Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
Trustmask
Filtrile ei leitud tulemusi!
MICROSOFT SHAREPOINT SERVER 2019 MICROSOFT SHAREPOINT SERVER 2019
Microsoft Sharepoint Server 2019 - uued funktsioonid Selles juhendis keskendutakse Teams'i, SharePoint'i ja OneDrive'i võimsusele, sealhulgas dokumentide säilitamisele, koostööle, jagamisele ja vestlustele. Töö tegemiseks ei pea kasutama...
4 213,90 € *

SharePoint Server 2019: Kaasaegse koostöö ja kommunikatsiooni platvorm

SharePoint Server 2019 - Uus horisont ettevõtete jaoks

Microsoft on teinud SharePoint Server 2019 kasutuselevõtuga otsustava sammu tulevikukindla, tõhusa ja kasutajasõbraliku platvormi suunas igas suuruses ettevõtetele. Selles artiklis tuuakse välja peamised funktsioonid, eelised ja lisaväärtus, mida SharePoint Server 2019 pakub digitaalses töökohas.

Kaasaegne kasutajaliides - intuitiivne ja tõhus

Üks SharePoint Server 2019 kõige silmapaistvamaid omadusi on selle kaasaegne kasutajaliides. Navigeerimine on intuitiivselt kujundatud ning dokumentide, nimekirjade ja muu sisuga suhtlemine on sujuvam kui kunagi varem.

Mobiilne kogemus

Tänu SharePoint Server 2019 on kasutajatel täielik juurdepääs oma dokumentidele ka liikvel olles. Mobiilivaade on optimeeritud nii tahvelarvutite kui ka nutitelefonide jaoks, mis võimaldab sujuvat tootlikkust.

Kommunikatsioonilehed

Kommunikatsioonilehed võimaldavad organisatsioonidel esitada uudiseid, aruandeid ja muud sisu visuaalselt atraktiivses vormis. See mitte ainult ei paranda kasutajakogemust, vaid hõlbustab ka organisatsioonisisest suhtlust.

Turvalisus ja vastavus kõrgeimal tasemel

Tänapäeva digitaalses maailmas on turvalisus ja andmekaitse ülimalt olulised. SharePoint Server 2019 seab selle esikohale mitmesuguste vahendite ja funktsioonide abil.

Infoõiguste haldamine (IRM)

IRM võimaldab organisatsioonidel piirata juurdepääsu ja kasutamist dokumentidele, tabelitele ja esitlustele. See pakub täiendavat kaitset konfidentsiaalsele teabele.

Täiustatud andmekaotuse vältimine (DLP)

DLP aadressil SharePoint Server 2019 võimaldab organisatsioonidel tuvastada, jälgida ja automaatselt kaitsta kriitilist teavet. See tagab täieliku vastavuse ja vähendab andmekaotuse riski.

Platvorm meeskonnatööks ja innovatsiooniks

SharePoint Server 2019 läheb dokumendihaldusest kaugemale, pakkudes terviklikke koostöövahendeid.

Kaasaegsed meeskonnalehed

Need leheküljed pakuvad meeskonna sisu, teabe ja tegevuse keskset asukohta. Need edendavad suhtlust ja muudavad koostöö tõhusamaks.

Integreeritud Office 365 rühmad

Office 365 rühmade integreerimisega aadressile SharePoint Server 2019 saavad meeskonnad hõlpsamini juurdepääsu ühistele ressurssidele, nagu Outlook, OneNote ja Planner.

Hübriidlahendus - mõlema maailma parimad küljed

SharePoint Server 2019 peamine eelis on selle võime tegutseda hübriidlahenduse kujul.

Ühtne otsing

Hübriidotsing võimaldab kasutajatel otsida korraga nii kohalikku kui ka veebisisu, mis suurendab oluliselt tõhusust.

Andmete paindlikkus

Organisatsioonid saavad valida, kus nad soovivad oma andmeid hoida - kas lokaalselt, pilves või mõlema kombinatsioonina.

Kokkuvõte

SharePoint Server 2019 on rohkem kui lihtsalt oma eelkäijate edasiarendus. See on võimas vahend, mis toetab kaasaegseid ettevõtteid nende digitaalsel ümberkujundamisel. Tänu täiustatud kasutajaliidesele, täiustatud turvafunktsioonidele ning koostöö- ja kommunikatsioonivahenditele seab SharePoint Server 2019 ettevõtte tarkvara kategoorias uued standardid. See ei ole pelgalt platvorm dokumentide säilitamiseks, vaid innovatsiooni, meeskonnatöö ja kasvu keskne sõlmpunkt.