Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
Filtrile ei leitud tulemusi!
MICROSOFT OUTLOOK MAC 2021 MICROSOFT OUTLOOK MAC 2021
Microsoft Outlook for Mac 2021 eraldiseisva programmina - e-kirjade, kontaktide ja kohtumiste haldamiseks Outlook for Mac 2021 on Microsofti programmi uusim versioon Apple arvutitele e-posti liikluse, kontaktide ja ülesannete...
85,90 € *
MICROSOFT OUTLOOK MAC 2016 MICROSOFT OUTLOOK MAC 2016
Microsoft Outlook for Mac 2016 - tõestatud Office tarkvara macOS-i all kasutamiseks - iseseisva programmina Microsoft Outlook for Mac 2016 on endiselt palju kasutatav versioon järeleproovitud programmist Office, mida saab kasutada mitte...
50,90 € *
MICROSOFT OUTLOOK MAC 2019 MICROSOFT OUTLOOK MAC 2019
Microsoft Outlook for Mac 2019 eraldiseisev programm - e-posti, kontaktide ja kohtumiste haldamiseks Outlook for Mac 2019 on Microsoft programmi uusim versioon Apple'i arvutitele e-posti liikluse, kontaktide ja ülesannete...
63,90 € *

Microsoft Outlook Macile: tõhus e-posti haldamine ja palju muud

Lugege, kuidas Microsoft Outlook for Mac aitab teil korraldada e-kirju, hallata kohtumisi ja täita ülesandeid tõhusalt. See artikkel annab teile põhjaliku ülevaate Microsoft Outlook for Mac'i uusimatest funktsioonidest ja võimalustest, et optimeerida oma suhtlust ja tootlikkust.

Intuitiivne kasutajaliides ja e-posti haldamine

Microsoft Outlook for Mac'i kasutajaliides on intuitiivselt kujundatud ja võimaldab teil oma e-kirju hõlpsasti hallata. Kasutage selgeid kaustastruktuure oma sõnumite tõhusaks organiseerimiseks. Tänu otsingufunktsioonile leiate vajalikud e-kirjad kiiresti ja lihtsalt.

Kalender ja ajakava

Jälgige oma kohtumisi Microsoft Outlook for Mac'i integreeritud kalendri abil. Looge sündmusi, seadke meeldetuletusi ja korraldage kohtumisi vaevata. Võimalus jagada ja kinnitada kalendreid muudab kohtumiste kooskõlastamise kolleegidega lihtsamaks.

Ülesannete haldamine ja märkmed

Optimeerige oma tootlikkust Microsoft Outlook for Mac'i ülesannete haldamise funktsiooniga. Looge ülesannete nimekirju, määrake prioriteete ja jälgige eelseisvaid ülesandeid. Märkmete funktsioon võimaldab teil salvestada olulist teavet otse Outlookis.

Lihtne e-posti suhtlus

Microsoft Outlook for Mac pakub arvukalt funktsioone, mis muudavad e-posti suhtluse lihtsamaks. Kiirsõnumite integreerimine võimaldab kiiret kooskõlastamist, samas kui funktsioon "Ignoreeri" vähendab ebavajalikku e-posti segadust. Kasutage ka intelligentset automaatset täitmist sõnumite tõhusaks adresseerimiseks.

Pilveteenuste integreerimine

Tänu Microsofti 365 pilveteenustega integreerimisele saate oma e-kirjadele, kalendritele ja ülesannetele ligi erinevatest seadmetest. Sünkroonige oma andmed automaatselt ja olge alati ajakohane - olenemata sellest, kus te töötate.

Turvalisus ja andmekaitse

Microsoft Outlook for Mac peab väga oluliseks turvalisust ja andmekaitset. Kasutage tundliku teabe kaitsmiseks krüpteerimisvõimalusi ja kasutage uusimaid turvauuendusi, et hoida oma e-posti kontot ohtude eest.

Uuendused ja abi probleemide korral

Hoidke Microsoft Outlook for Mac regulaarsete uuendustega ajakohasena. Kui teil on küsimusi või probleeme, on Microsofti kasutajatugi saadaval, et pakkuda teile asjatundlikku tuge.

Kokkuvõttes pakub Microsoft Outlook for Mac terviklikku lahendust e-posti suhtlemiseks ja kohtumiste haldamiseks. Tänu kasutajasõbralikule kasutajaliidesele, arvukatele funktsioonidele ja sujuvale integreerimisele on see ideaalne valik Mac-kasutajatele, kes soovivad oma töövooge tõhusalt korraldada.

Kategooriad