Chat with us, powered by LiveChat
AUTORISEERITUD ORIGINAALtoode
TRANSPORT 24H JOOKSUL
TOETAGE VESTLUSE, MEILISE JA TELEFONI LÄBI
TASUTA VIBILIIN +4969 - 173261340
 
MICROSOFT OFFICE 2007 PROFESSIONAL PLUS

MICROSOFT OFFICE 2007 PROFESSIONAL PLUS

28,95 € *

sh käibemaks

Saadaval kohese allalaadimisena


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Microsoft Office 2007 Professional Plus – kõik rakendused äriprofessionaalidele ühes paketis...rohkem
Tooteteave "MICROSOFT OFFICE 2007 PROFESSIONAL PLUS"

Microsoft Office 2007 Professional Plus – kõik rakendused äriprofessionaalidele ühes paketis ühe litsentsina

MS Office 2007 – ja koos sellega ka väljaanne 2007 Professional Plus – on verstapost Office'i pakettide ajaloos: võrreldes vanemate versioonide ja eelkäijatega pakub see eeliseid funktsionaalsuse ja tõhususe osas. Koos selles sisalduvate programmidega on see ettevõtetele asendamatu tööriist, kuid hõlbustab ka erakasutajatel ja füüsilisest isikust ettevõtjatel kõigi igapäevaste kontori- ja haldusülesannete tõhusat täitmist: Word 2007 abil saab luua väga erinevas vormingus tekste. , Excel 2007 keerukaid arvutusi, Outlook 2007 laiaulatuslike teavitamis- ja ülesanne planeerimise ja PowerPoint 2007 kujundamiseks selge aruandeid ja ettekandeid. Office Edition 2007 Professional Plus pakub eriti suurepärast plussi lisaprogrammidest: koos programmiga Publisher 2007 laia valiku valikute jaoks trükimeedia väljaannete jaoks, aga ka veebis, Access 2007 suure hulga jaoks andmebaaside -Applications ja lõpuks InfoPath 2007 luua vorme praktilise kogumise ja andmete analüüsi. Professional Plus Editioni ostjad saavad kasu keerukast Office'i versioonist, mis võimaldab professionaalset tööd ja igakülgset suhtlust.

See on MS Office 2007 Professional Plusi uus

Professional Plus Edition pakub erinevates programmides järgmisi uusi funktsioone:

 • Uus multifunktsionaalne riba: värskendatud kasutajaliides võimaldab kiiremat ja intuitiivsemat navigeerimist.
 • Kasutaja määratud seadistusvalikud koos kujunduse ja paigutusega suurendavad tootlikkust.
 • Uus reaalajas eelvaade näitab reaalajas andmetel põhinevaid malle ja kujundusi dokumendiaknas.
 • XML-failivormingu tugi pakub suuremat turvalisust, vähendab dokumentide suurust ja võimaldab seega kiiremat laadimisaega.
 • Outlook pakub nüüd funktsiooni e-kirjade hulgast otsimiseks, RSS-kanalite tellimiseks ja rämpspostifiltriks.
 • Access pakub valmis standardvorminguid, mida saab muuta.
 • Automatiseeritud valemid Excelis kiirendavad arvutusi.

Uus multifunktsionaalne riba – lindiliides

Kõik need klassikalised Microsofti rakendused, mis sisalduvad programmis Professional Plus 2007 , on esitatud täielikult ümber kujundatud välimusega: Office'i eelkäijate menüüstruktuur on üksikutes Office 2007 programmides asendatud selge lindiga. - nimetatakse ka lint. Lint pakub nüüd iga Office'i programmi jaoks käske, mis on kombineeritud üksikutesse rühmadesse, mida täiendavad loendikastid ja dialoogiboksid. Need on siis üldiselt saadaval vahekaartidena, mis on konteksti järgi veelgi jaotatud. Selle tulemusena on kõik teatud toimingu sooritamiseks vajalikud käsud ja funktsioonid kokku võetud ja kohe ühes kohas kättesaadavad, näiteks Wordi dokumendi vormindamiseks enda spetsifikatsioonide järgi või graafika sisestamiseks dokumenti ja selle redigeerimiseks.

Lisaks pakub multifunktsionaalne riba ka võimalust teha vastavates menüüdes kasutaja poolt määratud seadistusi ja kohandada neid seega oma vajadustega, et sageli kasutatavad funktsioonid oleksid otse kättesaadavad, mis on ka töö efektiivsuse pluss.

Uus reaalajas eelvaade

Lisaks on Office 2007 Professional Plus ja teistes väljaannetes

Niinimetatud reaalajas eelvaade: olenevalt avatud programmist näitab see funktsioon malle ja kujundusi, aga ka vormindab funktsioone dokumendiaknas reaalajas eelvaates.

Uus failivorming OpenXML

OpenXML, Office 2007 versioon pakub ka uus, XML-põhine failiformaat on Professional Plus Edition, mis pakub terve rea eeliseid, mis on olulised tänapäeva ärimaailma: Näiteks XML vähendab -Toetada failide suurus, mis ühest küljest säästab ruumi arvutis ja teisest küljest lühendab oluliselt dokumentide laadimisaega veebisaitidel.

Veebilehtedel tagab XML-i tugi, et dokumentide maht väheneb tõhusalt ja laadimisajad meeldivalt lühemaks. Andmekao vältimisega – DLP – pakuvad XML-failid ka paremat kaitset andmete kadumise eest.

Uus ühilduvusrežiim

Microsoft Office 2007-s saab Office'i programmide vanemate versioonidega (Office 97) loodud dokumente avada, redigeerida ja uuesti salvestada nn ühilduvusrežiimis, mis tähendab, et neid saab vanema Office'i jaoks taastada. versioonid Windowsi ja Mac OS on olemas ja saab ka muuta. See saavutatakse muuhulgas sellega, et kõik funktsioonid, mis programmi vanemas versioonis pole saadaval, pole siin saadaval, nii et ei tekiks ühilduvusprobleeme.

Microsoft Office Professional Plus 2007 väljaanne Wiresoftis

ostmine 2007 Professional Plus Edition MS Office on suur eelis paljude ostjate et see toetab veel vanemad Microsoft operatsioonisüsteeme alates versioonist Windows XP SP3, mis põhineb endiselt vanemate riistvara on kasutatud, seega on see laiaulatuslik ühilduvus ostmisel kindlasti otsustav tegur. Teisest küljest on see väljaanne saadaval ainult tavapoodides hulgilitsentsina, samas kui Wiresofti kliendid saavad osta Professional Plus 2007 ka ühe litsentsina kasutatud tarkvara kujul.

Lisaks Office 2007 Professional Plusile ostuversioonina pakub Wiresofti tarkvarapood ka selle versiooni lisaväljaandeid ja uuemaid Office'i pakette. Järgmine ülevaade annab ülevaate Professional Plus 2007 üksikutest programmidest, sealhulgas nende uutest funktsioonidest Office 2007 Professional Plusis.

MS Office 2007 Professional Plus – kõik äritööriistad on ühendatud ühte komplekti

Lisaks proovitud Office klassikat Word, Excel, PowerPoint ja Outlook, Professional Plus 2007 väljaanne mitte ainult sisaldab Microsoft Publisher 2007 DTP programmi, kuid ka Access 2007 andmebaasi rakenduse ja InfoPath 2007 vormi loomise vahend lisaks sisalduvad rakendused on kaubanduslikes või ärilistes rakendusvaldkondades praktiliselt asendamatud.

Ülevaade kõigist MS Office Edition 2007 Professional Plusi programmidest:

 • Word 2007
 • Excel 2007
 • PowerPoint 2007
 • Outlook 2007
 • Kirjastaja 2007
 • Juurdepääs 2007
 • InfoPath 2007

Word 2007

Microsoft Word 2007 pakub lisaks paljudele täiustustele ka mõningaid uusi funktsioone ja funktsioone. Saadaval on palju standardseid malle, mis võimaldavad kohe luua äri- ja eraotstarbelisi tekstidokumente, mis on professionaalselt eelnevalt vormindatud ja edasised. kohandatud saab. Tekstide ahvatlevaks kujundamiseks on saadaval ka uued efektid, nagu läbipaistvus ja 3D. Makrosid saab luua ka Wordis, et teatud tekstitöötlusetappe tõhusamalt käsitleda. Teine suur pluss on versioonide ja muudatuste ning kommentaaride keskne haldamine.

Excel 2007

Võimas tabelarvutusprogramm pakub nüüd laiendatud funktsioone valemite loomiseks ja andmete visualiseerimiseks; see hõlmab ka pivot-tabeleid ja võimalust luua professionaalseid selgeid diagramme vaid mõne sammuga. Tänu ühendusele Microsoft SharePoint Servicesiga on konfidentsiaalsed andmed kaitstud ka teistega suhtlemisel.

PowerPoint 2007

Programmis PowerPoint 2007 olev slaidijuht on tõhus tööriist kõigi mallide haldamiseks, et tagada kõigi sellega loodud esitluste ühtlane välimus ja säästa aega. Kujunduse jaoks on saadaval palju uusi teksti- ja tüpograafilisi efekte ning vormindustööriistu, millest enamikku saab kohe rakendada vaid ühe klõpsuga.

Integreeritud dokumendiinspektor eemaldab enne esitluse avaldamist või edastamist usaldusväärselt kommentaarid, peidetud teksti või isikliku teabe ning digitaalallkiri tagab ka selle, et sisu ei saa enam muuta. Tänu värskelt saadaval olevale Office Open XML-vormingule .pptx saab selle abil loodud esitlusi avaldada ka HTML-veebisaitidena.

Outlook 2007

tõestatud kommunikatsiooni tarkvara pakkumised tõhus ülesannete haldamiseks päevas e-posti liikluse, sealhulgas kiirotsingu, et otsida e-kirju koos manustega teatud termineid või märksõnad, samuti andmeid ja teavet spetsiaalselt üksikute kasutajate vabastamiseks kasutajate ja eesmärkidel samuti rämpspostifilter. Sõnumite kirjutamine, sealhulgas vormindamine, on nüüd intuitiivsem ja seetõttu lihtsam. Integreeritud kalendriga tegumiriba pakub palju võimalusi kohtumiste ja projektide koordineerimiseks. Sisu saab värviliselt esile tõsta ja sildistada, näiteks vastavalt üksikutele isikutele või tähtsusele.

InfoPath 2007

InfoPath 2007 kasutatakse erinevat tüüpi andmete sisestamise vormide loomiseks, haldamiseks ja vahetamiseks. Kuna need põhinevad XML-il, saab need teha kättesaadavaks ka veebis Office SharePoint Server 2007 kaudu koos integreeritud vormiteenustega ja seega täita ilma InfoPathi tarkvarata.

Stsenaariumid, mille puhul InfoPath 2007 kasutatakse, hõlmavad varude jälgimist, projekti olekuaruandeid, kuluaruandeid ja kindlustuslepinguid. InfoPath 2007 on mõeldud ka Outlook 2007-ga integreerimiseks, et kasutajad saaksid avada ja muuta ka Outlook 2007 InfoPathi vorme.

Publisher 2007

Võimas DTP-programm on loodud kvaliteetsete väljaannete koheseks ja hõlpsaks loomiseks erinevatel eesmärkidel: flaieritest ja isikupärastatud vormkirjadest kuni ulatuslike brošüürideni. Publisher 2007 mallid ei sisalda mitte ainult trükitooteid, vaid ka e-posti uudiskirjade saatmise ja veebisaitide kujundamise vorminguid. Tänu igakülgsele ühilduvusele teiste Office'i programmidega saab kasutada ka Wordi, Exceli, Accessi, Outlooki ja PowerPointi tekste, pilte ja tabeleid jne.

Access 2007

Proovitud andmebaasiprogrammi kasutatakse erinevatest allikatest pärit andmete tsentraalseks kogumiseks ja struktureerimiseks, et teha need ettevõttes endas või väliselt klientidele kättesaadavaks edasiseks töötlemiseks. Tänu erinevatele vormingumallidele saab salvestatud infot paremini analüüsida ja kasutada ning ka arusaadaval kujul sisukate aruannetena esitada.

Windows SharePoint Servicesiga saavad Access 2007 kasutajad salvestatud andmeid igal ajal redigeerida, kustutatud teavet taastada ja individuaalseid juurdepääsuõigusi määrata.

MS Office 2007 Professional Plusi süsteeminõuded

Office Edition 2007 Professional Plus ühildub paljude vanemate Windowsi operatsioonisüsteemidega, kuid Windows 10 seda enam ei toeta. 2007. aasta Office'i versiooniga kasutusele võetud lintliides nõuab aga kõvakettal rohkem salvestusruumi kui varasemates versioonides. Üldiselt kehtivad kõigi rakenduste nõuetekohaseks täitmiseks järgmised miinimumnõuded:

 • Operatsioonisüsteemid: alates Microsoft Windows XP hoolduspaketist Service Pack 3 kuni Windows 8.1 või Microsoft Windows Server 2003 või uuema versioonini
 • Protsessor: vähemalt 500 MHz – kõigi Outlooki funktsioonide kasutamiseks on soovitatav 1 GHz
 • RAM: vähemalt 256 MB RAM – Outlooki teenuste õigeks kasutamiseks on soovitatav 512 MB
 • Kõvakettaruum: vähemalt 2 GB
 • Pildi eraldusvõime: min 1024 x 768

Ostke Wiresoftilt MS Office 2007 Professional Plus ühe litsentsina mõistliku hinnaga

Microsofti 2007. aasta Professional Plusi väljaanne on üks Office'i väljaannetest, mida pakutakse tavapärastes kauplustes ettevõtetele ainult hulgilitsentsidena ja mis seetõttu pole seal saadaval ühe litsentsina. Wiresofti tarkvarapoest saate Office 2007 Professional Plus Editioni osta ka ühe kasutaja litsentsina, ilma et peaksite võtma mingeid tellimiskohustusi; Wiresofti poest ostes peate maksma ühekordse tasu ainult selle Office Editioni täisversiooni eest, mis pakub sama palju funktsioone kui vastav hulgilitsents.

Aluseks olev hulgilitsents pärineb tavaliselt suuremalt ettevõttelt ja selle omandas Wiresoft. Hulgilitsentse ostes on kasutajal õigus edasi müüa ka ülejääke tarkvaralitsentse või kogu hulgilitsentsi – olenemata sellest, kas selles sisalduvaid üksikuid litsentse või kogu hulgilitsentsi kasutati või mitte. Müügi käigus hulgilitsents lahustatakse ja muudetakse individuaalseteks litsentsideks, mida seejärel nimetatakse kasutatud tarkvaraks või kasutatud tarkvaraks. See jaotus või tähistus ei mõjuta pakutava Office 2007 Professional Plus väljaande ega selles sisalduvate programmide üldist funktsionaalsust. Seejärel pakub Wiresoft neid ühe kasutaja litsentse ostuversioonina eriti soodsa hinnaga.

Teie tarkvara ostmine Wiresoftist pole mitte ainult odav, vaid ka turvaline: saate installida tarkvara Office 2007 Professional Plus oma arvutisse pärast ostuprotsessi edukat lõpetamist ja selle kohest allalaadimist ning omastada Aktiveeri hulgilitsentsivõti tarnitud, mis kehtib ainult ja funktsionaalne isiklikuks ühe litsentsi. Kuna Wiresoft müüb ainult Office 2007 Professional Plus tarkvara või muid Office'i väljaandeid või versioone, mis on identsed Microsofti originaaltoodetega; Ettevõtted, kellelt need varasemad hulgilitsentsid pärinevad, asuvad eranditult Euroopas, nii et selle Office 2007 Professional Plus Editioni kasutatud tarkvarana ostmisega ei kaasne juriidilist riski, sest kasutatud tarkvaraga kauplemine on seadusega lubatud, mis on ka kinnitatud. poolt kohtuotsused mitu korda oli.

Wiresofti poest kasutatud tarkvara ostmine on teie kui kliendi jaoks odav viis muidu saadaolevate Office väljaannete (nt Professional Plus 2007) kasutamiseks. Seetõttu on meie klientideks VKEd, aga ka füüsilisest isikust ettevõtjad ja eraisikud, kes saavad kasu meie odavatest Microsofti programmidest.

Wiresofti tarkvarapoest leiate odavalt allalaadimiseks MS Office Edition 2007 Professional Plusi ja selle versiooni muud väljaanded, samuti uuemad väljaanded ja muud Microsofti programmid. Kui teil on küsimusi Professional Plusi või mõne muu Microsoft Office'i tarkvara kohta, kasutage lihtsalt meie ekspertide nõuandeid meili, telefoni või vestluse teel.

Lugege, kirjutage ja arutage arvustusi ...rohkem
Klientide hinnangud "MICROSOFT OFFICE 2007 PROFESSIONAL PLUS"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Viimati nähtud