Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
Filtrile ei leitud tulemusi!
MICROSOFT OFFICE 2021 PROFESSIONAL PLUS MICROSOFT OFFICE 2021 PROFESSIONAL PLUS
Microsoft Office 2021 Professional Plus - hädavajalik ettevõtjatele Maailmas kasutatava mitmekülgse Microsoft Office'i paketi uusim versioon Professional Plus Edition pakub professionaalsetele kasutajatele nii ettevõtetes kui ka...
180,90 € *
MICROSOFT OFFICE 2021 STANDARD MICROSOFT OFFICE 2021 STANDARD
Microsoft Office 2021 Standard - asendamatu äritarkvara ettevõtetele ja füüsilisest isikust ettevõtjatele Microsoft Office'i paketi uusim versioon 2021 Standard Edition pakub professionaalsetele kasutajatele nii ettevõtetes kui ka...
166,90 € *

Office 2021: uued funktsioonid ja eelised tõhusaks tööks

Kategooriast Office 2021 leiate populaarse Microsoft Office'i paketi uusima versiooni, mis on täis põnevaid uuendusi ja funktsioone. Selles artiklis anname teile põhjaliku ülevaate Office 2021-st ja näitame, kuidas see uuendatud pakett aitab teil oma tööprotsesse optimeerida.

Mida pakub Office 2021?

Praegused rakendused parimal tasemel

Office 2021 sisaldab end tõestanud rakendusi, nagu Microsoft Word, Excel, PowerPoint ja Outlook, mis on oma uusimas versioonis veelgi võimsamad ja kasutajasõbralikumad.

Parem koostöö ja ühenduvus

Uuendatud pakett pakub täiustatud koostöövahendeid, mis muudavad dokumentide ja esitluste koostamise sujuvaks. Office 2021 on optimaalselt integreeritud ka pilvega, nii et saate oma failidele ligi kõikjalt.

Miks minna üle Office 2021-le?

Ajakohastatud turvafunktsioonid

Office 2021 pakub täiustatud turvalisust teie dokumentide ja andmete jaoks, et kaitsta teie tööd ohtude eest.

Parem jõudlus ja usaldusväärsus

Office'i uusim versioon on loodud maksimaalse jõudluse ja töökindluse tagamiseks, et saaksite töötada katkestusteta.

Viimased funktsioonid ja uuendused

Office 2021 sisaldab uusi funktsioone ja täiustusi, mis optimeerivad teie töötamist ja aitavad teil olla tõhusam.

Kokkuvõte

Office 2021 on ideaalne valik kõigile, kes otsivad uusimaid ja parimaid Office'i rakendusi. Tänu paremale jõudlusele, täiustatud turvafunktsioonidele ja uutele koostöövõimalustele on selles paketis kõik, mida vajate tõhusamaks ja produktiivsemaks töötamiseks. Vahetage Office 2021 vastu ja kogege Office'i uusima põlvkonna eeliseid.

Veelgi enam, Office 2021 pakub teile vajalikku paindlikkust. Saate kasutada paketti erinevates seadmetes, sealhulgas Windowsi ja Maci süsteemides, muutes teie tööviisi veelgi mitmekülgsemaks. Uuendatud rakendused on täiuslikult kohandatud tänapäeva töömaailma nõuetele, olenemata sellest, kas töötate kodus, kontoris või liikvel olles.

Office 2021 teine suur eelis on pikemaajaline tugi. Microsoft on teatanud, et toetab seda versiooni vähemalt aastani 2030, mis tähendab, et võite arvestada pikaajalise töökindluse ja regulaarsete uuendustega.

Kokkuvõttes pakub Office 2021 löömatut kombinatsiooni järeleproovitud rakendustest, kaasaegsetest funktsioonidest ja täiustatud turvalisusest. Kui soovite suurendada oma tööviljakust, jäädes samal ajal tehnoloogia tipptasemel, on Office 2021 teie jaoks õige valik. Tehke üleminek juba täna ja kogege, kuidas see pakett võib muuta teie töötamise viisi revolutsiooniliselt.

Kategooriad