Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
Trustmask
Filtrile ei leitud tulemusi!
MICROSOFT OFFICE 2021 STANDARD MICROSOFT OFFICE 2021 STANDARD
Microsoft Office 2021 Standard - asendamatu äritarkvara ettevõtetele ja füüsilisest isikust ettevõtjatele Microsoft Office'i paketi uusim versioon 2021 Standard Edition pakub professionaalsetele kasutajatele nii ettevõtetes kui ka...
184,90 € *
MICROSOFT OFFICE 2021 PROFESSIONAL PLUS MICROSOFT OFFICE 2021 PROFESSIONAL PLUS
Microsoft Office 2021 Professional Plus - hädavajalik ettevõtjatele Maailmas kasutatava mitmekülgse Microsoft Office'i paketi uusim versioon Professional Plus Edition pakub professionaalsetele kasutajatele nii ettevõtetes kui ka...
199,90 € *

Microsoft Office 2021 - uusim Office-tarkvara professionaalsetele ja erakasutajatele

Office 2021 on Microsofti järeleproovitud tarkvarapaketi uusim versioon, mis on saadaval erinevates versioonides professionaalsetele ja erakasutajatele. Eelkõige Office 2021 Standard ja Office 2021 Professional Plus pakuvad taas märkimisväärset funktsioonide kasvu, samuti üksikuid programme ja laiendatud funktsioone ning seega eriti laiapõhjalist baasi kaasaegsete ettevõtete tüüpiliste äritööde valdamiseks: nii tekstide ja arvutuste loomisel ja redigeerimisel koos tervikliku koostööga dokumentide osas kui ka turvalise andmevahetuse kaudu terviklike turvastandardite kaudu, sealhulgas tervikliku suhtluse kaudu töötajate ja äripartneritega. Need Office 2021 komplektid tõstavad ka pilvepõhise koostöö - näiteks kodukontoris - uuele tasemele, et saavutada veelgi kõrgemad standardid funktsionaalsuse ja tõhususe osas.

Uued versioonid Office 2021 Standard ja Office 2021 Professional Plus sisaldavad taas arvukaid optimeerimisi ja täiendusi nii Office'i järeleproovitud programmides Word, Excel, PowerPoint ja Outlook kui ka lisarakendustes, mis on sõltuvalt väljaandest saadaval, eriti dokumentide ühisel toimetamisel reaalajas ning andmete ja teabe turvalisel vahetamisel meeskondades, ning tänu andmekaotuse vältimise funktsioonile on neil selleks eriti kõrge turvastandard.

MS Office 2021-i täiendavad digitaalne märkmik OneNote ja Microsoft Teams, mis asendab Skype'i. Office'i programme saab kasutada ka Office'i veebirakendustena. Eriti Professional Plus väljaandes saavad kasutajad kasutada uut MS Accessi ka erinevate andmeanalüüside tegemiseks,

Microsoft Office 2021 väljaanded Standard ja Professional Pro on pärast ametlikku väljalaskmist saadaval Wiresofti tarkvarapoes kasutatud tarkvarana - te saate kasu madalamast hinnast võrreldes vastava uue tootega - võtke lihtsalt ühendust meie meeskonnaga ja uurige, millal need Office'i väljaanded teile kättesaadavaks muutuvad.

Järgnev ülevaade tutvustab Office 2021 Standardi ja Professional Plusi juba teadaolevaid funktsioone ning selle versiooni täiendavaid uuendusi, mida saate ära kasutada.

Klassikalised Office'i rakendused - veelgi võimsamad MS Office'i versioonis 2021

Nii Standard kui ka Professional Plus Editionis moodustavad klassikalised üksikrakendused Word, Excel, PowerPoint ja Outlook taas uue MS Office 2021 selgroo: neid täiendavad digitaalne märkmik OneNote, MS Publisher ja suhtlusvahend Microsoft Teams. MS Access 2021 sisaldub ka ainult Professional Plus väljaandes.

Järgnev ülevaade tutvustab lühidalt neid Office'i programme, sealhulgas nende eripära. Värskeimate üksikasjade saamiseks MS Office 2021 Standard ja Professional Plus versioonide lisafunktsioonide kohta võtke palun ühendust Wiresofti meeskonnaliikmega.

 • Microsoft Word 2021 on üks tähtsamaid programme kõigis Office'i väljaannetes mitmesuguste tekstidokumentide loomiseks nii ametialaseks kui ka isiklikuks otstarbeks. Praeguses versioonis toetab tekstiloomeprogramm kirjavahetust veelgi ulatuslikumalt - mitte ainult paljude vormindamisvõimaluste ning pildi- ja arvutuselementide integreerimise abil, vaid ka mitmesuguste optimeeritud funktsioonide abil, mis muudavad need ülesanded üha lihtsamaks. Nende hulka kuuluvad Wordi integreeritud tõlkevahend, dikteerimisfunktsioon ning õigekirjakorrektsioon, sealhulgas grammatika parandamine. Lisaks saavad kasutajad kirjutamise ajal teksti ette lugeda ja ka kõnesisestuse funktsiooni on veelgi täiustatud. Wordi redaktori abil saab sõna- ja õigekirjasoovitusi võtta üle otse ühe klõpsuga. Digitaalse pliiatsiga kirjutatud teksti parem tähemärgituvastus kiirendab ka teksti sisestamist. Samuti on täiustatud piltide ja graafika integreerimist, näiteks Apple HEIC pildiformaadi integreerimine ilma eelneva konverteerimiseta, keerulisemat SVG-graafikat saab integreerida Wordi dokumenti ning seda saab ka skaleerida ja redigeerida ilma suurema mälu nõudmata.
 • Microsoft Excel 2021 pakub uues Office'i versioonis taas hulgaliselt võimsaid funktsioone ja filtreid - nende hulka kuuluvad nii dünaamilised massiivid kui ka optimeeritud XVERWEIS-funktsioon, millega saab andmeid põhjalikult analüüsida ja edasi töödelda. Näiteks saab kasutada ka ajatelgede filtreid ja mitmesuguseid funktsioone on optimeeritud spetsiaalselt finantsarvutuste jaoks; lisaks pakub Excel taas laialdast ühilduvust komadega eraldatud väärtuste (CSV) failivorminguga (Comma Separated Values).
 • Nagu eelmises versioonis, sisaldabMicrosoft PowerPoint 2021 taas laia valikut kujundusvõimalusi informatiivsete esitluste ja põhjalike aruannete jaoks. Lisaks hämmastavatele efektidele, nagu graafika ja piltide morphing dünaamiliste üleminekute jaoks, saab neid ka PowerPoint 2021-s vabalt skaleerida või suumimisfunktsiooni abil animeerida. Kõiki animatsioone saab teha ka digitaalse pliiatsiga. Lisaks pakub Office'i rakendus PowerPoint'i dokumentide jagamisvalikutes kõneleja vaateid ning kommunikatsioonivahendiga Microsoft Forms saavad kõnelejad käivitada küsitluse esitlusel osalejate seas.
 • Microsoft Outlook 2021 pakub põhjalikke vahendeid mitte ainult suhtlemiseks töötajate ja äripartneritega, kes asuvad käeulatuses, vaid ka ülemaailmseks sõnumite ja andmete vahetamiseks. Muu hulgas hõlbustab erinevate ajavööndite või ajavahede automaatne arvestamine koosolekute ühiste kohtumiste planeerimist. Outlook 2021 toetab ka suvalist arvu e-posti kontosid kasutaja kohta, mis lihtsustab haldamist mitme konto kasutamisel. Lisaks on Outlook 2021s saadaval uus dikteerimise tööriistariba  , mis sisaldab laiendatud häälkäsklusi ja automaatset kirjavahemärgistamist e-kirjade koostamisel.

Lisaks nendele järeleproovitud Office'i rakendustele saavad Office 2021 Standard või Professional Plus Editioni kasutajad kasutada ka järgmisi programme:

 • Publisher 2021 on mitmekülgne tööriist igasuguste esitluste ja trükiste kujundamiseks, mis on ka trükitav; praegune versioon pakub ka täiustatud pliiatsituvastust ja funktsioone professionaalseks graafikatöötluseks.
 • OneNote 2021 on praktiline digitaalne märkmik ideede ja visandite spontaanseks jäädvustamiseks. Seda saab ühendada teiste Office'i programmidega, et neid kohe rakendada.
 • Microsoft Teams asendab Skype'i. Selle abil saab näiteks Outlookis olevaid sõnumeid jagada otse teiste kolleegide ja partneritega.

Eksklusiivselt MS Office 2021 Professional Plus väljaandes on kasutajate käsutuses ka Access 2021:

 • Access 2021 pakub muu hulgas mitmesuguste andmebaasirakenduste optimeeritud pakkumist: neid saab käivitada otse brauseris, mis säästab salvestusruumi ja suurendab seega tõhusust. Access 2021-s salvestatud andmeid saab näiteks ka turvaliselt kättesaadavaks teha Microsoft SQL-andmebaasis.

Office 2021 Standard & Professional Plus'i põhjalikud turvafunktsioonid osta

Dokumentide ja andmete turvalisus on MS Office 2021 versioonis taas kord kesksel kohal, seda enam, et paljude töötajate koostöö projektides pilves tekitab uusi väljakutseid teabe kadumise ja avalikustamise eest kaitsmisel.

Selleks on grupipoliitika objekti (GPO) funktsioon tõenäoliselt taas saadaval Office 2021-is grupipoliitikate haldamiseks, mis on tagatud ADMX-failidega (nn ADMinistrative XML mallifailid). Seda saab kasutada ka väliste dokumentide makrode turvasätete kontrollimiseks. Office 2021 Standard & Professional Plus'i saab tõenäoliselt kasutada ka terminalis või kaugtöölaua serveris; täpsemate üksikasjade saamiseks võtke ühendust Wiresofti esindajaga.

Üks MS Office'i versiooni 2021 silmapaistvaid turvaelemente on tõestatud andmekaotuse vältimine (DLP) - konfidentsiaalse teabe või andmete igakülgne kaitse töötaja poolt tahtliku või tahtmatu avalikustamise eest. See on eriti kasulik tundlike andmete, näiteks organisatsioonide või ettevõtete isikuandmete kaitsmisel. DLP vastab seega ka DSVGO nõuetele. Kõiki andmeliikumisi jälgitakse dünaamilise sisupõhise kontrolli abil ja nende edastamine e-posti või muude internetipõhiste rakenduste kaudu blokeeritakse, kui on oht, et andmed võivad kaduda.

Kasutades andmekaotuse vältimist, saavad administraatorid luua diferentseeritud suunised juurdepääsuks tundlikuks määratletud andmetele, millega seda saab osaliselt või täielikult piirata, samuti teavitada kasutajaid võimalikest andmekaotusriskidest.

MS Office 2021 Standardis ja Professional Plusis saab neid reegleid määrata ka üksikute programmide jaoks: Millist teavet võib dokumenti lisada või jagada jne.

Pilveteenuste, näiteks Microsoft OneDrive'i kasutamisel ei lähe andmed seega kaduma isegi serveri rikke või lõppseadme rikete korral; kasutajad saavad neile kohapeal iseseisvalt juurde pääseda ja neid muuta.

Paljud Microsoft Office 2021 üldised eelised

Lisaks nendele Office'i üksikute rakenduste eriomadustele veenab MS Office 2021 Buy Standard ja Professional Plus väljaannetes ka paljude üldiste praktiliste funktsioonidega, mis toetavad näiteks mobiilset tööd ja intuitiivset meeskonnatööd - et suurendada dokumentide, tabelite või esitluste loomise tõhusust ning hõlbustada ka töötajate vahelist suhtlust.

Näiteks saavad kasutajad paljudele Office'i funktsioonidele ligi ka liikvel olles Windowsiga nutitelefoni või tahvelarvutiga - siin lihtsustavad Office 2021 veebirakendused juurdepääsu; üksikute funktsioonide ja elementide selge paigutus muudab dokumentide redigeerimise liikvel olles lihtsaks; faile saab nendega avada ja jagada ka pilves.

MS Office 2021 uus töölaua kasutajaliides avaldab muljet veelgi selgema kuvamise ja kõigi elementide paigutusega; paljusid rakendusi saab käivitada ka tumedas režiimis, mis toetab eriti silmasõbralikku tööd. Uuendatud rippmenüü lihtsustab e-kirjade ja dokumentide otsimist - selleks on võimalik ühe klõpsuga vahetada postkasti ja avatud kausta vahel. Töölauakliendi ajaloomenüü pakub ka võimalust naasta viimati külastatud kohtadesse. Telefoninumbreid saab ka maskeerida, et luua rohkem privaatsust või anonüümsust.

Samuti toetavad kõik MS Office 2021 buy programmid veelgi enam ligipääsetavust, näiteks rahvusvaheliste standardite rakendamise ja praktiliste soovitustega dokumentide lihtsamaks muutmiseks, mis hõlmavad ka helimärkusi. Suur valik helisid toetab ka akustiliselt tööd MS Office 2021.

Osta Microsoft Office 2021 Standard ja Professional Plus Wiresoftist kui kasutatud tarkvara poest

Kaks uut Microsoft Office 2021 väljaannet Standard ja Professional Plus on varsti - pärast ametlikku vabastamist - saadaval Wiresoftist kasutatud tarkvarana.

Saate kasu nendest eelistest

 • Originaaltarkvara koos kehtiva litsentsivõtmega - piiratud kasutusega või ajaliselt piiratud prooviversioonide asemel.
 • Märgistus "kasutatud tarkvara" ei tähenda mingeid piiranguid tarkvara funktsionaalsuses.
 • Wiresoft on kasutatud tarkvara enne edasimüüki täielikult kasutatavaks testinud.
 • Microsofti kasutatud tarkvaraga kauplemine ja selle kasutamine on seaduslik, sest see on seadusega lubatud.
 • Ostes kasutatud litsentsi Wiresoftilt, omandate alati seadusliku ja originaalse Microsofti toote.

Kui teil on küsimusi Microsoft Office 2021 Edition Standard või Professional Plus'i kohta, võtke meiega lihtsalt ühendust, kasutades chat'i, telefoni või e-posti teel.