Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
Filtrile ei leitud tulemusi!
MICROSOFT VISIO 2010 STANDARD MICROSOFT VISIO 2010 STANDARD
Osta Microsoft Visio 2010 kui Standard allalaadimine Looge MS Visio 2010 Standard abil näiteks võrgudiagramme või organisatsioonilisi skeeme, mis viitavad automaatselt teie andmetele ja on seega lühikese ajaga loodavad. Visio 2010...
42,90 € *
MICROSOFT VISIO 2010 PROFESSIONAL MICROSOFT VISIO 2010 PROFESSIONAL
Microsoft Visio Professional 2010 osta allalaadimisena Avastage nüüd Microsoft Visio professional 2010 kui võimas vahend diagrammide loomiseks. Selle abil saate esitada äritoiminguid või -protsesse visuaalselt atraktiivselt. Visio saab...
53,90 € *

Microsoft Visio 2010: Teie lahendus diagrammide ja visualiseerimiste jaoks

Microsoft Visio 2010 on tõestatud tarkvaralahendus, mis võimaldab ettevõtetel tõhusalt luua skeeme, organisatsiooniskeeme, vooskeeme ja visualiseerimisi. Sellest Microsoft Visio versioonist leiate võimsad vahendid keerulise teabe selge visualiseerimiseks.

Microsoft Visio 2010 eelised

  • Mitmekülgsed diagrammitüübid: Microsoft Visio 2010 abil saate luua mitmesuguseid diagrammitüüpe, sealhulgas vooskeeme, organisatsiooniskeeme, põrandaplaane, tehnilisi jooniseid ja palju muud. Selline mitmekülgsus võimaldab teil esitada eri tüüpi teavet selgelt.
  • Kasutajasõbralik kasutajaliides: Tarkvara pakub intuitiivset kasutajaliidest, mis võimaldab kasutajatel luua skeeme ilma ulatusliku väljaõppeta. Lihtne drag-and-drop-funktsioon ja nutikad kujundid muudavad diagrammide loomise palju lihtsamaks.
  • Paindlik kohandamine: Microsoft Visio 2010 pakub arvukaid kohandamisvõimalusi, et saaksite kohandada diagrammid oma konkreetsetele vajadustele. Saate kohandada värve, kujundeid, tekstistiile ja paigutusi, et tagada ühtne välimus.

Teabe selgus ja arusaadavus

Microsoft Visio 2010 aitab ettevõtetel visualiseerida keerulist teavet selgelt ja arusaadavalt. See lihtsustab ideede, protsesside ja struktuuride edastamist. Visio abil loodud diagrammid on väärtuslikuks abivahendiks esitluste, aruannete, koolituste ja otsuste tegemisel.

Optimeerige oma töövooge

Kasutades Microsoft Visio 2010, saavad ettevõtted optimeerida töövooge ja muuta need tõhusamaks. Protsesside ja töövoogude selge visualiseerimine võimaldab tuvastada kitsaskohti ja teha parandusi. See toob kaasa tootlikkuse kasvu, ressursside tõhusama kasutamise ja töötulemuste kvaliteedi paranemise.

Integratsioon ja koostöö

Microsoft Visio 2010 integreerub sujuvalt Microsoft Office'i paketiga, hõlbustades koostööd ja andmete jagamist. Visio diagrammid saab integreerida Wordi, PowerPointi ja Excelisse, et muuta esitlused ja aruanded sisukamaks.

Microsoft Visio 2010 on kindel lahendus ettevõtetele, kes vajavad diagrammide ja visualiseeringute koostamist. Tänu selle ulatuslikele funktsioonidele, kasutajasõbralikule kasutajaliidesele ja Microsofti Office'i paketiga integreerimise võimalusele saate esitada teavet tõhusalt, optimeerida oma töövooge ja soodustada koostööd oma meeskonnas.

Kategooriad