Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
Filtrile ei leitud tulemusi!
MICROSOFT OFFICE MAC 2016 STANDARD MICROSOFT OFFICE MAC 2016 STANDARD
Microsoft Office 2016 Mac - tõhus kontori- ja äritarkvara Põhjalik Microsoft tarkvarapakett Office 2016 on saadaval ka Macile. Väljaandes Standard sisaldab see järeleproovitud programme Word, Excel, PowerPoint, Outlook ja OneNote....
69,90 € *

Office 2016 Macile: tõestatud kontoritarkvara Apple'i kasutajatele

Kategoorias Office 2016 for Mac tutvustame spetsiaalselt Mac-operatsioonisüsteemidele välja töötatud ja järeleproovitud Microsofti kontoritarkvara. See artikkel annab põhjaliku ülevaate Office 2016 for Macist ja näitab, miks see pakett on suurepärane valik Mac-kasutajatele, kes vajavad võimsaid ja tuttavaid kontorirakendusi.

Mida pakub Office 2016 Macile?

Tuttavad rakendused parimal tasemel

Office 2016 Macile sisaldab tuttavaid rakendusi, nagu Microsoft Word, Excel, PowerPoint ja Outlook, oma parimal kujul. Need rakendused on spetsiaalselt Mac-platvormi jaoks optimeeritud ja pakuvad sujuvat kasutajakogemust.

Tootlikkus ja koostöö

Office 2016 for Maciga saate töötada tõhusalt, parandades samal ajal koostööd oma meeskonnas. Komplekt pakub vahendeid dokumentide ühiseks redigeerimiseks ja reaalajas koostööks.

Miks valida Office 2016 Macile?

Saamatu integreeritus Mac-keskkonda

Office 2016 for Mac integreerub sujuvalt Mac-keskkonda ja kasutab Mac-spetsiifilisi funktsioone. Kasutajaliides on intuitiivne ja hõlpsasti kasutatav.

Ühekordne ost, pikaajaline kasutamine

Üks olulisemaid Office 2016 for Maci omadusi on see, et te ei pea maksma igakuist liitumistasu. Te ostate tarkvara üks kord ja kasutate seda alaliselt.

Maksimaalne andmekaitse kontroll

Macile mõeldud Office 2016-ga säilitate täieliku kontrolli oma andmete üle, sest te ei ole sõltuvuses pilvesalvestusest. Teie failid jäävad turvaliselt teie Macile.

Kokkuvõte

Office 2016 Macile on ideaalne kontoritarkvaralahendus Mac-kasutajatele, kes vajavad võimsaid ja tuttavaid rakendusi. Tänu täiustatud kujundusele, tootlikkuse funktsioonidele ja sujuvale integreerimisele Mac-keskkonda pakub Office 2016 Macile esmaklassilist lahendust neile, kes soovivad suurendada oma tootlikkust.

Olenemata sellest, kas olete üliõpilane, spetsialist või loovisik, Office 2016 Macile võimaldab teil Mac-arvutis tõhusalt luua dokumente, esitlusi ja tabeleid. Investeeri Office 2016 for Maci, et saada kasu selle järeleproovitud ja lihtsasti kasutatava kontoritarkvara paljudest eelistest. Säilitage täielik kontroll oma andmete üle ja pääsete juurde tuttavatele rakendustele, et optimeerida oma töövooge ja töötada tõhusamalt.

Kategooriad