Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
Filtrile ei leitud tulemusi!
MICROSOFT EXCEL MAC 2021 MICROSOFT EXCEL MAC 2021
Microsoft Excel 2021 for Mac praktilise ühe kasutaja litsentsina Microsoft Excel on ületamatu tabelarvutustarkvara keeruliste matemaatiliste ja äriliste arvutuste tegemiseks. Praegune versioon 2021 Macile sisaldab ka mitmeid uusi...
85,90 € *
MICROSOFT EXCEL MAC 2016 MICROSOFT EXCEL MAC 2016
Microsoft Excel for Mac 2016 - tõhus tabelarvutusprogramm macOS-i jaoks Excel 2016 , klassikaline tabelarvutusprogramm paljude arvutusoperatsioonide jaoks, on saadaval ka Macile iseseisva programmina. Kuigi see uusim programmiversioon ei...
50,90 € *
MICROSOFT EXCEL MAC 2019 MICROSOFT EXCEL MAC 2019
Microsoft Excel 2019 Mac mugava ühe kasutaja litsentsina Microsoft Excel on tänaseni ületamatu tabelarvutustarkvara, millega saab teha keerulisi matemaatilisi ja ärilisi arvutusi. Praegune versioon 2019 Mac sisaldab ka palju uusi asju:...
63,90 € *

Microsoft Excel Macile: täiuslikud arvutustabelid Apple'i seadmes

Lugege, kuidas Microsoft Excel for Mac aitab teil andmeid arukalt korraldada, teha keerulisi arvutusi ja luua sisukaid diagramme. See artikkel annab teile ülevaate Microsoft Exceli uusima versiooni funktsioonidest ja võimalustest Macile, et optimeerida oma töövooge.

Kasutajaliides ja tõhus andmehaldus

Microsoft Excel for Mac'i kasutajaliides on kasutajasõbralik ja tõhus. Kasutage intuitiivseid menüüsid ja tööriistaribasid, et luua ja vormindada tabeleid vaevata. Optimeeritud andmehaldus võimaldab teil esitada arvandmeid ja teavet struktureeritult.

Valemid ja funktsioonid

Avastage Microsoft Excel for Mac'i valemite ja funktsioonide maailma. Automatiseerige arvutusi ja analüüse, kasutades mitmesuguseid eeldefineeritud funktsioone. Intelligentne automaatne täitmine aitab teil valemeid vigadeta sisestada ja aega säästa.

Diagrammid ja andmete visualiseerimine

Looge oma andmete visualiseerimiseks muljetavaldavaid graafikuid ja graafikuid. Microsoft Excel for Mac pakub mitmesuguseid diagrammitüüpe, mis aitavad teil oma teavet selgelt ja atraktiivselt esitada. Drag-and-drop-funktsiooni abil on lihtne graafikuid luua ja kohandada.

Koostöö ja pilveintegratsioon

Kasutage ära sujuvat koostööd, integreerides Microsoft Excel for Mac'i Microsoft 365 Cloudiga. Jagage töövihikuid kolleegidega reaalajas ja jälgige muudatusi. Pilveintegratsioon võimaldab teil ka oma andmetele eri seadmetest ligi pääseda.

Tõhus andmehaldus

Haldage oma andmeid tõhusalt Microsoft Excel for Maci võimsate funktsioonidega. Sortige, filtreerige ja grupeerige andmeid, et leida kiiresti asjakohast teavet. PivotTable-funktsioon võimaldab teil teha keerulisi andmeanalüüse ja saada sisukaid teadmisi.

Uuendused ja tugi

Hoidke Microsoft Excel for Mac ajakohasena, kontrollides regulaarselt uuendusi. Tarkvara täiustatakse pidevalt, et pakkuda teile parimaid funktsioone ja jõudlust. Kui teil tekib küsimusi või probleeme, on Microsofti kasutajatugi valmis teid kohe aitama.

Kokkuvõttes pakub Microsoft Excel for Mac võimsat tabelarvutusplatvormi, mis on loodud spetsiaalselt Mac-kasutajate vajadustele. Tänu rohketele funktsioonidele ja kasutajasõbralikule kasutajaliidesele on see ideaalne lahendus andmete tõhusaks haldamiseks ja sisuliste aruannete koostamiseks.

Kategooriad