Chat with us, powered by LiveChat
AUTORISEERITUD ORIGINAALtoode
TRANSPORT 24H JOOKSUL
TOETAGE VESTLUSE, MEILISE JA TELEFONI LÄBI
TASUTA VIBILIIN +4969 - 173261340
 
MICROSOFT OFFICE 2010 STANDARD

MICROSOFT OFFICE 2010 STANDARD

42,95 € *

sh käibemaks

Saadaval kohese allalaadimisena


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Microsoft Office 2010 Standard – kõikehõlmav kontoritarkvara ostuversioonina MS Office...rohkem
Tooteteave "MICROSOFT OFFICE 2010 STANDARD"

Microsoft Office 2010 Standard – kõikehõlmav kontoritarkvara ostuversioonina

MS Office väljaanne 2010 Standard on üks populaarsemaid Office versioone Microsoft, kelle ulatusliku portfelli programmide ja funktsioonide sisaldab kõike, mis kasutajatel on vaja eraviisiliselt, kuid ennekõike professionaalselt, töötada professionaalselt - kõigis valdkondades: alates loomisest tekstidokumente erinevates formaatides Word 2010 ja analüüs ulatusliku tabeli andmed Excel 2010 on mitmekülgne kommunikatsiooni ja planeerimist Outlook 2010 samuti kontseptsiooni informatiivne esitlusi PowerPoint 2010 spontaanne esitlusi jäädvustamine ja ideede jagamine rakendusega OneNote 2010 ja nende loominguline avaldamine rakendusega Publisher 2010 – kõik on komplektis MS Office 2010 standardversiooniga.

Microsoft Office 2010 standardväljaannet pakutakse tavakaubanduses ainult hulgilitsentsina, mida kasutavad suuremad ettevõtted, millel on palju tööjaamu. Wiresoft seevastu pakub väljaannet ka ühe litsentsina, et erakasutajad ja füüsilisest isikust ettevõtjad ning VKEd saaksid osta ja kasutada kõiki Office Edition Standard 2010 programme. < /p>

ostmine 2010 Office väljaanne on ka see eelis, et see on ikka toetab Microsoft operatsioonisüsteemi Windows 7 - mis on veel, mida paljud ostjad ja on seega ostu otsustav funktsioon. Lisaks Office 2010 standardväljaandele saate Wiresofti veebipoest osta ka teisi väljaandeid ja muid Office'i versioone. Järgmine ülevaade annab üksikasjaliku ülevaate kõigist Office 2010 Standardis sisalduvatest üksikutest programmidest.

MS Office 2010 standard

Lisaks proovitud standardprogrammidele Word, Excel, PowerPointi ja Outlook sisaldab Office'i komplekt Standard 2016 praktilist digitaalset sülearvutit OneNote ja Microsoft Publisher , mis saab kasutada väljaandeid saab teha printable peaaegu ükskõik millisel eesmärgil. Need rakendused laiendavad professionaalse kasutuse võimalusi ja võimaldavad seeläbi igakülgset professionaalset tööd igas valdkonnas. Ka töölaualiidest on moderniseeritud ja seda on nüüd veelgi intuitiivsem kasutada.

MS Office 2010 Standardi üksikute programmide ülevaade:

 • Word 2010
 • Excel 2010
 • PowerPoint 2010
 • Outlook 2010
 • OneNote 2010
 • Väljaandja 2010

Word 2010

tasakaalustamata tekstitöötluse tarkvara Microsoft pakub ka mitmeid funktsioone ja funktsioone versioon 2010 luua dokumente ja tähtede erinevaid rakendusi ja formaat tekstid professionaalselt vastavalt nõuetele ja ka lisage graafikat, pilte jne.

 • XML-failivorming muudab Wordi dokumendid mitte ainult kompaktsemaks, vaid ka turvalisemaks ja ühilduvamaks teiste süsteemidega.
 • Vahelehtede stiilis menüüd, mis on mõistlikult vastavalt funktsionaalsetele aladele paigutatud, muudavad juurdepääsu käskudele ja vormindamisvalikutele eriti selgeks. Uuendatud kujundusega lint näitab veelgi rohkem funktsioone kui varem. Linte ja registreid saab ka vastavalt enda vajadustele kohandada ning nt kõik mittevajalikud funktsioonid isegi ära peita.
 • Lavatagune vaade näitab hetkel avatud dokumendi taustteavet.
 • Standardmalle saab kohandada individuaalsetele vajadustele vaid mõne klõpsuga: see hõlmab fondi tüüpi ja suurust, lõigu suurust ja reavahesid. Kõik muudatused saab salvestada ka uue isikupärastatud standardmallina.
 • Enamikule Wordi funktsioonidest pääseb juurde ka klahvikombinatsiooni abil, mis on professionaalsete kasutajate jaoks kiiremaks eeliseks tekstiga töötamisel.
 • Õigekirjakontroll: erinevaid automaatse parandamise valikuid saab reguleerida või deaktiveerida menüüüksuse „Dokumendikontroll” all.
 • Word 2010-s ei saa dokumente mitte ainult teistega ühiseks muutmiseks jagada, vaid ka teiste inimeste tehtud muudatusi saab jälgida ja kommentaare lisada. Seejärel saab need vastu võtta või tagasi lükata, klõpsates neil.
 • Kirjakooste funktsioon on eriti praktiline kolme elemendiga "põhidokument" - see sisaldab kõigi kirjakooste jaoks identset teksti -, samuti "kirjakooste väljad" isikupärastatud andmete jaoks ja "andmeallikas", mille kaudu kõik aadressid on andmed - nt Outlook - hallatakse. Kirjakoosteviisard toetab kasutajaid samm-sammult juhistega.

Excel 2010

Võimas arvutustarkvara sisaldab suurt hulka valemeid, mille abil saab kiiresti arvutusi teha – see on hädavajalik eelis eriti suurte tabelite andmete analüüsimisel ja haldamisel. Excel 2010 sisaldab arvukalt uusi funktsioone ja tööriistu andmete veelgi kiiremaks filtreerimiseks, minidiagrammide loomiseks lahtris, veebiliidese kasutamiseks jne:

 • Excel 2010 uus multifunktsionaalne riba võtab selgelt kokku paljud sätted ja funktsioonid, mis olid varem hajutatud paljudes alammenüüdes.
 • Sädelusjooned võimaldavad integreerida terveid diagramme visuaalse kokkuvõttena ühte lahtrisse, mis loob suurema selguse.
 • Tükeldajad filtreerivad pivot-tabelites suuri andmemahtusid, ilma et peaksid vastavate filtrite kuvamiseks loendit avama.
 • Uute mallide ja diagrammiabivahenditega toetab versioonitaaste kogemata suletud andmelehtede taaskasutamist.
 • Lavatagune vaade näitab kõiki olulisi funktsioone laiendatud olekuribal.
 • Tabelite kallal koos töötamine on võimalik ka veebirakenduse või tasuta lisandmooduli kaudu.
 • Excel 2010 toetab järgmisi vorminguid: .xls, .xlsx, .xlsm, .xlsb, .xltx, .xlt, .xltm, .xml, .xlam, .xla ja .xlw.

PowerPoint 2010

PowerPoint on kõikehõlmav vahend informatiivsete esitluste loomiseks eraviisiliselt, kuid eelkõige äritegevuses. Office'i programm pakub hulgaliselt funktsioone ja standardseid malle, mille abil saab kiiresti ja ilma suurema kogemuseta luua professionaalselt kujundatud slaide. Graafika, pildid ja videod saab integreerida vaid mõne klõpsuga, andes igale esitlusele individuaalse iseloomu. See on rakenduses PowerPoint 2010 uus:

 • Uus esitluste XML-vorming pole mitte ainult kompaktsem, vaid ka töökindlam ja nõuab vähem salvestusruumi.
 • Kõik slaidi elemendid integreeritakse otse PowerPoint 2010 dokumenti – häirete ja viivituseta taasesitamiseks.
 • SmartArt-graafika pakub dünaamilisi efekte, nagu voolavad üleminekud, ja suurendab seeläbi vaatajaskonna tähelepanu.
 • Videote ja muusika integreerimine toob multimeediumikogemuse kaudu veelgi mitmekesisust, funktsioonimenüü võimaldab erinevaid taasesituse võimalusi, sealhulgas lõputut taasesitust.
 • Uued kujutööriistad võimaldavad teil vabalt kujundada suure hulga objekte informatiivse graafika jaoks.

Outlook 2010

Office 2010 versioon sellest maailma kõige populaarsem e-posti klient ka muljet oma mitmekülgse omadused, mis ei sisalda mitte ainult saates e-kirju, kuid ka juhtimise kontakte, kohtumisi ja ülesandeid ja märkmeid. Microsofti universaalne seade pakub laia valikut funktsioone, mis vastavad kõigile tööl ja kodus suhtlemise nõuetele.

 • Varustage kirjad e-kirjade allkirjaga: e-kirjade allkirjade kujundusvalikud hõlmavad mitte ainult teksti, vaid ka näiteks isiklikku pilti või logo, elektroonilist visiitkaarti ja isegi pildifaili käsitsi kirjutatud allkirjaga.
 • Vaate "Vestlused" kaudu saab e-kirju teemade/teemade järgi kokku võtta või sorteerida, mis loob postkastis parema ülevaate. Kustutusprotsessi saab rakendada ka kogu vestlusele.
 • QuickStepsi abil saab tavalisi sageli kasutatavaid rutiinseid ülesandeid kokku võtta, et protsesse automatiseerida.
 • Mugavad otsingufunktsioonid pakuvad täiustatud filtrivalikuid – sealhulgas kategooriate kaupa –, mida saab ka taaskasutamiseks salvestada.

OneNote 2010

OneNote on elektrooniline alternatiiv ulatuslikele märkmekogudele, kuid programm pakub palju paremat ülevaadet ja on mõeldud ka koostööks töökaaslastega pilve kaudu. Olulised dokumendid salvestatakse tsentraalselt ja on alati kättesaadavad, nt ettekannete koostamiseks, märkmete tegemiseks ja Interneti-uuringute tegemiseks. Märkmeprogramm on intuitiivne ja hõlpsasti kasutatav ning sisaldab järgmisi funktsioone:

 • OneNote loob automaatselt isikliku märkmiku, mis sisaldab juba vahekaarte „Üldine” ja „Arvestamata märkmed” ning eelseadistatud lehti: „Äri”, „Kõige sagedamini kasutatavad” ja „Uudised”.
 • Kõiki märkmikke saab isikupärastada ja jagada järgmisteks osadeks, mis seejärel kuvatakse vahekaartidena vastava tööriistariba all. Neid saab igal ajal muuta.
 • Lisaks tühjade lehtede loomisele on võimalik kasutada ka standardiseeritud lehemalle, nt "Äri", ja jagada need hiljem vajadusel muudeks aladeks.

Publisher 2010

Lauaarvuti avaldamise tarkvara on spetsiaalselt MS Office 2010 Standardiga kaasas ja on loodud kvaliteetsete väljaannete loomiseks paljudes valdkondades professionaalsel ja trükivalmis viisil.

 • Lisaks lihtsatele dokumentidele, nagu visiitkaardid ja õnnitluskaardid, saab seda kasutada ka flaierite, printimiseks mõeldud kataloogide ja informatiivsete e-posti uudiskirjade koostamiseks.
 • Saadaval on suur valik malle, mis on väga lähedased väljaannete tüüpilisele välimusele ja mida saab seejärel veelgi kohandada.
 • Pilte saab sisestada kas arvutist, otse Internetist või lõikepildina Office.com-i kaudu.
 • Piltide edasiseks töötlemiseks on saadaval mitmed efektid, nagu vari, valgus ja 3D. Paljusid efekte saab kasutada ka tekstide puhul.

MS Office 2010 Standardi süsteeminõuded

Office 2010 Standardne väljaanne on allalaadimiseks saadaval kahes versioonis: 32-bitine ja 64-bitine. Vaikimisi installitakse 32-bitine versioon arvutisse, vältides sellega 64-bitise versiooni ühilduvusprobleeme vanemates arvutites või operatsioonisüsteemides. Oma 4 GB mäluga pakub see eeliseid eriti üle 2 GB suuruste Exceli failide töötlemisel. Uus lintliides nõuab ka kõvakettal varasema versiooniga võrreldes rohkem ruumi. Vastasel juhul kehtivad järgmised miinimumnõuded:

 • Operatsioonisüsteemid: Windows 7 kuni max Windows 10 või min Windows Server 2003
 • Protsessor: Microsoft Outlooki kõigi funktsioonide kasutamiseks on soovitatav vähemalt 500 MHz – 1 GHz
 • RAM: vähemalt 256 MB RAM – kõigi Outlooki teenuste kasutamiseks on soovitatav 512 MB
 • Kõvakettaruumi: vähemalt 3,5 GB
 • Pildi eraldusvõime: min 1024 x 576, minimaalne graafikakaart koos DirectX9c kiirendusega

Ostke MS Office 2010 Standard soodsalt Wiresofti veebipoest

See Office 2010 standardversioon pole tavapoodides saadaval, kuna muidu pakutakse seda ettevõtetele ainult hulgilitsentsina. Wiresofti veebipoes on Office 2010 standardtarkvara saadaval ka ühe kasutaja litsentsina, ostuna ja ilma täiendavate tellimiskohustusteta; Seetõttu on teil Wiresoftist ostmisel ainult ühekordsed kulud. Saate programmi täisversiooni, millel on sama programmide ulatus, mis sisaldub vastavas Office'i hulgilitsentsis.

Ostke tarkvara turvaliselt Wiresoftist: MS Office 2010 Standard pole saadaval mitte ainult Wiresoftist eriti madala hinnaga, vaid ostmine on mugav ka kohese allalaadimise kaudu ja ka turvaline: see Office 2010 Standardi ühe kasutaja litsents oli osa suurema mahuga litsentsi kuidas Microsoft pakub ainult neid suuremaid ettevõtteid. Hulgilitsentsi ostmine sisaldab õigust müüa edasi üleliigseid tarkvaralitsentse või kogu hulgilitsentsi – olenemata sellest, kas üksikuid või kõiki litsentse pole kasutatud. Müügiga hulgilitsents lõpetatakse ja muudetakse individuaalseteks litsentsideks – seejuures nimetatakse neid kasutatud tarkvaraks või kasutatud tarkvaraks. See jaotus ei mõjuta selles sisalduvate programmide funktsioone ega ulatust.

Tarkvara ostmine Wiresoftist on meie klientidele odav viis Office'i väljaannete, näiteks MS Standard 2010, ostmiseks. Lisaks füüsilisest isikust ettevõtjatele ja VKEdele saavad meie odavast tarkvarast kasu ka erakasutajad!

Wiresoft müüb ainult MS Office Standardi või muude Microsoft Office'i versioonide täisversioone ja programme, mis on identsed Microsofti originaaltoodetega; need pärinevad eranditult seaduslikest allikatest.

Office 2010 Standardi ostmine kasutatud tarkvarana Wiresofti tarkvarapoest ei tähenda teile juriidilist riski, sest kasutatud tarkvaraga kauplemine on seadusega lubatud, mida on kinnitanud arvukad kohtuotsused.

Saate installida selle Office 2010 standardtarkvara arvutisse kohe pärast ostuprotsessi ja allalaadimist ning aktiveerida selle kaasasoleva hulgilitsentsi võtmega (MAK) ja kasutada seda täielikult.

Wiresofti tarkvarapoest leiate ostuversioonina nii Office 2010 standardväljaande kui ka muud Office'i väljaanded või versioonid ning muud Microsofti programmid. Kui teil on Office 2010 Standardi või mõne muu Microsoft Office'i tarkvara kohta küsimusi, kasutage meie ekspertnõuandeid meili, telefoni või vestluse teel.

Lugege, kirjutage ja arutage arvustusi ...rohkem
Klientide hinnangud "MICROSOFT OFFICE 2010 STANDARD"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Viimati nähtud