Chat with us, powered by LiveChat
AUTORISEERITUD ORIGINAALtoode
TRANSPORT 24H JOOKSUL
TOETAGE VESTLUSE, MEILISE JA TELEFONI LÄBI
TASUTA VIBILIIN +4969 - 173261340
 

Kliendi juurdepääsulitsentsid Microsoft SQL Server 2012 jaoks – äriteabe rakenduste ja teie andmete virtualiseerimise jaoks

SQL Server 2012 , mille autor on Microsoft , on terviklik andmebaasilahendus, mis vastab äriteabe rakenduste põhinõuetele, aga ka tugevamale ühendusele pilveteenustega. Sel eesmärgil sisaldab SQL Server 2012 Standard Edition juba palju optimeerimisi ja muid funktsioone, mis toetavad meeskonnatööd ja muudavad selle veelgi tõhusamaks. Microsoft SQL Server 2012 CAL-iga – olgu see siis kasutaja CAL või seadme CAL – saavad töötajad kasutada selle võimsa serverisüsteemi laia valikut tööriistu, eriti BI-ga seotud ülesannete jaoks. võta.

SQL Server 2012 , mille autor on Microsoft , on terviklik andmebaasilahendus, mis vastab äriteabe rakenduste põhinõuetele, aga ka tugevamale ühendusele pilveteenustega. Sel eesmärgil... rohkem teada saada »
Sulge aken
Kliendi juurdepääsulitsentsid Microsoft SQL Server 2012 jaoks – äriteabe rakenduste ja teie andmete virtualiseerimise jaoks

SQL Server 2012 , mille autor on Microsoft , on terviklik andmebaasilahendus, mis vastab äriteabe rakenduste põhinõuetele, aga ka tugevamale ühendusele pilveteenustega. Sel eesmärgil sisaldab SQL Server 2012 Standard Edition juba palju optimeerimisi ja muid funktsioone, mis toetavad meeskonnatööd ja muudavad selle veelgi tõhusamaks. Microsoft SQL Server 2012 CAL-iga – olgu see siis kasutaja CAL või seadme CAL – saavad töötajad kasutada selle võimsa serverisüsteemi laia valikut tööriistu, eriti BI-ga seotud ülesannete jaoks. võta.

Filtrile ei leitud tulemusi!
MICROSOFT SQL SERVER 2012 DEVICE CAL
MICROSOFT SQL SERVER 2012 DEVICE CAL
Microsoft SQL Server 2012 Device CAL SQL Server 2012 standard on ideaalne andmebaasihaldussüsteem, millega saate hallata kõiki ettevõtte andmeid usaldusväärselt ja turvaliselt. Windows SQL Server 2012 Standardile juurdepääsuks on teil...
89,95 € *
Toote juurde
MICROSOFT SQL SERVER 2012 USER CAL
MICROSOFT SQL SERVER 2012 USER CAL
Microsoft SQL Server 2012 User CAL SQL Server 2012 standard on ideaalne andmebaasihaldussüsteem, millega saate hallata kõiki ettevõtte andmeid usaldusväärselt ja turvaliselt. Windows SQL Server 2012 Standardile juurdepääsuks on teil vaja...
89,95 € *
Toote juurde

SQL Server 2012 versiooni uued funktsioonid ja optimeerimised

SQL Serveri versiooni 2012 olulisemate uute funktsioonide hulka kuuluvad muu hulgas SharePoint Servicesi jõudluse optimeerimine, mille käigus toetatakse CAL-iga kasutajaid nii koostöös kui ka koordineerimises. ja juhtimise ülesandeid.

SQL Server 2012 pakub alati saadavalolekurühmadega võimsat kõrge kättesaadavusega lahendust, mis toetab ka kiiret avariitaastet kuni üheksa saadavuse koopia ja mitme tõrkesiirdemeetodiga.

xVelocity suurendab ka SQL-serveri jõudlust andmelaoga seotud päringute jaoks kahe komponendiga Analysis Services In-Memory Analytics Engine ja SQL Server Relational Database Column.

Uue SQL Serveri andmekvaliteedi teenuste (DQS) abil saab luua teadmiste andmebaasi, mida saab kasutada oluliste andmekvaliteediga seotud ülesannete jaoks, nagu standardimine, samuti andmete parandamine, laiendamine ja dubleerimine. Lisaks on SQL Server 2012-s veelgi täiustatud selliseid funktsioone nagu andmete puhastamine ja andmete sobitamine. Andmekirjed puhastatakse duplikaatidest või ebajärjekindlatest andmetest, et neid saaks kasutada aruandlusteenustes või andmelao rakendustes.

Lisaks andmete analüüsile võimaldab SharePoint Serveri BI-funktsioon Power View luua ka ad hoc aruandeid, sealhulgas andmete visualiseerimist.

Veerusalve register (Transact-SQL) on praegune standard suurte tabelite päringute tegemiseks ja andmeladudes talletamiseks. Selleks kasutab veerupoe indeks andmete töötlemisel veerupõhist andmesalvestust, mis võimaldab päringu jõudlust olla kuni kümme korda suurem kui reapõhisel salvestusel. Kliendi juurdepääsulitsentsi abil laiendab Business Intelligence'i semantiline otsing olemasolevat täistekstiotsingu funktsiooni uute otsinguvõimalustega, mis ulatuvad kaugemale kui märksõnadega: see otsib dokumentide sarnasusi, analüüsides nende tähendust.

Lisaks pakub SQL Server 2012 pilvelahenduse SQL Azure veelgi tugevamat integratsiooni, millega saab kohalikke andmebaase sünkroonida ja Interneti kaudu kättesaadavaks teha. SQL Azure'i hallatakse SQL Serveri haldusstuudios.

SQL Server 2012 Standardväljaanne pakub juba paljusid igapäevases äritegevuses kasutatavaid funktsioone ning ulatuslikke haldustööriistu töötajatele, kellel on kasutaja või seadme CAL, nii et tüüpilised nõuded samuti võib täidetud olema täidetud väiksemad ettevõtted ja organisatsioonid, samuti seoses virtualiseerimine ja andmete turvalisuse.

SQL Serveri versiooni 2012 jaoks saate osta Wiresoftilt serverilitsentsi ja individuaalsed juurdepääsulitsentsid eriti soodsa hinnaga. Wiresoft on teie pädev partner, kes nõustab teid SQL Server 2012 paindliku ja säästliku litsentsimise osas. Järgnevalt leiate põhjalikku lisateavet selle kohta, kuidas saate oma ettevõtet eriti ökonoomselt varustada Microsofti CAL-idega, et saada kasu kõigist SQL-i funktsioonidest.

Litsentsige hõlpsalt ja odavalt Windowsi SQL Server 2012 standardväljaanne koos Wiresofti CAL-idega

Olenemata sellest, kas teil on juba SQL Server 2012 standardversiooni litsents ja soovite katta või täiendada oma vajadust CAL-ide järele või kui soovite osta Wiresoftilt täieliku pakettserveri litsentsi ja CAL-id – meil on kõik olemas. vajalikud litsentsid meie laia tarkvara. Microsoft SQL Server 2012 standardversiooniga valite Microsoft SQL-i andmebaasisüsteemi proovitud ja testitud versiooni, mis sisaldab palju olulisi funktsioone, mis on optimeeritud äriteabe jaoks. Altpoolt leiate kogu olulise teabe teie kohandatud litsentsimise kohta.

Microsofti CAL-i litsentsimudel SQL Server 2012 jaoks

SQL Serveri versiooniga 2012 on Microsoft muutnud varem kohaldatavat litsentsimõõdikut. See reguleerib, mis tüüpi litsentsid on iga serveriväljaande jaoks saadaval. Senine protsessorite litsentsimine asendati tuumapõhisega, nii et nüüd tuleb iga serveri tuum eraldi litsentsida. Seda tüüpi litsents kehtib peamiselt Enterprise'i väljaannete kohta. SQL Server 2012 standardväljaanne on ainus, mis pakub ostjatele võimalust litsentsida oma serverite tuumad või alternatiivset litsentsivormi, mis koosneb serverilitsentsist ja kliendi juurdepääsulitsentsidest .

Võimalus litsentsimise SQL Standard Edition , et valida kahe alternatiivi vahel võetakse arvesse asjaolu, et seal võib olla väiksem kasutajate arvu serveri teenuseid väikestele ja keskmise suurusega ettevõtted, kelle nõudmised virtualiseerimise ja serveri jõudluse võimalused on võrreldavad suurte ettevõtete ja organisatsioonide omadega.

Enamikul ettevõtetel, kus töötajate arv on üsna juhitav, on aga funktsioonide ulatuse ja SQL-teenuste skaleeritavus tavaliselt madalamad. Nende jaoks on serveri/CAL-ide litsentsimudel tavaliselt odavam litsentsimisvõimalus, ilma et peaksite loobuma SQL Server 2012 põhifunktsioonidest.

SQL-i litsentsimine Standard Edition 2012 koos CAL-idega

Selleks, et oma otsust varustada serverid oma firma koos CAL litsentsi mudel vastab tegelikult igapäevases nõuetele, on soovitav selgitada tüüpiline töökoormus ja töötajate arv, kes regulaarselt juurdepääs serverile määrata.

Serveri / CAL-i litsentsimudelit koos üksikute Wiresofti CAL-idega saab paindlikult ja individuaalselt teie ettevõtte jaoks kohandada, nii et saate tõesti hankida ainult nii palju CAL-e, kui tegelikult vajate. Nii väldite tarbetuid kulusid ning omate korrektset ja samal ajal tõhusat litsentsimist. Kui teie SQL-serveri teenuseid kasutavate töötajate arv suureneb, saate meilt igal ajal osta ka täiendavaid individuaalseid CAL-e.

Kuidas töötab SQL Server 2012 serveri/kliendilitsentsi litsents?

Serveri pluss CAL-ide kaudu litsentsimisel eristatakse SQL-serveri tarkvara juurutamist ja vastavate teenuste kasutamist kasutaja poolt. Standardväljaande SQL Server 2012 puhul, nagu ka muu võrreldava serveritarkvara puhul, tuleb ettevõtte server(id) esmalt litsentsida. See serverilitsents sisaldab ka kahte CAL-i kahe kasutaja- või seadmelitsentsi kujul, mis on mõeldud ainult selleks, et võimaldada administraatoritel tavaliste IT-haldustoimingute tegemiseks serverisse sisse logida. Kõigi tegelike funktsioonide ja teenuste jaoks, mida SQL Server 2012 kasutajatele pakub, vajavad isegi administraatorid (nt töötajad) täiendavat kliendi juurdepääsulitsentsi.

SQL Server 2012 kasutaja CAL-i ja seadme CAL-i tüüpilised erinevused

Kliendi juurdepääsulitsentse on kahte tüüpi: ühelt poolt kasutaja CAL , mis volitab juurdepääsuks täpselt ühele kasutajale, teiselt poolt seadme CAL . > kellega täpselt üks terminal seade on litsentsitud. Kasutaja CAL-id ja seadme CAL-id on kaks erinevat litsentsitoodet. See tähendab, et kasutaja CAL-i ei saa kasutada seadme CAL-ina – ega vastupidi. Samuti on välistatud, et kasutajale või seadmele väljastatud litsentsi ei saa enam teise kasutaja või seadme jaoks ümber registreerida (litsentsida).

CAL-e saab kasutada või tohib kasutada ainult teie enda ettevõttes. See tähendab, et kasutajal ei ole võimalik oma CAL-iga teise ettevõtte serverisse sisse logida.

Teisest küljest ei erine kasutajate ja seadmete kliendi juurdepääsulitsentsid funktsionaalsuse ja teenuste poolest või on need vaid veidi erinevad. Kuid need esindavad kahte erinevat viisi SQL Serveri funktsioonidele juurdepääsuks. Mõlemat tüüpi CAL-e saab vastavalt vajadusele kombineerida, nii et saate paralleelselt litsentsida nii kasutajaid kui ka seadmeid. Allpool on lühike võrdlus kasutaja ja seadme CAL-ide eelistest.

Seadme juurdepääsulitsents SQL serverile

Microsoft SQL Server 2012 seadme CAL litsentsib ühe seadme vastavate serveriteenuste kasutamiseks. Pole vahet, kas tegemist on lauaarvuti, sülearvuti või tahvelarvuti või isegi Windowsi all töötava mobiiltelefoniga. See tähendab, et igal töötajal, kellel on luba seda litsentsitud seadet kasutada, on juurdepääs SQL Server 2012 Standardi teenustele ja andmetele.

Seadme CAL-idega litsentsimine on seetõttu eriti kasulik, kui tööjaamu kasutavad organisatsioonis väga erinevad töötajad, nt vahetustega või projektipõhiselt.

SQL serveri kasutaja juurdepääsulitsents

Kasutaja CAL Microsoft SQL Server 2012 jaoks volitab aga alati täpselt ühe määratletud kasutaja, kellel on juurdepääs SQL Server 2012 teenustele või andmetele. Erinevalt seadme CAL-ist saab seda teha mis tahes Windowsiga ühilduva lõppseadmega – olenemata sellest, kas tegemist on lauaarvuti, tahvelarvuti, sülearvuti või mobiiltelefoniga – ja kõikjalt, isegi liikvel olles.

Kasutaja juurdepääsulitsents on seega eriti soodne neile töötajatele, kes kasutavad regulaarselt väga erinevaid arvuteid ja ei viibi ainult ettevõtte asukohas, vaid kasutavad seadmeid ka põllul või kodukontoris.

CAL-id Microsoft SQL Server 2012 jaoks – Wiresoftis eriti odavad

Wiresoft pakub nii seadme CAL-e kui ka kasutaja CAL-e SQL Server 2012 standardversiooni jaoks eriti madala ostuhinnaga. Need on alati originaalsed Euroopa Microsofti litsentsid, mis pärinevad Euroopa ettevõtetelt ja mida ei kasutata ning seetõttu saab neid 100% kasutada. Wiresofti meeskond on hoolikalt kontrollinud kõigi poes saadaolevate CAL-ide autentsust.

Kliendina võite olla kindel, et kui ostate Wiresoftilt litsentsi, saate täielikult töökorras CAL-id. Lisaks on Euroopa Kohtu otsuse kohaselt täiesti seaduslik müüa ja osta tarkvaratooteid, nagu serverid ja CAL-id.

Ka teie saate kasu hinnaeelisest, mille Wiresoft annab teile SQL Server 2012 CALS-i ja muude Microsofti tarkvarakliendi juurdepääsulitsentsidega. Paljud meie rahulolevad kliendid ei usalda mitte ainult Wiresofti tarkvara kvaliteeti, vaid ka meie professionaalseid nõuandeid. Et teada saada, kuidas saate oma serveri CAL-idega kõige ökonoomsemalt litsentsida, võtke meiega lihtsalt nõu saamiseks ühendust, ka vestluses.

Viimati nähtud