Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
Trustmask
Filtrile ei leitud tulemusi!
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2012 R2 STANDARD MICROSOFT WINDOWS SERVER 2012 R2 STANDARD
Microsoft Windows Server 2012 R2 Standard Microsoft Windows Server 2012 R2 Standardiga pakub Microsoft era- ja äriserverirakenduste jaoks lahendust, mida on lihtne paigaldada ja hooldada. Microsoft Windowsi serveriversiooni on edasi...
60,90 € *
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2012 R2 DATACENTER MICROSOFT WINDOWS SERVER 2012 R2 DATACENTER
Microsoft Windows Server 2012 R2 andmekeskus Kui ostate Windows Server 2012, saate võimsa serveriplatvormi, mis põhineb andmekeskuste ja pilvepõhiste teenuste ehitamise ja käitamise kogemustel ja teadmistel. Servertarkvara sobib...
1 165,90 € *

Microsoft Windows Server 2012 R2

Microsoft Windows Server 2012 R2 on Windows 8.1 serveriversioon ja Windows Server 2012 järelversioon. Võrreldes eelkäijaversiooniga 2012 pakub see mõningaid olulisi uuendusi ja optimeerimisi - eriti virtualiseerimise valdkonnas, mis mängib üha olulisemat rolli.

Windows Server 2012 R2 iseloomustab seega eelkõige uuendused Hyper-V-s ja ühendus Windows Azure'i pilveteenustega. Uued teenused, nagu Windows Azure Services for Windows Server, võimaldavad hallata koos pilvepõhiseid virtuaalservereid ja kohalikke servereid ettevõtte võrgus ning juhtida neid tsentraalselt veebiportaali kaudu.

Ettevõtted, kes neid tehnoloogiaid üha enam kasutavad, saavad seega eriti palju kasu uuendusest Windows Server 2012 R2. Lisaks on tihendatud koostööd Windows Serveri ja System Centeri ning Windowsi vahel.

Microsoft Windows Server 2012 R2 Editions Datacenter ja Standard Wiresoftis

Nii Edition Standard kui ka Windows Server 2012 R2 Datacenter Edition on saadaval Wiresoftist. Nad erinevad peamiselt erineva virtualiseerimise astme poolest, mida nad kasutajatele pakuvad; funktsioonide poolest, mida 2012 R2 versioon kui selline pakub, on nad samad.

Windows Server 2012 R2 Standard Edition on mõeldud eelkõige klientidele, kes kas ei kasuta üldse virtualiseerimist või kasutavad ainult mõnda virtuaalmasinat.

Windows Server 2012 R2 Datacenter Edition seevastu sisaldab kõiki vajalikke funktsioone virtualiseeritud privaatse pilvekeskkonna jaoks. See võimaldab kasutada Hyper-V rollis kasutatavas Windows serveris suvalist arvu virtuaalmasinaid.

Microsoft Windows Server 2012 R2 kõige olulisemad uuendused lühidalt

Uus serveri operatsioonisüsteem Windows Server 2012 Standard R2 pakub arvukaid täiustusi ja funktsioone eelkõige võrgu, salvestusruumi ja administreerimise, aga ka virtualiseerimise, veebi- ja rakendusplatvormide valdkonnas; lisaks täiustatud juurdepääsu ja infokaitset - sealhulgas virtuaalset töölaua infrastruktuuri.

Ka Windows Server 2012 R2-s toetab tõestatud serverifunktsioon IP Address Management (IPAM) virtuaalkeskkondi ja töötab veelgi tõhusamalt koos System Center 2012 R2-ga.

Microsoft Windows Server 2012 R2 abil saate usaldusväärse ja tõhusa serverisüsteemi, mis avaldab muljet paljude optimeerimiste ning uute funktsioonide ja programmidega:

  • Kaasaegne kasutajaliides, mis on optimeeritud puuteekraanide jaoks
  • Microsoft Windows Azure'i varundamine Azure'i pilves
  • PowerShell 3.0 süsteemi seadete tõhusaks haldamiseks
  • Uus ülesannete haldur pakub suuremat jõudlust optimeeritud protsesside kaudu
  • IIS (Internet Information Service 8.0) koos Extended Validation sertifikaatide haldamisega
  • SMB 3.0 võimaldab veelgi kiiremat ja paremat juurdepääsu failijagudele

Windows Server 2012 R2 versiooni järgmised funktsioonid on eriti mainimist väärt:

Kõrgem virtualiseerimistase Hyper-V abil

Windows Server 2012 R2 on eelmistest versioonidest veelgi enam pilvele orienteeritud. Kõige olulisemad ja ka kõige rohkem uuendusi, mida Windows Server 2012 R2 võrreldes eelkäijaversiooniga pakub, sisalduvad Hyper-V-s. Siin on eelkõige parandatud ligipääsu virtuaalsetele serveritele. Eelkõige on parandatud ligipääsu virtuaalserveritele RDP baasil, nii et VM Connecti tõhusust on oluliselt optimeeritud. Windows Server 2012 R2s toimuvad seansid Remote Desktop Protocol (RDP) kaudu host'i kaudu, nii et otsene RDP-ühendus virtuaalserveriga ei ole enam vajalik. Virtuaalserveri saab seega kiiremini automatiseeritult aktiveerida ja töötab seega veelgi tõhusamalt.

Teine oluline uuendus System Center Virtual Machine Manager 2012 R2 puhul on Windows Server 2012 R2 ja Hyper-V Server 2012 R2 tugi. Mõlemat süsteemi saab System Center Virtual Machine Manager 2012 R2-s paralleelselt kasutada ja seega saab virtuaalservereid võrgu ja pilve vahel liigutada. Seega saab serverit varundada pilves Windows Azure Online Backup'i kaudu, samas kui Hyper-V töötab koos Windows Azure Virtual Machines'iga.

Hyper-V töötab tihedalt koos uue Hyper-V Recovery Manageriga. See võimaldab nüüd Hyper-V-l (Hyper-V Replica) või Windows Azure Virtual Machines'il põhinevate virtuaalserverite pilvepõhist replikatsiooni või varundamist: see võimaldab ka replikatsiooni kolmandale hostile võrreldes Windows Server 2012 ainult kahe hostiga.

VMide 2. põlvkond

Virtuaalmasinad - Microsoft nimetab neid ka VMs Generation 2 - toetavad Windows Server 2012 R2 versioonis uut BIOSiStandard UEFI ja integreeritud Secure Boot funktsiooni. Ja Storage Quality of Service funktsiooniga saavad administraatorid nüüd lisaks võrgu ribalaiusele kontrollida ka virtuaalserverite andmete läbilaskevõimet.

Parandatud on ka Linuxi kui virtuaalserveri toetust, nii et dünaamilist mälu saab kasutada ka Linuxi klientides.

VM Connecti abil saab faile nüüd kopeerida ja teisaldada drag & drop'i abil. Virtuaalseid kõvakettaid (VHDX) saab Windows Server 2012 R2 's töö ajal suurendada või vähendada; virtuaalserverid võivad ka virtuaalset kõvaketast jagada.

Samamoodi on Live Migrationiga võimalik Hyper-V hostide vahel virtuaalserverite liigutamine ja kopeerimine töö ajal oluliselt suurema kiirusega. See funktsioon on Windows Server 2012 R2-s optimeeritud ka 10 Gigabit/s võrkude jaoks ja pakub RDMA (Remote Direct Memory Access) abil võimalust RAM-andmete väga kiireks liigutamiseks hostide vahel; samuti toetab see nende tõhusat pakkimist.

Töökaustad Windows Server 2012 R2-s koos Windows 8.1-ga

Windows Server 2012 R2 töötab loomulikult koos Windows 8.1-ga. See võimaldab Work Foldersi abil töötada koos Windows Server 2012 R2-ga ja vahetada andmeid pilve kaudu. Work Foldersi edastamine on krüpteeritud, et kaitsta tundlikke andmeid kolmandate isikute volitamata juurdepääsu eest.

Andmete deduplikatsioon virtuaalsetel kõvakettadel

Windows Server 2012 R2 abil saab dubleeritud faile leida ja kõrvaldada mitte ainult failiserverites, vaid ka virtuaalsetel kõvakettadel. See võib Hyper-V hostidel palju ruumi kokku hoida.

SSD- ja SATA-kettad on ühendatud Storage Spaces'isse

Windows Server 2012 R2 Storage Pools'i abil saab kombineerida ja kasutada koos tavalisi kõvakettaid ja SSD-kettaid, mis kiirendab oluliselt failiserveri jõudlust. Server analüüsib seeläbi salvestatud andmeid ja paigutab sagedamini kasutatavad andmed kiirematele andmekandjatele.

Parem andmete haldamine ja juurdepääsukontroll

Microsoft Server 2012 R2-s täiendati failisüsteemi NTFS uue ReFS-iga (Resilient File System). See töötati välja spetsiaalselt andmete salvestamiseks serverites, et maksimeerida andmete kättesaadavust ja tõhusalt skaleerida suuri andmekogumeid, tagades samal ajal andmete terviklikkuse tänu vastupidavusele kahjustuste suhtes.

Dünaamilise juurdepääsukontrolli abil kontrollitakse juurdepääsu andmetele metaandmete abil. See uus funktsioon täiendab Active Directory turvaridu ja kaitseb andmeid, takistades volitamata juurdepääsu nende teisaldamise ajal.

Windows Server 2012 R2 süsteeminõuded

Windows Server 2012 R2 turvaliseks ja tõrgeteta toimimiseks on vajalikud järgmised miinimumnõuded. Tegelikud nõuded sõltuvad ka vastavast süsteemikonfiguratsioonist ja muudest paigaldatud rakendustest:

Platvorm: Windows

Protsessor: vähemalt 1,4 GHz protsessor 64-bitise protsessoriga

RAM: vähemalt 512 MB

Kõvakettaruum: vähemalt 32 GB

Windows Server 2012 R2 litsentsimudel

Windows Server 2012 R2 litsentsimine arvutatakse sõltuvalt selle füüsilise serveri protsessorite arvust, millel operatsioonisüsteemi kasutatakse - ka virtuaalselt. Üks litsents katab alati 2 füüsilist protsessorit. Seda litsentseeritakse iga füüsilise virtualiseerimisarvuti kohta. Iga litsents Windows Server 2012 R2 versioonide Datacenter ja Standard on saadaval ainult 2-protsessorilise paketina, üks litsents katab 2 protsessorit ühes serveris.

Seetõttu ei ole võimalik litsentse mitme serveri vahel jagada, samuti ei ole lubatud litsentsi eraldamine virtuaalmasinale. Varasem litsentsimudel protsessori kohta kehtib ainult kuni Windows Server 2012 R2 versioonini. Iga kõrgema versiooni litsentsid arvutatakse nüüd tuumapõhise mudeli alusel. Kaks Windows Server 2012 R2 väljaannet Standard ja Datacenter erinevad virtualiseerimisõiguste poolest järgmiselt:

Windows Server 2012 R2 litsentsimine Standard Edition

VäljaandeStandard litsents sisaldab virtualiseerimisõigusi 2 virtuaalmasinale. See vastab eelkõige väiksemate ettevõtete tavapärastele vajadustele, mis kas ei vaja üldse virtualiseerimist või siis ainult vähesel määral. Õiguste arvu saab suurendada, ostes täiendavaid Standard väljaandeid. Näiteks kolme Server 2012 R2 Standard redaktsiooniga saab korrektselt litsentseerida 2 protsessori ja 6 VM-i (virtuaalmasinat) sisaldava serveri.

Windows Server 2012 R2 Datacenter Editioni litsentsimine

Datacenter Edition ei ole piiratud 2 VM-ga. Datacenter Edition'i ostmisel võib litsentseeritud serveris teoreetiliselt töötada piiramatu arv virtuaalmasinaid, praktiliselt sõltuvalt kasutatava riistvara jõudlusest. Seega on see õige lahendus ettevõtetele ja organisatsioonidele, kes kasutavad suurt virtualiseeritust või hübriidset pilvekeskkonda.

Milline Windows Server 2012 R2 väljaanne on üksikjuhtumi puhul kõige sobivam, sõltub - lihtsustatult öeldes - sellest, kui palju virtuaalservereid kasutaja soovib kasutada.

Lisaks kahe väljaande Standard ja Datacenter serverilitsentsile vajavad kasutajad ka CAL-sid (kliendilitsentsid) - kas kasutajapõhiseid või seadmepõhiseid -, mis on samuti mõistliku hinnaga saadaval Wiresoftist.

Osta Windows Server 2012 R2 väljaanded mõistliku hinnaga Wiresoftist

Windows Server 2012 R2 versioonid Standard ja Datacenter on Wiresoftilt saadaval soodsa hinnaga. Sõltuvalt sellest, kas Sa soovid täiendada oma Windows Server 2012 R2 litsentse või litsentseerida oma servereid ühega neist kahest versioonist, pakub Wiresoft Sulle Euroopa firmade kasutamata litsentse, mis on ostetud legaalselt - ja seejuures löömatud hinnaga!

Kui ostate Wiresoftilt Windows Server 2012 R2 litsentse, saate ainult originaallitsentse, mille ehtsust ja laitmatut funktsionaalsust on Wiresoft põhjalikult testinud. Paljud rahulolevad Wiresofti kliendid kinnitavad Wiresofti Microsofti litsentside hinnaeelist. Palun võtke meiega ühendust, kui teil on küsimusi Windows Server 2012 R2 ja Datacenter versioonide litsentsimisvajaduste kohta Standard: