Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
Trustmask
Filtrile ei leitud tulemusi!
MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2010 STANDARD MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2010 STANDARD
Microsoft Exchange Server 2010 Standard Ettevõtte kommunikatsioonikanalid peavad olema paindlikud, selged, läbipaistvad ja kulutõhusad. Windows Exchange Server 2010 toetab teid selles ja aitab teil saavutada täiesti uue tulemuslikkuse ja...
172,90 € *
MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2013 STANDARD MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2013 STANDARD
Microsoft Exchange Server 2013 Standard Ettevõtte kommunikatsioonikanalid peavad olema paindlikud, selged, läbipaistvad ja kulutõhusad. Windows Exchange Server 2013 toetab teid selles ja aitab teil saavutada täiesti uue tulemuslikkuse ja...
220,90 € *
MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2013 ENTERPRISE MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2013 ENTERPRISE
Microsoft Exchange Server 2013 Enterprise Võrreldes eelkäijaga on tootes mitmeid uusi teenuseid, funktsioone ja tehnoloogiaid, mis on mõeldud ettevõtete toetamiseks nende sidekanalite kujundamisel. Selle rühmatarkvara ja e-posti...
1 369,90 € *
MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 STANDARD MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 STANDARD
Microsoft Exchange Server 2016 Standard Edition Windows Exchange Server 2016 pakub usaldusväärset sõnumivahetusplatvormi, millega saab tsentraalselt hallata nii e-kirju ja kontakte kui ka kohtumisi ja ülesandeid. See on Windows 10...
288,90 € *
MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 ENTERPRISE MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 ENTERPRISE
Microsoft Exchange Server 2016 Enterprise Windows Server 2016 on e-posti ja kontaktide, samuti kohtumiste ja ülesannete keskseks haldamiseks tõestatud sõnumiplatvorm ning Windows 10 serveriversioon. Eelkõige suuremad ettevõtted ja...
2 046,90 € *
MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 STANDARD MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 STANDARD
Microsoft Exchange Server 2019 Standard Teie ettevõtte jaoks on eriti oluline, et töötajate ja klientide vahel oleksid alati paindlikud suhtluskanalid. Eelkõige on esmatähtis turvaline e-posti liiklus, kohtumiste koordineerimine,...
382,90 € *
MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 ENTERPRISE MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 ENTERPRISE
Microsoft Exchange Server 2019 Enterprise Lisaks tekstitöötlusele ja tabelitele on ettevõtetes oluline roll e-kirjade, kohtumiste, kontaktide ja ülesannete haldamisel. Igapäevaste suhtlusülesannetega toimetulekuks on Microsoft Exchange...
2 254,90 € *

Ülevaade praegu Wiresofti poes saadaval olevatest Windows Exchange Serveri versioonidest

Wiresofti veebipoest leiad lisaks Exchange Server 2019 uusimale versioonile ka varasemad versioonid, mille jaoks on tavaliselt saadaval ka Microsofti tugi. See võimaldab teil täiendada oma praeguseid serverilitsentse vastavas versioonis mõistliku hinnaga või ka uuendada kõrgemale versioonile. Standard- ja Enterprise-versioonides on saadaval järgmised Exchange'i versioonid:

Kõigi Wiresofti veebipoes saadaval olevate Windows Exchange Serveri serverilitsentside kohta leiate ka vastavad kliendilitsentsid, millega saate oma töötajaid individuaalselt ja samal ajal kulutõhusalt varustada.

Windows Exchange Serveri kasutamiseks töölauarakendustena soovitatakse klienditarkvarana kasutada Microsoft Outlooki, kuigi see ei ole ühegi Exchange Serveri versiooni osa. Kui te ei kasuta Office'i paketis sisalduvat Outlooki tarkvara, võite osta Outlooki ja Microsoft Exchange Serveri ka koos Wiresoftist.

Allpool leiate lühiülevaate vastavate serveriversioonide kõige olulisematest funktsioonidest ja uuendustest. Täiendavat üksikasjalikku teavet saate vastavatel tootelehekülgedel ja ka otse meie meeskonnalt - e-posti, telefoni või chat'i teel.

Exchange Server 2019

Microsoft Exchange Server 2019 on praegu kõige ajakohasem versioon tõestatud sõnumivahetusplatvormist, millel on ulatuslikud kasutajamääratletud ja seega paindlikud funktsioonid sõnumivahetuseks ja kogu ettevõtte koostööks. Siinkohal paneb Exchange veelgi suuremat rõhku turvalisele e-posti liiklusele, mida täiendavad põhjalikud võimalused kohtumiste koordineerimiseks, ülesannete täitmiseks ja kontaktide haldamiseks. Postkastiserveri roll pakub märkimisväärset jõudluse paranemist koos Exchange Transport, Mailbox Transport Submission, Mailbox Transport Delivery ja Frontend Transport. Exchange Serveri rakendusi saab kasutada nii lokaalselt kui ka pilves. Exchange 2019 peamised funktsioonid on järgmised:

 • Meta Cache Database (MCD), et varundada metainfot, näiteks postkasti kaustade struktuuri, ning kiirendada juurdepääsu ja otsingut.
 • Dünaamiline andmebaasi vahemälu (DDC), mis võimaldab salvestusmahu dünaamilist kohandamist sõltuvalt olukorrast, eriti suure töökoormuse ajal.
 • Otsinguindeksi ümberkorraldamine - see asub nüüd otse postkasti vastavas andmebaasis.
 • Windows Server Core pakub lihtsustatud versiooni standardserverisüsteemist, mis muudab konfigureerimise lihtsamaks ja lülitab välja mittevajalikud, kuid ressursimahukad teenused, pakkudes samal ajal vähem ründepunkte.
 • Klientide juurdepääsu reeglid võimaldavad piirata juurdepääsu serverite konfiguratsioonialale nii halduskeskuse kui ka PowerShelli jaoks.
 • Paljud kalendri täiustused, eelkõige seoses koosolekute korraldamisega, sealhulgas vaikimisi lõppkuupäev, "Ära edasta", täiustatud kalendrihaldus ja rohkem võimalusi kontorivälise sõnumi konfigureerimiseks ja PowerShelli kaudu volitatud esindaja määramiseks.
 • OneDrive for Business pakub paremat koostööd dokumentide osas, integreerides nii kohapeal salvestatud kui ka veebipõhiseid faile.

Exchange Server 2016

Microsoft Exchange Serveri versioon 2016 pakub suurt kontrolli ja samal ajal läbipaistvust nii meililiikluse korraldamisel kui ka

Muude kommunikatsiooniprotsesside kontrollimine ja haldamine. E-kirju ja kontakte saab hallata ja arhiveerida tsentraalselt, samuti on parandatud ühist tööd dokumentidega, sealhulgas versioonihaldust. Serveri rollide vähendamisega kahele - postkast ja servatransport - optimeeriti serverite arhitektuur ja samal ajal lihtsustati skaleerimist, sealhulgas toetati paremini pilveteenuseid. Exchange Server 2016-l on muu hulgas järgmised põhifunktsioonid:

 • Outlook veebis on uus nimi Outlook Web Accessile või Outlooki veebirakendusele. Veebijuurdepääs Exchange serverile pakub optimeeritud veebiliidest, mida saab kasutada ka ilma Outlooki rakenduse eelneva paigaldamiseta nutitelefonile või tahvelarvutile.
 • E-otsingu arhitektuur töötab nii asünkroonselt kui ka detsentraliseeritult, hõlmates mitmeid servereid. Outlooki või Outlooki veebis otsinguterminite sisestamisel ilmuvad soovitused, mis põhinevad sageli kasutatud kontaktidel, samuti e-kirjadel, kalendritel ja varasematel otsingupäringutel, sealhulgas filtritel, nagu näiteks kuupäevavahemikud.
 • Parem otsingu skaleeritavus suurendab postkastide ja arhiivipostkastide arvu 5000-lt 10 000-le.
 • OneDrive for Businessi ja SharePoint 2016-i salvestatud faile saab nüüd lihtsalt lisada lingina e-kirja ja vastuvõtja saab need avada.
 • Hübriidsete stsenaariumide toetamisega võib postkast asuda kas kohalikus serveris või pilves. Kohalikke postkaste saab kasutada ka Exchange Online'i arhiveerimise või Azure'i õiguste haldamise kaudu.
 • Andmekaotuse vältimine (DLP) kaitseb andmete turvalisust e-posti liikluses, nii konfidentsiaalse teabe saatmisel kui ka manipuleeritud e-kirjade vastuvõtmisel.

Exchange Server 2013

Exchange Server 2013 pakub mitmeid praktilisi funktsioone, mis muudavad töötajate ja meeskondade vahelise koostöö tõhusaks ja läbipaistvaks. Erilist tähelepanu on pööratud kriitiliste andmete kontrollile ja kaitsele, ilma et see takistaks äriprotsesse. Samal ajal on optimeeritud nii postkastide kui ka kalendrite haldamine, muu hulgas vähendades serverite rolle kolmele - koos: Postkastiserver, kliendi juurdepääs ja äärepoolne transport. Kõiki Exchange Serveri funktsioone saab pakkuda nii lokaalselt kui ka pilves. Outlooki veebirakendusel on täiustatud kasutajaliides: puuteekraanide tugi laiendab Exchange 2013 kasutamist ka mobiilseadmetes. Järgmised funktsioonid kuuluvad samuti 2013. aasta serverversiooni oluliste uuenduste hulka:

 • Intelligentse otsingu funktsioon aitab parandada mitte ainult otsingutulemuste kvaliteeti, vaid ka kommunikatsiooni ettevõttesiseselt: Seega saab teavet erinevatest allikatest otsida ja kokku võtta.
 • Compliance-eDiscovery funktsioon pakub Microsoft Lync 2013 ja Microsoft SharePoint 2013 paremat integreerimist, mis võimaldab nüüd ka veebisaidi postkastide otsimist.
 • Kohapealne eDiscovery lihtsustab andmete leidmist optimeeritud otsingu- ja indekseerimisfunktsioonide abil, mis hõlbustab ka nõuetele vastavuse nõuete täitmist.
 • Lihtsustatud e-posti transport postkastiserveri rolliga, mis koosneb Front-End Transport Service (FET), Hub Transport Service (HT) ja Mailbox Transport Service (MT) ning mis asendab eelmise Hub Transport Server Role'i. Unified Messaging teenus sisaldab funktsioone, mida varem täitis Unified Messaging serveri roll.
 • Exchange Admin Centre (EAC) sisaldab endist Exchange Management Console'i (EMC) ja Exchange Control Panel'i (ECP); samal ajal on see optimeeritud nii lokaalse kui ka online ja hübriidkasutuse jaoks.
 • Ajakirja Report Decryption pakub võimalust kaitsta e-kirju nii Microsoft Outlooki kui ka Office Outlooki veebirakenduse kaudu Information Rights Management (IRM) abil.
 • Andmekaotuse vältimine - DLP - ei takista mitte ainult andmete kadumist, vaid ka tundlike andmete juhuslikku või tahtlikku saatmist volitamata isikutele.
 • ActiveSync Mobile Access võimaldab mobiilseadmete sünkroniseerimist Exchange'i postkastiga ning juurdepääsu kalendritele, kontaktidele ja ülesannetele.

Exchange Server 2010

Exchange Server 2010 on Microsofti rühmatarkvara populaarne versioon, mida kasutatakse paljudes ettevõtetes endiselt e-posti transpordiserverina ning kohtumiste ja ülesannete haldamiseks. Seetõttu pakub Microsoft Exchange Server 2010-le pikendatud tuge, tõenäoliselt kuni 2020. aasta oktoobrini (kaasa arvatud).

Exchange Server 2010 veenab oma usaldusväärsuse, jõudluse ja suure hulga funktsioonidega e-posti liikluse jaoks - eriti Outlook Web Accessi ja administreerimise puhul on mitmeid parandusi ja laiendusi, mida toetavad paindlikkus paljude funktsioonide kohaldamisel ja ka vastavusnõuded. Konfigureerimine toimub PowerShelli abil, samal ajal kui WebServices kontrollib juurdepääsu e-posti postkastidele, samuti avalikele kaustadele ja replikatsioonile. Muud eriliselt mainimist väärivad funktsioonid ja uuendused on järgmised:

 • Outlook Web Access ehk Outlooki veebirakendus - OWA - pakub Outlookis tuntud otsingukaustu, samuti lemmikuid e-kirjade sorteerimiseks, sealhulgas mitmeid vaateid, näiteks kalendri jaoks, samuti arhiivifunktsiooni. Outlook 2010 saab ühendada mitme Exchange'i kontoga, ilma et oleks vaja luua eraldi profiili.
 • Kui e-kirjad arhiveeritakse võrgus Exchange'i serveris, on neile võimalik ligi pääseda kõikjalt. E-kirjade säilitamine on individuaalselt määratletud koos säilitamisperioodi eeskirjadega, mis hõlbustab vastavuse tagamist.
 • Unified Messaging pakub nüüd ühtset postkasti nii e-kirjade, kõnesõnumite kui ka SMS-i ja faksi jaoks; kõnesõnumeid saab Speech2Text-funktsiooni abil edastada ka e-kirjadena või kuvada nutitelefonis teksti eelvaates.
 • Kasutajate haldamine on võimalik kas Exchange Management Console'i, Remote PowerShelli või Outlook Web Accessi kaudu. OWA pakub selleks oma haldusliidest; rollipõhine juurdepääsukontroll (RBAC) annab ka üksikutele töötajatele määratletud õigused, näiteks jaotusrühmade haldamiseks.
 • Postkasti vastupidavuse funktsioon pakub lisaks katastroofide taastamisele ka kõrge kättesaadavuse võimalust. DAG (Database Availablity Group) funktsioon võimaldab ka Exchange'i andmebaaside kopeerimist erinevate serverite vahel, kasutades tehingulogide replikatsiooni.
 • E-postivestluste korraldamist hõlbustab veelgi terve rida praktilisi funktsioone; neid saab korraldada nii teemade kui ka teemade kaupa, vestluste vaates saab e-kirju vastavalt sorteerida, Ignore Conversation varjab ebaolulised e-kirjavestlused. Funktsioon Office Communicator näitab kolleegide kohaloleku staatust ja Consistent Experience ühtlustab funktsioonide toimimist arvutis, mobiiltelefonis või veebis. Päevikufunktsioon võimaldab järgida vastavusreegleid.

Microsofti litsentsimudel Exchange Serveri jaoks koos serverilitsentsiga ja CAL-dega

Microsoft Exchange Serveri versioonide litsentsimine koosneb serverilitsentsist ja nõutavate kliendilitsentside (CAL) arvust. Microsofti sõnul tuleb järgida järgmisi sätteid:

1. Iga üksik server vajab oma Exchange-serveri litsentsi.

2. Serverilitsents sisaldab administraatorite juurdepääsuõigusi Exchange'i serveri haldamiseks, kuid need ei tähenda Exchange'i teenuste kasutusõigusi.

3. Iga töötaja, kes soovib kasutada Exchange Serveri funktsioone, peab omama selleks kliendilitsentsi (CAL).

4. Exchange Serveri CAL-d on saadaval kahes variandis: isikuga seotud kasutaja CAL ja seadmega seotud seadme CAL.

Millised serverilitsentsid on saadaval Exchange Serveri versioonidele?

Iga Exchange Serveri väljaande - tavaliselt Standard ja Enterprise - jaoks on eraldi serverilitsents. Nende ostmisega omandate õiguse rakendada vastavat serveritarkvara oma ettevõtte serveris. Kõige olulisem erinevus kahe väljaande vahel on olemasolevate postkastide andmebaaside arv:

 • Juba Standard Edition 2010 toetab kuni 5 postkasti andmebaasi ja on seega sageli piisav väikeste ja keskmise suurusega ettevõtete nõuetele.
 • Enterprise Edition, mis toetab kuni 100 postkasti andmebaasi, katab suurte ettevõtete ja organisatsioonide vajadused.

Windows Exchange Server 2010 vastava väljaande funktsionaalset ulatust kontrollitakse kliendilitsentside kaudu. Seega ei ole need seotud konkreetse Exchange'i väljaandega, nii et Enterprise CALiga saate kasutada ka Exchange Standard Serverit ja Standard CALiga Exchange Enterprise Serverit. Exchange Enterprise'i versioonide CAL on nii-öelda lisa Exchange Standardi versioonide CALile.

Lisateavet CAL-ga litsentsimise kohta leiate siit või üksikute Exchange Serveri versioonide kohta Wiresofti veebipoes.

Exchange Serveri litsentside ostmine ja litsentsinõustamine Wiresoftis

Wiresofti veebipoest leiate kõik kirjeldatud serveriversioonide litsentsid - alates Exchange 2008 kuni Exchange 2019 - Standard ja Enterprise Edition originaalse Microsoft'i litsentsitootena. Lisaks pakume teile sobivaid kliendilitsentse, et saaksite kasutada vastava väljaande funktsioone ja teenuseid; neid saate mugavalt osta ükshaaval ja seega katta oma CAL-vajadused kohandatud ja samal ajal säästlikul viisil.

Saate kasu meie spetsiaalsetest soodushindadest kõikidele serverilitsentsidele ja CAL-dele: Need on pärit Euroopa ettevõtetelt, on kasutamata ja seega täielikult töökorras. Lisaks sellele on Wiresoft kontrollinud nende 100% autentsust. Wiresofti kliendina olete litsentside ostmisel alati kindlal poolel ning saate kasutada meie ekspertide nõuandeid, kui teil on küsimusi - veebivestluses, e-postiga või telefoni teel.