Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
Filtrile ei leitud tulemusi!
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2008 STANDARD MICROSOFT WINDOWS SERVER 2008 STANDARD
Microsoft Windows Server 2008 Windows Server 2008 on Microsofti 2003. aasta serveriversiooni vahetu järeltulija. "Longhorn", nagu süsteemitarkvara mitteametlikult nimetatakse, sisaldab mitte ainult arvukaid täiustusi võrreldes vanema...
53,90 € *
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2008 R2 STANDARD MICROSOFT WINDOWS SERVER 2008 R2 STANDARD
Microsoft Windows Server 2008 R2 Windows Server 2008 on Microsofti 2003. aasta serveriversiooni vahetu järeltulija. "Longhorn", nagu süsteemitarkvara mitteametlikult nimetatakse, sisaldab mitte ainult arvukaid täiustusi võrreldes vanema...
53,90 € *

Microsoft Windows Server 2008: serverite tehnoloogia ajastu

Sissejuhatus Windows Server 2008'ile

Windows Server 2008 tähistab olulist etappi Microsofti Windows Server tootesarja arengus. Selle välja andmisega kaasnesid arvukad parandused ja uued funktsioonid, mis on ettevõtete ja IT-spetsialistide jaoks väga olulised ja mõjutavad serverite tehnoloogiat ka tänapäeval.

Mis teeb Windows Server 2008 eriliseks?

Windows Server 2008 kui Windows Server 2003 järeltulija tugines olemasolevatele funktsioonidele ja tõi samal ajal sisse uuenduslikke funktsioone, nagu näiteks täiustatud turvalisus, haldus- ja virtualiseerimisvõimalused, mis panid aluse tulevastele arengutele.

Windows Server 2008 peamised omadused

Turvalisuse ja halduse parandamine

Windows Server 2008 võttis kasutusele Read-Only Domain Controller (RODC) ja Server Core paigaldusvõimalused, mis pakkusid uusi võimalusi serverite kaitsmiseks ja haldamiseks.

Read-Only Domain Controller (RODC)

RODC pakkus turvalist viisi Active Directory teenuste pakkumiseks kõrge riskiga saitidele, kuna ei lubanud Active Directoryle kirjutamisjuurdepääsu.

Edusammud virtualiseerimises

Windows Server 2008-ga võeti esmakordselt kasutusele Hyper-V virtualiseerimistehnoloogia, mis oli operatsioonisüsteemi lahutamatu osa.

Hyper-V

Hyper-V juhatas sisse uue ajastu Windowsi virtualiseerimises, parandades ressursikasutuse tõhusust ja suurendades samal ajal virtuaalmasinate isoleeritust.

Uued võrgufunktsioonid

Network Access Protection (NAP) ja täiustatud Terminal Services Gateway olid vaid mõned võrgufunktsioonid, mida täiustati Windows Server 2008-ga.

Network Access Protection (NAP)

NAP oli uus turvafunktsioon, mis kontrollis võrguklientide tervislikku seisundit, enne kui neile anti juurdepääs võrguressurssidele, pakkudes täiendavat kaitseliini ebaturvaliste seadmete vastu.

Windows Server 2008 tähtsus tänapäeval

Pärand ja hooldus

Windows Server 2008 on ametlikult jõudnud oma elutsükli lõppu, mis tähendab, et Microsoft ei paku enam regulaarset tuge. Organisatsioonide jaoks on oluline minna üle uuematele versioonidele, et vähendada turvariske.

Toetus ja üleminek

Organisatsioonid peaksid uuendama uuematele versioonidele, et saada jätkuvalt turvauuendusi ja tehnilist tuge ning saada samal ajal kasu uusimatest tehnoloogiatest.

Windows Server 2008 oli murranguline toode, mis sillutas teed tulevastele uuendustele serveritehnoloogias. Siin esitatud kategooriatekst annab põhjaliku ülevaate süsteemist, selle põhifunktsioonidest ja selle tänapäevast asjakohasusest.

Kategooriad