Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
Filtrile ei leitud tulemusi!
MICROSOFT OFFICE 2016 STANDARD MICROSOFT OFFICE 2016 STANDARD
Microsoft Office 2016 Standard - kaasaegse kontori- ja ärikorralduse jaoks Office-Edition 2016 Standard on mõeldud kõigi tänapäeva äritegevuse tüüpiliste ülesannete lahendamiseks - ja palju enamat: paljud praktilised, intuitiivsed...
91,90 € *
MICROSOFT OFFICE 2016 PROFESSIONAL PLUS MICROSOFT OFFICE 2016 PROFESSIONAL PLUS
MS Office 2016 Professional Plus - otsustavam rohkem äri jaoks MS Office 2016 Professional Plus on Microsoft Office-Versioon 2016 kõige põhjalikum väljaanne, see sisaldab kõiki programme, mida on ettevõttes vaja mitte ainult tavaliste...
102,90 € *

Office 2016: usaldusväärne kontoritarkvara produktiivseks tööks

Kategoorias Office 2016 tutvustame Microsofti järeleproovitud kontoritarkvara, mis pakub ka tänapäeval suurepärase lahenduse kõigile teie töövajadustele. Selles artiklis anname teile põhjaliku ülevaate Office 2016-st ja selgitame, millised on selle järeleproovitud paketi eelised teie tootlikkusele ja tõhususele.

Mida pakub Office 2016?

Tõestatud rakendused oma parimal tasemel

Office 2016 sisaldab tuttavaid rakendusi, nagu Microsoft Word, Excel, PowerPoint ja Outlook, mis on viimases versioonis optimeeritud, et võimaldada teil sujuvat ja tõhusat tööd.

Kohalik salvestusruum ja sõltumatus pilvest

Erinevalt uuematest Office'i tellimustest ei nõua Office 2016 püsivat internetiühendust. Saate oma dokumente ja andmeid salvestada lokaalselt ega sõltu pilvest.

Miks valida Office 2016?

Ühekordne ost, pidev kasutamine

Erinevalt Office'i tellimustest on Office 2016 ühekordne ost. Te maksate üks kord ja saate kasutada paketti püsivalt, ilma igakuiste liitumistasudeta.

Andmekaitse ja kontroll

Office 2016 puhul säilitate täieliku kontrolli oma andmete ja andmekaitsesuuniste üle, sest te ei sõltu pilvesalvestusest.

Stabiilsus ja usaldusväärsus

Office 2016 pakub stabiilsust ja järjepidevat kasutajaliidest, ilma et pidevad uuendused ja muudatused katkestaksid teie töövoogu.

Kokkuvõte

Office 2016 on ideaalne valik kõigile, kes otsivad järeleproovitud ja usaldusväärset kontoritarkvara, ilma et nad peaksid võtma endale kohustuse maksta korduvaid tellimustasu. Tänu tuttavatele rakendustele, maksimaalsele andmekaitsekontrollile ja stabiilsele töökeskkonnale on Office 2016 esmaklassiline lahendus neile, kes soovivad suurendada oma tootlikkust.

Olenemata sellest, kas olete üliõpilane, spetsialist või ettevõtte omanik, Office 2016 annab teile vahendid, mida vajate tõhusaks tööks ning professionaalsete dokumentide, esitluste ja tabelite loomiseks. Investeerige Office 2016-i ja kogege selle maailmatasemel kontorirakenduste paketi tõestatud jõudlust ja usaldusväärsust.

Office 2016 abil saate oma tööd tõhusalt teha, säilitades samal ajal täieliku kontrolli oma andmete üle. See on kuluefektiivne ja stabiilne lahendus neile, kes otsivad tõestatud kontoritarkvara ilma tellimusmaksuta. Suurendage oma tootlikkust ja investeerige Office 2016-i, et saada kasu selle tõestatud kontoritarkvara tuttavatest rakendustest ja arvukatest eelistest.

Kategooriad