Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
Filtrile ei leitud tulemusi!
MICROSOFT SQL SERVER 2012 STANDARD MICROSOFT SQL SERVER 2012 STANDARD
SQL Server 2012 Standard Erilised tugevused on äriteabe ja ärikriitiliste rakenduste valdkonnas, samuti pilve integreerimine vastavalt teie soovidele ja vajadustele. Virtualiseerimine kirjeldab protsessi, mille puhul lõppkasutajate...
260,90 € *
MICROSOFT SQL SERVER 2012 ENTERPRISE MICROSOFT SQL SERVER 2012 ENTERPRISE
Microsoft SQL Server 2012 Enterprise SQL Server 2012 on paljude uute funktsioonidega suur tooteväljaanne: Usaldusväärsus ärikriitiliste rakenduste jaoks suurema kättesaadavuse, välkkiirete päringute ja täiustatud turvafunktsioonide abil...
3 695,90 € *
MICROSOFT SQL SERVER 2012 BUSINESS INTELLIGENCE MICROSOFT SQL SERVER 2012 BUSINESS INTELLIGENCE
Microsoft SQL Server 2012 Business Intelligence Osta server: Microsoft SQL Server 2012 Business Intelligence Et hoida oma äriprotsessidel pidevalt silma peal ja neid optimeerida, on vaja head andmebaaside haldussüsteemi. Kui töötate...
2 618,90 € *

Microsoft SQL Server 2012: andmehalduse alus

Sissejuhatus: SQL Server 2012 lühidalt

Microsoft SQL Server 2012 on terviklik andmeplatvorm ja võimas relatsiooniline andmebaaside haldussüsteem, mis sobib paljude andmehaldus- ja analüüsiülesannete täitmiseks. Selle kasutuselevõtuga on kasutusele võetud olulised funktsioonid, mis on oluliselt parandanud ettevõtte andmete jõudlust, kättesaadavust ja laiendatavust.

SQL Server 2012 põhifunktsioonid

SQL Server 2012-le on iseloomulikud AlwaysOn-kättesaadavusgrupid, paranenud jõudlus, aruandlusteenused ja integratsiooniteenused. Lisaks pakub see sügavat integratsiooni Microsofti pilveplatvormiga Azure, toetades hübriidkeskkondi.

Jõudlus ja haldamine

Parem jõudlus

SQL Server 2012 jõudlust on märkimisväärselt parandatud selliste funktsioonide kasutuselevõtuga nagu veerusäilitusindeksid, mis kiirendavad päringuid, ja päringuplaneerija optimeerimisega.

Haldusfunktsioonid

SQL Server Management Studio (SSMS) ja muid haldusvahendeid on SQL Server 2012s täiustatud, et muuta andmebaaside haldamine lihtsamaks ja tõhusamaks.

Kättesaadavus ja taastamine

AlwaysOn-kättesaadavusgrupid

SQL Server 2012 üks peamisi uuendusi oli AlwaysOn-kättesaadavusgruppide kasutuselevõtt, mis pakuvad varasematest versioonidest suuremat kättesaadavust ja katastroofide taastamise võimalusi.

Paremad varundusvõimalused

Uued ja täiustatud varundusvõimalused on võimaldanud organisatsioonidel tagada oma andmete kaitse ka rikke korral.

Äriuuringute arendamine

Aruandlus ja analüüs

SQL Server 2012 parandas aruandlusteenuseid, et luua põhjalikumaid ja kasutajasõbralikumaid aruandeid. Power View ja PowerPivot võeti kasutusele iseteeninduse BI tugevdamiseks.

Andmevarustamine

Andmelaohaldusfunktsioone on tugevdatud täiustatud ETL (extract, transform and load) funktsioonide ja teiste Microsofti toodetega integreerimise abil.

Pilvede valmisolek

Azure'i ühilduvus

Sujuv integratsioon Azure'iga võimaldas organisatsioonidel laiendada andmebaasilahendusi pilves ja saada kasu pilves skaleerimise eelistest.

Kokkuvõte: SQL Server 2012 mõju

Microsoft SQL Server 2012 on endiselt oluline osa paljudest ettevõtluskeskkondadest. See annab kindla aluse rakendustele, mis vajavad usaldusväärset andmehaldust ja analüüsi. Kuigi saadaval on uuemad versioonid, on SQL Server 2012 endiselt tõestatud valik organisatsioonidele, kes otsivad väljaarenenud tehnoloogiat ja ulatuslikku funktsioonikomplekti.

Kategooriad