Chat with us, powered by LiveChat
AUTORISEERITUD ORIGINAALtoode
TRANSPORT 24H JOOKSUL
TOETAGE VESTLUSE, MEILISE JA TELEFONI LÄBI
TASUTA VIBILIIN +4969 - 173261340
 
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2008 R2 STANDARD

MICROSOFT WINDOWS SERVER 2008 R2 STANDARD

79,95 € *

sh käibemaks

Kohe kättetoimetamiseks saadaval, tarneaeg 24 tundi


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Microsoft Windows Server 2008 R2 Windows Server 2008 on Microsofti 2003. aasta...rohkem
Tooteteave "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2008 R2 STANDARD"

Microsoft Windows Server 2008 R2

Windows Server 2008 on Microsofti 2003. aasta serveriversiooni vahetu järeltulija. "Longhorn", nagu süsteemitarkvara mitteametlik nimi on, sisaldab lisaks arvukatele täiustustele oma vanema eelkäijaga võrreldes ka uusi funktsioone, mis vastavad praegustele ärinõuetele, sealhulgas seoses virtualiseerimisega.

Windows Server 2008 loob usaldusväärse aluse ettevõtte enda võrgu loomiseks, mis pakub turvalisi liideseid keskserverile ja integreerib loomulikult paljusid lõppseadmeid. Graafiline kasutajaliides muudab Windows Serveri kasutamise lihtsaks ka algajatele ning operatsioonisüsteemi (OS – Operating System) saab juhtida ka hiire ja klaviatuuri abil, mis muudab keerukad käsud ebavajalikuks.

Lisaks Windows Portable Devices, Point of Service for .NET ja RemoteApp, on kõige olulisemate funktsioonide hulgas Hyper-V, mis võimaldab virtualiseerida terveid serverisüsteeme. PowerShell, mis põhineb .NET Frameworkil, on nüüd Server 2008 standardvarustuses ja tõrkesiirdeklastrit on täiustatud. Samuti on kaasas IIS 7.0, Interneti-teabeteenuste uus versioon, sealhulgas PHP, SSL-i ja HTML-i tugi.

Seega esindab Windows Server 2008 tõhusat serveri operatsioonisüsteemi, mille erinevad väljaanded toetavad nii suuremate kui ka väiksemate ettevõtete individuaalseid nõudeid. Tarkvara pakub kõigile nõuetele ja IT-eksperdid optimeerida paindlikkust ja usaldusväärsust firma enda server infrastruktuuri. Samal ajal annab tugeva taotluse või veebi platvorm, kus arendajad saavad kasutada suur hulk rakendusi ja teenuseid saab pakkuda.

Microsoft Windows Server 2008 on saadaval nii standard-, ettevõtte- kui ka andmekeskuse väljaandes 32-bitise ja 64-bitise arhitektuurina, mille standardväljaanne on saadaval Wiresoftist taskukohase hinnaga. See on spetsiaalselt loodud kasutamiseks väikestele ja keskmise suurusega ettevõtetele ilma olulisi funktsioone ohverdamata.

Microsoft Windows Server 2008 Standardi olulised funktsioonid ja optimeerimised

Windows Server 2008 Standardis saadaolevate funktsioonide abil on erineva suurusega ettevõtetel saadaval kõik olulised ja tõhusad tööriistad, et seadistada ja hooldada tugevat serveri operatsioonisüsteemi haldamise, kaitsmise ja andmete edastamise valdkonnas. Lisaks Windows Vista integreerimisele suurendavad võimsad virtualiseerimistööriistad ka tõhusat meeskonnatööd ning pakuvad suuremat kontrolli ettevõtte ja koduvõrkude üle.

Suurem turvalisus Windows Server Standard 2008 abil

Windows Server 2008 Standard sisaldab seetõttu ka palju uusi turbefunktsioone, mis parandavad serveri ja hallatavate andmete kaitset. Uue serveri kaughaldustööriistade lisandmooduli integreeritud tulemüüril on mitmeid muudetud eeskirju ja sätteid.

Turvatööriistad hõlmavad ka kirjutuskaitstud domeenikontrollerit, mida kasutatakse eriti potentsiaalselt ohtlikes asukohtades, ning integreeritud võrgu juurdepääsukaitset NAP (Network Access Protection). Jaotuskava juhtimise funktsioon on midagi karantiini süsteem ebakindel klientidele. See põhineb NPS (Network Policy Server), mis seab teatavad nõuded iga klient, kes soovib pääseda Windows server, mille täitmine on eelduseks see, et sellel on lubatud ettevõtte võrku sisse logida. Isolatsioonistrateegiad DC võimaldavad loogiliste võrkude eraldi loomist ja haldamist füüsilistes võrkudes, nii et neile pääsevad juurde ainult registreeritud kliendid.

BitLockeri tööriist on saadaval andmete krüpteerimiseks serveriga 2008. BitLocker järgib Sarbanes-Oxley ja ravikindlustuse kaasaskantavuse ja vastutuse seaduse (HIPAA) kohaselt ettevõtete andmete turvalisuse eeskirju. BitLocker krüpteerib selleks kogu süsteemi. Need komponendid, mis on juba käivitatud enne kernelit, on kaitstud terviklikkuse kontrolliga (Kernel Integrity Check).

Kokkuvõttes võimaldavad kõik need Windows Server 2008 Standardi funktsioonid töötada usaldusväärse ja samal ajal turvalise serveri operatsioonisüsteemiga.

Muud funktsioonid, mida tasub mainida, on järgmised:

Hyper-V serverisüsteemide virtualiseerimiseks

Windows Server 2008 jaoks mõeldud Hyper-V võimaldab nüüd ettevõtetel virtualiseerida, ilma et nad peaksid lootma kolmandate osapoolte programmidele. Hüperviisorist koosnev tööriist võimaldab ühes füüsilises serveris seadistada mitu virtuaalserverit. See tähendab, et sellel võib olla mitu rolli, mida saab hallata ka üksteisest eraldi. Hyper-V-d hallatakse Microsofti halduskonsooli (MMC) kaudu. Klastri töös saab reaalajas migratsioone teostada ka Hyper-V kaudu, milles saab töötamise ajal virtuaalmasinaid teisaldada.

See virtualiseerimistehnoloogia töötab arvutites, millel on nii x64 kui ka x86 toega protsessor; see toetab ka võrguaadresside tõlkimist (NAT) ja võrgu juurdepääsu kaitset (NAP). Nii aitab Hyper-V kaasa ka ettevõtte tüüpiliste ressursside, nagu tegevuskulud ja energiatarve, säästmisele, mida oluliselt vähendatakse.

Windows PowerShell

Windows Server 2008 on esimene Microsofti operatsioonisüsteem, mis sisaldab Windows PowerShelli käsurea kesta (käsurea tõlgendaja). PowerShell põhineb .NET-i raamistikul, versioonil 2.0; See võimaldab kasutajal interaktiivselt käsureal käske täita, mis on võrreldavad näiteks Windows Script Hosti, cmd.exe või Unixiga. PowerShelli skriptimiskeel on siin saadaval ka keerukamate shelliskriptide jaoks.

Active Directory operatsioonisüsteemis Windows Server 2008

Active Directory, Microsoft Windows Serveri kataloogiteenus ressursside ja kasutajate haldamiseks, on versioonist Windows Server 2008 jagatud viieks rolliks:

 • Active Directory domeeniteenused (AD DS) kui domeeni ja ressursside haldamise keskne komponent
 • Active Directory kergekaalulised kataloogiteenused (ADLDS) teenuste ühendamiseks, mis nõuavad LDAP-le (Lightweight Directory Access Protocol) vastavat teavet.
 • Active Directory föderatsiooniteenused (ADFS) kasutajate veebipõhiseks autentimiseks väljaspool AD-DS-i infrastruktuuri
 • Active Directory õiguste haldusteenused (ADRMS) ressursside kaitsmiseks volitamata kasutajate eest
 • Active Directory sertifikaaditeenused (ADCS) avaliku võtme infrastruktuuri pakkumiseks

Active Directory varasemaid DCO tüüpe on täiendanud kirjutuskaitstud domeenikontroller (RODC). RODC on kirjutuskaitsega ja selle funktsionaalsus on vähendatud, nii et paroole ei hallata, nii et seda saab kasutada domeenikontrollerina, eriti turvamata aladel.

Tõrkesiirderühmitus

Enterprise Editionis sisaldab Windows Server 2008 tõrkesiirde rühmitamist operatsioonisüsteemi klastri sõlmedes. Tõrkevahetusklaster toetab maksimaalselt 128 partitsiooniga GUID partitsioonitabelit (GPT) ja ressursside dünaamilist lisamist, mis parandab veelgi serveri kõrget saadavust.

Terminaliteenused operatsioonisüsteemis Windows Server 2008

Terminaliteenuseid on laiendatud, et hõlmata Windows Server 2008 erinevaid funktsioone. See hõlmab mitme monitori ja eraldusvõimega kuni 1920 × 1200 pikslit, programmide pakkumist terminaliseansi jaoks RemoteAppi kaudu, Windows Portable Devices ja Microsoft Point of Service for .NET. Samuti võimaldavad terminaliteenused kasutada ühes arvutis samaaegselt kohalikke ja kaugrakendusi.

Intuitiivne kasutajaliides

Windows Server 2008 Standard veenab oma intuitiivse töölaua ja võimalusega valida mitme režiimi vahel: Serverihalduriga on teil alati ülevaade süsteemi hetkeolekust ja saate seda kasutada kesksete funktsioonide haldamiseks. Integreeritud WMI liidest pakub ka vastuvõtva funktsioone manustamist skripte ja eelnimetatud PowerShell saate kasutada olemasolevaid skripte kurikas või vbs formaat, samas kui Microsoft Management Console (MMC) omab erinevaid halduse programmide kaudu lisandmoodulit.

Windows Server 2008 on võimalik installida ka nn põhiversioonina; graafilisest kasutajaliidesest on siin loobutud ja see sisaldab siis ainult kõige vajalikumaid funktsioone. Põhiversioon mitte ainult ei tarbi vähem ressursse, vaid pakub ka väiksemat rünnakupinda installitud komponentide, sealhulgas serverirollide väiksema arvu tõttu.

Windows Server 2008 Standardi süsteeminõuded

Eelmise versiooniga võrreldes suurenenud funktsioonide arvu tõttu kehtivad Windows Server 2008 kasutamisel järgmised kõrgemad süsteeminõuded:

 • Protsessor: vähemalt 1 GHz (x86 protsessor) või 1,4 GHz (x64 protsessor) – soovitatav: 2 GHz või kõrgem
 • RAM: vähemalt 512 MB RAM – soovitatav: 2 GB RAM või rohkem
 • RAM 32-bitised süsteemid: maksimaalselt 4 GB
 • RAM 64-bitised süsteemid: maksimaalselt 32 GB
 • Kõvaketas: vähemalt 10 GB vaba ruumi; Täielikuks installimiseks on soovitatav 40 GB, serverituuma installimiseks piisab 10 GB
 • Draiv: DVD-ROM
 • Eraldusvõime: Super VGA 800 × 600 või kõrgem eraldusvõime

Windows Server 2008 litsentsimismudel

Windows Server 2008 litsentsimine sõltub protsessorite arvust, mis sisalduvad füüsilises serveris, milles operatsioonisüsteemi – ka virtuaalselt – kasutatakse. Iga serverilitsents võimaldab Windows Server Software 2008 Standardit kasutada ühes füüsilises ja ühes virtuaalses serveris.

Serverilitsents sisaldab ka administraatoriõigusi funktsioonide haldamiseks ja pakkumiseks.

Windows Server Standardile kasutajana juurde pääsemiseks on vaja täiendavaid kliendi juurdepääsulitsentse (CAL). Eraldi reeglid kehtivad ka Windows Server 2008 välise konnektori kaudu juurdepääsule. Kogu lisateavet Windows Server 2008 CAL-ide kohta leiate vastavalt Wiresofti tootelehelt.

Microsoft Server 2008 Standardi litsentsimine Wiresofti kaudu eriti soodsa hinnaga

Wiresoft pakub algupäraseid serverilitsentse Microsoft Server 2008 Edition Standardile eriti madala hinnaga. Selle tulemusena saate kasu ka eelistest, mida Wiresoftilt litsentsi ostmine annab teile mitte ainult nende, vaid ka kõigi muude tarkvaralitsentside puhul: Kõik meilt saadaolevad Microsofti tarkvaratooted on individuaalsed litsentsid, mis on ostetud Euroopa ettevõtetelt. < / P>

Ostu sooritamisel olete kliendina täiesti ohutu, sest Euroopa Kohtu otsuse kohaselt on tarkvaratoodete, sealhulgas serverilitsentside ja kliendi juurdepääsulitsentside ostmine ja edasimüük täiesti seaduslik

Lisaks on kõik need litsentsid 100% kasutatavad, kuna oleme nende autentsust ja kasutatavust hoolikalt kontrollinud.

Paljud meie kliendid saavad kinnitada Wiresofti soodsa litsentsipakkumise eeliseid, millele lisandub meie asjatundlik nõuanne Windowsi serverite kõige ökonoomsema litsentsimise kohta ettevõttes. Kui teil on Microsoft Server 2008 väljaande individuaalse litsentsimise kohta küsimusi, võtke meiega ühendust:

Lugege, kirjutage ja arutage arvustusi ...rohkem
Klientide hinnangud "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2008 R2 STANDARD"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Viimati nähtud