Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
Trustmask
Filtrile ei leitud tulemusi!
MICROSOFT SQL SERVER 2012 BUSINESS INTELLIGENCE MICROSOFT SQL SERVER 2012 BUSINESS INTELLIGENCE
Microsoft SQL Server 2012 Business Intelligence Osta server: Microsoft SQL Server 2012 Business Intelligence Et hoida oma äriprotsessidel pidevalt silma peal ja neid optimeerida, on vaja head andmebaaside haldussüsteemi. Kui töötate...
2 908,90 € *
MICROSOFT SQL SERVER 2012 ENTERPRISE MICROSOFT SQL SERVER 2012 ENTERPRISE
Microsoft SQL Server 2012 Enterprise SQL Server 2012 on paljude uute funktsioonidega suur tooteväljaanne: Usaldusväärsus ärikriitiliste rakenduste jaoks suurema kättesaadavuse, välkkiirete päringute ja täiustatud turvafunktsioonide abil...
4 105,90 € *
MICROSOFT SQL SERVER 2012 STANDARD MICROSOFT SQL SERVER 2012 STANDARD
SQL Server 2012 Standard Erilised tugevused on äriteabe ja ärikriitiliste rakenduste valdkonnas, samuti pilve integreerimine vastavalt teie soovidele ja vajadustele. Virtualiseerimine kirjeldab protsessi, mille puhul lõppkasutajate...
288,90 € *

Muud uuendused, mida tasub mainida SQL Server 2012 puhul, on pilvelahenduse SQL Azure'i tugevam integreerimine: selle abil saab andmebaase pakkuda ka interneti kaudu ja kohalikke andmebaase sünkroonida. SQL Azure'i hallatakse SQL Server Management Studio's. Lisaks lihtsustab uus funktsioon Contained Databases oluliselt andmebaaside, sealhulgas sõltuvate objektide teisaldamist.

Columnstore indeks (Transact-SQL) tutvustab standardit suurte andmelao tabelite salvestamiseks ja päringute tegemiseks. Columnstore indeks kasutab veerupõhist andmesalvestust ja andmete töötlemist, saavutades kuni kümme korda suurema päringu jõudluse kui tavaline reapõhine salvestus.

Lõpuks võimaldavad uued SQL Serveri andmekvaliteedi teenused (DQS) luua teadmistebaasi, mida saab kasutada oluliste andmekvaliteedi ülesannete täitmiseks, näiteks andmete standardiseerimiseks, parandamiseks, laiendamiseks ja deduplikatsiooniks.

Samamoodi on ka Microsofti litsentsimudelit kohandatud vastavalt kaasaegsete serverisüsteemide praegusele jõudlusele. SQL Server 2012 standardväljaanne, mis on saadaval nii 32- kui ka 64-bitise versioonina, on juba pilvega ühendatud. Seda saab osta kas põhilitsentsiga või serverilitsentsiga koos CALidega. Iga SQL Serveri 2012 väljaande puhul on erinevad reeglid selle õigeks litsentsimiseks. Rohkem üksikasju selle kohta allpool.

SQL Server 2012 ühildub ka vanemate Windowsi versioonidega 7 või 8. SQL Server 2012 litsentsiga saate seega äärmiselt võimsa serveritarkvara, mida saab kasutada paljudes stsenaariumides.

Microsoft SQL Server 2012 on saadaval Wiresoftilt järgmistes väljaannetes ja löömatud hinnaga:

 • SQL Server 2012 Standard
 • SQL Server 2012 Business Intelligence
 • SQL Server 2012 Enterprise

SQL Serveri standardväljaanne sisaldab juba palju funktsioone igapäevases äritegevuses kasutamiseks ning ulatuslikke haldusvahendeid, mis vastavad väiksemate ettevõtete ja organisatsioonide nõuetele, sealhulgas virtualiseerimise ja andmeturbe osas

Virtualiseerimine ja andmeturve.

Business Intelligence Edition lisab veel ühe liikme SQL 2012 serveriväljaannete hulka, kusjuures lisaväljaanne SQL Server 2012 Enterprise pakub lõppkasutajatele kõige laiemat funktsioonide ja teenuste valikut, mille abil saab luua skaleeritavaid ja samal ajal väga kättesaadavaid SQL Serveri rakendusi.

Nõustame teid hea meelega teie vajadustele kõige paremini sobiva SQL Serveri versiooni ostmisel ja koostame teile kohandatud serverilitsentsi paketi.

Lühiülevaade SQL Server 2012 versioonidest

Lisaks Standardile - väikestele ja keskmise suurusega ettevõtetele - ja Enterprise'ile, mille funktsioonid on välja töötatud keskmiste ja suurte ettevõtete ja organisatsioonide vajaduste rahuldamiseks ja mis on tuttavad varasematest SQLi versioonidest, on uus Business Intelligence Edition uus liige ulatuslikus SQL Serveri perekonnas, kuhu kuuluvad ka teised versioonid. Nagu nimigi ütleb, on BI-väljaanne loodud spetsiaalselt nende ettevõtete vajadustele, kes soovivad kasutada võimsaid tööriistu tüüpiliste äritegevuste jaoks.

Lisaks 64-bitisele versioonile onSQL Server 2012 saadaval ka 32-bitise versioonina, kuigi soovitatav on paigaldada 64-bitine versioon. Standard, Business Intelligence ja Enterprise versioonides on andmebaaside maksimaalne suurus piiratud 524 PByte (petabaidiga).

SQL Serveri 2012 versiooni olulised äriintellekti funktsioonid

Tänu SQL Serveri 2012. aasta versiooni ulatuslikele BI-funktsioonidele saavad ettevõtted rakendada funktsionaalset BI-platvormi. Selleks pakub see ulatuslikke aruandlus- ja analüüsifunktsioone Kõige olulisemad BI-funktsioonid on järgmised:

 • BI semantiline mudel (BISM): BI semantilise mudeli abil pakub SQL Server 2012 vahendit mudelite loomiseks SQL Server Analysis Services'is (SSAS) ja Powerpivot for Excelis - viimane võimaldab administraatoritel luua puhtalt tabeli kujulisi mudeleid.
 • Semantiline otsing äriteabe jaoks: Semantiline otsing laiendab SQL Serveris juba olemasolevat täistekstotsingu funktsiooni uute stsenaariumidega, mis lähevad kaugemale märksõnade otsingust: Semantiline otsing võimaldab otsida dokumentide vahelist sarnasust, analüüsides nende vastavaid tähendusi.
 • SQL Server PowerPivot for SharePoint: SQL Server PowerPivot'i puhul on SharePoint Server ühendatud SQL Server 2012-ga, et saaks kasutada vastavaid funktsioone. PowerPivotiga saab Exceli tabelites või Accessi andmebaasides lokaalselt salvestatud andmeid teistele kasutajatele kättesaadavaks teha ja kiiresti analüüsida.
 • Analysis Services SQL Server 2012-s: SSAS pakub lahendusi analüütiliste andmebaaside loomiseks ja kättesaadavaks tegemiseks, mida saab kasutada BI-rakendustes, nagu Excel, Performance Point, Reporting Services jne. Analysis Services'i instantsi saab kasutada erinevatel eesmärkidel. Analysis Services'i instants on mõeldud erinevat tüüpi lahenduste jaoks: Administraatorid saavad valida mitmemõõtmelise või tabeli kujulise lahenduse vahel.
 • SQL Server Data Tools (SSDT): SSDT on SQL Serveri versiooni 2008 R2 Business Intelligence Development Studio järeltulija.SQL Server Data Tools'i saab kasutada SQL Server 2012 andmelao loomiseks ja Analysis Services'i haldamiseks.
 • Columnstore indeksid: Columnstore indeksid SQL Server 2012-s on tõhus vahend tüüpiliste andmelao rakenduste jaoks. Need võimaldavad andmeid rühmitada, hallata ja välja otsida veerupõhises andmeformaadis. Selle protsessi käigus seotakse kõik veerud omavahel, et luua üldine indeks.
 • Andmekvaliteedi teenused (DQS): Andmekvaliteedi teenuste (DQS) abil on SQL Server 2012s täiustatud selliseid protseduure nagu andmete puhastamine ja andmete sobitamine. DQS puhastab ja optimeerib andmekogumeid, leides ja kõrvaldades duplikaadid või ebajärjekindlad andmed enne nende kasutamist aruannetes aruandlusteenustes või andmelaos.
 • Power View: Teine BI-funktsioon on Power View, mis on SharePoint Serveri lisavõimalus. Power View on veebipõhine armatuurlaual põhinev vahend andmete analüüsiks ja ad-hoc aruannete koostamiseks, mis võimaldab andmete kiiret visualiseerimist.

Microsofti praegune SQL Server 2012 litsentsimudel

Muudetud litsentsimõõdustik kehtib SQL Serveri 2012 versiooni kohta. Sellega määrab Microsoft kindlaks nii tüübi kui ka vajaduse litsentside järele, mis on saadaval iga serveriväljaande kohta. See tähendab, et SQL-tarkvara jaoks on olemas erinevad litsentsimisvõimalused.

Varasematest versioonidest tuntud protsessorilitsentsi enam ei ole. See on asendatud tuumalitsentsimisega, mille puhul tuleb litsentseerida serveri kõigi protsessorite iga tuum. Kui vanemate Microsofti serveriversioonide litsentsimisel ei mänginud tuumade arvul põhinev serveri jõudlus rolli, siis SQL Server Enterprise'i versioonide puhul on tuumade arv lähtepunktiks litsentsinõude arvutamisel. Seega saab litsentseerimise aluseks serverite kasvav jõudlus, mis võimaldab suuremaid töökoormusi ja mida võimaldab tuumade arv.

Virtuaalservereid saab muu hulgas varustada ka Server/CAL-litsentsidega. Sellisel juhul on lisaks serverilitsentsidele vaja täiendavaid kliendilitsentse (CAL), nagu ka standardväljaande puhul. Seevastu põhilitsentside puhul ei ole serverile juurdepääsuks vaja CAL-i.

Ülevaade SQL Server 2012 litsentsimisvõimalustest

Selles ülevaates on näidatud Wiresofti SQL Server 2012 versioonide erinevad litsentsimistüübid:

 • Standard Edition (SE) - siin on võimalik valida litsentsimise vahel tuumade või serveri ja CALide kaupa
 • Business Intelligence Edition (BI) - seda saab litsentseerida ainult ühe serveri ja CALide kohta
 • Enterprise Edition (EE) - võimalik on ainult tuumapõhine litsentsimine

Litsentseerimine Standard väljaanne

SQL Serveri 2012. aasta versiooni Standard Edition on ainus, mis pakub valikut 2-tuumalise litsentseerimise ja litsentseerimise vahel Server/CALide kaupa. See asjaolu põhineb asjaolul, et Microsoft eristab SQL Serveri jõudluse ja skaleeritavuse osas väikeste ja keskmise suurusega ettevõtete erinevaid nõudeid võrreldes suuremate ja suurte ettevõtetega

SQL-funktsioonide jõudlust ja skaleeritavust. Tänu rahaliselt soodsamale litsentseerimisalternatiivile Server & CALs saavad need ka ettevõttes kasutada SQL Server 2012 jõudlust ja mitmekülgseid pilvefunktsioone, mis on kohandatud väiksema, kuid oma eesmärkidele tavaliselt täiesti piisava serverite jõudlusega.

Kuid ka väiksema suurusega organisatsioonid ja ettevõtted vajavad mõnikord täielikku SQL-i võimsust, mida saab katta ainult Core-litsentsiga. Selleks, et osta SQL Server Standard Editioni jaoks kohe alguses õiget tüüpi litsentsi, peaksite tegema järgmist

Esmalt määrata kindlaks tüüpilised töökoormused ja lisaks sellele SQL Serveri teenuseid kasutavate töötajate arv. Seetõttu võib mõnes olukorras olla kasulik osta põhilitsentsid.

Järgnevas jaotises tuuakse välja erinevused SQL Server 2012 kahe litsentsimisvõimaluse vahel. Et teada saada, milline Standard Editioni litsentsimine on teie ettevõttele parim, võtke meiega lihtsalt ühendust, et saada konsultatsioon, samuti on teretulnud vestlusele.

SQL Server Standard ja Enterprise Edition litsentsimine koos 2-tuumaliste pakettidega

SQL Server 2012 tuumikpõhise litsentsimise puhul kehtivad järgmised nõuded vastavalt Microsofti määratletud kriteeriumidele:

 • Iga tuumalitsents kehtib täpselt kahe südamiku kohta - seejuures ei arvestata protsessori tuumade puhast arvu -, vaid kehtib ka järgmine:
 • Minimaalne tuumade arv on alati 16 - olenemata sellest, kas mootoril on tegelikult vähem südamikke.
 • Väiksema kui 16 südamiku arvuga serverit ei saa litsentseerida madalama hinnaga.
 • Põhilitsentsid on saadaval ainult 2-pakettidena.

See tähendab, et peate ostma vähemalt 16 tuumalitsentsi = 8 paketti 2-tuumalist litsentsi. Täiendav litsentsimine koos kasutaja või seadme CAL-idega ei ole kohaldatav.

SQL Server 2012 Standardi ja Business Intelligence'i server/CAL litsentsimine

SQL Server 2012 Standardi või Business Intelligence 'i litsentsimine koos serverilitsentsiga ja täiendavate kliendilitsentsidega (CAL) koosneb järgmistest kahest komponendist:

 • Iga server vajab oma litsentsi. See sisaldab administraatori juurdepääsuõigusi, mis on mõeldud ainult administreerimiseks.
 • Iga töötaja, kes kavatseb kasutada serveri teenuseid ja funktsioone, vajab kliendilitsentsi (CAL).
 • Need CALid on saadaval kahes variandis: kasutaja CAL ja seadme CAL.
 • Kui kliendilitsents on väljastatud, ei saa seda üle anda ega kasutada muul viisil kui ette nähtud.

Microsoft SQL Server 2012 litsentsimine koos Wiresoftiga eriti soodsalt

Wiresoft pakub SQL Serveri 2012 versiooni Standard, Business Intelligence ja Enterprise väljaannetes originaallitsentsidena Microsofti eriti soodsate hindadega. Wiresofti tarkvara hinnad on nii soodsad, sest pakutavad litsentsid on kasutamata, tasuta kasutusõigused, mis pärinevad Euroopa ettevõtetelt ja mille oleme omandanud täiesti seaduslikult. Euroopa Kohtu otsuses on selgesõnaliselt lubatud tarkvaratoodete, näiteks serverilitsentside ostmine ja edasimüük.

Seega võite olla kindel, et ostate Wiresoftilt täielikult toimiva litsentsipaketi, mis on 100% kasutatav ja mille autentsust on põhjalikult kontrollitud.

Paljud kliendid usaldavad juba Wiresofti ebatavalist litsentsi pakkumist kulude kokkuhoiu eesmärgil- sealhulgas eksperdiabi. Palun võtke meiega julgelt ühendust, kui teil on küsimusi teile kõige soodsama litsentsimise kohta Microsoft SQL Serveri 2012 versioonidega.