Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
Trustmask
Filtrile ei leitud tulemusi!
MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2013 STANDARD MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2013 STANDARD
Microsoft Exchange Server 2013 Standard Ettevõtte kommunikatsioonikanalid peavad olema paindlikud, selged, läbipaistvad ja kulutõhusad. Windows Exchange Server 2013 toetab teid selles ja aitab teil saavutada täiesti uue tulemuslikkuse ja...
220,90 € *
MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2013 ENTERPRISE MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2013 ENTERPRISE
Microsoft Exchange Server 2013 Enterprise Võrreldes eelkäijaga on tootes mitmeid uusi teenuseid, funktsioone ja tehnoloogiaid, mis on mõeldud ettevõtete toetamiseks nende sidekanalite kujundamisel. Selle rühmatarkvara ja e-posti...
1 369,90 € *

Microsoft Exchange Server 2013 versioonid ja litsentsimine

Microsoft Exchange Server 2013 pakub kõigi olemasolevate versioonide puhul nii põhilisi tõestatud ja turvalisi kui ka uusi funktsioone e-kirjade saatmiseks ning postkastide, ülesannete ja kalendrite haldamiseks organisatsioonis.

Microsoft Exchange Server 2013 on litsentseeritud vastavalt tavapärasele kliendi/serveri mudelile. See tähendab, et üks server ja kõik kliendid, kes sellele ligi pääsevad, vajavad litsentsi. Siin saadaval olevad funktsioonid on samuti määratud nende kasutamiseks vajalike juurdepääsulitsentside tüübiga  - need on samuti saadaval Wiresoftist. Exchange 2013 serverilitsents on saadaval kahes versioonis, mis erinevad peamiselt toetatavate postkastide arvu poolest:

 • Standard Edition on valmis väikeste ja keskmise suurusega ettevõtete postkastinõueteks, mis ei vaja rohkem kui 5 postkasti andmebaase.
 • Enterprise Edition on mõeldud eelkõige suurematele ettevõtetele, kes vajavad rohkem kui 5 postkasti andmebaasi, see toetab isegi (koos Exchange Server 2013 RTM Cumulative Update'iga) kuni 100 postkasti.

Exchange Server 2013 olulised uuendused

Võrreldes varasemate Exchange'i versioonidega pakub Microsoft Exchange Server 2013 ulatuslikku hulka uusi funktsioone ja teenuseid, mis toetavad kasutajaid veelgi paremini suhtlemisel ja koostöös. Lisaks aitavad need suurendada nende tõhusust ja samal ajal vähendada ettevõtete tegevuskulusid. Exchange Serveri funktsioone saab pakkuda nii lokaalselt kui ka pilves. Lisaks pakub Outlooki veebirakendus optimeeritud kasutajaliidest, mis toetab puuteekraane ja laiendab seega Exchange 2013 kasutamist mobiilseadmetes. Järgmised funktsioonid on 2013. aasta serverversiooni peamised uuendused:

Exchange Admin Center (EAC)

Exchange 2013 pakub administraatorite jaoks ka mitmeid optimeerimisi. Näiteks Exchange Management Console (EMC) ja Exchange Control Panel (ECP), mis moodustasid kaks varasemat liidest Exchange Serveri haldamiseks, on ühendatud uues veebipõhises Exchange Admin Centeris (EAC). See on optimeeritud nii kohalikuks kui ka veebipõhiseks ja hübriidseks kasutuselevõtuks. Veebipõhine haldamine võimaldab administraatoritel kasutada kliendi juurdepääsu reegleid, et määrata individuaalselt kasutajate juurdepääsu nii internetile kui ka intranetile ja Exchange'i halduskonsoolile.

Intelligentne otsingufunktsioon

Microsoft Exchange Server 2013 Intelligent Search ei paranda mitte ainult otsingutulemuste kvaliteeti, vaid parandab ka meeskondade ja üksikisikute vahelist koostööd ja suhtlust: Kasutajad saavad nüüd hõlpsasti otsida ja kokku võtta teavet mitmest allikast.

Integratsioon SharePointi ja Lynciga

Microsoft Exchange Server 2013 Standard pakub täiustatud integratsiooni Microsoft Lync 2013 ja Microsoft SharePoint 2013 funktsiooniga Compliance eDiscovery ja veebilehe postkastidega. Koos pakuvad need kaks teenust olulisi funktsioone, sealhulgas võimalust teha koostööd veebilehe postkastidega.

Nõuetele vastavuse toetus

Kooskõlastusnõuete täitmine ja poliitikate järgimine on organisatsioonide jaoks palju lihtsam, kui nad kasutavad In-Place eDiscovery't. Exchange 2013 täiustatud otsingu- ja indeksfunktsioonid muudavad kriitiliste andmete leidmise palju lihtsamaks. Lisaks sellele takistab andmekaotuse vältimine (DLP) ka seda, et kasutajad saadaksid konfidentsiaalset teavet volitamata isikutele.

Lihtsustatud e-posti transport

Exchange Server 2013-s vastutavad nüüd e-kirjade saatmise eest kolm teenust: Front-End Transport Service (FET), Hub Transport Service (HT) ja Mailbox Transport Service (MT). Need on postkastiserveri rolli komponendid. Varasema Hub Transport Server'i rolli funktsioone täidavad nüüd need teenused. Eelmise versiooni Exchange 2010 Unified Messaging serveri rolli poolt täidetud funktsioone pakub siinkohal Unified Messaging teenus.

Exchange Server 2013 Standard ja Enterprise versioonide erinevused

Nagu juba selgitatud, on peamine erinevus Microsoft Exchange Server 2013 Standard Editioni ja Enterprise Editioni vahel andmebaaside arv, mida saab sellega hallata. See tähendab, et need on suunatud erineva suurusega ettevõtetele ja seega on neil ka erinevad vajadused Exchange Serveri teenuste skaleerimisel. Näiteks Standard Edition on piiratud viie andmebaasiga ühe serveri kohta, samas kui Enterprise Edition võib hallata kuni 50 andmebaasi ühe serveri kohta.

Lisaks pakub Microsoft Exchange Server 2013 Enterprise Editioni ostmisel professionaalsetele kasutajatele mõningaid lisafunktsioone või laiendatud funktsioonivalikut võrreldes standardväljaandega. Nende hulka kuuluvad:

Ajakirja aruande dekrüpteerimine

Exchange Server 2013 pakub seega kasutajatele võimalust kaitsta oma sõnumeid Microsoft Outlookis ja Office Outlooki veebirakenduses teabeõiguste haldamise (IRM) kaudu. Selleks saab luua mitte ainult teatud kaitse-eeskirju, et näiteks sõnumeid enne nende saatmist automaatselt IRM-kaitsega varustada. Ajakirjaaruannete dekrüpteerimine annab ka võimaluse salvestada IRM-kaitsega sõnumi krüpteerimata koopia koos IRM-kaitsega originaalsõnumi originaaliga ajakirjaaruannetes.

Andmekaotuse vältimine - DLP

Andmekaotuse vältimine on ettevõtte sõnumite edastamise oluline aspekt, eriti kui ärikriitiline side hõlmab konfidentsiaalseid andmeid sisaldavate e-kirjade saatmist. Exchange Serveri andmekaotuse vältimise funktsioonid mitte ainult ei lihtsusta oluliselt haldamist, vaid, mis veelgi tähtsam, muudavad konfidentsiaalsete andmete poliitika järgimise lihtsaks, ilma et see takistaks kasutajate tootlikkust. DLP ei takista mitte ainult andmekaotust organisatsioonis, vaid ka seda, et töötajad ei saadaks kogemata või tahtlikult tundlikke andmeid volitamata isikutele.

ActiveSync mobiilihaldus

Kuigi ActiveSync Mobile Access funktsioon on lisatud ka Exchange Server 2013 standardväljaandesse, et võimaldada kasutajatel sünkroonida ühte või mitut mobiilset seadet oma Exchange'i postkastiga ning pääseda ligi kalendritele, kontaktidele ja ülesannetele, pakub Exchange Server 2013 Enterprise väljaanne ActiveSync Mobile Management funktsioon täiustatud poliitikaid kõigi teenuste individuaalseks haldamiseks.

Kõnepost koos ühtse sõnumivahetusega (UM)

Unified Messaging võimaldab kasutajatel kasutada mitte ainult kõneposti, vaid ka muid kõneposti teenuseid, näiteks Outlooki hääljuurdepääsu. Selleks, et kombineerida hääl- või vestlussõnumeid ning heli- ja videokonverentse ja ka laiendatud kohalolekuteavet integreeritud suhtluskeskkonnas, võib UM kasutada selleks Microsoft Lync Server'i. Kasutajad saavad kasutada mis tahes telefoni, et kuulata sõnumeid oma e-postkasti või Outlooki hääljuurdepääsu kaudu.

Nõuetele vastavuse arhiiv

Nõuetele vastavuse suunised nõuavad, et ettevõte või organisatsioon säilitaks kogu asjakohase elektrooniliselt salvestatud teabe, sealhulgas e-kirjad, võimalike õigusvaidluste jaoks. Exchange Serveri nõuetele vastav arhiveerimine toetab neid organisatsiooni asjakohaste sõnumiandmete kontrollimisel, asendades senise PST (Personal Store) failide säilitamise Outlookis arhiveerimisega nõuetele vastavuse arhiivis. Microsoft Exchange Server 2013 Enterprise'i sisuanalüüsi abil on konfidentsiaalsete andmete kaitse ja järelevalve vastavalt nõuetele veelgi tõhusam.

Microsoft Exchange Server 2013 süsteeminõuded

Microsoft Exchange Server 2013 standard- või ettevõtlusversiooni installimiseks või selle täielikuks kasutamiseks on vaja järgmisi miinimumnõudeid:

 • Toetatud operatsioonisüsteemid: Windows Server 2012 või R2 Standard või Datacenter ning Windows Server 2008 R2 Standard või Enterprise koos SP1 ja R2 Datacenter RTM
 • Protsessor: Intel 64 või AMD64
 • Põhimälu postkast: vähemalt 8 GB
 • Kliendi juurdepääsumälu: vähemalt 4 GB
 • Edge Transport: vähemalt 4 GB
 • Kõvakettaruum: vähemalt 30 GB, millele lisandub 500 MB ruumi iga UM keelepaketi jaoks ja 200 MB ruumi süsteemikettal
 • Drive: DVD-ROM
 • Ekraani eraldusvõime: vähemalt 1 024 x 768 pikslit
 • Exchange 2013 poolt toetatud kooseksisteerimise stsenaariumid eelmiste versioonidega:

            Exchange 2013: sh CU2

            Exchange 2010: sh SP3

            Exchange 2007: sh Update Roll-Up 10 SP3 jaoks

            Exchange 2003 ja varasemad versioonid: ei toetata

           

            Samuti võib olla muid eeltingimusi.

Windows Exchange Server 2013 versioonid - saadaval Wiresofti soodsate hindadega

Wiresoft pakub Microsoft Exchange Serveri versiooni 2013 kahes versioonis Standard ja Enterprise eriti soodsa hinnaga. Exchange 2013 Standard Editioni ostmisega on kõik väikeste ja keskmise suurusega ettevõtete ning organisatsioonide postkastinõuded juba suurepäraselt täidetud. Kui ostate Enterprise Editioni, saavad suuremad ettevõtted ja asutused kasu mitte ainult võimsa postkastihalduse skaleeritavusest, vaid ka selle Exchange Server 2013 versiooni kõigist funktsioonidest.

Windows Exchange Server 2013 litsentsimine

Ostes Wiresoftilt Exchange Server 2013 Enterprise või Standard Edition'i, valite Microsofti originaaltarkvara, mis pärineb Euroopa ettevõttelt ja on seaduslikult müüdud või ostetud meie poolt. Tegemist on alati kasutamata litsentsidega, mida Wiresoft on kontrollinud absoluutse autentsuse ja täieliku funktsionaalsuse osas. Kliendina saate kasu meie pakutavast võitmatust hinnaeelarvest. Võtke meiega ühendust, kui soovite lisateavet ja kui teil on küsimusi tarkvara litsentsimise vajaduste kohta: