Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
Filtrile ei leitud tulemusi!
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 STANDARD 2-CORE MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 STANDARD 2-CORE
Microsoft Windows Server 2016 Standard 2-Core Windows Server 2016 Standard on mõeldud väiksemate ettevõtete virtualiseerimisvajaduste ja IT jaoks ning on Windows 10 serveriversioon. 2-tuumalise paketiga saab olemasolevaid...
45,90 € *
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 DATACENTER 2-CORE MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 DATACENTER 2-CORE
Microsoft Windows Server 2016 Datacenter 2-Core Windows Server 2016 Datacenter pakub kõiki nõudeid, et vastata täielikult suurte organisatsioonide ja ettevõtete nõudmistele kõrge virtualiseerituse astme järele seoses kasutatavate...
241,90 € *
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 STANDARD 16-CORE MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 STANDARD 16-CORE
Microsoft Windows Server 2016 Standard 16-Core Windows Server 2016 Standard väljaanne pakub eelkõige väiksematele ettevõtetele, kes kasutavad ainult vähesel määral virtualiseeritud keskkondi või kasutavad peamiselt füüsilisi servereid,...
247,90 € *
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 DATACENTER 16-CORE MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 DATACENTER 16-CORE
Microsoft Windows Server 2016 Datacenter 16-tuumaline Windows Server 2016 Datacenter pakub kõiki nõudeid, et vastata täielikult suurte organisatsioonide ja ettevõtete nõudmistele kõrge virtualiseerituse astme järele seoses kasutatavate...
1 233,90 € *

Microsoft Windows Server 2016: alus kaasaegsete infrastruktuuride jaoks

Windows Server 2016 ülevaade

Windows Server 2016 on Microsofti töökindel serverioperatsioonisüsteem, mis on ettevõtte infrastruktuuri kindel alus. Tänu eelkäijatega võrreldes tehtud parandustele pakub see kombinatsiooni jõudlusest, turvalisusest ja uuenduslikest funktsioonidest, mis muudavad selle sobivaks mitmesuguste serverülesannete täitmiseks, alates võrguteenuste haldamisest kuni veebirakenduste majutamiseni.

Windows Server 2016 põhielemendid

Windows Server 2016 tõi sisse murrangulised uuendused, nagu Windows Containers, Nano Server ja täiustatud turvafunktsioonid, mis vastavad kaasaegsete IT-keskkondade vajadustele.

Windows Server 2016 põhifunktsioonid

Parandatud turvalisus

Turvalisus on Windows Server 2016 esiplaanil, sest operatsioonisüsteemis on kasutusele võetud sellised funktsioonid nagu Shielded Virtual Machines ja Just Enough Administration, mis muudavad serverikeskkonnad turvalisemaks.

Varjestatud virtuaalmasinad

Shielded Virtual Machines kaitseb virtualiseerimiskeskkonda volitamata juurdepääsu eest ning pakub täiendavat turvakihti tundlikele andmetele ja rakendustele.

Uuenduslik konteinerdamine

Konteinerid on kergekaaluline alternatiiv traditsioonilisele virtualiseerimisele ja Windows Server 2016 tegi selle tehnoloogia esimest korda Windowsi kasutajatele kättesaadavaks Windows Containersi ja Dockeri toega.

Windowsi konteinerid ja Dockeri integreerimine

Windows Containersi ja Dockeri integreerimine võimaldab arendajatel kiiresti luua, testida ja juurutada rakendusi, suurendades oluliselt tarkvaraarendusprotsesside paindlikkust ja tõhusust.

Täiustatud infrastruktuuriteenused

Windows Server 2016-ga on täiustatud paljusid infrastruktuuriteenuseid, näiteks võrgufunktsioone ja salvestustehnoloogiaid, et parandada jõudlust ja lihtsustada haldamist.

Hyper-V ja Storage Spaces Direct

Hyper-V uued funktsioonid, nagu Virtual Machine Checkpoints ja Storage Spaces Direct, pakuvad täiustatud virtualiseerimis- ja salvestusvõimalusi keeruliste nõuete jaoks.

Windows Server 2016 tähtsus tänapäeval

Stabiilne platvorm ettevõtetele

Kuigi saadaval on uuemad versioonid, on Windows Server 2016 endiselt populaarne ja usaldusväärne valik paljude organisatsioonide jaoks, kes vajavad stabiilset ja tõestatud serveriplatvormi.

Pikaajaline hooldus ja tugi

Tänu Microsofti pühendumusele pikaajalisele hooldusele ja toetusele võivad Windows Server 2016 kasutajad jätkuvalt arvestada regulaarsete turvauuenduste ja tehnilise toega.

Windows Server 2016 kujutab endast suurt sammu Windows Serveri operatsioonisüsteemide arengus ning paneb aluse tänastele serveri haldamise ja turvalisuse standarditele. See kategooria tekst annab põhjaliku ülevaate Windows Server 2016 funktsioonidest ja jätkuvast väärtusest kaasaegsete IT-infrastruktuuride jaoks.

Kategooriad