Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
Trustmask
Filtrile ei leitud tulemusi!
MICROSOFT OFFICE 2016 PROFESSIONAL PLUS MICROSOFT OFFICE 2016 PROFESSIONAL PLUS
MS Office 2016 Professional Plus - otsustavam rohkem äri jaoks MS Office 2016 Professional Plus on Microsoft Office-Versioon 2016 kõige põhjalikum väljaanne, see sisaldab kõiki programme, mida on ettevõttes vaja mitte ainult tavaliste...
112,90 € *
MICROSOFT OFFICE 2016 STANDARD MICROSOFT OFFICE 2016 STANDARD
Microsoft Office 2016 Standard - kaasaegse kontori- ja ärikorralduse jaoks Office-Edition 2016 Standard on mõeldud kõigi tänapäeva äritegevuse tüüpiliste ülesannete lahendamiseks - ja palju enamat: paljud praktilised, intuitiivsed...
100,90 € *

Uued funktsioonid Office 2016 programmides

Office 2016 täiendab eelmist versiooni mitmete üksikute funktsioonidega, millest osa on saadaval ka programmüleselt ja pakuvad kasutajale kasulikku tuge tema töös.

"You wish" (Ütle mulle) - Wordi, Exceli, PowerPointi ja Outlooki ning Accessi jaoks

Office 2016-i ribalindil on kasutusassistent nimega "Tell Me", mis on äratuntav lambikujulise ikooni järgi. Selle kasutamiseks sisestavad kasutajad lihtsalt selle kõrval olevasse sisestusvälja, mida nad soovivad leida või teha, ning assistent näitab vastavat protseduuri või pakub edasist abi.

Insights - Wordi, Exceli, PowerPointi ja Outlooki jaoks

Office'i dokumendis olevate terminite või faktide kontrollimiseks või selgituste saamiseks piisab, kui märgistate need ja seejärel klõpsate neile Bingi toetatud intelligentse otsinguga, et saada vastavad otsingutulemused. Seejärel kuvatakse need Office'i akna lehekülje piirkonnas.

Lihtsustatud jagamine - Wordi, Exceli ja PowerPointi jaoks

Office-programmide Excel, Word ja PowerPoint dokumente saab nüüd veelgi lihtsamalt jagada, sealhulgas õiguste individuaalset määramist. Kasutajad klõpsavad lihtsalt nupule "Jaga" lindil.

Parandatud versiooniajalugu - Wordi, Exceli ja PowerPointi jaoks

Eriti kui mitu kolleegi töötab koos ühe ja sama dokumendi kallal, on oluline, et varasemad versioonid jääksid kättesaadavaks. Funktsiooni "Versiooniajalugu" abil saab neid hõlpsasti kuvada ja loomulikult saab taastada vastavad redaktsiooniseisundid.

Uued diagrammitüübid - Wordi, Exceli ja PowerPointi jaoks

Uute integreeritud diagrammitüüpide TreeMap, Waterfall, Pareto (tulpdiagramm), Histogramm, Box Chart ja Sunburst abil on kasutajate käsutuses täiendavad informatiivsed graafikud, millega saab selgelt visualiseerida nii statistilisi kui ka hierarhilisi ja majanduslikke andmeid.

OneDrive'i integratsioon - Wordi, Exceli ja PowerPointi jaoks

Tänu OneDrive'i integreerimisele Office 2016-sse saavad kasutajad nüüd Office'i dokumentidele ligi kõikjalt ja ka igast lõppseadmest, salvestades need OneDrive'isse. See võimaldab töötada nendega kõikjalt, ilma et neid peaks eelnevalt kohapeal arvutisse vms või USB-pulgale salvestama - isegi koos teistega.

Andmekaitsesüsteem (DLP) - Wordi, Exceli ja PowerPointi jaoks

DLP-funktsioon on nüüd ka Office 2016-is saadaval kõigi Wordi, Exceli ja PowerPointi dokumentide jaoks SharePoint Online'i ja OneDrive for Businessi kaudu. See võimaldab administraatoritel luua ja hallata tsentraalselt sisu loomise ja dokumentide jagamise põhimõtteid. Kui rakendus tuvastab võimaliku ohu, kuvatakse lõppkasutajatele teateid või piiranguid dokumendi avaldamise kohta.

Programmispetsiifilised individuaalsed funktsioonid Office 2016-s

Lisaks nendele üldistele funktsioonidele pakub Office 2016 ka üksikuid uusi funktsioone ja parandusi igas väljaandes saadaval olevatele programmidele:

Uued Wordi funktsioonid Office 2016-is

Järgmised funktsioonid muudavad Wordi dokumendiga tehtava ühise töö veelgi produktiivsemaks:

 • Reaalajas sisestamine: Kui mitu kolleegi töötab koos ühe ja sama Wordi dokumendi kallal, näitab reaalajas sisestamine, kus nad parajasti muudatusi teevad, nii et neid saab kohe kontrollida või jälgida.
 • Salvestamine kinnitatud kausta: Wordi dokumendile kausta kinnitamisega saavad kasutajad sellele ja dokumentidele veelgi kiiremini ja mugavamalt juurde pääseda hüppelisti kaudu.
 • Kommentaarfunktsioon: Word 2016-i tekstitöötlus on nüüd tänu täiustatud funktsioonile palju mugavam, sest kõik kommentaarid ei ole mitte ainult asjaomases Wordi dokumendis, vaid neile saab ka otse vastata, ilma et peaks kirjutama e-kirja. See muudab ühise töö dokumendi kallal veelgi selgemaks.
 • PDF Wordis: PDF-i sisu kopeerimise asemel on Word for Office 2016s veelgi lihtsam avada see otse Wordis; mitte ainult tekst, vaid ka kõik graafilised elemendid on üle võetud ja neid saab nüüd vabalt muuta. Lõpuks saab seda Wordi faili ka uuesti PDF-vormingus salvestada.

Uued Exceli funktsioonid Office 2016-is

Lisaks juba mainitud uutele diagrammitüüpidele sisaldab Excel ka olemasolevate funktsioonide täiustusi ja uusi vahendeid:

 • PROGNOSE: funktsiooniga PROGNOSE.ETS on võimalik ekstrapoleerida eksponentsiaalsel silumisel põhinevaid aegridasid andmete põhjal, kasutades väljakujunenud ETS-algoritmi (Exponential Smoothing), et luua lühiajalisi alternatiivseid prognoose ja teha need seejärel kättesaadavaks nn prognoosilehena.
 • Interaktiivsed graafikud pivot-tabelites: Need äsja integreeritud ärianalüüsi tarkvaralahendused annavad parema ülevaate, eriti keerukates pivot-tabelites. See hõlmab selliseid funktsioone nagu ajaliste väärtuste automaatne rühmitamine kvartalite või kuude kaupa ning drill-down-navigatsioon, mida kasutatakse sageli eelkõige veebipõhises analüütilises töötlemises (OLAP).
 • LET-funktsioon: See võimaldab nimetada valemi sees vahemikke, mis parandab Exceli arvutusvõimsust ning loetavust ja kombineeritavust.
 • Filtri vaade: Selleks, et säilitada Exceli faili selgus ühise töö ajal, saab teiste kasutajate sorteerimise ja filtrid filtri vaate kaudu ära peita.

Uued Outlooki funktsioonid Office 2016is

Järgmised funktsioonid mitte ainult ei korralda tõhusalt igapäevast e-kirjade tulva, vaid lihtsustavad ka sisu ja dokumentide leidmist.

 • Ülevaade faili manuste kohta: Kui saadate Outlook 2016'is e-posti teel manuseid, pakub programm viimati kasutatud dokumente selgelt loetelus.
 • Dokumentide jagamine: Dokumente saab jagada ka OneDrive'i või SharePoint'i kaudu, sealhulgas jagamisõiguste konfigureerimine.
 • Segaduse funktsioon: See tööriist sorteerib ebaolulised e-kirjad automaatselt eraldi kausta. Et need ei jääks tähelepanuta, saadab Outlook iga päev kokkuvõtte sinna salvestatud e-kirjadest.
 • Lihtsustatud otsing: kasutades rippmenüüst "Uus otsinguala" saab otsingut muuta, vahetades praegust kausta või postkasti.

Uued PowerPointi funktsioonid Office 2016-is

Uued Outlooki funktsioonid parandavad muu hulgas ajajuhtimist esitluste ajal ja

pakuvad praktilist võimalust sisu esiletõstmiseks:

 • Tihedam illustreerimine pintsli abil: et tuua esitluse ajal esile teatud elemente või protsesse, saavad esitlejad laserpointi või isegi puldi asemel kasutada integreeritud pintslit, et juhtida publiku tähelepanu. Seda esitlusrežiimis tehes jääb algne PowerPoint esitlus muutumatuks.
 • Jagamisfunktsioon: tänu jagamisfunktsiooni selgemale kujundusele saab esitlusi nüüd lihtsamalt ja kiiremini sotsiaalmeedia kaudu avaldada.
 • Aja jälgimine: Lõpetage liiga pikalt kestvad esitlused ja raskused antud esitlusaja tõhusal kasutamisel: Aja jälgimine parandab isiklikku ajajuhtimist, näidates esitlejale esitluse ajal aega, nii et ta saab igal ajal reageerida ja teha kohandusi.

Uued OneNote'i funktsioonid Office 2016-is

OneNote muudab teabe ja ideede jagamise teistega veelgi mugavamaks:

 • Jagage märkmikke: Olulist teavet, nagu fotod, joonised, videod jne, saab koguda ja sünkroniseerida ühte kesksesse kohta, et tõhustada koostööd projektides.
 • Lisage videod: Office Mixi, Vimeo ja YouTube'i videoid saab nüüd hõlpsasti integreerida OneNote'i leheküljele.
 • Looge märkmeid otse veebilehele: Windows 10 uue brauseri Microsoft Edge'i abil saavad kasutajad hõlpsasti kirjutada märkmeid või esiletõstmisi veebilehele ja jagada neid OneNote'i kaudu.

Uued Accessi funktsioonid Office 2016-is

Access pakub ka mõningaid täiendusi Office 2016-is. Nende hulka kuulub uus andmetüüp BigInt, mis muudab programmi paremini ühilduvaks Windows SQL Serveriga, samuti on uuesti kasutusele võetud dBASE tugi. Lisaks on nüüd võimalik eksportida Accessiga seotud andmeallikaid viite kujul loeteludena Excelisse. Tabeleid saab nüüd hõlpsasti lisada töö ajal, aktiveerides "Tabelite lisamine".

Uued kirjastuse funktsioonid Office 2016-is

Microsoft DTP-tarkvara Publisher 2016 on tänu iseenesestmõistetavatele tööpõhimõtetele ja arvukatele mallidele ka algajatele sobiv kvaliteetse trükimeedia, näiteks flaierite või brošüüride loomiseks. Pilte saab redigeerida otse programmis, printimismalle saab luua millimeetri täpsusega ning neid saab sujuvalt kasutada teistes tarkvaraprogrammides ja teenustes.

Office 2016 süsteeminõuded:

MS Office on saadaval 32-bitise ja 64-bitise versioonina; individuaalsed nõuded riistvarale võivad seega erineda.

 • Operatsioonisüsteem: Windows 7 või uuem, Windows Server 2012 R2 või Windows Server 2012, Windows 10 Server, Windows Server 2008 R2
 • Protsessor: x86- või x64-bitine protsessor vähemalt 1 GHz ja SSE2
 • Mälu: 1 GB RAM (32-bitine versioon), 2 GB RAM (64-bitine versioon)
 • Kõvakettaruum: vähemalt 3,0 GB vaba ruumi
 • Ekraan: vähemalt 1024 x 768
 • Graafikakaart: DirectX 10 graafikakaart on vajalik graafika riistvara kiirendamiseks

Osta MS Office 2016 odavalt Wiresofti veebipoest

Wiresoftist leiate järgmised kaks Office 2016 versiooni väljaannet - koos vastavate integreeritud programmidega:

Office 2016 Standard

 • Word 2016
 • Excel 2016
 • PowerPoint 2016
 • Väljavaated 2016
 • Väljaandja 2016

Office 2016 Professional Plus

 • Word 2016
 • Excel 2016
 • PowerPoint 2016
 • OneNote 2016
 • Väljavaated 2016
 • Väljaandja 2016
 • Juurdepääs 2016

Kui ostate Office 2016 väljaande Wiresofti kaudu, ei saa te kasu mitte ainult kasutatud tarkvara vapustavast hinnast, vaid ka järgmistest lisahüvedest:

 • Iga Wiresoftilt ostetud Microsoft Office 2016 litsentsiga saate tarkvara, mida kasutate ainult ise.
 • Algse ostja poolt varem kasutatud Office'i tarkvara on Wiresoft'ile müümisel eemaldatud, nii et litsents on 100% vaba ja uuesti kasutatav.
 • Wiresoft on kõik mahulitsentsidest pärinevad üksiklitsentsid põhjalikult kontrollinud, et tagada nende tegelik kasutuskõlblikkus pärast ostu sooritamist.
 • Wiresoft ei paku tõsise tarkvaramüüjana oma veebipoes testversioone, mis kehtivad ainult piiratud aja jooksul või millel on piiratud funktsioonid.
 • Wiresoftilt litsentse ostes võite alati olla kindel, et ostate originaalse Microsofti toote, mis vastab õiguslikele eeskirjadele, ja et te ei ole õiguslikus hallis tsoonis.

Kõikide Microsoft Office 2016 Standard, Professional või muude Microsofti tarkvaratoodete litsentsi ostmisega seotud küsimuste korral võtke meiega ühendust e-posti, telefoni või chat'i teel.