Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
Trustmask
Filtrile ei leitud tulemusi!
MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2010 STANDARD MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2010 STANDARD
Microsoft Exchange Server 2010 Standard Ettevõtte kommunikatsioonikanalid peavad olema paindlikud, selged, läbipaistvad ja kulutõhusad. Windows Exchange Server 2010 toetab teid selles ja aitab teil saavutada täiesti uue tulemuslikkuse ja...
156,90 € *

Exchange Server 2010: verstapost ettevõtte teabevahetuses

Tagasivaade Exchange Server 2010-le

Ajal, mil e-posti suhtlus ja kalendri sünkroniseerimine olid ettevõtete jaoks hädavajalikud, tuli Microsoft Exchange Server 2010 turule kui murranguline kommunikatsioonivahend. See pakkus tsentraliseeritud lahendust e-posti, kalendri, kontaktide ja ülesannete jaoks ning kujundas oluliselt ettevõtete omavahelist suhtlemist.

Exchange Server 2010 põhifunktsioonid

Täiustatud e-posti haldamine

Exchange Server 2010 tõi e-posti haldusse mitmeid parandusi. Nende hulka kuulusid sellised funktsioonid nagu e-posti arhiveerimine, täiustatud otsinguvõimalused ja võimalus kolida postkaste mitme andmebaasi vahel, ilma et see mõjutaks kasutajate juurdepääsu.

Ühtsed sõnumid

Unified Messaging võimaldas kasutajatel võtta oma postkasti vastu kõnesõnumeid, mida saab seejärel esitada tekstisõnumina. See muutis revolutsiooniliselt, kuidas ettevõtted käsitlesid kõneposti ja suurendas tootlikkust.

Parem kaitse ja vastavus nõuetele

Exchange Server 2010 tagas konfidentsiaalse teabe turvalisuse. Tänu sellistele funktsioonidele nagu transpordireeglid, mis võimaldavad automaatselt tuvastada ja kohaldada meetmeid tundlike andmete suhtes, ning MailTips, mis hoiatab kasutajaid enne potentsiaalselt ohtlike või nõuetele mittevastavate toimingute sooritamist, kehtestas Exchange 2010 uued turvastandardid.

Kõrge kättesaadavus ja taastamine

Andmebaasi kättesaadavusgrupi (DAG) kasutuselevõtuga suutis Exchange Server 2010 pakkuda andmebaasi replikatsiooni ja taastamist viisil, mis varem ei olnud võimalik. See suurendas vastupidavust ja vähendas võimalikke äritegevuse häireid.

Miks Exchange Server 2010 oli nii oluline

Kohandatavus

Exchange Server 2010 pakkus ettevõtetele paindlikkust, et kohandada oma kasutuselevõttu vastavalt nende erivajadustele. Iga ettevõte sai valida, kas ta kasutas oma ruumides, hübriidlahendust või kasutas seda täielikult pilves, ja see pakkus võimalusi igale ettevõttele.

Intuitiivne kasutajakogemus

Saamatu integratsioon Microsoft Office'iga võimaldas Exchange Server 2010-l pakkuda tuttavat kasutajaliidest. Samuti täiustati Outlooki veebirakendust (OWA), mis võimaldas kasutajatel oma e-kirjadele ligi pääseda kõikjalt, ilma et funktsionaalsus kannataks.

Kulude kokkuhoid

Selliste funktsioonide nagu isikliku arhiivipostkasti ja odavate salvestusvõimaluste kasutamise võimaluse kasutuselevõtuga suutsid organisatsioonid kulusid kokku hoida, täites samal ajal oma andmete säilitamise nõudeid.

Exchange Server 2010 oma aja kontekstis

Tagasi vaadates on näha, kui oluline oli Exchange Server 2010 ettevõtte kommunikatsiooni arengus. See ei olnud lihtsalt toode, vaid Microsofti visioon integreeritud ja tõhusast kommunikatsioonist. Kuigi turul on Exchange Serveri uuemad versioonid, on Exchange Server 2010 endiselt verstapost, mis pani hilisematele uuendustele aluse Standard.

Lõplikud mõtted

Exchange Server 2010 võib olla tänaste standardite järgi vananenud, kuid selle mõju ettevõtte kommunikatsioonile on vaieldamatu. See oli tunnistuseks Microsofti pühendumisest innovaatilistele lahendustele ja kujundas digitaalset kommunikatsiooni, nagu me seda tänapäeval tunneme. See on endiselt muljetavaldav näide tehnoloogilisest arengust ja ettevõtte visioonist.