Chat with us, powered by LiveChat
AUTORISEERITUD ORIGINAALtoode
TRANSPORT 24H JOOKSUL
TOETAGE VESTLUSE, MEILISE JA TELEFONI LÄBI
TASUTA VIBILIIN +4969 - 173261340
 
MICROSOFT OFFICE MAC 2016 STANDARD

MICROSOFT OFFICE MAC 2016 STANDARD

104,95 € *

sh käibemaks

Saadaval kohese allalaadimisena


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Microsoft Office 2016 for Mac – tõhus kontori- ja äritarkvara Mahukas Microsofti...rohkem
Tooteteave "MICROSOFT OFFICE MAC 2016 STANDARD"

Microsoft Office 2016 for Mac – tõhus kontori- ja äritarkvara

Mahukas Microsofti tarkvarapakett Office 2016 on saadaval ka Maci jaoks. Standardväljaanne sisaldab proovitud programme Word, Excel, PowerPoint, Outlook ja OneNote. Maci versioonis pakub MS Office 2016 eelmiste komponentide põhjalikku versiooni koos optimeeritud kohandusega OS X-ile, mille puhul on säilinud tüüpiline tuttav Windowsi kasutajaliides selle tüüpilise paigutusega. Nagu tavaliselt, saavad kasutajad seda kasutada tekstide kirjutamiseks, arvutuste tegemiseks, esitluste kujundamiseks, e-kirjade haldamiseks ja märkmete töötlemiseks, ilma et peaksid loobuma Maci süsteemi tuttavatest funktsioonidest. Windowsi versioonist tuntud klahvikombinatsioonid on kasutusele võetud ka rakenduses Microsoft Office 2016 for Mac , mis on kergendus eelkõige neile kasutajatele, kes vahetavad kahe operatsioonisüsteemi vahel.

Office 2016 Macis on Windowsi ja OS X-i all loodud dokumentide platvormidevaheline ühilduvus optimeeritud tänu ekraani suuremale ühtlusele. See pakub erilist eelist koos töötamisel ja dokumentide jagamisel mitte ainult Windowsi ja Maci kasutajate vahel, vaid ka pilves – Office pakub siin eelistatavalt Microsoft Cloud OneDrive'i.

MS Office 2016 Standardi Maci versioon erineb mõnes punktis Windowsi versioonist: Office for Mac 2016 ei sisalda programme Microsoft Publisher ja Microsoft Access; Puuduvad ka kaks uut funktsiooni „Intelligentne otsing“ – „Insights“ – ja „Mida sa teha tahaksid?“. - "Tell Me" – ja Wordi, Exceli ja PowerPointi lisatud uued diagrammitüübid.

Sellegipoolest on Office for Mac 2016 programmidel palju praktilisi täiustusi ja huvitavaid uusi funktsioone, et kõigi ülesannetega hõlpsalt toime tulla.

Microsoft Office 2016 for Mac on saadaval Wiresofti tarkvarapoes standardversiooni odava üksiklitsentsina. Altpoolt leiate ülevaate kõigist eelistest, mida Office 2016 for Mac ostmisel pakub.

Office 2016 for Maci üksikute programmide uued funktsioonid

Paljud uued funktsioonid Office 2016 for Macis on saadaval ka kõigis programmides kolmes individuaalses rakenduses Excel, Word ja PowerPoint ning seega toetavad ka kõikehõlmavat tööd dokumentidega.

Lihtsustatud dokumentide jagamine

Dokumentide veelgi lihtsamaks jagamiseks klõpsavad kasutajad lihtsalt menüüribal vastavat nuppu "Jaga". Lugemis- ja redigeerimisõigusi saab määrata ka individuaalselt.

Täiustatud dokumentide versiooniajalugu

Mitme kolleegiga dokumendi kallal töötades on oluline, et ka selle vanemad versioonid jääksid kättesaadavaks. Funktsiooni "Versiooniajalugu" kasutades ei saa neid mitte ainult kohe kuvada, vaid ka vastavaid olekuid taastada, et neid siis uuesti kasutada.

OneDrive'i integreerimine ka Maci jaoks

OneDrive'i integreerimist rakendusse Office 2016 for Mac saavad nüüd kasutada ka Maci kasutajad ja seega pääsevad OneDrive'i salvestatud Office'i dokumendile juurde mis tahes seadmest, olenemata asukohast. Seetõttu pole vaja neid kohapeal arvutisse või muusse sarnasesse või USB-mälupulgale salvestada nagu varem.

Andmekao kaitse (DLP)

DLP-funktsioon rakenduses Office 2016 for Mac Wordi, Exceli ja PowerPointi dokumentide jaoks on saadaval ka OneDrive'i kaudu. Eelkõige saavad administraatorid kasutada DLP-d, et tsentraalselt luua ja hallata eeskirju, mis määratlevad andmeturbe juhised ja teabe teistele kasutajatele dokumentide loomisel ja avaldamisel ning kuvavad need niipea, kui rakendus tuvastab võimaliku ohu.

Office 2016 for Maci programmide üksikud funktsioonid

Lisaks nendele uutele funktsioonidele, mis on Wordis, Excelis ja PowerPointis ühiselt saadaval, on rakendusel Office 2016 for Mac ka mitmeid uusi funktsioone ja täiustusi muude standardväljaandes saadaolevate programmide jaoks: < /p>

Office 2016 for Maci uued Wordi funktsioonid

Järgmised funktsioonid hõlbustavad mitme kasutaja jaoks Wordi dokumendi kallal koostööd:

 • Reaalajas sisend: kui sama Wordi dokumendi kallal töötab mitu kasutajat, saab reaalajas sisendit kasutada punktide kuvamiseks, kus iga kasutaja parajasti muudatusi teeb. järgnema või kohe kontrollida.
 • Kommenteerimise funktsioon: täiustatud kommenteerimisfunktsiooniga on Word 2016 teksti redigeerimine nüüd palju selgem ja tõhusam, kuna Wordi dokument sisaldab nüüd kõiki erinevate osalejate kommentaare; sellele saab ka otse vastata, nii et enam pole vaja lisameili kirjutada.
 • Salvestage lisatud kausta: kõnealust kausta saab nüüd optiliselt lisada Wordi dokumendile, nii et igal kasutajal on sellele ja selles sisalduvatele dokumentidele juurdepääs hüppeloendi kaudu veelgi kiirem ja lihtsam .
 • PDF Wordis: PDF-i sisu Wordi teisaldamiseks ei pea Word for Office 2016 for Mac seda enam kopeerima ja kleepima – mõnikord on vaja teha suuri pingutusi. piisab, et avada pDF otse Word, et võtta üle mitte ainult teksti, vaid ka kõik graafilised elemendid. Neid ja saab nüüd Wordis vabalt redigeerida. Kui Wordi dokument on taas PDF-vormingus saadaval, saab selle ka selles vormingus uuesti salvestada.

Uued Exceli funktsioonid rakenduses Office 2016 for Mac

Excel 2016 for Mac sisaldab järgmisi olemasolevate funktsioonide täiustusi ja uusi tööriistu.

 • PROGNOSE.ETS: funktsiooni PROGNOSE.ETS saab kasutada aegridade ekstrapoleerimiseks, kasutades andmete eksponentsiaalset silumist, kasutades ETS (eksponentsiaalne silumine) algoritmi, mis on kasutajate seas loodud. Funktsiooni kasutatakse lühiajaliste alternatiivsete prognooside genereerimiseks, mida saab teha ka nn prognoosilehena.
 • funktsioon LET: LET abil on nüüd võimalik valemis üksikuid piirkondi nimetada; see ei paranda mitte ainult arvutusvõimsust, vaid ka Exceli loetavust ja kombineeritavust.
 • Vaatefilter: eriti Exceli dokumendiga koos töötades on parema ülevaate saamiseks sageli oluline kuvada ainult teatud vaateid – nt enda vaateid. Teiste kasutajate sortimise ja filtrid saab nüüd filtrivaate kaudu peita.

Uued Outlooki funktsioonid rakenduses Office 2016 for Mac

Maci kasutajad, kellele meeldib Outlooki kasutada meilide ja kohtumiste korraldamiseks, hindavad kindlasti järgmisi uusi funktsioone; need mitte ainult ei sorteeri igapäevast e-kirjade tulva, vaid muudavad ka sisu ja dokumentide leidmise palju lihtsamaks.

  • Ülevaade failimanustest: kui meil tuleb saata koos failimanusega, kuvab Outlook 2016 for Mac selgelt kõik hiljuti kasutatud dokumendid loendis.
  • Dokumentide jagamine: OneDrive'i Maci kasutajad saavad hõlpsasti dokumente teistega jagada, sealhulgas jagamislubade individuaalset konfiguratsiooni lugemiseks ja redigeerimiseks jne.
  • Segadusega funktsiooni: See tööriist on oluline abivahend sorteerimiseks suures koguses e-kirju ja eraldades seeläbi nisu kesi: See automaatselt sorteerib ebaoluline e-kirju viiakse eraldi kausta ja saadab sinna salvestatud e-kirjade igapäevane kokkuvõte Outlooki kaudu, et need kahe silma vahele ei jääks.

 

 • Lihtsustatud otsing: praeguse kausta või postkasti muutmiseks sisu otsimisel piisab otsingu muutmisest rippmenüüst "Uus otsinguala".

 

Office 2016 for Mac uued PowerPointi funktsioonid

Office Standard for Maci uued Outlooki funktsioonid pakuvad muu hulgas praktilisi võimalusi esitluse ajal ajahalduse parandamiseks ja sisu selgeks esiletõstmiseks.

  • Ajajälgimine: tehke lõpp esitlustega kaasnevale stressile kitsaste ajaraamidega: aja jälgimine parandab ajahaldust ja aitab etteantud esitlusperioodi tõhusalt kasutada, kuna näitab esitluse ajal saadaolevat aega; et kasutaja saaks igal ajal vastavalt reageerida ja oma esitlust kohandada.
  • Täpsema info kasutades harja vahend: kasutamise asemel laserkursorina või isegi kinni esitluse ajal juhtida tähelepanu teatud elementide ja protsesside kasutajad saavad nüüd kasutada integreeritud pintslit publiku tähelepanu, tuues värviliselt esile olulised elemendid. See juhtub ainult esitlusrežiimis, seega jääb algne PowerPointi fail muutumatuks.

 

 • Jagamisfunktsioon: PowerPointi jagamisfunktsiooni on täiustatud, et esitlusi saaks sotsiaalmeedia kaudu veelgi hõlpsamini ja kiiremini avaldada.

 

Office 2016 for Mac uued OneNote'i funktsioonid

OneNote – Office'i märkmik muudab oluliste ideede üleskirjutamise, redigeerimise ja teistega jagamise veelgi praktilisemaks:

 • Märkmikute jagamine: kogu asjakohast teavet projekti kohta, nagu fotod, joonised, videod jne, saab uude OneNote'i tsentraalselt koguda ja teistega sünkroonida. See parandab koostööd projektides. < / li>
 • Videote sisestamine: Vimeo ja YouTube'i videoid saab nüüd OneNote'iga hõlpsalt lehele integreerida.
 • Märkmete loomine otse veebisaidil: Microsoft Edge'i brauserit kasutavad Maci kasutajad saavad lihtsalt veebisaidile märkmeid või märgistusi kirjutada ja neid siis OneNote'i kaudu jagada.

Office 2016 for Mac Standard süsteeminõuded

Office 2016 for Mac on saadaval ainult 64-bitises versioonis. Lisaks ei saa Office 2016 for Maci ostuversiooni kasutada iPhone'ides iOS-i jaoks.

 • Protsessor: Inteli protsessor
 • Operatsioonisüsteem: Mac OS, vähemalt versioon 10.10 (Yosemite) kuni versioon Mac OS 10.12.6 (Sierra)
 • RAM: vähemalt 4 GB RAM
 • Kõvakettaruum: 6 GB HFS + vormingus (ka: Mac OS Extended või HFS Plus)
 • Ekraan: vähemalt 1280 x 800

Ostke MS Office 2016 Macile soodsalt Wiresofti veebipoest

Wiresoftist leiate Office 2016 standardväljaande Macile koos integreeritud programmidega:

 • Word 2016
 • Excel 2016
 • PowerPoint 2016
 • Outlook 2016
 • OneNote 2016

Kui ostate programmi Office 2016 for Mac standardväljaande , saate lisaks meie madalale kasutatud tarkvara hinnale kasu ka Wiresoftist . järgmised teised eelised:

 • Iga Microsoft Office 2016 for Mac standardlitsentsi ostmisel saate Wiresoftilt tarkvaratoote, mida kasutate ainult ise.
 • Kõik esmaostja kasutatud kontoritarkvara litsentsid kustutati selle Wiresoftile müümisel, nii et see on 100% tasuta ja uuesti kasutatav.
 • Wiresoft on hulgilitsentsidest pärinevaid Office for Maci individuaalseid litsentse põhjalikult kontrollinud, et tagada nende nõuetekohane kasutamine.
 • Tõsise tarkvaramüüjana ei paku Wiresoft testversioone, mis kehtivad ainult piiratud aja jooksul või mida saab oma veebipoes kasutada piiratud funktsionaalsusega.
 • Iga Wiresofti kaudu sooritatud ostuga saate alati olla täiesti kindel, et ostate Microsofti originaaltarkvara, mis vastab seadusjärgsetele sätetele, nii et te ei ole mingil juhul juriidilises hallis.

Kui teil on küsimusi tarkvara ostmise kohta Microsoft Office 2016 for Mac Standard või muude saadaolevate Microsofti tarkvaratoodete kohta, võtke meiega ühendust e-posti, telefoni või vestluse teel.

Lugege, kirjutage ja arutage arvustusi ...rohkem
Klientide hinnangud "MICROSOFT OFFICE MAC 2016 STANDARD"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Viimati nähtud