate postkastiandmebaaside arv:

 • Juba Standard-Editsioon 2010 toetab kuni 5 postkastiandmebaasi ja on seega väikeste ja keskmise suurusega ettevõtete nõuetele sageli piisav.
 • Väljaanne Enterprise, mis toetab kuni 100 postkasti andmebaasi, katab suurte ettevõtete ja organisatsioonide vajadused.

Windows Exchange Server 2010 vastava väljaande funktsionaalset ulatust kontrollitakse kliendilitsentside kaudu. Need ei ole seega seotud konkreetse Exchange'i väljaandega, nii et Enterprise CALiga saab kasutada ka Exchange Standard Serverit ja Standard CALiga Exchange Enterprise Serverit. Exchange Enterprise väljaannete CAL on nii-öelda lisa Exchange Standard väljaannete CALile.

Lisateavet CAL-ga litsentsimise kohta leiate siit või üksikute Exchange Serveri versioonide kohta Wiresofti veebipoest.

Exchange Serveri litsentside ostmine ja litsentsinõustamine Wiresoftis

Wiresofti veebipoest leiate kõik kirjeldatud serveriversioonide - alates Exchange 2008 kuni Exchange 2019 - litsentsid Standard ja Enterprise väljaandes Microsofti originaallitsentsitoodetena. Lisaks pakume teile sobivaid kliendilitsentse, et saaksite kasutada vastava väljaande funktsioone ja teenuseid; mugavalt saate neid osta ükshaaval ja seega katta oma CAL-vajadused individuaalselt ja samal ajal säästlikult.

Saate kasu meie erihinnast, mis kehtib kõigi serverilitsentside ja CALide puhul: Need pärinevad Euroopa ettevõtetelt, on kasutamata ja seega täielikult töökorras. Lisaks sellele on Wiresoft need 100% autentselt kontrollinud. Wiresofti kliendina olete litsentside ostmisel alati turvalisel poolel - lisaks saate kasutada meie ekspertide nõuandeid kõikide küsimuste korral - veebivestluses, e-postiga või telefoni teel.