Chat with us, powered by LiveChat
AUTORISEERITUD ORIGINAALtoode
TRANSPORT 24H JOOKSUL
TOETAGE VESTLUSE, MEILISE JA TELEFONI LÄBI
TASUTA VIBILIIN +4969 - 173261340
 

Microsoft Office 2007 Windowsile

Kas kontoris või mugavalt oma kodukontoris – selleks, et saaksite töötada professionaalselt ja keskendunult oma arvutile, vajate sobivat kontoritarkvarapaketti! See sisaldab kõige olulisemaid Microsofti rakendusi (nt Word, Excel, PowerPoint ja Outlook), millega saate teha mitmesuguseid kontoriülesandeid. Nii Professional Plusis kui ka Office 2007 Enterprise versioonis on saadaval ka Microsofti andmebaasihaldussüsteem ja avaldamisprogramm. Microsoft pakub oma programmidega suurepärast tööbaasi nii ettevõtetele kui ka erakasutajatele. Avastage laias valikus Office'i funktsioone ja saage kasu madalatest tarkvarahindadest! Wiresoft ® esitleb Office 2007, selle uuendused, toodete ja rakenduste üksikasjalikult.

Lisateave »

Kas kontoris või mugavalt oma kodukontoris – selleks, et saaksite töötada professionaalselt ja keskendunult oma arvutile, vajate sobivat kontoritarkvarapaketti! See sisaldab kõige olulisemaid... rohkem teada saada »
Sulge aken
Microsoft Office 2007 Windowsile

Kas kontoris või mugavalt oma kodukontoris – selleks, et saaksite töötada professionaalselt ja keskendunult oma arvutile, vajate sobivat kontoritarkvarapaketti! See sisaldab kõige olulisemaid Microsofti rakendusi (nt Word, Excel, PowerPoint ja Outlook), millega saate teha mitmesuguseid kontoriülesandeid. Nii Professional Plusis kui ka Office 2007 Enterprise versioonis on saadaval ka Microsofti andmebaasihaldussüsteem ja avaldamisprogramm. Microsoft pakub oma programmidega suurepärast tööbaasi nii ettevõtetele kui ka erakasutajatele. Avastage laias valikus Office'i funktsioone ja saage kasu madalatest tarkvarahindadest! Wiresoft ® esitleb Office 2007, selle uuendused, toodete ja rakenduste üksikasjalikult.

Lisateave »

Filtrile ei leitud tulemusi!
MICROSOFT OFFICE 2007 PROFESSIONAL PLUS
MICROSOFT OFFICE 2007 PROFESSIONAL PLUS
Microsoft Office 2007 Professional Plus – kõik rakendused äriprofessionaalidele ühes paketis ühe litsentsina MS Office 2007 – ja koos sellega ka väljaanne 2007 Professional Plus – on verstapost Office'i pakettide ajaloos: võrreldes...
28,95 € *
Toote juurde
MICROSOFT OFFICE 2007 ENTERPRISE
MICROSOFT OFFICE 2007 ENTERPRISE
Microsofti odavalt saate osta aadressilt meil Office 2007 Enterprise - kui alla täisversioon ESD! Siin on mõned teavet Microsoft Office 2007 Enterprise nagu online MLK alla saksa ja palju muud keeled: Tooteteave: Microsoft Office 2007...
37,95 € *
Toote juurde
MICROSOFT OFFICE 2007 STANDARD
MICROSOFT OFFICE 2007 STANDARD
Siin on veidi teavet Microsoft Office'i kohta 2007. aasta standard MLK võrgus allalaadimiseks saksa ja paljudes teistes keeltes: Tooteteave: Microsoft Office 2007 Standard on saadaval alates 2007. aasta juunist ning võimaldab pidevat...
18,95 € *
Toote juurde

Millised programmid on kaasatud?

Olenevalt valitud tarkvaraversioonist on kaasasolevates programmides erinevusi. Selgitame, millised rakendused on olemas ja milliseid ülesandeid need täidavad.

Microsoft Word

Word on ülekaalukalt kõige laialdasemalt kasutatav tekstitöötlusprogramm kogu maailmas. See sisaldub nii Windowsi kui ka Maci jaoks mõeldud Office'i komplektis. Programm ei sobi mitte ainult erakasutuseks, vaid ka äriliseks kasutamiseks.

Lihtsamalt öeldes: Microsoft Wordil on kõik vajalikud funktsioonid kirjaliku töö avaldamiseks valmis tegemiseks. Wordi saab lisaks teksti vormindamisele kasutada ka dokumentide graafiliseks muutmiseks. Programm toetab ka administratiivseid äriprotsesse, näiteks vormitähtede loomist.

Microsoft Excel

Microsoft Excel on kõige laialdasemalt kasutatav tabelarvutusprogramm. Lisaks tabelite loomisele saate teha ka ulatuslikke arvutusi valemite ja funktsioonide abil. Tulemusi saab hinnata sortimis-, rühmitamis- ja filtreerimisfunktsioonide ning pivot-tabelite abil ning kuvada graafiliselt diagrammides.

Parema ülevaate saamiseks on Excelis erinevad töövihikud erinevate vahekaartidega. Saate luua 65 000 registrit kausta kohta

Microsoft PowerPoint

PowerPoint on Microsofti programm, mida saate kasutada esitluste loomiseks. Sarnaselt Wordile ja Excelile on see saadaval Windowsi ja Maci jaoks.

Microsoft PowerPoint on lehele orienteeritud programm, kuna iga slaidi jaoks on saadaval ulatuslikud kujundusvalikud. Disainivalikud on väga mitmekülgsed. See, kas soovite sisestada teksti, graafikat, tabeleid ja diagramme või multimeediumisisu (nt filme ja helisid), on täielikult teie otsustada. Slaidi üleminekul on palju efekte.

Microsoft Access

MS Office Access, nagu ka teised rakendused, on saadaval individuaalse kontorirakendusena või Office'i paketi osana. Tarkvara on saadaval ainult Windowsi jaoks ja sobib eriti hästi ettevõtetele. Accessi kasutatakse peamiselt andmebaasirakenduste loomiseks ja haldamiseks. Neid saab luua nii arvutirakendustena kui ka brauseri rakendustena. Seejärel saab andmebaasid vastavatele kolleegidele kättesaadavaks teha.

Microsoft Publisher

Microsoft Publisher on lauaarvutite avaldamise tarkvara. Seda kasutatakse trükiväljaannete, meilipealkirjade ja tooteesitluste loomiseks. Samuti saab luua õnnitluskaarte ja kutseid. Programm erineb selle poolest MS Wordist, kuna sel juhul on esiplaanil paigutuse redigeerimine.

Rakendus on suunatud väiksematele ettevõtetele ja eraklientidele. Kuna kujundusmallid on juba lisatud, saab sisu kiiresti redigeerida ja avaldada.

Microsoft Outlook

MS tootevalikut täiendab Outlooki meiliteenus. Seal saate e-kirju vastu võtta ja hallata kohe, kui olete oma e-posti aadressi seadistanud.

Lisaks e-posti funktsioonile on olemas ka integreeritud kalender, milles saate koosolekuid otse e-kirjast vastavale kuupäevale üle kanda. Nii väldite kuupäeva ja kellaaja teisaldamisel vigu. Teil on igal ajal juurdepääs arhiivitud meilidele ja kohtumistele – isegi ilma Internetita.

Microsoft Office 2007: turuleviimine ja arendus

 • 2005. aastal teatati uuest Office'i versioonist koodnime "Office 12" all.
 • WinHEC (Windowsi riistvaratehnoloogia konverentsi) puhul esitles Bill Gates 23. mail 2006 Beta 2. Microsofti beetaprogramm on testimiseks kättesaadavaks tehtud. 2006. aasta mai lõpust oktoobri lõpuni laaditi versiooni alla 3,5 miljonit korda. Ainuüksi Saksamaal laaditi alla 500 000.
 • 14. septembril 2006 esitleti Beta 2 tehnilist värskendust, mis sisaldas mõningaid muudatusi kasutajaliideses. Lisaks on parandatud beeta 2 versiooni vead.
 • Beetafaas lõppes 30. oktoobril 2006. Sellest ajast alates ei saa versiooni enam alla laadida. Vaid paar päeva hiljem lõpetatakse arendus tootmisse vabastamisega. Office 2003 järglane ilmus üksikkasutajatele 30. jaanuaril 2007 Windows Vista operatsioonisüsteemiga samal ajal. Ettevõtted suutsid 2006. aasta novembris osta nii Office 2007 kui ka Windows Vista.
 • Samal aastal tuli turule järglane Office 2010.
 • 10. oktoobril 2017 lõpetas Microsoft Office 2007 tehnilise toe.

Need uuendused ootavad teid

 • Office 2007-l pole esimest korda varem tuntud menüüstruktuuri ja tavalisi tööriistaribasid. Selles versioonis asendatakse menüü struktuur multifunktsionaalse ribaga, mida tuntakse ka lindina. Siin on eelis: käsud on kombineeritud rühmadesse ja need omakorda registritesse. Nii muutub programm selgemaks, et saaksite soovitud funktsioone kiiremini valida.
 • Office'i rakenduse standardsed vahekaardid on laiendatud erinevate jaotistega, mis on olenevalt kontekstist saadaval. Neid on kahte tüüpi: programmi vahekaardid, mida saab valida ainult teatud vaaterežiimis, ja kontekstivahekaardid, mis on saadaval näiteks graafika, tabelite ja diagrammidega töötamisel.
 • Teine Office 2007 uudsus on nn reaalajas eelvaated. Vormindusfunktsioonid, mallid ja kujundused kuvatakse dokumendiaknas reaalajas eelvaates.
 • Microsoft tutvustab uut standardset failivormingut (OpenXML), mis põhineb XML-il. Varasemad MS Office'i mudelid saavad vormingut avada ja redigeerida tasuta konverteri abil.
 • Ühilduvusrežiim võimaldab salvestada vanadesse failivormingutesse. See tähendab, et dokumente saab probleemideta lugeda isegi vanemate Office'i versioonidega Windowsile ja Macile.
 • Microsoft Office 2007 tutvustab ka uut ekspordivormingut (XPS), mis sarnaneb PDF-vorminguga.

Milline Office 2007 versioon millisele kasutajale sobib?

Wiresoft ® pakub teile Office 2007 tarkvara kolmes erinevas versioonis. Näitame, millised on saadaval ja millised sobivad kõige paremini teie kavandatava rakendusega.

Professional Plus

See versioon sobib eriti hästi äriklientidele. Professional Plusiga muudate oma igapäevatöö kontoris lihtsamaks. Tänu suurele hulgale programmidele, mida on lihtne ja intuitiivne kasutada, saate väga lihtsalt kaardistada oma ettevõtte protsesse ja tagada suurema efektiivsuse. Universaalne kontoritarkvaralahendus on äriklientidele allalaaditav ja varustatud kõigi tuntud Microsofti tootevaliku rakendustega.

Need programmid on kasutamiseks saadaval:

 • Microsoft Word 2007
 • Microsoft Excel 2007
 • Microsoft PowerPoint 2007
 • Microsoft Access 2007
 • Microsoft Publisher 2007
 • Microsoft Outlook 2007

Ettevõte

Kas tööl või kodus – Office 2007 Enterprise versiooniga saate teha oma tööd parimal võimalikul viisil kõikjal. Pole vahet, kas kasutate arvutit, telefoni või veebibrauserit. Saadaval on samad programmid, mis Professional Plusiga. Teenuses Wiresoft ® saate täisversiooni ühe kasutaja litsentsina koos teise kasutusõigusega.

Standardne

Office-Standard-2007 on suunatud peamiselt erakasutajatele ja väikeettevõtetele, kes vajavad valikut tootlikkuse suurendamise tööriistu. Standardversioon on põhiprogrammidega kontoritarkvara, mille abil saate ülesandeid kiiresti ja lihtsalt täita. Ükskõik, kas soovite korraldada dokumente, luua arvutustabeleid või esitlusi, samuti hallata e-kirju, kalendrikirjeid ja kontakte – kõik see on võimalik.

Kaasas on järgmised programmid:

 • Microsoft Word 2007
 • Microsoft Excel 2007
 • Microsoft PowerPoint 2007
 • Microsoft Outlook 2007

Kuidas installida Office 2007 opsüsteemi Windows 10?

Office 2007 ei ole enam tavatugi, kuid saate seda siiski installida ja Windows 10-s kasutada. Näitame teile samm-sammult, kuidas jätkata:

Installige Microsoft Office 2007

 1. Asetage CD draivi. Kui häälestusviisard ei käivitu automaatselt, minge CD-draivi ja valige SETUP.EXE.
 2. Järgneb päring tootenumbri kohta. Sisestage see. Tootevõti asub tavaliselt CD ümbrisel kleebisel.
 3. Lugege läbi Microsofti tarkvara litsentsitingimused ja nõustuge nendega. Nüüd klõpsake nuppu "Järgmine".
 4. Järgige juhiseid. Pärast Office 2007 installimist saate akna sulgeda.

Aktiveerige Microsoft Office 2007

Kõigi Office'i programmide korrektse töö tagamiseks peate siiski Office'i aktiveerima.

 1. Klõpsake Microsoft Office'i nuppu. Jätkake jaotistega "Valikud" ja "Aktiveeri Microsoft Office".

Peaksite seda teadma

Microsoft Office 2007 jaoks pole enam turbevärskendusi, mis tahes tugivalikuid ega jõudluse ja ühilduvuse värskendusi. Pakkuja Microsoft lõpetas nende teenuste pakkumise 2017. aasta oktoobris. Saate endiselt kasutada kõiki Office 2007 programme. Siiski võivad tekkida turvalüngad. Seetõttu peaksite avastama ka uuemaid tarkvarapakette, nagu Office 2013 Office 2016 ja Office 2019 </a>. </ p> <p class = "Hero__p"> Apple'i toodete omanikele on saadaval ka <a title="" href="https://www.wiresoft.com/office/microsoft-office-fuer-mac/"> Office for Mac </a>. Ükskõik, kas see on mõeldud erakasutajatele, üliõpilastele või ettevõtetele – õige väljaande leiate iga kasutusvaldkonna jaoks. </p> <h2 class = "Hero__h2"> Tellige MS Office Wiresoftist ® – kiiresti ja lihtsalt </h2> <p class = "Hero__p"> Tellige lihtsalt <strong> Office 2007 </strong> Wiresofti veebipoest ®! Meie juures saate kasu mitte ainult taskukohastest hindadest, vaid ka esmaklassilistest töökorras toodetest. Kas teid huvitab, miks meie tarkvaralitsentsid on teiste pakkujatega võrreldes nii odavad? Sellele küsimusele on lihtne vastata. Kasutame litsentse omandame ülevõtmiste, ühinemiste või pankrottide käigus ja pakume neid soodushinnaga. Kasutatud tarkvara taaskasutuspõhimõte tasub end ära nii müüvale kui ka ostvale ettevõttele. Suur eelis teile: kõiki <strong> Microsoft Office 2007 rakendusi saab kasutada piiranguteta! </strong> </p> <p class = "Hero__p"> Kuna kauba kohaletoimetamine on eranditult digitaalne, siis ei teki Teile mingeid lisakulusid. MS Office'i pakett on teile saadaval maksimaalselt 24 tunni pärast. Maksa mugavalt enda valitud makseviisiga. Pakume ettemaksu, PayPali, krediitkaarti, kohest ülekannet ja kontolt ostmist. </p> </div>

Viimati nähtud