Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2008 R2 STANDARD
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.

MICROSOFT WINDOWS SERVER 2008 R2 STANDARD

Kohe kättetoimetamiseks saadaval, tarneaeg 24 tundi

 • SW10104
 • P73-00354
 • Püsivalt kehtiv
 • Kõik keeled
 • EU
TARKVARA ALLALAADIMINE + LITSENTS
53,90 € * 58,90 € * (8,49% säästetud)

sh käibemaks

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILID  
Core 16 Core 
Seadmed 1x
Virtuaalsed masinad 2x
Keskmine Lae alla
Käitusaeg Piiramatu
Keeled Kõik keeled
Tarne ulatus Allalaadimine + litsents


Windows Server 2008 on otsene järeltulija 2003. aasta versioonile . "Longhorn", nagu süsteemitarkvara mitteametlikult nimetatakse, sisaldab mitte ainult arvukaid parandusi võrreldes vanema eelkäijaga, vaid ka uusi funktsioone, mis vastavad praegustele nõuetele, ka seoses virtualiseerimisega. Server Microsoft Business

Täiendavate küsimuste korral toote kohta võtke palun ühendust meie klienditeenindusega.

Tooteteave "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2008 R2 STANDARD"

Microsoft Windows Server 2008 R2

Windows Server 2008 on Microsofti 2003. aasta serveriversiooni vahetu järeltulija. "Longhorn", nagu süsteemitarkvara mitteametlikult nimetatakse, sisaldab mitte ainult arvukaid täiustusi võrreldes vanema eelkäijaga, vaid ka uusi funktsioone, mis vastavad praegustele ärinõuetele, sealhulgas virtualiseerimine.

Windows Server 2008 annab usaldusväärse aluse ettevõtte võrgu loomiseks, mis pakub turvalisi liideseid keskserverile ja loomulikult integreerib palju lõppseadmeid. Graafilise kasutajaliidese tõttu on Windows Serverit lihtne kasutada isegi algajatele. Lisaks saab operatsioonisüsteemi (OS) juhtida ka hiire ja klaviatuuri abil, mis muudab keeruliste käskude tundmise üleliigseks.

Lisaks Windows Portable Devices, Point of Service for .NET ja RemoteApp on kõige olulisemad funktsioonid Hyper-V, mis võimaldab terveid serverisüsteeme virtualiseerida. PowerShell, mis põhineb .NET raamistikul, on nüüd Server 2008 standardvarustuses ja ka failover clustering on täiustatud. Samuti on lisatud IIS 7.0, Internet Information Services'i uus versioon, mis toetab PHP-d, SSL-i ja HTML-i.

Seega on Windows Server 2008 tõhus serverite operatsioonisüsteem, mille erinevad versioonid toetavad nii suuremate kui ka väiksemate ettevõtete individuaalseid vajadusi. Tarkvara pakub administraatoritele ja IT-ekspertidele kõik eeldused, et optimeerida ettevõtte enda serveriinfrastruktuuri paindlikkust ja töökindlust, pakkudes samal ajal töökindlat rakendus- või veebiplatvormi, mille alusel arendajad saavad pakkuda erinevaid rakendusi ja teenuseid.

Microsoft Windows Server 2008 on saadaval Standard, Enterprise ja Datacenter väljaannetes nii 32-bitise kui ka 64-bitise arhitektuuriga, millest Standard väljaanne on saadaval Wiresoftilt taskukohase hinnaga. Standard Edition on spetsiaalselt mõeldud kasutamiseks väikestele ja keskmise suurusega ettevõtetele, ohverdamata seejuures olulisi funktsioone.

Microsoft Windows Server 2008 Standardi olulised funktsioonid ja optimeerimised

Tänu Windows Server 2008 Standardi funktsioonidele on eelkõige erineva suurusega ettevõtetel olemas kõik olulised ja tõhusad vahendid, et luua ja hooldada töökindlat serveri operatsioonisüsteemi halduse, kaitse ja andmeedastuse valdkonnas. Lisaks Windows Vista integreerimisele suurendavad võimsad virtualiseerimisvahendid tõhusat meeskonnatööd ja pakuvad suuremat kontrolli ettevõtte ja koduvõrgu üle.

Suurem turvalisus Windows Server Standard 2008 abil

Windows Server 2008 Standard sisaldab seega ka palju uusi turvaelemente, mis parandavad serveri ja hallatavate andmete kaitset. Näiteks on kaugserverite haldustööriistade uues laienduses integreeritud tulemüüril mitu muudetud poliitikat ja seadistust.

Turvatööriistade hulka kuuluvad ka ainult lugemisega domeenikontrolleri, mida kasutatakse eelkõige potentsiaalselt ebaturvalistes kohtades, ning integreeritud võrgu juurdepääsu kaitse NAP (Network Access Protection). Haldusfunktsioon NAP kujutab endast midagi sellist nagu karantiinisüsteem ebaturvaliste klientide jaoks. See põhineb NPS-il (Network Policy Server), mis seab igale Windowsi serverile juurdepääsu soovivale kliendile teatud nõuded, mille täitmine on eelduseks, et kliendile lubatakse ettevõtte võrku sisse logida. Selleks võimaldavad DC eraldusstrateegiad füüsilistes võrkudes eraldi luua ja hallata loogilisi võrke, nii et ainult registreeritud klientide juurdepääs on lubatud.

BitLockeri tööriist on saadaval andmete krüpteerimiseks koos Server 2008iga. BitLocker vastab Sarbanes-Oxley ja Health Insurance Portability and Accountability Act (HIPAA) ettevõtte andmete turvalisuse eeskirjadele. BitLocker krüpteerib selleks kogu süsteemi. Need komponendid, mis on juba enne tuuma käivitunud, on kaitstud terviklikkuse kontrolliga (Kernel Integrity Check).

Kokkuvõttes pakuvad kõik need Windows Server 2008 Standardi funktsioonid usaldusväärse ja samal ajal turvalise serveri operatsioonisüsteemi toimimist.

Muud mainimist väärivad funktsioonid on järgmised:

Hyper-V serverisüsteemide virtualiseerimiseks

Hyper-V Windows Server 2008 jaoks võimaldab ettevõtetel nüüd virtualiseerida ilma, et nad peaksid toetuma kolmandate osapoolte programmidele. Tööriist, mis koosneb hüperviisorist, võimaldab luua mitu virtuaalserverit ühes füüsilises serveris. See võimaldab serveril võtta mitu rolli, mida saab ka üksteisest eraldi hallata. Hyper-V-i hallatakse Microsoft Management Console (MMC) kaudu. Hyper-V-d saab klastri töös kasutada ka live-migratsiooniks, mille käigus saab virtuaalmasinaid töö ajal ümber paigutada.

See virtualiseerimistehnoloogia töötab nii x64- kui ka x86-protsessoritega arvutites; see toetab ka võrguaadresside tõlkimist (NAT) ja võrgu juurdepääsu kaitset (NAP). Sel viisil aitab Hyper-V kaasa ka ettevõtte tüüpiliste ressursside, näiteks tegevuskulude ja energiatarbimise säästmisele, mis selle tulemusena vähenevad märkimisväärselt.

Windows PowerShell

Windows Server 2008 on esimene Microsofti operatsioonisüsteem, mis sisaldab käsurea (käsurea interpretaator) Windows PowerShell. PowerShell põhineb .NET raamistikul, versioon 2.0; selle abil saab kasutaja interaktiivselt käsurealt käske täita, mis on võrreldavad näiteks Windows Script Hosti, cmd.exe või Unixiga. Keerulisemate shell-skriptide jaoks on siin saadaval ka PowerShell Scripting Language.

Active Directory Windows Server 2008'is

Active Directory, Microsoft Windows Serveri kataloogiteenus ressursside ja kasutajate haldamiseks, on alates Windows Server 2008 versioonist jaotatud viieks rolliks:

 • Active Directory domeeniteenused (AD DS) kui domeeni ja ressursside haldamise keskne komponent
 • Active Directory Lightweight Directory Services (ADLDS) selliste teenuste ühendamiseks, mis nõuavad LDAP-le (Lightweight Directory Access Protocol) vastavat teavet
 • Active Directory Federation Services (ADFS) kasutajate veebipõhiseks autentimiseks väljaspool AD-DS infrastruktuuri
 • Active Directory õiguste haldamise teenused (ADRMS), et kaitsta ressursse volitamata kasutajate eest
 • Active Directory sertifikaaditeenused (ADCS) avaliku võtme infrastruktuuri pakkumiseks

Varasematele DCO-tüüpidele Active Directory's on lisandunud Read Only Domain Controller (RODC). RODC on ainult lugemisfunktsiooniga ja vähendatud funktsionaalsusega, seega ei hallata paroole, nii et seda saab kasutada domeenikontrollerina eelkõige turvamata piirkondades.

Failover Clustering

Windows Server 2008 Enterprise Edition sisaldab operatsioonisüsteemi klastrisõlmede failover-klastrit. Failover-klaster toetab GUID partitsioonitabelit (GPT) maksimaalselt 128 partitsiooniga, samuti ressursside dünaamilist lisamist, mis parandab veelgi serveri kõrget kättesaadavust.

Terminaliteenused Windows Server 2008'is

Terminaliteenuseid on Windows Server 2008-s samuti erinevate funktsioonidega täiendatud. Nende hulka kuuluvad mitme monitori ja kuni 1 920 × 1 200 piksli eraldusvõime tugi, programmide pakkumine terminaliseansside kaudu RemoteAppi, Windows Portable Devices ja Microsoft Point of Service for .NET kaudu. Terminaliteenused võimaldavad ka kohalike ja kaugrakenduste samaaegset kasutamist ühes arvutis.

Intuitiivne kasutajaliides

Windows Server 2008 Standard veenab oma intuitiivselt kasutatava töölaua ja võimalusega valida mitme režiimi vahel: Serverihalduri abil on teil alati ülevaade süsteemi hetkeseisust ja saate seda kasutada kesksete funktsioonide haldamiseks. Integreeritud WMI-liides pakub ka haldusskriptide vastuvõtufunktsioone ning juba mainitud PowerShelliga saab kasutada olemasolevaid skripte bat- või vbs-vormingus, samas kui Microsoft Management Console (MMC) hoiab mitmesugused haldusprogrammid kättesaadavaks snap-ins'ide kaudu.

Lisaks on võimalik Windows Server 2008 paigaldada ka nn tuumikversioonina; sel juhul jäetakse graafiline kasutajaliides ära ja see sisaldab siis ainult kõige vajalikumaid funktsioone. Põhiversioon mitte ainult ei tarbi vähem ressursse, vaid pakub ka väiksemat ründepinda tänu väiksemale arvule paigaldatud komponentidele, sealhulgas serverrollidele.

Windows Server 2008 Standardi süsteeminõuded

Kuna funktsioonide arv on võrreldes eelmise versiooniga suurenenud, kehtivad Windows Server 2008 kasutamisel järgmised kõrgemad süsteeminõuded:

 • Protsessor: vähemalt 1 GHz (x86 protsessor) või 1,4 GHz (x64 protsessor) - soovitatav: 2 GHz või rohkem
 • Mälu: vähemalt 512 MB RAM - soovitatav: 2 GB RAM või rohkem
 • Mälu 32-bitised süsteemid: maksimaalselt 4 GB
 • Mälu 64-bitised süsteemid: maksimaalselt 32 GB
 • Kõvaketas: vähemalt 10 GB vaba ruumi; täieliku paigalduse puhul soovitatakse 40 GB, serveri tuumiku paigaldamiseks piisab 10 GB
 • Drive: DVD-ROM
 • Resolutsioon: Super VGA 800 × 600 või kõrgem resolutsioon

Windows Server 2008 litsentsimudel

Windows Server 2008 litsentsimine sõltub protsessorite arvust füüsilises serveris, kus operatsioonisüsteemi kasutatakse - ka virtuaalselt. Iga serverilitsents võimaldab Windows Server Software 2008 Standardi kasutamist ühes füüsilises ja ühes virtuaalses serveris.

Serverilitsents sisaldab ka administraatori õigusi funktsioonide haldamiseks ja pakkumiseks.

Selleks, et Windows Server Standardile kasutajana ligi pääseda, on vaja täiendavaid kliendilitsentse (CAL). Eraldi reeglid kehtivad ka Windows Server 2008 External Connector'i kaudu toimuva juurdepääsu kohta. Kogu lisateave Windows Server 2008 CAL-de kohta on leitav vastaval Wiresofti tooteleheküljel.

Litsents Microsoft Server 2008 Standard Wiresofti kaudu erihinnaga

Wiresoft pakub Microsoft Server 2008 Edition Standardi originaalserverilitsentse eriti soodsa lõpphinnaga. See tähendab, et saate kasu ka Wiresofti litsentside ostmise eelistest, mitte ainult nende, vaid ka kõigi teiste tarkvaralitsentside puhul: Kõik meie poolt pakutavad Microsofti tarkvaratooted on Euroopa ettevõtetelt ostetud üksiklitsentsid.

Ostmisel olete kliendina täiesti turvalisel poolel, sest Euroopa Kohtu otsuse kohaselt on tarkvaratoodete, mille hulka kuuluvad ka serverilitsentsid ja kliendilitsentsid, ostmine ja edasimüük täiesti seaduslik.

Lisaks sellele on kõik need litsentsid 100% kasutuskõlblikud, sest me oleme nende autentsust ja kasutatavust põhjalikult kontrollinud.

Paljud meie kliendid võivad kinnitada Wiresofti soodsa litsentsimise pakkumise eeliseid, mida täiendab meie pädev nõustamine Windows Serveri kõige ökonoomsema litsentsimise osas ettevõttes. Kui teil on küsimusi Microsoft Server 2008 Editioni individuaalse litsentseerimise kohta, võtke meiega ühendust:

Lingid aadressile "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2008 R2 STANDARD"
Klientide hinnangud "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2008 R2 STANDARD"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Kategooriad