Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
MICROSOFT OFFICE MAC 2016 STANDARD
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.

MICROSOFT OFFICE MAC 2016 STANDARD

Saadaval kohese allalaadimisena

 • SW10014
 • 3YF-00090
 • Püsivalt kehtiv
 • Kõik keeled
 • EU
TARKVARA ALLALAADIMINE + LITSENTS
69,90 € * 76,90 € * (9,1% säästetud)

sh käibemaks

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILID  
Versioon Täielik versioon
Seadmed 1x
Tarne ulatus Allalaadimine + litsents
Keskmine Lae alla
Runtime Piiramatu
Keeled Kõik keeled
Tarneaeg  Mõned minutid
MacOS  High Sierra, Sierra, El Capitan


Põhjalik Microsofti tarkvarapakett Office 2016 on saadaval ka Macile. Väljaanne Standard sisaldab tõestatud programme Word, Excel, PowerPoint, Outlook ja OneNote. Mac-versioonis pakub MS Office 2016 varasemate komponentide põhjalikku läbivaatamist, optimeeritud kohandamist OS X-ile, säilitades samas Windowsist tuntud tüüpilise kasutajaliidese koos tüüpilise paigutusega. Kasutajad saavad kirjutada tekste, koostada arvutusi, kujundada esitlusi, hallata e-kirju ja töödelda märkmeid nagu tavaliselt, ilma et nad peaksid loobuma Mac-süsteemist tuttavatest funktsioonidest. Windows-versioonist tuttavad klaviatuurikombinatsioonid on üle võetud ka Microsoft Office 2016 for Mac , mis on eriline kergendus neile kasutajatele, kes vahetavad kahe operatsioonisüsteemi vahel.

Kui teil on toote kohta täiendavaid küsimusi, võtke ühendust meie klienditeenindusega.

Tooteteave "MICROSOFT OFFICE MAC 2016 STANDARD"

Microsoft Office 2016 Mac - tõhus kontori- ja äritarkvara

Põhjalik Microsoft tarkvarapakett Office 2016 on saadaval ka Macile. Väljaandes Standard sisaldab see järeleproovitud programme Word, Excel, PowerPoint, Outlook ja OneNote. Mac-versioonis pakub MS Office 2016 varasemate komponentide põhjalikku läbivaatamist, optimeeritud kohandamist OS X-ile, säilitades samas tüüpilise kasutajaliidese, mis on tuttav Windows ja selle tüüpilise paigutusega. Kasutajad saavad kirjutada tekste, luua arvutusi, kujundada esitlusi ning hallata e-kirju ja töödelda märkmeid nagu tavaliselt, ilma et nad peaksid loobuma Mac-süsteemi tuttavatest funktsioonidest. Microsoft Office 2016 for Mac sisaldab ka Windows versioonist tuttavaid klaviatuurikombinatsioone, mis muudab kahe operatsioonisüsteemi vahel vahetavate kasutajate jaoks lihtsamaks .

Eelkõige on Office 2016 Mac'is optimeeritud platvormideülene ühilduvus Windows ja OS X'is loodud dokumentide vahel, kuna esitusviis on ühtlasem. See annab erilise eelise dokumentide koostamisel ja jagamisel mitte ainult Windows ja Mac-kasutajate vahel, vaid ka pilves - kus Office eelistab pakkuda Microsoft Cloud OneDrive.

MS Office 2016 Standard Mac-versioon erineb siiski mõnes mõttes Windows versioonist: Microsoft Publisher ja Microsoft Access programmid ei ole Office for Mac 2016 versioonis; samuti ei ole kaks uut funktsiooni "Intelligent Search" - "Insights" - ja "What would you like to do?" - "Ütle mulle" - ja Wordi, Exceli ja PowerPointi lisatud uued diagrammitüübid.

Sellest hoolimata on Office for Mac 2016 programmides ka palju praktilisi täiustusi, samuti uusi huvitavaid funktsioone, mis võimaldavad hõlpsasti toime tulla kõigi tekkivate ülesannetega.

Microsoft Office 2016 for Mac on saadaval Wiresofti tarkvarapoes soodsa üksiklitsentsina Standard väljaande jaoks. Allpool on ülevaade kõigist eelistest, mida Office 2016 for Mac pakub ostmisel.

Uued funktsioonid üksikutes programmides Office 2016 for Mac

Paljud uued funktsioonid Office 2016 for Mac on saadaval ka kõigis kolmes eraldi rakenduses, Excel, Word ja PowerPoint, toetades rakenduste vahelist dokumenditööd.

Lihtsustatud dokumentide jagamine

Dokumentide veelgi lihtsamaks jagamiseks klõpsavad kasutajad lihtsalt ribalindil nupule "Jaga". Lugemis- ja redigeerimisõigusi saab määrata ka individuaalselt.

Parandatud dokumentide versiooniajalugu

Kui dokumendi kallal töötab mitu kolleegi, on oluline, et dokumendi vanemad versioonid jääksid kättesaadavaks. Funktsiooni "Versiooniajalugu" abil saab neid mitte ainult kohe kuvada, vaid ka taastada vastavad olekud, et jätkata nende kasutamist.

OneDrive integreerimine ka Mac

OneDrive integreerimist Office 2016 for Mac saavad nüüd kasutada ka Mac kasutajad ja seega pääseda ligi OneDrive salvestatud dokumendile Office mis tahes vastavast lõppseadmest, olenemata asukohast . See välistab vajaduse salvestada need lokaalselt arvutisse vms või USB-pulgale, nagu varem.

Andmekaotuse kaitse (DLP)

DLP on saadaval ka Office 2016 for Mac Word, Excel ja PowerPoint dokumentide jaoks OneDrive kaudu . Eelkõige saavad administraatorid kasutada DLP-d tsentraalselt luua ja hallata poliitikaid, mis kehtestavad suunised ja andmeturbehoiatused dokumentide loomisel ja jagamisel teiste kasutajatega ning kuvavad neid, kui rakendus tuvastab potentsiaalse riski.

Üksikud funktsioonid Office 2016 for Mac rakendustes

Lisaks nendele uutele funktsioonidele, mis on saadaval Word, Excel ja PowerPoint, sisaldab Office 2016 for Mac ka mitmeid uusi funktsioone ja täiustusi teistele üksikutele rakendustele, mis on saadaval Standard väljaandes:

Uued Wordi funktsioonid aadressil Office 2016 for Mac

Eelkõige järgmised funktsioonid lihtsustavad mitme kasutaja ühist tööd Word dokumendiga:

 • Reaalajas sisestamine: Kui mitu kasutajat töötab ühe ja sama Word dokumendiga, saab reaalajas sisestamise abil näidata, kus iga kasutaja parajasti muudatusi teeb, mida saab siis kohe jälgida või kontrollida.
 • Kommentaarfunktsioon : Tänu täiustatud kommentaarifunktsioonile on teksti redigeerimine Word 2016-s nüüd palju selgem ja tõhusam, sest Wordi dokument sisaldab nüüd kõiki erinevate osalejate kommentaare; lisaks saab neile ka otse vastata, nii et enam ei ole vaja kirjutada eraldi e-kirja.
 • Salvestamine kinnitatud kausta: Wordi dokumendi kausta saab nüüd visuaalselt kinnitada, mis võimaldab igal kasutajal kiiremini ja lihtsamalt pääseda sellele ja selles sisalduvatele dokumentidele juurde hüppelisti (jumplist) kaudu.
 • PDF Wordis: PDF-i sisu Wordi üleviimiseks ei ole enam vaja Wordis Office 2016 for Mac kopeerida ja kleepida - mõnikord vaevarikkalt: selleks piisab PDF-i avamisest otse Wordis, et üle kanda mitte ainult tekst, vaid ka kõik graafilised elemendid. Neid ja saab nüüd Wordis vabalt redigeerida. Kui Wordi dokument on uuesti PDF-vormingus saadaval, saab selle ka uuesti selles formaadis salvestada.

Uued Exceli funktsioonid aadressil Office 2016 for Mac

Excel 2016 for Mac sisaldab järgmisi täiustusi olemasolevatele funktsioonidele ja uusi vahendeid:

 • PROGNOSE.ETS: funktsiooni PROGNOSE.ETS saab kasutada andmete ekstrapoleerimiseks aegridadele, kasutades eksponentsiaalset silumist (ETS), mis on kasutajate seas hästi tuntud algoritm. Funktsiooni kasutatakse lühiajaliste alternatiivsete prognooside genereerimiseks, mida saab teha kättesaadavaks ka nn prognoosilehena.
 • Funktsioon LET: LETi abil on nüüd võimalik nimetada üksikuid vahemikke valemi sees; see parandab mitte ainult arvutustulemust, vaid ka loetavust ja kombineeritavust Excelis.
 • Vaatefilter: Eriti Excel dokumendiga koos töötades on sageli oluline, et parema ülevaate saamiseks oleks võimalik kuvada ainult teatud vaateid - nt oma vaateid. Kasutades filtrivaadet, saab nüüd teiste kasutajate sorteerimist ja filtreid varjata.

Uued Outlooki funktsioonid aadressil Office 2016 for Mac

Mac-kasutajad, kellele meeldib kasutada Outlooki e-kirjade ja kohtumiste korraldamiseks, hindavad kindlasti järgmisi uusi funktsioone; need ei sorteeri mitte ainult igapäevast e-kirjade tulva, vaid muudavad ka sisu ja dokumentide leidmise palju lihtsamaks.

 • Ülevaade faili manustamisest: Kui e-kiri tuleb saata koos faili manusega, näitab Outlook 2016 for Mac selgelt kõiki hiljuti kasutatud dokumente nimekirjas.
 • Dokumentide jagamine: OneDrive'i Mac-kasutajad saavad selle kaudu hõlpsasti dokumente teistega jagada, sealhulgas lugemise ja redigeerimise jms jagamisõiguste individuaalset seadistamist.
 • Clutter-funktsioon: See tööriist on oluline abimees suure hulga e-kirjade sorteerimisel ja seega nisu eraldamisel teradest: See sorteerib ebaolulised e-kirjad automaatselt oma kausta ja saadab Outlooki kaudu iga päev kokkuvõtte sinna salvestatud e-kirjadest, et need ei jääks tähelepanuta.
 • Lihtsustatud otsing: Kui soovite sisu otsimisel muuta praegust kausta või postkasti, kasutage lihtsalt otsingu muutmiseks rippmenüüd "Uus otsinguala".

PowerPointi uued funktsioonid Office 2016 for Mac

Uued Outlook funktsioonid aadressil Office Standard for Mac pakuvad muu hulgas praktilisi viise, kuidas parandada ajajuhtimist esitluse ajal ja tuua sisu eredalt esile:

 • Ajaplaneerimine: võtke stressi maha pingeliste tähtaegadega esitlustest: Aja jälgimine parandab ajajuhtimist ja aitab kasutada antud esitluse ajakava tõhusalt, sest see näitab esitluse ajal saadaolevat aega, nii et kasutaja saab igal ajal vastavalt reageerida ja oma esitlust kohandada.
 • Lühikesi märkmeid pintslitööriista abil: Selle asemel, et kasutada esitluse ajal laserpointerit või isegi pulti, et juhtida tähelepanu teatud elementidele või protsessidele, nagu varem, saavad kasutajad nüüd kasutada integreeritud pintslit, et juhtida kuulajate tähelepanu, tõstes värviliselt esile olulisi elemente. See toimub ainult esitlusrežiimis, nii et algne PowerPoint-fail jääb muutumatuks.
 • Jagamisfunktsioon: PowerPoint jagamisfunktsiooni on parandatud, et muuta esitluste jagamine sotsiaalmeedia kaudu lihtsamaks ja kiiremaks.

Uued OneNote funktsioonid aadressil Office 2016 for Mac

OneNote - märkmik Office, muudab märkmete tegemise, redigeerimise ja oluliste ideede jagamise teistega veelgi mugavamaks:

 • Jaga märkmikke: Kogu asjakohast teavet projekti kohta, näiteks fotosid, jooniseid, videoid jne, saab uude OneNote'i koguda keskselt ja sünkroniseerida teistega, see parandab koostööd projektides.
 • Videote sisestamine: Isegi Vimeo ja YouTube'i videod saab nüüd hõlpsasti integreerida OneNote'i lehte.
 • Looge märkmeid otse veebilehele: Maci kasutajad, kes kasutavad Microsofti Edge'i brauserit, saavad sellega hõlpsasti kirjutada märkmeid või esiletõstmisi veebilehele ja neid siis OneNote'i kaudu jagada.

Süsteeminõuded Office 2016 for Mac Standard

Office 2016 for Mac on saadaval ainult 64-bitise versioonina. Samuti ei ole Office 2016 for Mac kasutatav iOS-i iPhone'ile ostuversioonis.

 • Protsessor: Inteli protsessor
 • Operatsioonisüsteem: Mac OS, vähemalt versioon 10.10 (Yosemite) kuni versioon Mac OS 10.12.6 (Sierra)
 • Mälu: vähemalt 4 GB RAM
 • Kõvakettaruum: 6 GB HFS+ formaadis (ka: Mac OS Extended või HFS Plus)
 • Ekraan: vähemalt 1280 x 800

MS Office 2016 Mac osta odavalt veebipoest Wiresoft

Wiresoftist leiad Standard-väljaande Office 2016 for Mac - koos integreeritud programmidega:

 • Word 2016
 • Excel 2016
 • PowerPoint 2016
 • Outlook 2016
 • OneNote 2016

Kui ostate Standard-edition of Office 2016 for Mac, saate lisaks meie kasutatud tarkvara madalale hinnale Wiresoftis ka järgmised lisaväärtused :

 • Iga Microsoft Office 2016 for Mac Standard-litsentsi ostmisel Wiresoftilt saate tarkvara, mida kasutate ainult teie ise.
 • Iga algse ostja poolt kasutatud Office tarkvara litsents kustutati Wiresoftile müümisel, muutes selle taas 100% vabaks ja kasutatavaks.
 • Veebilehe Office for Mac üksiklitsentsid, mis pärinevad mahulitsentsidest, on Wiresofti poolt põhjalikult testitud, et tagada nende nõuetekohane kasutamine.
 • Wiresoft kui tõsine tarkvaramüüja ei paku oma veebipoes prooviversioone, mis kehtivad ainult piiratud aja jooksul või millel on piiratud funktsioonid.
 • Iga Wiresoftist tehtud ostu puhul võite alati olla täiesti kindel, et ostate originaalse Microsofti tarkvara, mis vastab õiguslikult kehtivatele eeskirjadele, nii et te ei ole mingil juhul õiguslikus hallis alas.

Kui teil on küsimusi Microsoft Office 2016 for Mac Standard või mõne muu Microsofti tarkvara ostmise kohta, võtke meiega ühendust e-posti, telefoni või chat'i teel.

Lingid aadressile "MICROSOFT OFFICE MAC 2016 STANDARD"
Klientide hinnangud "MICROSOFT OFFICE MAC 2016 STANDARD"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Kategooriad