Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
Trustmask
Filtrile ei leitud tulemusi!
MICROSOFT SQL SERVER 2008 ENTERPRISE R2 MICROSOFT SQL SERVER 2008 ENTERPRISE R2
Microsoft SQL Server 2008 Enterprise R2 Osta Microsoft SQL Server 2008 Enterprise R2 aadressil Windows Kas kasutate oma ettevõttes operatsioonisüsteemi Windows ja soovite osta SQL Serveri? Siis leiad siit odava võimaluse. Tänu...
1 992,90 € *
MICROSOFT SQL SERVER 2008 WORKGROUP R2 MICROSOFT SQL SERVER 2008 WORKGROUP R2
Microsoft SQL Server 2008 Workgroup R2 Osta Windows SQL Server 2008 Workgroup R2 odavalt Et ettevõttes saaks tõhusalt töötada, peab olema olemas hea andmebaasi haldussüsteem, mille abil saab nii haldus- kui ka aruandlusülesandeid...
462,90 € *
MICROSOFT SQL SERVER 2008 STANDARD R2 MICROSOFT SQL SERVER 2008 STANDARD R2
Microsoft SQL Server 2008 Standard R2 Osta SQL Server 2008 Standard R2 aadressil Windows Ostke Microsoftilt Windows SQL Server versioon 2008 Standard R2 oma ettevõttele ja looge oma töö jaoks uusi struktuure. Andmebaasi haldussüsteem...
230,90 € *
MICROSOFT SQL SERVER 2008 ENTERPRISE MICROSOFT SQL SERVER 2008 ENTERPRISE
Microsoft SQL Server 2008 Enterprise ostaWindows Server: Microsoft SQL Server 2012 Enterprise Kas otsite oma ettevõttele head andmebaasi haldussüsteemi ja töötate Windows operatsioonisüsteemiga? Ostke Microsoftilt SQL Server 2012...
1 992,90 € *
MICROSOFT SQL SERVER 2008 WORKGROUP MICROSOFT SQL SERVER 2008 WORKGROUP
Microsoft SQL Server 2008 Workgroup Windows Osta SQL Server: Versioon 2008 Workgroup Kas otsite oma ettevõttele usaldusväärset ja turvalist haldus- ja aruandlusplatvormi? Osta Microsoft SQL Server for Windows 2008 Workgroup versioon....
462,90 € *
MICROSOFT SQL SERVER FOR SMALL AND BUSINESS 2008 MICROSOFT SQL SERVER FOR SMALL AND BUSINESS 2008
Microsoft SQL Server for Small and Business 2008 For Windows: Osta SQL Server for Small Business 2008 Kas teil on väikeettevõte, mis töötab Windowsi operatsioonisüsteemiga? Ostke SQL Server for Small Business 2008 ja tehke oma tegevus...
230,90 € *

SQL Server 2008 R2 - veelgi rohkem äriteabeanalüüsi teie ettevõttele

Võrreldes oma eelkäijaga toob SQL versioon 2008 R2 eelkõige parandusi BI-funktsioonides, et toetada veelgi paremini SharePoint 2010 ja Office 2010. Kõige olulisem eesmärk on endiselt terviklike iseteeninduslike BI-lahenduste pakkumine ettevõtetes, et täita üha keerulisemaks muutuvaid nõudeid seoses andmete analüüsi ja esitamisega. SQL Server 2008 R2 pakub ka paremat ühenduvust SQL Azure Serveri ja üksikute BI-vahendite vahel. SQL Server 2008 R2 väga hästi skaleeritav BI-platvorm sisaldab järgmisi teenuseid, mis sisaldavad nii täiustatud funktsioone kui ka uusi funktsioone:

 • Analüüsiteenused (SSAS)
 • Integratsiooniteenused (SSIS)
 • Aruandlusteenused (SSRS)
 • Põhiandmete teenused (MDS)
 • Andmete kaevandamine ja andmeladu
 • Teenuse vahendaja
 • StreamInsight
 • Aruande koostaja V3.0

Allpool leiate lisateavet SQL Server 2008 R2 üksikute Business Intelligence'i funktsioonide kohta.

SSAS SQL Server 2008 R2 jaoks

Analüüsiteenused on aluseks kõikidele aruannetele, samuti OLAP-analüüsidele ja andmekaevandamisele. SSAS pakub integreeritud, ühtset ülevaadet kõigist äriandmetest. Online Analytical Processing (OLAP) abil saab neid analüüsida erinevatest aspektidest - näiteks hierarhiad, dimensioonid ja drill-down või drill-up - ning kuvada kuubina.

Selleks on PowerPivot for Excel 2010 saadaval ka SSASi lisandina seoses Office Suite 2010-ga. See tähendab, et isegi suuri andmehulki saab andmelaost importida ja analüüsida. Lisaks mitmesugustele optimeerimistele sisaldab PowerPivot ka funktsionaalseid täiustusi, näiteks toetatud väljade otsing nimede ja nimeliste kogude jaoks. Pivot-tabelis saab ära tunda ka omavahel mitteseotud tabelite vahelisi seoseid. Need PowerPivot'i analüüsid ja aruanded saab teistele töötajatele kättesaadavaks teha SharePoint'i dokumendikirjastike kaudu ja neid pidevalt ajakohastada.

Integratsiooniteenused (SSIS)

SQL Serveri integratsiooniteenused (SSIS), mis on tuntud juba varasematest SQL Serveri versioonidest, on saadaval ka SQL 2008 R2 versioonis. Need moodustavad kõigi ettevõtete äriteabe rakenduste kolm nurgakivi: Andmete integreerimine, analüüs ja aruandlus. Need on ka kõigi ETL-protsesside (Extract, Transform and Load) aluseks ning pakuvad andmeladude jaoks laia funktsioonide repertuaari.

Aruandlusteenused (SSRS)

Praktilised SQL Serveri aruandlusteenused pakuvad mõningaid huvitavaid funktsioone, eriti tekstiväljade jaoks: Näiteks saab neid pöörata 270 kraadi võrra ning tablixi andmevaldkondade ja rühmade sees olevad lehekülje katkestused jne laiendavad aruannete loomisel kujundusvariante.

Põhiandmete teenused (MDS)

Master Data Services on SQL Server 2008 R2 uus funktsioon. Need võimaldavad nüüd andmeid tsentraalselt hallata, tehes need samal ajal kättesaadavaks erinevatele rakendustele. See hõlmab nii toodete kui ka klientide ja kontode andmete haldamist ja kaitsmist tehingute käigus.

Andmete kaevandamine ja andmeladu

Andmelao valdkonnas võimaldab SQL Server 2008 paranenud jõudlus andmete kiiremat integreerimist andmelattu. See hõlmab ka optimeeritud haldust ja jõudlust, eriti suurte partitsioneeritud tabelite puhul.

Teenuse vahendaja

Service Brokeriga saavad arendajad rakendada SQL Serveris natiivseid asünkroonseid sõnumifunktsioone. See võimaldab jagada töökoormust mitme andmebaasi vahel ilma keerulise programmeerimiseta. SQL Server 2008 R2-s saab teenusevahendaja muu hulgas täiustatud käsufunktsioone järjekorras töötlemata sõnumite käsitlemisel, mis toetab ka erinevate andmebaaside vahelist suhtlust.

StreamInsight SQL Server 2008 R2 jaoks

StreamInsight'i SQL Server 2008 R2 versioonil on ka CEP (Complex Event Processing) tehnoloogia. StreamInsight võimaldab andmevoogude pidevat jälgimist, töötlemist ja kontrollimist reaalajas. Seda tehnoloogiat kasutatakse eelkõige elektroonilises kaubanduses krediitkaardiandmete töötlemiseks, logistikas ja võrgu jälgimiseks.

Aruande koostaja V3.0

Aruandluse koostaja V3.0 on samuti SQL Server 2008 R2 uus funktsioon. Vahemälu abil võimaldab see aruannete ja graafika kiiremat kuvamist. Aruannete teatavaid valdkondi saab SharePointi kaudu avaldada veebisisuna. Lisaks sellele võimaldavad geoinfosüsteemide uued andmetüübid geograafiliste kaartide abil silmapaistvaid esitlusi.

Administraatori funktsioonid Microsoft SQL Server 2008 R2-s

Administraatorid hindavad ka SQL Server 2008 R2 arvukaid juhendeid, repositooriume ja funktsioone, sest need ei lihtsusta mitte ainult haldustööd, vaid ka erinõuete rakendamist ja teenustaseme kokkulepete (SLA) täitmist. Lisaks pakub SQL 2008 R2 ka paremat toetust PowerShell 2.x-le.

SQL Server Management Studio pakub ka tõhusaid funktsioone SQL Server 2008 R-i haldamiseks. Integreeritud objektide otsija kogub asjakohast teavet kõigist registreeritud serveritest ja uus armatuurlaud võimaldab erinevate serverite ja andmebaasi parameetrite selget esitamist.

Microsofti litsentsimudel SQL Serveri 2008 / R2 versioonidele

Nii SQL Server 2008 kui ka 2008 R2 versiooni litsentseerimisel on kaks võimalust, kusjuures need on saadaval sõltuvalt vastavast väljaandest.

Saadaval on järgmised tarkvaralitsentsimudelid:

 • Protsessori kohta - põhineb füüsiliste ja virtuaalsete protsessorite arvul, mida kasutatakse operatsioonisüsteemi keskkonnas, kus selle serveri tarkvara instantsid töötavad.
 • Server/Client Access License (CAL) - põhineb serveritarkvara kasutavate instantside arvul PLUS serveritarkvara instantsidele ja funktsioonidele juurdepääsu omavate seadmete ja kasutajate arvul.

SQL Server 2008 ja SQL Server 2008 R2 litsentsimine

SQL Serveri 2008 versiooni puhul lubab Microsoft 1 virtuaalset andmebaasi instantsi ühe (virtuaalse) protsessori kohta nii Workgroup- ja Standard- kui ka SBS-versiooni puhul, mis on saadaval Wiresoftist. Enterprise Editioni puhul ei ole virtualiseerimine piiratud, eeldusel, et ostate alati asjakohase arvu litsentse kõigi protsessorite jaoks.

SQL 2008 R2 versioonis kehtib Enterprise Editioni puhul 4 virtuaalserveri piirang.

Ülevaade Wiresoftis saadaval olevatest Microsoft SQL Server 2008 versioonidest

Wiresoftist leiate tarkvara litsentsid nii SQL Server 2008 kui ka SQL Server 2008 R2 versioonile. Nagu juba mainitud, erineb see versioon mõnede funktsioonide poolest 2008. aasta versioonist. Nende kahe SQL-versiooni järgmised versioonid on meilt ostmiseks saadaval:

 • SQL Server 2008 Enterprise R2
 • SQL Server 2008 Standard R2
 • SQL Server 2008 Workgroup R2
 • SQL Server 2008 Enterprise
 • SQL Server 2008 Standard
 • SQL Server 2008 töörühm
 • SQL Server For Small Business 2008 (SBS)

Microsoft SQL Server 2008 versioonid koos Wiresoftiga mõistliku hinnaga

Wiresoftist leiate Microsoft SQL Server 2008 Enterprise Standard, Enterprise, Workgroup ja Small Business versioonide ja versioonide originaalserverilitsentsid eriti soodsa lõpphinnaga. Te saate kasu eritingimustest, mida Wiresoft pakub teile mitte ainult nende, vaid ka muude tarkvaralitsentside puhul: Kõik meie poolt pakutavad Microsofti tooted on Euroopa ettevõtete kasutamata üksiklitsentsid, mille nad on omandanud täiesti seaduslikult: Euroopa Kohtu otsuse kohaselt on tarkvaratoodete, serverilitsentside või CALide ostmine ja edasimüük täiesti seaduslik. Seetõttu on kõik meie litsentsitooted 100% kasutuskõlblikud, sest me oleme nende autentsust põhjalikult kontrollinud. Paljud kliendid usaldavad korrapäraselt Wiresofti soodsa litsentseerimispakkumise eeliseid. Kas teil on küsimusi Microsoft SQL Server 2008 Editioni individuaalse litsentsimise kohta? Siis võtke meiega julgelt ühendust.