Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
Filtrile ei leitud tulemusi!
MICROSOFT OFFICE MAC 2021 STANDARD MICROSOFT OFFICE MAC 2021 STANDARD
Microsoft Office Standard 2021 Macile MS Office 2021 Standard for Mac on praegu uusim versioon järeleproovitud Microsofti kontoritarkvarast Apple'i arvutitele, mis on saadaval ka allalaadituna. Kasutajad saavad seega veel kord kasu...
162,90 € *

Office 2021 Macile: võimas kontoritarkvara Apple'i kasutajatele

Kategoorias Office 2021 Macile tutvustame teile Microsofti tõestatud kontoritarkvara uusimat versiooni Mac-operatsioonisüsteemidele. Selles artiklis antakse põhjalik ülevaade Office 2021 for Macist ja näidatakse, miks see pakett on suurepärane valik Mac-kasutajatele, kes otsivad võimsaid kontorirakendusi.

Mida pakub Office 2021 Macile?

Tuttavad rakendused tippvormis

Office 2021 Macile sisaldab end tõestanud rakendusi, nagu Microsoft Word, Excel, PowerPoint ja Outlook, oma parimas vormis. Need rakendused on spetsiaalselt Mac-platvormi jaoks optimeeritud ja pakuvad sujuvat kasutajakogemust.

Uued funktsioonid ja täiustused

Office 2021 for Maciga saate juurdepääsu uutele funktsioonidele ja täiustustele, mis suurendavad teie tootlikkust. Alates täiustatud esitlusfunktsioonidest kuni täiustatud andmeanalüüsideni - Office 2021 for Mac pakub arvukalt uuendusi.

Miks valida Office 2021 for Mac?

Saamatu integreeritus Mac-keskkonda

Office 2021 for Mac on loodud nii, et see integreerub sujuvalt Mac-keskkonda. Rakendused kohanduvad visuaalselt ja kasutavad Mac-spetsiifilisi funktsioone.

Tellimus ei ole vajalik

Erinevalt Office'i tellimustest ei pea te Office 2021 for Maci eest maksma korduvat kuutasu. Te ostate tarkvara üks kord ja kasutate seda alaliselt.

Maksimaalne andmekaitse kontroll

Office 2021 for Maciga on teil täielik kontroll oma andmete üle, sest te ei pea toetuma pilvesalvestusele. Teie failid jäävad turvaliselt ja turvaliselt teie Macile.

Kokkuvõte

Office 2021 for Mac on ideaalne kontoritarkvara lahendus Mac-kasutajatele, kes vajavad võimsaid ja tuttavaid rakendusi. Tänu uutele funktsioonidele, täiustatud jõudlusele ja sujuvale integreerimisele Mac-keskkonda pakub Office 2021 Macile parimat lahendust neile, kes soovivad oma tootlikkust suurendada.

Olenemata sellest, kas olete üliõpilane, spetsialist või loovisik, Office 2021 for Mac võimaldab teil Mac-arvutis tõhusalt luua dokumente, esitlusi ja tabeleid. Investeeri Office 2021 for Maci, et saada kasu selle võimsa ja lihtsasti kasutatava kontoritarkvara paljudest eelistest. Suurendage oma tootlikkust ja säilitage täielik kontroll oma andmete üle, omades samal ajal juurdepääsu tuttavatele ja täiustatud rakendustele.

Kategooriad