Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
Filtrile ei leitud tulemusi!
MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2013 STANDARD MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2013 STANDARD
Microsoft Exchange Server 2013 Standard Ettevõtte kommunikatsioonikanalid peavad olema paindlikud, selged, läbipaistvad ja kulutõhusad. Windows Exchange Server 2013 toetab teid selles ja aitab teil saavutada täiesti uue tulemuslikkuse ja...
199,90 € *
MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2013 ENTERPRISE MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2013 ENTERPRISE
Microsoft Exchange Server 2013 Enterprise Võrreldes eelkäijaga on tootes mitmeid uusi teenuseid, funktsioone ja tehnoloogiaid, mis on mõeldud ettevõtete toetamiseks nende sidekanalite kujundamisel. Selle rühmatarkvara ja e-posti...
1 233,90 € *

Microsoft Exchange Server 2013: kaasaegse ärikommunikatsiooni alus

Sissejuhatus Exchange Server 2013'ile

Microsoft Exchange Server 2013 kujutab endast olulist arengut Exchange-tootesarja ajaloos. Kuna Exchange 2013 keskendub rohkem kasutatavusele, turvalisusele ja mobiilsusele, pakub see organisatsioonides suhtlemiseks ja koostööks kindlat platvormi.

Exchange Server 2013 uuendused

Selle versiooniga võeti kasutusele mitu olulist uuendust, sealhulgas täiustatud arhitektuur, mis integreerib nii front-end kui ka back-end funktsioonid, lihtsustatud kasutajakogemus ja täiustatud funktsioonid sujuvaks integreerimiseks Microsoft Office'i tooteperekonnaga.

Exchange Server 2013 põhifunktsioonid

Täiustatud kasutajaliides

Exchange Server 2013 tõi kaasa uuendatud Outlooki veebirakenduse (OWA), mis pakub rikkalikumat, puhtamat ja kiiremat kasutajakogemust eri seadmetes ja brauserites.

Optimeeritud puutetundlikele ekraanidele

OWA on optimeeritud puutetundlikele ekraanidele, parandades oluliselt kasutajakogemust tahvelarvutites ja nutitelefonides ning muutes e-posti, kalendri ja kontaktide mobiilse kasutamise lihtsamaks.

Täiustatud turvafunktsioonid

Exchange Server 2013 tugevdas tundlike andmete kaitset sisseehitatud turvamehhanismidega, mis kaitsevad nii väliste ohtude eest kui ka parandavad sisemist andmekontrolli.

Andmekaotuse vältimine (DLP)

DLP-funktsioonide kasutuselevõtuga said organisatsioonid paremini jälgida ja kontrollida tundlikku teavet, et tagada, et see ei lekiks kogemata või tahtlikult.

Lihtsustatud haldamine

Exchange Admin Center (EAC), veebipõhine halduskonsool, lihtsustas Exchange Server 2013 haldamist, pakkudes administraatoritele tsentraliseeritud kasutajaliidest.

Standardiseeritud sõnumite arhitektuur

Exchange 2013 arhitektuuri on lihtsustatud, et vähendada keerukust ning parandada töökindlust ja jõudlust, eriti kõrge kättesaadavuse ja katastroofide taastamise osas.

Exchange Server 2013 roll tänapäeva IT-maastikul

Pikaajaline töökindlus

Hoolimata oma vanusest kasutatakse Exchange Server 2013 endiselt paljudes organisatsioonides, mis hindavad stabiilsust ja järeleproovitud tehnoloogiaid.

Samm moderniseerimise suunas

Exchange Server 2013 on kindel alus organisatsioonidele, kes otsivad tõestatud kohapealset lahendust või plaanivad järkjärgulist üleminekut pilveteenustele.

Microsoft Exchange Server 2013 on endiselt usaldusväärne platvorm, mis aitab organisatsioonidel lahendada oma kommunikatsiooniprobleeme. Selle kategooria tekst on mõeldud selleks, et aidata teil mõista Exchange Server 2013 tähtsust ja funktsioone ning seda, kuidas need on tänapäevases kiirelt muutuvas IT-keskkonnas endiselt asjakohased.

Kategooriad