Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
Filtrile ei leitud tulemusi!
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 STANDARD 16-CORE MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 STANDARD 16-CORE
Microsoft Windows Server 2019 Standard 16-Core Litsentseeri mugavalt oma Windows Server 2019 Standard Edition 16-Core paketiga Wiresoftist! Windows Server 2019 Standard Edition katab juba praegu väiksemate andmekeskuste tüüpilised...
325,90 € *
2 alates 2

Microsoft Windows Server: Operatsioonisüsteem professionaalsete võrkude jaoks

Sissejuhatus Windows Serverisse

Microsoft Windows Server on operatsioonisüsteem, mis on spetsiaalselt mõeldud kasutamiseks serverites. Tugeva ja skaleeritava lahendusena toetab see igas suuruses ettevõtteid nende võrgukeskkondade, andmebaaside, rakenduste ja palju muu haldamisel. Windows Server moodustab platvormi paljudele kriitilistele ärirakendustele ja pakub mitmesuguseid teenuseid, mis suurendavad tootlikkust ja turvalisust IT-sektoris.

Mis teeb Windows Serveri eriliseks?

Windows Server on tuntud oma kasutusmugavuse, turvalisuse ja ühilduvuse poolest paljude rakendustega. Tänu integreeritud virtualiseerimisfunktsioonidele, võimsatele haldusvahenditele ja tihedale integratsioonile Microsofti pilveplatvormiga Azure on see mitmekülgne tugisammas paljude IT-infrastruktuuride jaoks.

Windows Serveri põhifunktsioonid

Aktiivne kataloog

Windows Serveri üks põhifunktsioone on Active Directory (AD), mis on keskne vahend kasutajate haldamiseks ja autentimiseks. See võimaldab administraatoritel hallata kasutajakontosid ja -rühmi ning rakendada poliitikaid kogu võrgus.

Grupipoliitikad

AD-i grupipoliitikad aitavad seadistusi ja volitusi seadistada kasutajate ja arvutite jaoks võrgus, võimaldades IT-keskkonna peene kontrolli.

Windows Server Update Services (WSUS)

WSUS on oluline funktsioon Windows Serveri hooldamiseks. See võimaldab administraatoritel hallata Microsofti tooteuuendusi ja jaotada neid turvaliselt võrgus olevatele serveritele ja tööjaamadele.

Turvalisuse haldamine

WSUS-i abil uuenduste tsentraalse haldamisega saab kiiresti täita turvaauke ja tagada serverkeskkonna terviklikkuse.

Turvalisus ja usaldusväärsus

Turvalisuse funktsioonid

Windows Server pakub põhjalikke turvafunktsioone, näiteks täiustatud ohu tuvastamist, turvalist identiteedihaldust ja juurdepääsu kaitset. Need meetmed kaitsevad väliste rünnakute ja sisemiste turvarikkumiste eest.

Windows Defender

Integreeritud Windows Defenderi viirusetõrje ja täiustatud ohu tuvastamine aitavad kaitsta serverit pahavara ja muude ohtude eest.

Tulevik koos Windows Serveriga

Hübriid- ja pilvetehnoloogiad

Seoses kasvava üleminekuga kohapealsetelt infrastruktuuridelt pilvele pakub Windows Server lahendusi hübriidkeskkondade jaoks, mis ühendavad kohalikke servereid pilveteenustega, näiteks Azure'iga.

Integratsioon Azure'iga

Azure'i teenused laiendavad Windows Serveri funktsionaalsust, pakkudes näiteks varunduslahendusi või täiustatud analüüsiteenuseid. See võimaldab ettevõtetel paindlikult ja dünaamiliselt reageerida turu muutustele.

Windows Server jääb IT-maailma tugisambaks, pakkudes stabiilsust, turvalisust ja skaleeritavust. See tekst annab kergesti mõistetava ülevaate Windows Serveri mitmekesistest funktsioonidest ja selle tähtsusest kaasaegsete ettevõtete võrkudes.

Kategooriad