Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
Trustmask
Filtrile ei leitud tulemusi!
MICROSOFT OFFICE 2019 PROFESSIONAL PLUS MICROSOFT OFFICE 2019 PROFESSIONAL PLUS
Microsoft Office 2019 Professional Plus - kõigi ärispetsialistide vajaduste jaoks Praegune Office Suite versioonis 2019 pakub professionaalsetele kasutajatele (lisaks Home & Business, Professional ja Standard), eriti väljaandes...
130,90 € *
MICROSOFT OFFICE 2019 STANDARD MICROSOFT OFFICE 2019 STANDARD
Microsoft Office 2019 Standard - väljaanne professionaalsetele kasutajatele Microsoft Office 2019 on tõestatud tootlikkustarkvara uusim versioon tekstide loomiseks ja kujundamiseks, samuti arvutuste, sealhulgas nende selge esitamine ja...
120,90 € *

Microsoft Office 2019 Windowsile

Võrreldes oma eelkäijaga pakub Microsofti uus Office'i 2019. aasta versioon mitmeid uusi funktsioone, mis muudavad dokumentidega töötamise - üksi või meeskonnas - veelgi paindlikumaks. Proovitud OneDrive võimaldab lihtsat andmete ja dokumentide jagamist pilves - meeskonnavaheliseks koostööks dokumentide osas.

Microsoft on lisanud ka täiendavaid funktsioone sellistele järeleproovitud Office'i programmidele nagu Word, Excel ja PowerPoint, mis pakuvad laiendatud võimalusi tekstidokumentide, tabelite ja esitluste jaoks: Word sisaldab muu hulgas dikteerimisfunktsiooni Microsoft Dictate ning tõlkevahendit; Excel sisaldab näiteks uue menüüpunktina analüüsilahendust "Publish in Power BI" ning PowerPointis on saadaval uued animatsioonid nagu Morph ja Zoom.

Lisaks sellele on nendes programmides saadaval ka taustateemad valge, tumehall ja must, kusjuures eriti viimased värvid on silmadele meeldivad ja muudavad seega töötamise ekraanil veelgi lõõgastavamaks.

Uus Office'i versioon on võrreldes 2016. aasta versiooniga veidi teistsuguse välimusega: programmide avalehel kuvatakse nüüd ka Office'i faile, mida kasutajad on pilve kaudu jaganud. Muidu leiavad kasutajad tavapärase intuitiivse menüülevi. Microsoft OneNote ei ole enam kaasas, kuid seda saab Windows 10-s kasutada universaalse Windowsi rakenduse kaudu.

MS Office'i pakett 2019 on saadaval ka offline-versioonina

Lisaks tarkvara tellimusele on uus Microsoft Office'i versioon saadaval ka offline-versioonina paigaldamiseks. See tähendab: kasutajad, kes eelistavad töötada Windowsi programmidega kohapealses keskkonnas, saavad Office 2019 tarkvarapaketti kasutada püsivalt ilma pilvega ühenduseta.

Wiresoftis on kaks Office 2019 väljaannet Standard ja Professional Plus saadaval eraldiseisva variandina. Need pakuvad võrreldes teiste versioonidega veelgi ulatuslikumaid funktsioone ja sobivad eriti hästi füüsilisest isikust ettevõtjatele või vabakutselistele ning nii väikestele kui ka suurematele ettevõtetele.  

Paigaldamine Click to Run kaudu

Võrreldes Office 2016-ga kasutab 2019. aasta versioon Click-to-Run (kliki ja käivita) paigaldustehnoloogiat. C2R pakub igakuiseid turvauuendusi ja vähendab võrgunõudeid tänu allalaadimise optimeerimistehnoloogiale.

Kõik Office'i rakendused ja rakendused paigaldatakse automaatselt. Office'i juurutusvahendiga on aga võimalik paigaldada ainult üksikuid rakendusi.

MS Office 2019 toetab ainult Windows 10 operatsioonisüsteemiga arvutid; Mac-arvutites peaks olema paigaldatud üks kolmest viimasest praegusest MacOs versioonist.

Kõik Office 2019 versioonid on saadaval 32-bitise ja 64-bitise versioonina. 64-bitine versioon nõuab vähemalt 4 GB RAM-i.

Uued üldised funktsioonid Office 2019 programmides

Office 2019 pakett sisaldab kõikides versioonides mitmeid uusi funktsioone, mis on kättesaadavad erinevates programmides, näiteks Wordis, Excelis ja PowerPointis; lisaks on üksikutes programmides täiustatud võimalusi tekstitöötluses, analüüsides, mallide kujundamisel jne. Allpool on lühidalt selgitatud kõige olulisemaid.

Tõlkefunktsioon

Wordi, Exceli ja PowerPointi praegustes versioonides on nüüd olemas tõlkefunktsioon; Outlookis saab seda hiljem paigaldada Office AddIn Translator for Outlooki abil. Selle eeliseks on see, et te ei pea enam veebilehte brauseri kaudu üles kutsuma, et tõlkida teksti või osa, vaid saate seda teha kohe menüü kaudu, valides Check > Translate.

Vabakäeline joonistamine

See tööriist võimaldab teil luua ja sisestada vabakäejoonistustest visandeid, kujundeid või isegi matemaatilisi kujutisi; see on võimalik isegi ilma puuteekraanita, sest rakendus töötab ka hiirega.

Vigade parandamise toetamine juurdepääsetavuse tagamiseks

Toetav veaparandus teeb ettepanekuid, kuidas muuta dokument ligipääsetavaks, nii et seda oleks puuetega inimestel lihtne lugeda ja muuta. See põhineb rahvusvaheliselt siduvatel juurdepääsetavuse standarditel.

Audio tagasiside

Helitagasiside, kui see on aktiveeritud, annab kinnituse, kui e-kiri on saadetud või kui objekte kustutatakse või sisu sisestatakse. Samuti on olemas heliteade, kui ekraanivalikuid on muudetud.

Parandatud pliiatsi tugi puutetundlikele seadmetele

Eriti kasutajad, kes kasutavad Office 2019-i ka puuteekraaniga seadmes pliiatsi abil, saavad kasu selle tööviisi optimeeritud toetusest. Lisaks sellele, et rõhu intensiivsust on parandatud, on integreeritud ka uued kallutusefektid. Kõverjooni saab nüüd joonistada erineva rõhu intensiivsusega, kusjuures joone laiust või intensiivsust saab muuta pliiatsi kallutamisega.

Uued funktsioonid üksikutes Office 2019 programmides

Lisaks pakub Office 2019 mitmeid uusi funktsioone üksikutes programmides; nende hulka kuuluvad:

Word 2019: Vektoripõhiste piktogrammide sisestamine

Wordi uusim versioon sisaldab nüüd võimalust lisada teksti vektoripõhist graafikat või ikooni. Valik "Piktogrammid" sisaldab mitmesuguseid skaleeritavaid graafilisi kujutisi, mida saab Wordi dokumenti ühe klõpsuga sisestada ja kvaliteedikadu kaotamata suurendada.

Lisaks on nüüd võimalik redaktsiooniribasid peita ja kuvada teksti täisekraanil, mis toetab keskendumist lugemise ajal.

Excel 2019: uued andmeanalüüsi funktsioonid ja diagrammitüübid

Lisaks uutele andmeanalüüsifunktsioonidele on Excelit laiendatud ka rohkemat tüüpi diagrammidega, nt selged truupidiagrammid müügiputkade ja müügisoonte kuvamiseks, samuti 2D-kaardid geograafiliste andmete kuvamiseks täpsete visualiseeringutena.

PowerPoint 2019: 3D-objektide animatsioonid

Office 2019 pakub nüüd võimalust sisestada ja muuta 3D-objekte veebigaleriist või töölaualt Office'i dokumentidesse. Eriti PowerPointis on selleks olemas sellised funktsioonid nagu morph ja zoom, et neid animeerida, nt vaate pööramiseks.

Väljavaated 2019: keskenduge olulisele

Uus funktsioon Clutter on intelligentne funktsioon, mis toetab kasutajaid igapäevase e-kirjade tulva haldamisel. Clutter tunneb automaatselt ära, millised e-kirjad on olulised, ja edastab need postkasti. Tõlkimisfunktsioon on saadaval ka pärast installimist Office'i lisavõimaluse Translator for Outlook kaudu.

Office 2019 väljaanded Wiresoftis

Office 2019 on saadaval kokku viies versioonis - neist Office 2019 Standard ja Office 2019 Professional Plus on saadaval Wiresoftis. Neil kahel versioonil on põhjalikumad funktsioonid ja programmid kui versioonidel Home & Student, Home & Business ja Professional, kusjuures Professional Pro sisaldab kõiki Standardi versiooni funktsioone.

Microsoft Office 2019 Standard

Tarkvara Office 2019 Standard sobib eriti hästi ettevõtetele ja üksikisikutele, kes peavad igapäevaselt haldama keerulisemaid äriprotsesse ja ülesandeid.

Selleks on saadaval ka muid praktilisi funktsioone, nagu Update Control või Telemetry App, aga ka grupipoliitika, samuti Terminal Services või RDS ja Microsoft Publisher.

Telemetria rakendus

Windows Office 2019 Standardi telemeetria rakenduses Telemetria juhtpaneel on Exceli töövihiku vormis tööriist. See on konfigureeritud ettevõtte andmebaasi jaoks ja seda kasutatakse andmete kogumiseks Office'i dokumentide kasutamise, inventuuri ja terviklikkuse kohta. Seda saab kasutada ettevõttele omaste lisandmoodulite ühilduvuse kontrollimiseks, et optimeerida nende kasutamist.

Kaugtöölaua teenused

Remote Desktop Services (RDS) for Office Standard teeb sellised programmid nagu Word, Excel ja PowerPoint veebirakendustena veebipõhiseks kasutamiseks kättesaadavaks. Seega saab litsentseeritud terminali põhikasutaja kasutada neid programme teises, mobiilses seadmes.

Väljaannete kirjastaja

MS Publisher, mis on saadaval ainult Windowsi versioonina, on võimas tööriist, mida saab kasutada mitte ainult esitluste, vaid ka trükiste veenvaks kujundamiseks. Kasutades drag & drop-funktsiooni, imporditakse pildid ja graafika otse Publisheri joonistusalale ja toimetatakse seal.

Microsoft Office 2019 Professional Plus

Professional Plus pakett pakub kasutajatele kõiki Office 2019 väljaandes pakutavaid programmifunktsioone ja teenuseid. Nende hulka kuuluvad funktsioonid Access, Skype for Business, e-posti säilitamine, andmekaotuse vältimine, saidi postkastid, arhiveerimine, tabelitööriistad ja ettevõtte hääl. Eriti märkimisväärsed on:

Juurdepääs nõudlikele ärispetsialistidele

Access on Professional Plus versioonis võimas tööriist, mis võimaldab kasutajatel mitte ainult luua andmebaase paindlike ärirakenduste jaoks, vaid ka hallata neid põhjalikult. Mitmekülgsed projekteerimisvahendid on kättesaadavad kohandatud süsteemide arendamiseks, et koguda ja analüüsida andmeid, nt olekuteadete jaoks, mida kasutatakse intuitiivselt.

Andmekaotuse vältimine (DLP) andmete kadumise vältimiseks

Konfidentsiaalsete andmete, näiteks krediitkaardinumbrite või terviseandmete, mida üha enam hoitakse pilves, kaitsmine on paljude ettevõtete jaoks oluline ülesanne. MS Office Professional Plus 2019 andmekaotuse vältimine pakub kaitset tundlike andmete volitamata juurdepääsu või varguse eest, mis on kättesaadavad näiteks Exchange Online'i, SharePoint Online'i või OneDrive for Business'i kaudu, aga ka lokaalselt Wordi, Exceli ja PowerPoint'i failides. DLP-d saab seega kasutada selliste andmete tuvastamiseks ja jälgimiseks ning vastavuse tagamiseks.

Ettevõtte hääl terviklikuks suhtluseks

See Skype for Businessi lahendus pakub terviklikke funktsioone ühtlustatud suhtlemiseks. Enterprise Voice'i saab ühendada olemasolevate telefonisüsteemidega ja see pakub praktilisi funktsioone, nagu reageerimisgrupid, kõnede parkimine ning meeskonnakõnede vastuvõtmine ja haldamine.

Office 2019 süsteeminõuded

Selleks, et Office 2019 arvutis maksimaalselt ära kasutada, peaks see vastama järgmistele nõuetele: Soovitatav protsessor arvutile: 1,6 GHz, 2-tuumaline protsessor: Macile: MacOs (üks kolmest praegusest versioonist) Inteli protsessoriga.

Põhimälu arvutile: 2 GB 32-bitises versioonis, 4 GB 64-bitises versioonis: Mac: 4 GB.

Vaba kõvakettaruum arvutile: 4 GB, Macile: 10 GB. Optimaalseks vaatamiseks peaks ekraani resolutsioon olema 1280 x 768 pikslit (PC) või 1280 x 800 pikslit (Mac).

Ostke Microsoft Office 2019 Editionid soodsalt Wiresoftist

Wiresoftist leiate MS Office 2019 versioonid Standard ja Professional Plus eriti soodsa hinnaga offline-versioonina ilma tellimuseta. Mõlemad tooted on täisversioonid koos täieliku Microsofti toetusega, mitte OEM-versioonid. Wiresoft müüb ainult Microsofti originaaltarkvara, need on kasutamata ja seega tasuta litsentsid, mis pärinevad Euroopa ettevõtetelt ja mille autentsust ja funktsionaalsust on Wiresoft kontrollinud. Seda kinnitavad meie paljud rahulolevad kliendid, kes usaldavad Wiresofti tarkvaratooteid. Kui teil on küsimusi selle kohta, milline Office 2019 versioon sobib teie vajadustele kõige paremini, võtke meiega ühendust.