Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
Trustmask
Filtrile ei leitud tulemusi!
MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2013 STANDARD MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2013 STANDARD
Microsoft Exchange Server 2013 Standard Ettevõtte kommunikatsioonikanalid peavad olema paindlikud, selged, läbipaistvad ja kulutõhusad. Windows Exchange Server 2013 toetab teid selles ja aitab teil saavutada täiesti uue tulemuslikkuse ja...
199,90 € *
MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2013 ENTERPRISE MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2013 ENTERPRISE
Microsoft Exchange Server 2013 Enterprise Võrreldes eelkäijaga on tootes mitmeid uusi teenuseid, funktsioone ja tehnoloogiaid, mis on mõeldud ettevõtete toetamiseks nende sidekanalite kujundamisel. Selle rühmatarkvara ja e-posti...
1 233,90 € *

Microsoft Exchange Server 2013 - tõhusaks e-posti suhtlemiseks ja haldamiseks

Microsoft Exchange Server 2013 on tõestatud rühmatarkvara ja e-posti serveri tarkvara uus versioon, mis teenib suurema arvu kasutajate e-kirjade ja kontaktide ning ülesannete ja kohtumiste keskset haldamist. Exchange Serveri kasulikud tööriistad parandavad nii üksikute töötajate kui ka ettevõttes koos töötavate meeskondade tõhusust.

 Exchange Server 2013 praktiliste funktsioonide eesmärk on muuta suhtluskanalid paindlikuks, selgeks ja läbipaistvaks ning samas ka kulutõhusaks. Lisaks on selles versioonis lisaks kõrgele jõudlusele ja usaldusväärsusele ka kriitiliste andmete igakülgne kontroll ja turvalisus - eriti ajal, mil ettevõtete ja organisatsioonide nõuetele vastavuse nõuded muutuvad üha olulisemaks -, ilma et see takistaks tööd.

 Exchange 2013 esmane eesmärk on seega teenuste skaleerimise lihtsus, olemasolevate funktsioonide kasutamine ja vigade isoleerimine. Exchange Server 2013 on seetõttu vähendanud ka serverirollide arvu kolmele: Mailbox Server, Client Access ja Edge Transport.

Microsoft Exchange Server 2013 versioon on saadaval Wiresoftist kahes versioonis Standard ja Enterprise erihinnaga. Exchange Server 2013 Standard vastab juba väikeste ja keskmise suurusega ettevõtete postkastivajadustele, Exchange Server 2013 Enterprise on aga mõeldud täielikult suurte ettevõtete ja organisatsioonide skaleeritavate nõuete jaoks, kes peavad haldama suuremat hulka postkastiandmebaase.

Microsoft Exchange Server 2013 versioonid ja litsentsimine

Kõigi olemasolevate väljaannete puhul pakub Microsoft Exchange Server 2013 põhilisi tõestatud ja turvalisi ning uusi funktsioone e-posti saatmiseks ning postkastide, ülesannete ja kalendrite haldamiseks organisatsioonis.

Microsoft Exchange Server 2013 on litsentseeritud vastavalt tavapärasele kliendi/serveri mudelile. See tähendab, et üks server ja kõik kliendid, kes sellele ligi pääsevad, vajavad litsentsi. Siin saadaval olevad funktsioonid määratakse ka nende kasutamiseks vajalike juurdepääsulitsentside tüübi järgi  - need on samuti saadaval Wiresoftist. Exchange 2013 serverilitsents on saadaval kahes versioonis, need erinevad peamiselt toetatavate postkastide arvu poolest:

 • Väljaanne Standard on valmis väikeste ja keskmise suurusega ettevõtete postkastivajaduste rahuldamiseks, mis ei vaja rohkem kui 5 postkasti andmebaasi.
 • Väljaanne Enterprise on mõeldud eelkõige suurematele ettevõtetele, kes vajavad rohkem kui 5 postkasti andmebaasi, see toetab (koos Exchange Server 2013 RTM Cumulative Update'iga) isegi kuni 100 postkasti.

Exchange Server 2013 olulised uuendused

Võrreldes varasemate Exchange'i versioonidega pakub Microsoft Exchange Server 2013 ulatuslikku hulka uusi funktsioone ja teenuseid, mis toetavad kasutajaid suhtlemisel ja koostöös veelgi paremini. Lisaks aitavad need suurendada nende tõhusust ja samal ajal vähendada tegevuskulusid ettevõtetes. Exchange Serveri funktsioone saab pakkuda nii lokaalselt kui ka pilves. Outlooki veebirakendus pakub ka optimeeritud kasutajaliidest, mis toetab puuteekraane ja laiendab seega Exchange 2013 kasutamist ka mobiilseadmetele. Järgmised funktsioonid on 2013. aasta serveriversiooni peamised uuendused:

Exchange Admin Center (EAC)

Exchange 2013 pakub ka mitmeid optimeerimisi administraatorite jaoks. Näiteks Exchange Management Console (EMC) ja Exchange Control Panel (ECP), mis moodustasid kaks varasemat Exchange Serveri haldusliidest, on ühendatud uues, veebipõhises Exchange Admin Centeris (EAC). See on samuti optimeeritud nii kohalikuks kui ka veebipõhiseks ja hübriidseks kasutuselevõtuks. Veebipõhine administreerimine võimaldab administraatoritel kasutada kliendi juurdepääsu reegleid, et määratleda individuaalselt kasutajate juurdepääsu nii internetile kui ka intranetile ja Exchange'i halduskonsoolile.

Intelligentne otsingufunktsioon

Microsoft Exchange Server 2013 Intelligent Search tööriist ei paranda mitte ainult otsingutulemuste kvaliteeti, vaid parandab ka meeskondade ja üksikisikute vahelist koostööd ja suhtlust: Kasutajad saavad nüüd hõlpsasti otsida ja koondada teavet mitmest allikast.

Integratsioon SharePointi ja Lynciga

Microsoft Exchange Server 2013 Standard pakub paremat integratsiooni Microsoft Lync 2013 ja Microsoft SharePoint 2013 funktsiooniga Compliance eDiscovery ja veebilehe postkastidega. Need kaks teenust koos pakuvad olulisi funktsioone, sealhulgas võimalust teha koostööd veebilehe postkastidega.

Nõuetele vastavuse nõuete tugi

Vastavusnõuete täitmine ja poliitikate järgimine on organisatsioonide jaoks In-Place eDiscovery abil palju lihtsam. Exchange 2013 täiustatud otsingu- ja indekseerimisfunktsioonid muudavad kriitiliste andmete leidmise palju lihtsamaks. Lisaks takistab andmekaotuse vältimine (DLP) ka seda, et kasutajad ei saadaks konfidentsiaalset teavet volitamata isikutele.

Lihtsustatud e-posti transport

Exchange Server 2013-s vastutavad nüüd e-kirjade saatmise eest kolm teenust Front-End Transport Service (FET), Hub Transport Service (HT) ja Mailbox Transport Service (MT). Need on postkastiserveri rolli komponendid. Varasema Hub Transport Server rolli funktsioone täidavad nüüd need teenused. Eelmise versiooni Exchange 2010 Unified Messaging server rolli poolt teostatud funktsioone täidab siinkohal Unified Messaging teenus.

Erinevused Exchange Server 2013 Standard ja Enterprise versioonide vahel

Nagu juba selgitatud, on peamine erinevus Microsoft Exchange Server 2013 Standard väljaande ja Enterprise väljaande vahel andmebaaside arv, mida saab sellega hallata. See tähendab, et need on suunatud erineva suurusega ettevõtetele ja seega on neil ka erinevad vajadused Exchange Serveri teenuste skaleerimisel. Näiteks on Standard väljaanne piiratud viie andmebaasiga ühe serveri kohta, samas kui Enterprise väljaanne suudab hallata kuni 50 andmebaasi ühe serveri kohta.

Lisaks pakub Microsoft Exchange Server 2013 Enterprise väljaande ostmisel mõned lisafunktsioonid või laiendatud funktsioonivalikut võrreldes Standard väljaandega professionaalsetele kasutajatele. Nende hulka kuuluvad:

Ajakirjaaruannete dekrüpteerimine

Exchange Server 2013 pakub seega kasutajatele võimalust kaitsta oma sõnumeid Information Rights Management (IRM) abil Microsoft Outlookis ja Office Outlooki veebirakenduses. Selleks ei saa mitte ainult luua teatud kaitse-eeskirju, et näiteks sõnumeid enne nende saatmist automaatselt IRM-kaitsega varustada. Ajakirjaaruannete dekrüpteerimine annab ka võimaluse salvestada IRM-kaitsega sõnumi krüpteerimata koopia koos IRM-kaitsega originaalsõnumiga ajakirjaaruannetes.

Andmekaotuse vältimine - DLP

Andmekaotuse vältimine on ettevõtte sõnumite edastamise oluline aspekt, eriti kui ärikriitiline side hõlmab konfidentsiaalseid andmeid sisaldavate e-kirjade saatmist. Exchange Serveri andmekaotuse vältimise funktsioonid mitte ainult ei lihtsusta oluliselt haldamist, vaid, mis veelgi tähtsam, muudavad konfidentsiaalsete andmete poliitika järgimise lihtsaks, ilma et see takistaks kasutajate tootlikkust. DLP ei takista mitte ainult andmekaotust organisatsioonis, vaid ka seda, et töötajad ei saadaks kogemata või tahtlikult tundlikke andmeid volitamata isikutele.

ActiveSync Mobile Management

Kuigi ActiveSync Mobile Access funktsioon on lisatud ka Exchange Server 2013 väljaandes Standard, et võimaldada kasutajatel sünkroonida ühte või mitut mobiilset seadet oma Exchange'i postkastiga ning pääseda ligi kalendritele, kontaktidele ja ülesannetele, pakub Exchange Server 2013 väljaandes Enterprise ActiveSync Mobile Management funktsioon täiustatud poliitikaid kõigi teenuste individuaalseks haldamiseks.

Kõnepost koos Unified Messagingiga (UM)

Unified Messaging võimaldab kasutajatel kasutada mitte ainult kõneposti, vaid ka muid kõnepostiteenuseid, näiteks Outlooki hääljuurdepääsu. Et ühendada hääl- või vestlussõnumid ning heli- ja videokonverentsid ja ka laiendatud kohalolekuteave integreeritud suhtluskeskkonnas, saab UM kasutada selleks Microsoft Lync Server'i. Kasutajad saavad kasutada mis tahes telefoni, et kuulata sõnumeid oma e-postkasti või Outlook Voice Accessi kaudu.

Nõuetele vastavuse arhiiv

Nõuetele vastavuse suunised nõuavad, et ettevõte või organisatsioon säilitaks kogu asjakohase elektrooniliselt salvestatud teabe, sealhulgas e-kirjad, võimalike õigusvaidluste jaoks. Exchange Serveri nõuetele vastavuse arhiveerimine toetab neid organisatsiooni asjakohaste sõnumite andmete kontrollimisel, asendades senise PST (Personal Store) failide säilitamise Outlookis arhiveerimisega nõuetele vastavuse arhiivi. Microsoft Exchange Server 2013 Enterprise sisuanalüüsi abil on konfidentsiaalsete andmete kaitse ja järelevalve vastavalt nõuetele veelgi tõhusam.

Microsoft Exchange Server 2013 süsteeminõuded

Microsoft Exchange Server 2013 Standard või Enterprise versiooni paigaldamiseks või selle täielikuks kasutamiseks on vajalikud järgmised miinimumnõuded:

 • Toetatavad operatsioonisüsteemid: Windows Server 2012 või R2 Standard või Datacenter, samuti Windows Server 2008 R2 Standard või Enterprise koos SP1 ja R2 Datacenter RTM-ga
 • Protsessor: Intel 64 või AMD64
 • Põhimälu postkast: vähemalt 8 GB
 • Kliendi juurdepääsumälu: vähemalt 4 GB
 • Edge transport: vähemalt 4 GB
 • Kõvakettaruum: vähemalt 30 GB, millele lisandub 500 MB ruumi iga UM keelepaketi jaoks ja 200 MB ruumi süsteemikettal
 • Andmekandja: DVD-ROM
 • Ekraani eraldusvõime: vähemalt 1024 x 768 pikslit
 • Exchange 2013 ja eelmiste versioonide poolt toetatud kooseksisteerimise stsenaariumid:

            Exchange 2013: sh CU2

            Exchange 2010: sh SP3

            Exchange 2007: sh Update Roll-Up 10 SP3 jaoks

            Exchange 2003 ja varasemad versioonid: ei toetata

           

            Võib olla ka muid eeltingimusi.

Windows Exchange Server 2013 versioonid - saadaval soodsalt Wiresoftist

Wiresoft pakub Microsoft Exchange Server 2013 versiooni kahes versioonis Standard ja Enterprise eriti soodsalt. Exchange 2013 väljaande Standard ostmisega on kõik väikeste ja keskmise suurusega ettevõtete ja organisatsioonide postkastinõuded juba suurepäraselt täidetud. Kui ostate Enterprise väljaande, saavad suuremad ettevõtted ja asutused lisaks võimsa postkastihalduse skaleeritavusele kasu ka selle Exchange Server 2013 versiooni täielikust funktsionaalsusest.

Windows Exchange Server 2013 litsentsimine

Ostes Wiresoftilt Exchange Server 2013 väljaande Enterprise või Standard, valite Microsofti originaaltarkvara, mis pärineb Euroopa ettevõttelt ja mille oleme seaduslikult müünud või ostnud. Tegemist on alati kasutamata litsentsidega, mida Wiresoft on kontrollinud absoluutse autentsuse ja täieliku funktsionaalsuse osas. Kliendina saate kasu meie pakutavast võitmatust hinnaeelarvest. Võtke meiega lihtsalt ühendust, kui soovite lisateavet ja kui teil on küsimusi oma tarkvaralitsentside vajaduste kohta: