Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
Filtrile ei leitud tulemusi!
MICROSOFT POWERPOINT MAC 2021 MICROSOFT POWERPOINT MAC 2021
Microsoft PowerPoint for Mac 2021 ühe kontoriprogrammina Kui tegemist on sisu veenva ja elava esitlusega, on Microsoft PowerPoint endiselt klassikaline programm selleks otstarbeks. Tänu paljudele kujundusvõimalustele ja...
85,90 € *
MICROSOFT POWERPOINT MAC 2016 MICROSOFT POWERPOINT MAC 2016
Microsoft PowerPoint for Mac 2016 eraldiseisva Office'i programmina PowerPoint for Mac on Microsofti mitmekülgne tarkvara Apple'i kasutajatele, et tõhusalt planeerida ja kujundada Mac-arvutis elavaid esitlusi ning neid mugavalt...
50,90 € *
MICROSOFT POWERPOINT MAC 2019 MICROSOFT POWERPOINT MAC 2019
Microsoft PowerPoint for Mac 2019 ühe kontoriprogrammina Kui tegemist on sisu veenva ja elava esitluse vormis esitamisega, on Microsoft PowerPoint endiselt klassikaline programm selleks otstarbeks. Tänu paljudele kujundusvõimalustele ja...
63,90 € *

Microsoft PowerPoint for Mac: loovad esitlused lihtsaks tehtud

Lugege, kuidas Microsoft PowerPoint for Mac aitab teil luua, redigeerida ja jagada uimastavaid esitlusi. See artikkel annab teile ülevaate Microsoft PowerPoint for Mac'i uusimatest funktsioonidest ja võimalustest, et viia oma esitlused järgmisele tasemele.

Kasutajaliides ja kujundusvõimalused

Microsoft PowerPoint for Mac'i kasutajaliides on intuitiivselt kujundatud, et pakkuda sujuvat kasutuskogemust. Avastage mitmesuguseid kujundusvõimalusi oma esitluste kohandamiseks. Kasutage tööriistaribasid ja menüüd, et sisu hõlpsasti korraldada ja vormindada.

Multimeediaelemendid ja animatsioonid

Elustage oma esitlusi multimeediaelementide ja animatsioonide integreerimisega. Microsoft PowerPoint for Mac võimaldab teil sujuvalt lisada pilte, videoid ja helifaile. Kasutage animatsiooniefekte, et oma sõnumeid veelgi veenvamalt esitada.

Koostöö ja pilveintegratsioon

Optimeerige esitlustega seotud koostööd Microsoft PowerPoint for Mac'i pilveintegratsiooni abil. Jagage oma tööd kolleegidega reaalajas ja võimaldage ühistöötlust. Automaatne sünkroniseerimine tagab, et kasutate alati oma esitluse uusimat versiooni.

Mallid ja SmartArt graafika

Kiirendage oma esitluste loomise protsessi Microsoft PowerPoint for Mac'i laia valiku mallide ja SmartArt-graafika abil. Valige paljude kujunduste hulgast, et luua professionaalse välimusega slaide. Kasutage SmartArti, et esitada keerulist teavet visuaalselt atraktiivselt.

Esitlusrežiim ja ekraanisalvestus

Kasutage Microsoft PowerPoint for Mac'i esitlusrežiimi, et esitada oma esitlusi tõhusalt publiku ees. Ekraanisalvestusfunktsioon võimaldab teil integreerida otse esitlusse demos või selgitusi.

Interaktiivsed elemendid ja hüperlingid

Suurendage oma esitluste interaktiivsust, integreerides hüperlingid ja interaktiivsed elemendid. Linkige slaidid või väline sisu, et tagada sujuv navigeerimine. Microsoft PowerPoint for Mac annab teile vahendid, et kaasata oma publikut aktiivselt.

Uuendused ja tugi

Hoidke Microsoft PowerPoint for Mac viimaste uuendustega ajakohasena. Regulaarsed uuendused mitte ainult ei paranda jõudlust, vaid toovad ka uusi funktsioone ja turvatarkusi. Kui teil on küsimusi või probleeme, aitab teid kiiresti ja tõhusalt Microsofti kasutajatugi.

Kokkuvõttes pakub Microsoft PowerPoint for Mac terviklikku lahendust professionaalsete esitluste loomiseks. Tänu kasutajasõbralikule kasutajaliidesele, loomingulistele kujundusvõimalustele ja kaasaegsetele funktsioonidele on see ideaalne rakendus Mac-kasutajatele, kes soovivad oma ideid tõhusalt esitleda.

Kategooriad