Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
Filtrile ei leitud tulemusi!
MICROSOFT SHAREPOINT SERVER 2019 MICROSOFT SHAREPOINT SERVER 2019
Microsoft Sharepoint Server 2019 - uued funktsioonid Selles juhendis keskendutakse Teams'i, SharePoint'i ja OneDrive'i võimsusele, sealhulgas dokumentide säilitamisele, koostööle, jagamisele ja vestlustele. Töö tegemiseks ei pea kasutama...
4 213,90 € *

Microsoft SharePoint Server 2019: Platvorm kaasaegse meeskonnatöö jaoks

Ülevaade SharePoint Server 2019

Microsoft SharePoint Server 2019 on täiustatud lahendus organisatsioonidele, kes otsivad töökindlat ja integreeritud koostöö- ja teabehaldusplatvormi. Varasemate versioonide järeltulijana tugineb SharePoint Server 2019 kindlale alusele ja pakub uusi funktsioone, mis toetavad kaasaegseid tööviise ja parandavad kasutajakogemust.

Uuendused järgmistes valdkondades SharePoint Server 2019

SharePoint Server 2019 toovad kasutajakogemuse parandusi, eelkõige integratsioonis selliste kaasaegsete teenustega nagu Office 365 ja SharePoint Online'i versioon. See pakub kaasaegsemat ja intuitiivsemat kasutajaliidest ning täiustatud mobiilikogemust, mis võimaldab kasutajatel pääseda sisule ligi ja teha koostööd kõikjalt.

Peamised omadused SharePoint Server 2019

Parem meeskonnatöö

Rõhutades meeskonnatööd, muudab SharePoint Server 2019 dokumentide ja teabe jagamise meeskondades lihtsamaks. See toetab reaalajas toimuvat koostööd ning muudab projektide ja ülesannete koordineerimise lihtsamaks ja tõhusamaks.

Mobiilne kogemus ja kasutajaliides

Mobiilikasutus on oluliselt paranenud, toetades paremini mobiilseadmeid ja kasutades tundlikku disaini. Kasutajad saavad nüüd dokumentidele juurde pääseda ja suhelda ka liikvel olles, suurendades meeskondade paindlikkust ja reageerimisvõimet.

Kohandamine ja haldamine

Täiustatud kohandamisvõimalused

SharePoint Server 2019 võimaldab administraatoritel platvormi põhjalikult konfigureerida ja kohandada vastavalt oma organisatsiooni erivajadustele. Arendajad saavad luua platvormil põhinevaid võimsaid lahendusi.

Lihtsustatud haldamine

Platvormi haldamine on lihtsustatud, aidates IT-meeskondadel tõhusamalt töötada ja aega säästa. Halduskeskuse ja haldusvahendite täiustused annavad rohkem kontrolli ning lihtsustavad kasutajaõiguste ja turvasätete haldamist.

Turvalisus ja nõuetele vastavus

Parandatud turvafunktsioonid

SharePoint Server 2019 tugevdab turvameetmeid täiustatud autentimismeetodite, tugevama krüpteerimise ja paremate võimalustega järelevalve ja vastavuse tagamise tagamiseks.

Nõuetele vastavuse standardite tugi

Tänu täiustatud auditeerimisvõimalustele ja vastavustööriistadele saavad organisatsioonid olla kindlad, et nad täidavad regulatiivseid standardeid SharePoint Server 2019 abil.

Kokkuvõte: Lisaväärtus SharePoint Server 2019

SharePoint Server 2019 pakub mitmeid täiustusi, mis muudavad selle atraktiivseks valikuks organisatsioonidele, kes otsivad kaasaegset ja võimsat koostöö- ja teabehaldusplatvormi. Tänu paremale kasutajakogemusele, mobiilsele kättesaadavusele ja tugevatele turvafunktsioonidele on SharePoint Server 2019 organisatsioonide digitaalse ümberkujundamise oluline alus.

Kategooriad