Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
Trustmask
Filtrile ei leitud tulemusi!
MICROSOFT OFFICE 2007 STANDARD MICROSOFT OFFICE 2007 STANDARD
Siin on teavet Microsoft Office 2007 Standard kohta, mida saab alla laadida saksa ja paljudes keeltes: Tooteinfo: Microsoft Office 2007 Standard on saadaval alates juunist 2007 ja võimaldab pidevat produktiivset tööd arvutites,...
14,90 € *
MICROSOFT OFFICE 2007 ENTERPRISE MICROSOFT OFFICE 2007 ENTERPRISE
Meilt ostate odavalt Microsoft Office 2007 Enterprise - allalaadimise täisversioonina ESD! Siin on teavet Microsofti Office 2007 Enterprise kohta, mida saab alla laadida saksa ja paljudes muudes keeltes: Tooteinfo: Microsoft Office 2007...
27,90 € *
MICROSOFT OFFICE 2007 PROFESSIONAL PLUS MICROSOFT OFFICE 2007 PROFESSIONAL PLUS
Microsoft Office 2007 Professional Plus - kõik rakendused ärispetsialistidele ühes paketis ühe litsentsina MS Office 2007 - ja koos sellega ka väljaanne 2007 Professional Plus - on verstapostiks Office pakettide ajaloos: Võrreldes...
21,90 € *

Millised programmid on hõlmatud?

Sõltuvalt sellest, millise tarkvaraversiooni te valite, on lisatud programmide osas erinevusi. Selgitame, millised rakendused on saadaval ja milliseid ülesandeid nad täidavad.

Microsoft Word

Word on ülekaalukalt kõige laialdasemalt kasutatav tekstitöötlusprogramm maailmas. See kuulub Office'i paketti nii Windowsi kui ka Maci jaoks. Programm ei sobi mitte ainult isiklikuks kasutamiseks, vaid ka äriliseks kasutamiseks.

Lihtsalt öeldes: Microsoft Wordil on kõik vajalikud funktsioonid, et muuta kirjalik töö avaldamiskõlblikuks. Lisaks teksti vormindamisele saab Wordi kasutada ka dokumentide graafiliseks muutmiseks. Lisaks toetab programm administratiivseid äriprotsesse, nagu näiteks sarjakirjade loomine.

Microsoft Excel

Microsoft Excel on kõige laialdasemalt kasutatav tabelarvutusprogramm. Saate mitte ainult luua tabeleid, vaid ka teha ulatuslikke arvutusi valemite ja funktsioonidega. Tulemusi saab hinnata sorteerimis-, grupeerimis- ja filtreerimisfunktsioonide ning pöördtabelite abil ja graafiliselt diagrammidena kuvada.

Parema ülevaate saamiseks on Excelis erinevad töövihikud, millel on erinevad vahekaardid. Ühe töövihiku kohta saab luua 65 000 vahekaarti

Microsoft PowerPoint

PowerPoint on Microsofti programm, millega saab luua esitlusi. Nagu Word ja Excel, on ka see saadaval Windowsile ja Macile.

Microsoft PowerPointi peetakse leheküljele orienteeritud programmiks, kuna iga slaidi jaoks on saadaval ulatuslikud kujundusvõimalused. Kujundusvõimalused on väga mitmekülgsed. Kas soovite lisada teksti, graafikat, tabeleid ja diagrammi või multimeediasisu, näiteks filme ja helisid, on täielikult teie otsustada. Slaidi ülemineku jaoks on olemas arvukalt efekte.

Microsoft Access

Nagu teisedki rakendused, on MS Office Access saadaval eraldi kontorirakendusena või Office'i paketi osana. Tarkvara on saadaval ainult Windowsi jaoks ja sobib eelkõige ettevõtetele. Accessi abil saab peamiselt luua ja hallata andmebaasirakendusi. Neid saab luua nii arvutirakendustena kui ka brauserirakendustena. Pärast seda saab andmebaasid teha asjaomastele kolleegidele kättesaadavaks.

Microsoft Publisher

Microsoft Publisher on kirjastustarkvara. Seda kasutatakse trükiväljaannete, e-posti pealkirjade ja tooteesitluste loomiseks. Samuti saab luua õnnitluskaarte ja kutseid. Programm erineb MS Wordist selle poolest, et sel juhul on põhirõhk kujunduse redigeerimisel.

Rakendus on suunatud väiksematele ettevõtetele ja eraklientidele. Kuna kujundusmallid on juba lisatud, saab sisu kiiresti muuta ja avaldada.

Microsoft Outlook

MS-i tootevalikut täiendab e-posti teenus Outlook. Seal saate saada ja hallata e-kirju kohe, kui olete oma e-posti aadressi seadistanud.

Lisaks e-posti funktsioonile on olemas ka integreeritud kalender, milles saab kohtumisi otse e-kirjast edastada vastavale kuupäevale. Nii väldite kuupäevade ja kellaaegade ülekandmisel vigu. Saate arhiveeritud kirjadele ja kohtumistele igal ajal juurde pääseda - isegi ilma internetita.

Microsoft Office 2007: turuleviimine ja areng

 • 2005. aastal kuulutati välja uus Office'i versioon koodnimega "Office 12".
 • 23. mail 2006 esitles Bill Gates WinHECi (Windows Hardware Engineering Conference) raames Beta 2. Microsofti beetaprogramm tehti testimiseks kättesaadavaks. Alates 2006. aasta mai lõpust kuni oktoobri lõpuni laaditi seda versiooni alla 3,5 miljonit korda. Ainuüksi Saksamaal oli 500 000 allalaadimist.
 • 14. septembril 2006 esitleti Beta 2 tehniline värskendus, mis sisaldas mõningaid muudatusi kasutajaliideses. Lisaks parandati Beta 2 versiooni programmivigu.
 • Betaanimede faas lõppes 30. oktoobril 2006 ja sellest ajast alates ei saa seda versiooni enam alla laadida. Vaid mõni päev hiljem lõpetati arendus koos tootmisse lubamisega. Office 2003 järeltulija ilmus turule üksikkasutajatele 30. jaanuaril 2007 samal ajal kui Windows Vista operatsioonisüsteem. Ettevõtted võivad osta nii Office 2007 kui ka Windows Vista juba 2006. aasta novembris.
 • Järeltulija Office 2010 tuli turule samal aastal.
 • 10. oktoobril 2017 lõpetas Microsoft tehnilise toetuse Office 2007 jaoks.

Need uuendused ootavad teid

 • Esmakordselt ei ole Office 2007-l tuttavat menüüstruktuuri ja tavapäraseid tööriistaribasid. Selles versioonis on menüüstruktuur asendatud multifunktsionaalse ribaga, mida nimetatakse ka ribaks. Selle eelis on see, et käsud on grupeeritud ja need omakorda grupeeritud vahekaartidesse. Nii muutub programm selgemaks, mis võimaldab soovitud funktsioone kiiremini valida.
 • Kontorirakenduse standardsed vahekaardid on laiendatud erinevate punktidega, mis on kättesaadavad sõltuvalt kontekstist. Neid on kahte tüüpi: Programmi vahekaardid, mida saab valida ainult konkreetses vaate režiimis, ja kontekstiväravad, mis on kättesaadavad näiteks graafika, tabelite ja diagrammidega töötamisel.
 • Teine uus funktsioon Office 2007s on nn Live Previews. Vormingufunktsioonid, mallid ja kujundused kuvatakse dokumendiaknas reaalajas eelvaates.
 • Selle versiooniga võtab Microsoft kasutusele uue standardse failivormingu (OpenXML), mis põhineb XMLil. MS Office'i varasemad mudelid saavad seda formaati avada ja redigeerida tasuta konverteri abil.
 • Ühilduvusrežiim võimaldab salvestada vanades failivormingutes. See tähendab, et dokumente saab hõlpsasti lugeda ka Windowsi ja Maci vanemate Office'i versioonidega.
 • Microsoft Office 2007 võtab kasutusele ka uue ekspordivormingu (XPS), mis sarnaneb PDF-ile.

Milline Office 2007 versioon sobib millisele kasutajale?

Wiresoft® pakub Office 2007 tarkvara kolmes erinevas versioonis. Näitame, millised neist on saadaval ja milline neist sobib kõige paremini teie kavandatavale rakendusele.

Professional Plus

See versioon sobib eriti hästi äriklientidele. Professional Plus muudab teie igapäevase töö kontoris lihtsamaks. Tänu mitmesugustele lihtsatele ja intuitiivsetele programmidele saate hõlpsasti kaardistada oma ettevõtte protsessid ja tagada suurema tõhususe. Kõikehõlmav tarkvaraline kontorilahendus on äriklientidele saadaval allalaadituna ja varustatud kõigi tuntud Microsofti tootevaliku rakendustega.

Neid programme saab kasutada

 • Microsoft Word 2007
 • Microsoft Excel 2007
 • Microsoft PowerPoint 2007
 • Microsoft Access 2007
 • Microsoft Publisher 2007
 • Microsoft Outlook 2007

Ettevõtte

Kas olete tööl või kodus, Office 2007 Enterprise-versioon võimaldab teil oma tööd maksimaalselt ära kasutada, olenemata sellest, kus te parasjagu viibite. Ei ole oluline, kas kasutate arvutit, telefoni või veebilehitsejat. Saadaval on samad programmid kui Professional Plus'i puhul. Wiresoft® saate täisversiooni ühe kasutaja litsentsina koos teise kasutusõigusega.

Standard

Office Standard-2007 on suunatud eelkõige erakasutajatele ja väikeettevõtetele, kes vajavad valikut tootlikkuse vahendeid. Standardversioon on kontoritarkvara põhiprogrammidega, mis võimaldab teil ülesandeid kiiresti ja lihtsalt täita. Kas soovite selgelt kujundada dokumente, luua arvutustabeleid või esitlusi ning hallata e-kirju, kalendrikandeid ja kontakte - kõik see on võimalik.

Need programmid on lisatud:

 • Microsoft Word 2007
 • Microsoft Excel 2007
 • Microsoft PowerPoint 2007
 • Microsoft Outlook 2007

Kuidas paigaldada Office 2007 Windows 10-sse?

Office 2007 ei toeta enam peavoolu, kuid Sa võid seda endiselt paigaldada ja kasutada Windows 10 all. Näitame teile samm-sammult, kuidas kõige paremini toimida:

Microsoft Office 2007 installimine

 1. Sisestage CD plaat draivi. Kui seadistamisviisard ei käivitu automaatselt, minge CD-loale ja valige "SETUP.EXE".
 2. Teilt küsitakse toote võtit. Sisestage see. Toote võtme võib tavaliselt leida CD-plaadil oleval kleebisel.
 3. Lugege Microsofti tarkvaralitsentsi tingimusi ja nõustuge nendega. Nüüd klõpsake nuppu "Järgmine".
 4. Järgige juhiseid. Pärast Office 2007 installimist saate akna sulgeda.

Microsoft Office 2007 aktiveerimine

Selleks, et kõik Office'i programmid töötaksid jätkuvalt probleemideta, peate siiski Office'i aktiveerima.

 1. Klõpsake nupule Microsoft Office. Seejärel klõpsake "Valikud" ja "Aktiveeri Microsoft Office".

Te peaksite teadma ka järgmist

Microsoft Office 2007 jaoks ei ole enam mingeid turvauuendusi, mingeid toetusvalikuid ega uuendusi jõudluse ja ühilduvuse osas. Teenusepakkuja Microsoft lõpetas need teenused 2017. aasta oktoobris. Kõiki Office 2007 programme on endiselt võimalik kasutada. Siiski võivad tekkida turvaaugud. Seetõttu avastage uuemad tarkvarapaketid, nagu Office 2013Office 2016 ja Office 2019.

Apple'i toodete omanikele on olemas ka Office for Mac. Kas olete erakasutaja, üliõpilane või ettevõte - leiate sobiva väljaande igale rakendusvaldkonnale.

MS Office'i tellimine Wiresoftist® - kiire ja lihtne

Telli Office 2007 hõlpsasti Wiresofti® veebipoes! Meiega ei saa te mitte ainult taskukohaseid hindu, vaid ka esmaklassilisi tooteid. Kas te ei tea, miks on tarkvaralitsentsid meie juures nii odavad võrreldes teiste tarnijatega? Sellele küsimusele on lihtne vastata. Me omandame kasutatud litsentse ülevõtmiste, ühinemiste või maksejõuetuse käigus ja pakume neid vähendatud hinnaga. Kasutatud tarkvara taaskasutamise põhimõte on kasulik nii müüvatele kui ka ostvatele ettevõtetele. Suur eelis teie jaoks: kõiki Microsoft Office 2007rakendusi saab kasutada ilma piiranguteta!

Kuna kauba kohaletoimetamine toimub ainult digitaalselt, ei kaasne teile täiendavaid kulusid. MS Office'i pakett on teile kättesaadav maksimaalselt 24 tunni pärast. Makske mugavalt teie valitud makseviisiga. Pakume ettemaksu, PayPal, krediitkaarti, kiiret pangaülekannet ja ostuarveid.