Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
Filtrile ei leitud tulemusi!
MICROSOFT SHAREPOINT SERVER 2016 MICROSOFT SHAREPOINT SERVER 2016
Osta SharePoint Server 2016 odavalt Pidev vajadus uute tehnoloogiliste edusammude ja majanduskasvu järele tähendab, et ettevõtted nõuavad iga päev uusi tarkvaralahendusi. See tagab, et nad hoiavad konkurentsiga sammu ja kõrvaldavad...
3 640,90 € *
MICROSOFT SHAREPOINT SERVER 2019 MICROSOFT SHAREPOINT SERVER 2019
Microsoft Sharepoint Server 2019 - uued funktsioonid Selles juhendis keskendutakse Teams'i, SharePoint'i ja OneDrive'i võimsusele, sealhulgas dokumentide säilitamisele, koostööle, jagamisele ja vestlustele. Töö tegemiseks ei pea kasutama...
4 213,90 € *

Microsoft SharePoint Server: koostöö- ja haldusplatvorm

Sissejuhatus SharePoint Server

Microsoft SharePoint Server on võimas koostöö- ja dokumendihaldusplatvorm, mis aitab ettevõtetel teavet korraldada, jagada ja koostööd teha. Tänu mitmesugustele sisuhalduse, otsingu, äriteabe ja muudele funktsioonidele võimaldab SharePoint Server meeskondadel tõhusamalt ja tulemuslikumalt koos töötada.

Mis on SharePoint Server?

SharePoint Server on serveripõhine toode, mis pakub organisatsioonidele ühtset platvormi teabeportaalide, intranetsaitide ja dokumendihoidlate loomiseks. See toetab koostööprotsesse ning hõlbustab ettevõtte oluliste andmete haldamist ja juurdepääsu neile.

Põhifunktsioonid SharePoint Server

Koostöö ja jagamine

SharePoint Server pakub ulatuslikke funktsioone meeskonnatöö toetamiseks, sealhulgas dokumentide, kalendrite ja ülesannete nimekirjade jagamist. Meeskonnad saavad samaaegselt töötada dokumentidega, näha muudatusi reaalajas ja jagada olulist teavet turvaliselt.

Dokumentide haldamine ja säilitamine

Võimsad dokumendihaldusfunktsioonid võimaldavad kasutajatel dokumente salvestada, korraldada ja leida. Versioonimine, juurdepääsukontroll ja töövoogude integreerimine on vaid mõned vahendid, mida SharePoint pakub tõhusaks dokumendihalduseks.

Kohandamine ja integreerimine

Paindlik kujundus

SharePoint Server on väga hästi kohandatav, võimaldades ettevõtetel kohandada oma portaalid ja saidid vastavalt oma erivajadustele. See toetab ka mitmesuguseid veebiosasid ja lisaseadmeid, mis laiendavad funktsionaalsust.

Integratsioon Microsofti toodetega

Microsofti tooteperekonna osana integreerub SharePoint Server sujuvalt teiste Microsofti rakendustega, näiteks Office 365-ga, suurendades veelgi tootlikkust ja tõhusust.

Turvalisus ja nõuetele vastavus

Tugevad turvaelemendid

SharePoint Server pakub tugevat turvainfrastruktuuri, sealhulgas toetust täiustatud autentimismeetoditele ja õigustasemetele, et tagada juurdepääs tundlikule teabele ainult volitatud kasutajatele.

Nõuetele vastavuse standardite järgimine

SharePoint aitab organisatsioonidel täita regulatiivseid nõudeid, pakkudes põhjalikke auditeerimisvõimalusi ja dokumendihalduseeskirju.

Kokkuvõte: tulevik koos SharePoint Server

SharePoint Server jääb paljude organisatsioonide IT-infrastruktuuri oluliseks tugisambaks. Tänu regulaarsetele uuendustele ja suurele arendajate kogukonnale, mis pakub pidevalt uusi lahendusi ja täiustusi, on SharePoint jätkuvalt ettevõtte sisu korraldamise ja koostöö edendamise keskne koht. See on skaleeritav ja paindlik lahendus, mis kasvab ja kohandub koos ärikeskkondade muutuvate vajadustega.

Kategooriad