Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
Filtrile ei leitud tulemusi!
MICROSOFT WINDOWS 11 ENTERPRISE MICROSOFT WINDOWS 11 ENTERPRISE
Windows 11 Enterprise - kõige põhjalikum Microsofti operatsioonisüsteem professionaalsetele kasutajatele Uue Windows 11 Enterprise'iga saavad suuremad ettevõtted, kes esitavad eriti kõrgeid nõudmisi operatsioonisüsteemi turvalisusele,...
130,90 € *
MICROSOFT WINDOWS 11 PROFESSIONAL MICROSOFT WINDOWS 11 PROFESSIONAL
Windows 11 Pro - uus Microsofti operatsioonisüsteem professionaalsetele kasutajatele Uue Windows 11 Proga pakutakse kasutajatele, kes esitavad operatsioonisüsteemile eriti kõrgeid nõudmisi, hulgaliselt funktsioone ja võimalusi koos...
57,90 € *

Windows 11: uusim operatsioonisüsteem

Windows 11 lühidalt

Windows 11 on Microsofti uusim operatsioonisüsteem, mis on arvutikasutajate maailma tormiliselt vallutanud. See versioon toob endaga kaasa hulga uusi funktsioone ja täiustusi, mis viivad kasutajakogemuse uuele tasemele. Selles artiklis vaatleme Windows 11 lähemalt.

Windows 11 tähtsaimad küljed

Kaasaegne disain

Windows 11 pakub täiesti uuendatud kasutajaliidest, mille kaasaegne disain on kohandatud nii puutetundlike seadmete kui ka traditsiooniliste arvutite kasutajate vajadustele. Uus Start menüü, tsentreeritud tegumiriba ja optimeeritud aknahaldusfunktsioonid annavad Windows 11-le värske välimuse.

Parem jõudlus

Windows 11 abil saavad kasutajad kasu täiustatud jõudlusfunktsioonidest. DirectX 12 Ultimate ja DirectStorage'i tugi võimaldab paremat mängukogemust, samas kui suurem tõhusus ja kiirus muudavad operatsioonisüsteemi igapäevase kasutamise nauditavamaks.

Microsoft Teams'i integreerimine

Microsoft Teams on sujuvalt integreeritud Windows 11-sse, lihtsustades kasutajate vahelist koostööd ja suhtlust. Videokõned, chat ja koostöövahendid on integreeritud otse tegumiribale.

Riistvaranõuded

Erinõuded riistvarale

Windows 11-ga kaasnevad ka spetsiaalsed riistvaranõuded, et uusi funktsioone maksimaalselt ära kasutada. See tähendab, et vanemad arvutid ei pruugi ühilduda. Kontrollige enne uuendamist miinimumnõudeid, et veenduda, et teie seade on ühilduv.

Uuendamine Windows 10-st

Windows 10 kasutajad saavad Windows 11-le tasuta uuendada, kui nende riistvara vastab nõuetele. Uuendamine annab juurdepääsu uusimatele funktsioonidele ja täiustustele.

Kokkuvõte

Windows 11 on põnev uus operatsioonisüsteem, millel on kaasaegne disain, täiustatud jõudlusfunktsioonid ja sujuv integratsioon Microsoft Teamsiga. See viib kasutajakogemuse uuele tasemele, kuid nõuab spetsiifilisi riistvaranõudeid. Kui teie arvuti on ühilduv, pakub Windows 11 põneva võimaluse optimeerida oma arvuti kasutamist ja saada kasu viimastest uuendustest. Ärge unustage enne uuendamist kontrollida miinimumnõudeid.

Kategooriad