Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
Filtrile ei leitud tulemusi!
MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2010 STANDARD MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2010 STANDARD
Microsoft Exchange Server 2010 Standard Ettevõtte kommunikatsioonikanalid peavad olema paindlikud, selged, läbipaistvad ja kulutõhusad. Windows Exchange Server 2010 toetab teid selles ja aitab teil saavutada täiesti uue tulemuslikkuse ja...
156,90 € *

Microsoft Exchange Server 2010: kindel alus ärikommunikatsioonile

Sissejuhatus Exchange Server 2010'ile

Microsoft Exchange Server 2010 oli murranguline samm ettevõtte sõnumivahetuse lahenduste arengus, mis tõi kaasa arvukalt täiustusi tõhususe, hallatavuse ja kasutajakogemuse osas. Tugeva ja väljaarenenud platvormina toetab Exchange 2010 jätkuvalt paljusid organisatsioone kogu maailmas.

Mida uut pakub Exchange Server 2010

Koos Exchange Server 2010 kasutuselevõtuga tulid olulised funktsioonid, nagu andmebaaside kasutatavusgrupid (DAG), mis tagavad parema kõrge kättesaadavuse ja taastamisvõimaluse, ning uued nõuetele vastavuse ja arhiveerimise funktsioonid, mis on väga kasulikud reguleeritud tööstusharudes tegutsevatele organisatsioonidele.

Exchange Server 2010 põhifunktsioonid

Parem kasutajakogemus

Exchange Server 2010 tõi kaasa Outlook Web Appi (OWA) optimeeritud versiooni, mis pakkus rikkalikumat veebibrauserikogemust, sealhulgas esmakordselt lisafunktsioone Internet Explorerile, Firefoxile ja Safarile.

Täiustatud koostöö

SharePointi ja Office Web Appsi integreerimisega parandas Exchange 2010 kasutajate võimalusi teha koostööd, jagada ja muuta dokumente OWAs.

Tõhustatud turvalisus ja vastavus nõuetele

Exchange Server 2010 tugevdas turva- ja vastavusfunktsioone, võimaldades rakendada andmekaotuse vältimise poliitikaid ja lihtsamaid e-discovery võimalusi.

Rollipõhine juurdepääsukontroll (RBAC)

RBACi abil said administraatorid luua peenhäälestatud juurdepääsukontrolli, mille tulemuseks on parem siseturvalisus ja vigade minimeerimine.

Parem kättesaadavus ja katastroofide taastamine

Andmebaaside kättesaadavusgruppide kasutuselevõtt andis lihtsa lahenduse, et hoida andmebaasid kõrge kättesaadavusega ja minimeerida seisakuaega serveririkke korral.

Lihtsustatud varundamine ja taastamine

Tänu uuele arhitektuurile oli võimalik lihtsustada või isegi kaotada paljud varundus- ja taastamisprotsessid, mis lihtsustas haldamist ja vähendas omandiõiguse kogukulusid.

Exchange Server 2010 jätkusuutlikkus

Pidev tugi

Kuigi Exchange Serverist on saadaval uuemad versioonid, hinnatakse ja kasutatakse paljudes organisatsioonides tänu selle stabiilsusele ja usaldusväärsusele endiselt Exchange 2010.

Tuleviku platvorm

Organisatsioonidele, kes soovivad järkjärgulist üleminekut või hübriidset lähenemist pilveteenustega, võib Exchange Server 2010 olla stabiilne lähtepunkt.

Microsoft Exchange Server 2010 on end tõestanud kui usaldusväärne ja funktsionaalne kommunikatsioonilahenduse, mis vastab ka praegu paljude ettevõtete nõuetele. See kategooriatekst annab teile põhjaliku ülevaate Exchange Server 2010 funktsioonidest, eelistest ja jätkuvast asjakohasusest praegusel tehnoloogiamaastikul.

Kategooriad