Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
MICROSOFT OFFICE 2007 PROFESSIONAL PLUS
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.

MICROSOFT OFFICE 2007 PROFESSIONAL PLUS

Saadaval kohese allalaadimisena

 • SW10002
 • 79P-00123
 • Püsivalt kehtiv
 • Kõik keeled
 • EU
TARKVARA ALLALAADIMINE + LITSENTS
21,90 € * 22,90 € * (4,37% säästetud)

sh käibemaks

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILID  
Versioon Täielik versioon
Seadmed 1x
Tarne ulatus Allalaadimine + litsents
Keskmine Lae alla
Käitusaeg Piiramatu
Keeled Kõik keeled
Tarneaeg  Mõned minutid
Süsteem  Windows (32bit)
Terminalserver Ühilduv


MS Office 2007 - ja seega ka väljaanne 2007 Professional Plus   - on verstapostiks Office pakettide ajaloos: Võrreldes vanemate versioonide ja eelkäijatega pakub Plus funktsionaalsust ja tõhusust, mis koos lisatud programmidega muudab selle asendamatuks töövahendiks ettevõtetele, kuid lihtsustab ka erakasutajatele ja füüsilisest isikust ettevõtjatele kõigi igapäevaste kontori- ja haldusülesannete tõhusat täitmist: Word 2007 on mõeldud tekstide loomiseks mitmesugustes formaatides, Excel 2007 keeruliste arvutuste tegemiseks, Outlook 2007 põhjalikuks suhtlemiseks ja ülesannete planeerimiseks ning PowerPoint 2007 selgete aruannete ja esitluste koostamiseks. Plus Lisaks sellele pakub Office väljaanne 2007 Professional Plus laia valikut lisaprogramme: koos Publisher 2007 mitmesuguste võimaluste jaoks trükimeedia väljaannete jaoks, kuid ka Internetis, koos Access 2007 mitmesuguste andmebaasirakenduste jaoks ja lõpuks ka InfoPath 2007-ga vormide loomiseks andmete praktiliseks kogumiseks ja hindamiseks. Professional Plus väljaande ostjad saavad seega kasu keerukast Office versioonist, mis võimaldab professionaalset tööd ja igakülgset suhtlemist.

Täiendavate küsimuste korral toote kohta võtke palun ühendust meie klienditeenindusega.

Tooteteave "MICROSOFT OFFICE 2007 PROFESSIONAL PLUS"

Microsoft Office 2007 Professional Plus - kõik rakendused ärispetsialistidele ühes paketis ühe litsentsina

MS Office 2007 - ja koos sellega ka väljaanne 2007 Professional Plus - on verstapostiks Office pakettide ajaloos: Võrreldes vanemate versioonide ja eelkäijatega pakub see funktsionaalsuse ja tõhususe poolest lisaväärtust, mis teeb sellest koos kaasasolevate programmidega asendamatu töövahendi ettevõtetele, kuid lihtsustab ka erakasutajatele ja füüsilisest isikust ettevõtjatele kõigi igapäevaste kontori- ja haldusülesannete tõhusat täitmist: Word 2007 võimaldab luua tekste mitmesugustes formaatides, Excel 2007 keeruliste arvutuste tegemiseks, Outlook 2007 põhjalikuks suhtlemiseks ja ülesannete planeerimiseks ning PowerPoint 2007 eluliste aruannete ja esitluste kujundamiseks. Eriti Office-Edition 2007 Professional Plus pakub lisaks suurt plusspoolt edasistes programmides: Publisher 2007 mitmesuguste võimaluste jaoks trükimeedia väljaannetega, lisaks on-line, Access 2007 andmebaasi rakenduste paljususe jaoks ja lõpuks ka InfoPath 2007, et pakkuda vorme andmete praktiliseks kogumiseks ja hindamiseks. Professional Plus väljaande ostjad saavad seeläbi kasu küpsest Office-Versioonist, mis võimaldab professionaalset tööd ja igakülgset suhtlemist.

See on uus MS Office 2007 Professional Plus

Professional Plus Edition pakub muu hulgas järgmisi uusi funktsioone erinevates programmides :

 • Uus lint: Uuendatud kasutajaliides võimaldab kiiremat ja intuitiivset navigeerimist.
 • Kohandatavad seaded koos teemade ja kujundustega suurendavad tootlikkust.
 • Uus Live Preview kuvab mallide ja kujunduste andmeid reaalajas dokumendiaknas.
 • XML-failiformaadi toetus tagab suurema turvalisuse, vähendab dokumendi suurust ja võimaldab kiiremat laadimisaega.
 • Outlook pakub nüüd funktsiooni e-kirjades otsimiseks, samuti RSS-voogude tellimist ja rämpsposti filtrit.
 • Access pakub valmis vorminguid Standard, mida saab redigeerida.
 • Exceli automatiseeritud valemid kiirendavad arvutusi.

Uus Ribbon liides

Kõik need klassikalised Microsofti rakendused, mis sisalduvad Professional Plus 2007, esinevad seega täiesti uue kujundusega: Office- eelkäijate varasem menüüstruktuur on üksikutes Office 2007 programmides asendatud selge multifunktsionaalse ribaga - ka Ribbon'iks kutsutud. Ribbon pakub nüüd iga Office-Programmi jaoks eraldi kokkuvõtlike käskude rühmi, mida täiendavad veelgi loetelu ja dialoogiboksid. Need on siis üldiselt kättesaadavad vahekaartidena, mis on omakorda jaotatud konteksti järgi. Sel viisil on kõik käsud või funktsioonid, mida on vaja konkreetse toimingu sooritamiseks, koondatud ühte rühma ja on koheselt kättesaadavad ühes selges kohas, näiteks Wordi dokumendi vormindamiseks vastavalt teie spetsifikatsioonidele või graafika sisestamiseks ja muutmiseks dokumendis.

Lisaks pakub Ribbon ka võimalust teha vastavatesse menüüdesse kasutajapoolseid seadistusi ja kohandada neid seega vastavalt oma vajadustele, nii et sageli kasutatavad funktsioonid on otse kättesaadavad, mis on samuti töö tõhususe plussiks.

Uus Live Preview

Lisaks sellele on aadressil Office 2007 Professional Plus samuti muud väljaanded

niinimetatud Live Preview: Sõltuvalt avatud programmist kuvab see funktsioon mallid ja kujundused, aga ka vormingu funktsioonid dokumendiaknas reaalajas eelvaates.

Uus failivorming OpenXML

OpenXMLi abil pakub Office 2007 versioon Professional Plus väljaandes ka uut XML-põhist Standard failivormingut, mis pakub terve rea eeliseid, mis on tänapäeva ärimaailmas olulised: Näiteks XML-tugi vähendab failide suurust, mis ühelt poolt säästab ruumi arvutis ja teiselt poolt vähendab oluliselt dokumentide laadimisaega veebilehtedel.

Veebilehtede puhul tagab XML-tugi, et dokumentide suurust vähendatakse tõhusalt, mille tulemuseks on meeldivalt lühikesed laadimisajad. XML-failid pakuvad ka paremat kaitset andmekaotuse vältimise (Data Loss Prevention - DLP) vastu.

Uus ühilduvusrežiim

Microsofti Office 2007 programmis Office vanemate versioonidega (Office 97) loodud dokumente saab avada, redigeerida ja salvestada uuesti nn ühilduvusrežiimis, muutes need uuesti kättesaadavaks Office vanematele versioonidele Windows ja Mac OS ning võimaldades neid ka redigeerida. See saavutatakse muu hulgas sellega, et kõik funktsioonid, mida vanemas programmiversioonis ei ole, ei ole siin saadaval, nii et ei teki ühilduvusprobleeme.

Microsoft Office Professional Plus 2007 Edition at Wiresoft

MS Office 2007 Professional Plus väljaande ostmisel on paljude ostjate jaoks ühest küljest suur eelis, et seda toetavad endiselt vanemad Microsofti operatsioonisüsteemid alates versioonist Windows XP SP3, mida kasutatakse endiselt vanemal riistvaral, nii et see lai ühilduvus on üsna ostu määravaks teguriks. Teisest küljest on see väljaanne tavapoodides saadaval ainult mahulitsentsina. Wiresoftis saavad kliendid aga osta Professional Plus 2007 ka üksiklitsentsina kasutatud tarkvara kujul.

Wiresofti tarkvarapoest saate osta Office 2007 Professional Plus, samuti selle versiooni teisi versioone ja uuemaid Office pakette. Professional Plus 2007 sisalduvaid üksikuid programme ja nende uuendusi tutvustav Office 2007 Professional Plus annab järgmise ülevaate.

MS Office 2007 Professional Plus - kõik äritööriistad ühendatud ühte komplekti

Väljaanne Professional Plus 2007 sisaldab lisaks tõestatud Office- klassikutele Word, Excel, PowerPoint ja Outlook lisaks DTP programmile Microsoft Publisher 2007 ka andmebaasirakendust Access 2007 ja vormide loomise vahendit InfoPath 2007. Just need täiendavalt sisalduvad rakendused on kaubandus- ja/või ärirakenduste jaoks peaaegu asendamatud.

Ülevaade kõigist MS Office Edition 2007 Professional Plus sisalduvatest programmidest:

 • Word 2007
 • Excel 2007
 • PowerPoint 2007
 • Outlook 2007
 • Publisher 2007
 • Access 2007
 • InfoPath 2007

Word 2007

Microsoft Word 2007 pakub mitmeid täiustusi, aga ka mõningaid uusi funktsioone ja funktsioone: nii ärilistel kui ka isiklikel eesmärkidel kasutatavate tekstidokumentide koheseks loomiseks on saadaval palju standardseid malle, mis on professionaalselt ette vormistatud ja mida saab ka täiendavalt kohandada. Tekstide atraktiivsemaks muutmiseks on saadaval ka uued efektid, nagu läbipaistvus ja 3D. Wordis saab luua ka makrosid, et teatud tekstitöötlusetappidega tõhusamalt toime tulla. Suur pluss on ka versioonide või muudatuste ja kommentaaride tsentraalne haldamine.

Excel 2007

Võimas tabelarvutusprogramm pakub nüüd laiendatud funktsioone valemite loomiseks ja andmete visualiseerimiseks; see hõlmab ka pöördtabelid ja võimaluse luua vaid mõne sammuga professionaalseid, kirjeldavaid diagramme. Ühenduvus Microsoft SharePoint Services'iga hoiab konfidentsiaalsed andmed teistega suhtlemisel kaitstud.

PowerPoint 2007

PowerPoint 2007 pakub slaidihalduri abil tõhusat vahendit kõigi mallide haldamiseks, et tagada kõigi sellega loodud esitluste ühtne välimus ja säästa aega. Disaini jaoks on saadaval palju uusi teksti- ja tüpograafilisi efekte ning vormindamisvahendeid, millest enamikku saab kohe rakendada vaid ühe klõpsuga.

Integreeritud dokumendiinspektor eemaldab usaldusväärselt kommentaarid, varjatud teksti või isikliku teabe enne esitluse avaldamist või jagamist ning digitaalallkiri tagab ka selle, et sisu ei saa muuta. Tänu äsja kättesaadavaks saanud Office Open XML formaadile .pptx saab selle formaadi abil loodud esitlusi avaldada ka HTML-veebilehtedena.

Outlook 2007

Tugevdatud kommunikatsioonitarkvara pakub tõhusaid funktsioone igapäevase e-posti liikluse haldamiseks, muu hulgas Sofortsuche abil, et otsida e-kirju, sealhulgas manuseid teatud terminite või märksõnade järgi, samuti selleks, et avaldada andmeid ja teavet eesmärgipäraselt üksikute kasutajate ja eesmärkide jaoks, samuti rämpspostifilter. Sõnumite koostamine, sealhulgas vormindamine, on muutunud intuitiivsemaks ja seega lihtsamaks. Integreeritud ülesannete riba koos kalendriga pakub palju võimalusi kohtumiste ja projektide koordineerimiseks. Sisu võib olla värvikodeeritud ja tähistatud näiteks vastavalt konkreetsetele isikutele või tähtsusele.

InfoPath 2007

InfoPath 2007-i kasutatakse mitmesuguste andmete kogumiseks mõeldud vormide loomiseks, haldamiseks ja vahetamiseks. Kuna need põhinevad XMLil, saab neid teha veebis kättesaadavaks ka Office SharePoint Server 2007 kaudu koos integreeritud "Forms Services" teenustega ja seega täita ilma InfoPathi tarkvarata.

InfoPath 2007-i kasutamise stsenaariumid hõlmavad varude jälgimist, projekti seisuaruandeid, kuluaruandeid ja kindlustuspoliitikat. InfoPath 2007 on loodud ka Outlook 2007-ga integreeritavaks, võimaldades kasutajatel avada ja redigeerida InfoPathi vorme Outlook 2007-st.

Publisher 2007

See võimas DTP-programm on loodud selleks, et luua koheselt ja hõlpsasti kvaliteetseid trükiseid erinevatel eesmärkidel, alates flaieritest ja isikustatud vormikirjadest kuni suurte brošüürideni. Publisher 2007 sisaldab malle, mis ei hõlma mitte ainult trükiseid, vaid ka vorminguid e-posti uudiskirjade saatmiseks ja veebilehtede kujundamiseks. Tänu ulatuslikule ühilduvusele teiste Office programmidega saab kasutada ka Wordi, Exceli, Accessi, Outlooki ja PowerPointi tekste, pilte ja tabeleid jne.

Access 2007

Proovitud andmebaasiprogrammi kasutatakse erinevatest allikatest pärit andmete tsentraalseks kogumiseks ja struktureerimiseks, et teha need ettevõtte siseselt või väliselt klientidele edasiseks töötlemiseks kättesaadavaks. Tänu erinevatele vormingumallidele saab kogutud teavet paremini analüüsida ja kasutada ning esitada arusaadavas vormis sisukaid aruandeid.

Windows SharePoint Services'i kaudu on Access 2007 kasutajatel võimalik igal ajal muuta salvestatud andmeid, taastada kustutatud teavet ja määrata individuaalseid kasutusõigusi.

MS Office 2007 süsteeminõuded Professional Plus

Office Edition 2007 Professional Plus ühildub paljude vanemate Windows operatsioonisüsteemidega, kuid Windows 10 ei toeta seda enam. Siiski nõuab Office 2007 versiooniga kasutusele võetud uus lintliides varasemate versioonidega võrreldes rohkem kettaruumi. Üldiselt kehtivad kõikide taotluste nõuetekohaseks täitmiseks järgmised miinimumnõuded:

 • Operatsioonisüsteemid: alates Microsoft Windows XP Service Pack 3 kuni Windows 8.1 või Microsoft Windows Server 2003 või uuemate versioonideni
 • Protsessor: vähemalt 500 MHz - kõigi Outlooki funktsioonide kasutamiseks on soovitatav kasutada 1 GHz
 • Mälu: vähemalt 256 MB RAM - Outlooki teenuste nõuetekohaseks kasutamiseks on soovitatav 512 MB
 • Kõvakettaruum: vähemalt 2 GB
 • Ekraani eraldusvõime: vähemalt 1,024 x 768

Osta MS Office 2007 Professional Plus Wiresoftist üksiklitsentsina soodsa hinnaga

2007 Professional Plus Edition Microsoftilt kuulub Office-väljaannete hulka, mida tavakaubanduses pakutakse ainult ettevõtetele mõeldud mahulitsentsidena ja mis ei ole seetõttu seal saadaval üksiklitsentsidena. Wiresoft Software-Shopist saate osta Office 2007 Professional Plus Edition'i ühe kasutaja litsentsina ilma tellimiskohustuseta; Wiresoft Shopist ostes peate maksma ainult ühekordseid kulusid selle Office-Edition'i täisversiooni eest, mis pakub samasugust funktsionaalsust nagu vastav mahulitsents.

Aluseks olev mahulitsents pärineb tavaliselt suuremalt ettevõttelt, mille Wiresoft on ostnud. Kogulitsentside ostmisel on ettevõttel õigus müüa edasi ka ülejäävaid tarkvaralitsentse või kogu kogulitsentsi - sõltumata sellest, kas selles sisalduvad üksiklitsentsid või kogu kogulitsents on kasutatud või mitte. Müügiga lõpetatakse mahulitsents ja muudetakse individuaalseteks litsentsideks, mida seejärel nimetatakse kasutatud tarkvaraks. Selline jagamine või määramine ei mõjuta pakutava Office 2007 Professional Plus Editioni või selles sisalduvate programmide üldist funktsionaalsust. Wiresoft pakub neid ühe kasutaja litsentse eriti madala hinnaga ostuversioonina.

Tarkvara ostmine Wiresoftist ei ole mitte ainult odav, vaid ka turvaline: pärast ostuprotsessi edukat lõpetamist ja kohest allalaadimist saate tarkvara Office 2007 Professional Plus oma arvutisse paigaldada ja aktiveerida selle vastava kaasasoleva mahulitsentsi võtmega, mis kehtib ja toimib ainult teie isikliku üksiklitsentsi puhul. Kuna Wiresoft müüb ainult Office 2007 Professional Plus tarkvara või muid Office väljaandeid või versioone, mis on identsed Microsofti originaaltoodetega; ettevõtted, kust need endised mahulitsentsid pärinevad, asuvad ainult Euroopas, nii et selle Office 2007 Professional Plus väljaande ostmine kasutatud tarkvarana ei sisalda mingit õiguslikku riski, sest kasutatud tarkvaraga kauplemine on seadusega lubatud, mida on ka mitu korda kohtuotsustega kinnitatud.

Kasutatud tarkvara ostmine Wiresoft Shopist on soodne võimalus teile kui kliendile kasutada muidu kättesaamatuid Office-Muidu kättesaamatud väljaanded, näiteks Professional Plus 2007. Meie klientuuri kuuluvad seega VKEd, aga ka füüsilisest isikust ettevõtjad ja eraisikud, kes saavad kasu meie soodsatest Microsofti programmidest.

Wiresofti tarkvarapoest leiate MS Office-Edition 2007 Professional Plus, samuti selle versiooni teised väljaanded ja uuemad väljaanded ning muud Microsofti programmid soodsa ostuversioonina allalaadimiseks. Küsimuste korral Professional Plus või mõne muu Microsofti tarkvara Office, kasutage lihtsalt meie pädevat nõuannet e-posti, telefoni või chat'i teel.

Lingid aadressile "MICROSOFT OFFICE 2007 PROFESSIONAL PLUS"
Klientide hinnangud "MICROSOFT OFFICE 2007 PROFESSIONAL PLUS"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Kategooriad