Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
Filtrile ei leitud tulemusi!
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2012 R2 STANDARD MICROSOFT WINDOWS SERVER 2012 R2 STANDARD
Microsoft Windows Server 2012 R2 Standard Microsoft Windows Server 2012 R2 Standardiga pakub Microsoft era- ja äriserverirakenduste jaoks lahendust, mida on lihtne paigaldada ja hooldada. Microsoft Windowsi serveriversiooni on edasi...
60,90 € *
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2012 R2 DATACENTER MICROSOFT WINDOWS SERVER 2012 R2 DATACENTER
Microsoft Windows Server 2012 R2 andmekeskus Kui ostate Windows Server 2012, saate võimsa serveriplatvormi, mis põhineb andmekeskuste ja pilvepõhiste teenuste ehitamise ja käitamise kogemustel ja teadmistel. Servertarkvara sobib...
1 165,90 € *

Microsoft Windows Server 2012: innovatsioon ja jõudlus

Sissejuhatus Windows Server 2012'ile

Windows Server 2012 on Windows Serveri seeria võtmekomponent, mis tugineb oma eelkäijate kindlale alusele ning pakub täiustatud funktsioone ja jõudlust. Serveripoolse platvormina on Windows Server 2012 mõeldud IT-osakondade tõhususe suurendamiseks ja organisatsioonide pilvevalmiduse toetamiseks.

Mida pakub Windows Server 2012?

Uute haldus- ja virtualiseerimistehnoloogiate kasutuselevõtuga on Windows Server 2012 mõjutanud oluliselt seda, kuidas serverite operatsioonisüsteeme arendatakse ja juurutatakse.

Windows Server 2012 põhiomadused

Põhjalikud haldusvahendid

Server Manager ja PowerShell on oluliselt täiustatud, et võimaldada serverite rollide ja funktsioonide tõhusamat haldamist.

Server Manager

Windows Server 2012 uus Server Manager lihtsustab serverite haldamist selge armatuurlaua abil, mis võimaldab teenuste ja rollide jälgimist ja haldamist mitme serveri puhul.

Edusammud virtualiseerimises

Hyper-V, Microsofti virtualiseerimisplatvorm, on Windows Server 2012s saanud olulisi uuendusi, mis võimaldavad suuremat skaleeritavust ja jõudlust.

Hyper-V täiustused

Windows Server 2012 Hyper-V kolmas versioon tõi kaasa sellised funktsioonid nagu võrgu virtualiseerimine ja replikatsioon, mis panid aluse väga kättesaadavatele ja paindlikele virtualiseerimiskeskkondadele.

Uued salvestusvõimalused

Windows Server 2012 puhul on täiustatud salvestustehnoloogiaid, et rahuldada vajadust kuluefektiivse ja kõrgelt kättesaadava salvestusruumi järele.

Salvestusruumid

Storage Spaces'i kasutuselevõtt võimaldab organisatsioonidel saavutada võrreldavat redundantsust ja jõudlust mitte-SAN-kettamassiividel, mis varem oli reserveeritud kallimate SAN-lahenduste jaoks.

Windows Server 2012 olulisus tänapäeval

Järjepidev töökindlus

Isegi pärast uuemate versioonide ilmumist on Windows Server 2012 endiselt usaldusväärne valik organisatsioonidele, kes vajavad põhjaliku funktsionaalsusega järeleproovitud süsteemi.

Jätkuv toetus

Kuigi Microsoft on lõpetanud Windows Server 2012 tavatoe, on laiendatud tugi endiselt saadaval, mis tähendab, et turvauuendusi ja kriitilisi parandusi pakutakse jätkuvalt.

Windows Server 2012 oli pöördepunktiks Windowsi serverite arengus ning pakkus mitmeid parandusi ja uusi funktsioone, mida paljud organisatsioonid kasutavad ka praegu. Selles kategooriatekstis antakse ülevaade Windows Server 2012 olulistest aspektidest ja selle jätkuvast tähtsusest IT-maastikul.

Kategooriad