Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
MICROSOFT OFFICE 2010 STANDARD
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.

MICROSOFT OFFICE 2010 STANDARD

Saadaval kohese allalaadimisena

 • SW10004
 • 021-09707
 • Püsivalt kehtiv
 • Kõik keeled
 • EU
TARKVARA ALLALAADIMINE + LITSENTS
29,90 € * 31,90 € * (6,27% säästetud)

sh käibemaks

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILID  
Versioon Täielik versioon
Seadmed 1x
Tarne ulatus Allalaadimine + litsents
Keskmine Lae alla
Runtime Piiramatu
Keeled Kõik keeled
Tarneaeg  Mõned minutid
Süsteem  Windows (32bit/64bit)
Terminal server Ühilduv


MS Office'i väljaanne 2010 Standard  on üks Microsofti kõige populaarsemaid Office'i versioone. Selle ulatuslik programmi- ja funktsioonivalik sisaldab kõike, mida kasutajad vajavad professionaalseks tööks nii era- kui ka eelkõige ametialaseks tööks - kõigis valdkondades: erinevates formaatides tekstidokumentide loomisest Word 2010 ja ulatuslike tabelite andmete analüüsist Excel 2010 abil, mitmekülgsest suhtlemisest ja planeerimisest Outlook 2010 abil ja informatiivsete esitluste kujundamisest PowerPoint 2010 abil, ideede spontaansest salvestamisest ja jagamisest OneNote 2010 abil ja nende loominguliselt keerukast avaldamisest Publisher 2010 abil - kõik see on koondatud MS Office 2010 Standard väljaandes.

Täiendavate küsimuste korral toote kohta võtke ühendust meie klienditeenindusega.

Tooteteave "MICROSOFT OFFICE 2010 STANDARD"

Microsoft Office 2010 Standard - terviklik kontoritarkvara ostuversioonina

MS Office-Edition 2010 Standard kuulub Microsofti kõige populaarsemate Office-versioonide hulka, mille ulatuslik programmi- ja funktsioonivalik sisaldab kõike, mida kasutajad vajavad eraviisiliselt, kuid eelkõige ka professionaalselt, et töötada professionaalselt - kõigis valdkondades: alates tekstidokumentide loomisest erinevates formaatides Word 2010 ja ulatusliku tabelite andmete analüüsist Excel 2010 abil, mitmekülgsest suhtlusest ja planeerimisest Outlook 2010 ja informatiivsete esitluste kujundamisest PowerPoint 2010 abil, ideede spontaansest jäädvustamisest ja jagamisest OneNote 2010 abil ja nende loominguliselt keerukast avaldamisest Publisher 2010 abil - kõik see on koondatud MS Office 2010 Standard väljaandesse.

Microsoft Office 2010 Standard Edition pakutakse tavakaubanduses ainult mahulitsentsina, kuna neid kasutavad suuremad ettevõtted, kus on palju töökohti . Wiresoft seevastu pakub väljaannet ka üksiklitsentsina, nii et erakasutajad ja füüsilisest isikust ettevõtjad, aga ka VKEd saavad osta kõik programmid ka Office-Edition Standard 2010 saab osta ja kasutada.

Ostu 2010. aasta Office-Editioni eeliseks on ka see, et seda toetab endiselt Microsofti operatsioonisüsteem Windows 7 - mida paljud ostjad ikka veel kasutavad ja mis on seetõttu ostmisel otsustavaks tunnuseks. Wiresoft Onlineshopist saate osta 2010. aasta väljaannet Office Standard ning ka teisi väljaandeid ja muid versioone Office. Järgnev ülevaade annab üksikasjaliku ülevaate kõigist Office 2010 Standard sisalduvatest üksikutest programmidest.

MS Office 2010 Standard

Lisaks järeleproovitud programmidele Standard Word, Excel, PowerPoint ja Outlook sisaldab Office pakett järgmist Standard 2016 sisaldab nii praktilist digitaalset märkmikku OneNote kui ka Microsoft Publisherit, millega saab luua trükikõlblikke trükiseid peaaegu igaks otstarbeks. Need rakendused laiendavad professionaalse kasutamise võimalusi ja võimaldavad seega igakülgset professionaalset tööd mis tahes valdkonnas. Ka töölaua kasutajaliides on ajakohastatud ja seda on nüüd veelgi intuitiivsem kasutada.

Ülevaade üksikutest programmidest MS Office 2010 Standard:

 • Word 2010
 • Excel 2010
 • PowerPoint 2010
 • Outlook 2010
 • OneNote 2010
 • Publisher 2010

Word 2010

Microsoft 'i maja ületamatu tekstitöötlustarkvara pakub ka 2010. aasta versioonis taas suurt hulka funktsioone ja võimalusi, et luua dokumente ja kirju kõige erinevamate rakendusvaldkondade jaoks, vormistada tekste professionaalselt vastavalt nõuetele ning lisada graafikat, pilte jne.

 • XML-failivorming muudab Wordi dokumendid mitte ainult kompaktsemaks, vaid ka turvalisemaks ja ühilduvamaks teiste süsteemidega.
 • Funktsioonide kaupa organiseeritud vahekaardiga menüüd võimaldavad hõlpsasti käskudele ja vormindamisvõimalustele ligi pääseda. Uue kujundusega lint kuvab veelgi rohkem funktsioone kui varem. Ribbon ja vahekaardid on samuti kohandatavad vastavalt teie vajadustele ning näiteks kõik mittevajalikud funktsioonid saab isegi ära peita.
 • Vaade Backstage näitab taustteavet hetkel avatud dokumendi kohta.
 • Standardseid malle saab vaid paari hiireklõpsuga kohandada vastavalt individuaalsetele vajadustele: see hõlmab kirjatüübi või kirjasuuruse, lõigu suuruse ja reavahe. Kõik muudatused saab salvestada ka uue isikupärastatud vaikimisi mallina.
 • Enamikku Wordi funktsioone saab kasutada ka klaviatuurikombinatsioonide kaudu, mis annab teksti töötamisel kiiruse eelise, eriti professionaalsetele kasutajatele.
 • Õigekirjakontroll: menüüpunktis "Dokumendi kontroll" saab erinevaid autokorrigeerimise võimalusi kohandada või välja lülitada.
 • Word 2010s saate dokumente mitte ainult teistega jagada, vaid ka jälgida teiste inimeste muudatusi ja lisada kommentaare. Neid saab seejärel vastu võtta või tagasi lükata, klõpsates nendele.
 • Eriti praktiline on postiühendamisfunktsioon kolme elemendiga "Põhidokument" - mis sisaldab identset teksti kõigi postiühenduste jaoks - ning "Postiühendusväljad" isikustatud andmete jaoks ja "Andmeallikas", mida kasutatakse kõigi aadressiandmete haldamiseks - nt Outlookist -. "Mail Merge Wizard" toetab kasutajaid samm-sammuliste juhistega.

Excel 2010

Võimas arvutustarkvara sisaldab suurt valemite kogumit, mille abil saab kiiresti arvutusi teha - see on hädavajalik eelis eriti suurte tabelite andmete analüüsimisel ja haldamisel. Excel 2010 sisaldab palju uusi funktsioone ja vahendeid, mis aitavad teil andmeid veelgi kiiremini filtreerida, luua minidiagramme lahtrisse, kasutada veebiliidest ja palju muud:

 • Exceli 2010 uus lint koondab kenasti paljud seaded ja funktsioonid, mis varem olid laiali pillutatud arvukatesse alammenüüdesse.
 • Sparklines võimaldavad terveid graafikuid integreerida ühte lahtrisse visuaalse kokkuvõttena, mis tagab suurema selguse.
 • Andmeviilud filtreerivad suuri andmehulki pivot-tabelites, ilma et iga filtri vaatamiseks peaks esmalt avama nimekirja
 • Versiooni taastamine toetab kogemata suletud andmelehtede taaskasutamist uute mallide ja diagrammi abivahenditega.
 • Backstage vaade kuvab kõik olulised funktsioonid laiendatud olekuribal.
 • Ühistöö tabelite kallal on võimalik ka veebirakenduse või tasuta lisavõimaluse kaudu.
 • Excel 2010 toetab järgmisi vorminguid: .xls, .xlsx, .xlsm, .xlsb, .xltx, .xlt, .xltm, .xml, .xlam, .xla ja .xlw.

PowerPoint 2010

PowerPoint on universaalne vahend informatiivsete esitluste loomiseks nii eraviisiliselt kui ka eelkõige äris. Programm Office pakub laia valikut funktsioone ja Standard mudeleid, mida saab kasutada professionaalselt kujundatud slaidide kiireks loomiseks isegi ilma suurte kogemusteta. Vaid paari klikiga saab integreerida graafikat, pilte ja videoid, andes igale esitlusele individuaalse iseloomu. PowerPoint 2010i uued funktsioonid:

 • Uus esitluste XML-vorming ei ole mitte ainult kompaktsem, vaid ka usaldusväärsem ja nõuab vähem salvestusruumi.
 • Kõik slaidi elemendid on PowerPoint 2010-s otse dokumenti põimitud - sujuvaks ja viivituseta taasesituseks.
 • SmartArt graafika pakub dünaamilisi efekte, nagu sujuvad üleminekud, et suurendada publiku kaasatust.
 • Videote ja muusika integreerimine toob multimeediakogemuse kaudu täiendavat vaheldust. Funktsioonimenüü võimaldab erinevaid valikuid taasesituse ajal, sealhulgas lõputut taasesitust.
 • Uued kujundusvahendid võimaldavad vabalt kujundada erinevaid objekte informatiivse graafika jaoks.

Outlook 2010

See maailmas kõige populaarsem e-posti klient veenab taas selles, et Office 2010. aasta versioon, see maailma populaarseim e-posti klient, avaldab taas muljet oma mitmekülgsete funktsioonidega, mis ei hõlma mitte ainult e-kirjade saatmist, vaid ka kontaktide, kohtumiste, ülesannete ja märkmete haldamist. Microsofti multitalent pakub ulatuslikku funktsioonide kogumit, mis vastab kõigile nõudmistele suhtlemiseks tööl, aga ka eraelus.

 • Lisage sõnumitele e-posti allkiri: E-kirjade allkirjade kujundamise võimalused hõlmavad lisaks tekstile ka näiteks isiklikku pilti või logo, elektroonilist visiitkaarti ja isegi käsitsi kirjutatud allkirja pildifaili.
 • Vaade "Vestlused" võimaldab e-kirju rühmitada või sorteerida teemade/teemade järgi, mis annab parema ülevaate postkastist. Kustutamise protsessi saab rakendada ka kogu vestluse suhtes.
 • QuickSteps võimaldab tüüpilisi, sageli kasutatavaid rutiinseid ülesandeid rühmitada, et automatiseerida protsesse.
 • Mugavad otsingufunktsioonid pakuvad täiustatud filtreerimisvõimalusi - sealhulgas kategooriate kaupa -, mida saab ka taaskasutamiseks salvestada.

OneNote 2010

OneNote on elektrooniline alternatiiv ulatuslikuks märkmete kogumiseks - kuid programm pakub palju paremat ülevaadet ja on mõeldud ka koostööks töökaaslastega pilve kaudu. Olulised dokumendid on tsentraalselt salvestatud ja alati kättesaadavad, nt esitluste ettevalmistamiseks, märkmete tegemiseks ja internetiuuringute tegemiseks. Märkmete tegemise programm on intuitiivne ja lihtne kasutada, kaasa arvatud need funktsioonid:

 • OneNote loob automaatselt isikliku märkmiku, mis sisaldab juba vahekaardid "Üldine" ja "Täitmata märkmed", samuti eelseadistatud leheküljed: "Äri", "Kõige sagedamini kasutatavad" ja "Uudised".
 • Kõiki märkmikke saab isikupärastada ja jagada edasisteks jaotisteks, mis seejärel ilmuvad vastava tööriistariba all vahekaartidena. Neid saab ka igal ajal uuesti muuta.
 • Lisaks tühjade lehekülgede loomisele on võimalik kasutada ka standardiseeritud lehekülje malle, nt "Äri", ja vajadusel jagada need hiljem edasisteks jaotusteks.

Publisher 2010

Lauapublitseerimistarkvara on lisatud spetsiaalselt MS Office 2010 Standard ja see on mõeldud kvaliteetsete trükiste loomiseks mitmesuguste valdkondade jaoks professionaalsel ja trükivalmis viisil.

 • Lisaks lihtsatele dokumentidele, nagu visiitkaardid ja õnnitluskaardid, saab sellega luua ka flaiereid, katalooge trükkimiseks ja informatiivseid e-kirju.
 • Selleks on saadaval suur valik malle, mis on väga lähedased trükiste tüüpilisele välimusele ja mida saab seejärel individuaalselt edasi kohandada.
 • Pilte saab sisestada kas arvutist, otse internetist või ClipArtina veebilehe Office.com kaudu.
 • Piltide täiendavaks manipuleerimiseks on saadaval mitmesugused efektid, nagu vari, valgus ja 3D. Paljusid efekte saab kasutada ka teksti puhul.

MS Office 2010 süsteeminõuded Standard

Office 2010 Standard Väljaanne on allalaadimiseks saadaval kahes versioonis: 32-bitine ja 64-bitine. Vaikimisi on arvutisse paigaldatud 32-bitine versioon, mis võimaldab vältida ühilduvusprobleeme 64-bitise versiooniga vanemates arvutites või operatsioonisüsteemides. 64-bitine versioon pakub 4 GB mäluga eeliseid, eriti kui toimetate Exceli faile, mis on suuremad kui 2 GB. Uus lintliides nõuab ka rohkem ruumi kõvakettal võrreldes eelmise versiooniga. Muul juhul kehtivad järgmised miinimumnõuded:

 • Operatsioonisüsteemid: Windows 7 kuni max. Windows 10 või min. Windows Server 2003
 • Protsessor: vähemalt 500 MHz - 1 GHz on soovitatav, et oleks võimalik kasutada kõiki Microsoft Outlooki funktsioone
 • Mälu: vähemalt 256 MB RAM - kõigi Outlooki teenuste kasutamiseks on soovitatav 512 MB
 • Kõvakettaruum: vähemalt 3,5 GB
 • Pildi eraldusvõime: vähemalt 1.024 x 576, vähemalt DirectX9c kiirendusega graafikakaart

Osta MS Office 2010 Standard odavalt Wiresofti veebipoest

See Office 2010 Standard Edition ei ole saadaval tavakaubanduses, sest seda pakutakse muidu ainult ettevõtetele mahulitsentsina. Wiresofti veebipoes on tarkvara Office 2010 Standard saadaval ka ühe kasutaja litsentsina, ostuna ja ilma edasiste tellimusekohustusteta; seega on Teil Wiresofti kaudu ostes ainult ühekordsed kulud ja Te omandate programmi täisversiooni, mille programmide ulatus on identne sellega, mis sisaldub vastavas Office mahulitsentsis.

Ostke tarkvara turvaliselt Wiresoftist: MS Office 2010 Standard ei ole Wiresoftis saadaval mitte ainult eriti madala hinnaga, vaid ostmine on ka mugav koheselt alla laadida ja turvaline: see ühe kasutaja litsents Office 2010 Standard oli osa suuremast mahulitsentsist, mida Microsoft pakub ainult suurematele ettevõtetele. Kogulitsentsi ostmine sisaldab õigust müüa tarkvara ülejäävaid litsentse või kogu kogulitsentsi edasi - olenemata sellest, kas üksikuid või kõiki litsentse ei ole kasutatud. Müügiga jagatakse mahulitsents lahti ja muudetakse üksiklitsentsideks - kusjuures neid nimetatakse kasutatud tarkvaraks. Selline jagamine ei mõjuta sisalduvate programmide funktsionaalsust ega ulatust.

Tarkvara ostmine Wiresoftist on meie klientidele taskukohane viis osta Office väljaandeid, näiteks MS Standard 2010. Seega ei saa meie soodsast tarkvarapakkumisest kasu mitte ainult füüsilisest isikust ettevõtjad ja VKEd, vaid ka eraisikud!

Wiresoft müüb ainult MS Office Standard või muude Microsofti Office versioonide ja programmide täisversioone, mis on identsed Microsofti originaaltoodetega; need pärinevad eranditult seaduslikest allikatest.

Ostmine Office 2010 Standard kasutatud tarkvarana Wiresoft Software-Shopist ei tähenda teie jaoks mingit õiguslikku riski, sest kasutatud tarkvaraga kauplemine on seadusega lubatud, mida on kinnitanud mitmed kohtuotsused.

Selle Office 2010 Standard tarkvara saab paigaldada arvutisse kohe pärast ostuprotsessi ja allalaadimise lõpetamist ning seda saab aktiveerida ja täielikult kasutada kaasasoleva mahulitsentsi võtmega (MAK).

Wiresofti tarkvarapoest leiate lisaks Office 2010 Standard Editionile ka teisi Office-väljaandeid või versioone, samuti teisi Microsofti programme ostuversioonina. Kui teil on küsimusi Office 2010 Standard või mõne muu Microsofti tarkvara Office kohta, võtke meiega julgelt ühendust e-posti, telefoni või chat'i teel.

Lingid aadressile "MICROSOFT OFFICE 2010 STANDARD"
Klientide hinnangud "MICROSOFT OFFICE 2010 STANDARD"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Kategooriad