Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
Filtrile ei leitud tulemusi!
MICROSOFT SQL SERVER 2019 STANDARD MICROSOFT SQL SERVER 2019 STANDARD
Microsoft SQL Server 2019 Standard SQL Server 2019 Standard Edition on osa Relatsioonilise andmehaldussüsteemi uusimast versioonist Microsoft; see ühendab endas kõik olulised andmebaasi-, aruandlus- ja analüüsifunktsioonid, mis on...
442,90 € *
MICROSOFT SQL SERVER 2019 STANDARD 2-CORE MICROSOFT SQL SERVER 2019 STANDARD 2-CORE
Microsoft SQL Server 2019 Standard 2-Core SQL Server 2019 Standard 2-Core väljaanne on praegu kõige ajakohasem versioon Microsofti usaldusväärsest relatsioonilisest andmeplatvormist, mida kasutatakse kogu maailmas, sest see pakub kõiki...
1 842,90 € *
MICROSOFT SQL SERVER 2019 ENTERPRISE 2-CORE MICROSOFT SQL SERVER 2019 ENTERPRISE 2-CORE
Microsoft SQL Server 2019 Enterprise 2-Core SQL Server 2019 Enterprise 2-Core väljaanne on praegu kõige põhjalikum ja ajakohasem versioon Microsofti tõestatud relatsioonilisest andmeplatvormist; see pakub kõiki uusimaid andmebaasi-,...
7 321,90 € *

Sissejuhatus Microsoft SQL Server 2019-i

Mis on Microsoft SQL Server 2019?

Microsoft SQL Server 2019 on terviklik ja võimas andmehalduslahendus, mis võimaldab igas suuruses organisatsioonidel säilitada, hallata ja analüüsida kriitilist teavet. Täiustatud relatsioonilise andmebaasi haldussüsteemina (RDBMS) pakub see tehnoloogiat, mida on vaja andmepõhiste otsuste tegemiseks ja äriprotsesside optimeerimiseks.

SQL Server 2019 põhikomponendid

SQL Server 2019 on varustatud mitmesuguste andmetöötlust parandavate funktsioonidega, sealhulgas täiustatud turvamehhanismide, parema jõudluse ja kättesaadavuse ning uuenduslike andmeanalüüsi võimalustega.

SQL Server 2019 põhifunktsioonid

Suur andmeklaster

SQL Server 2019 silmapaistev funktsioon on Big Data Clusteri kasutuselevõtt. Need võimaldavad töödelda ja analüüsida suuri struktureeritud ja struktureerimata andmemahte, muutes SQL Serveri terviklikuks andmeplatvormiks.

Andmete töötlemine ja analüüs

Suurandmete klastrite abil saavad kasutajad rakendada tehisintellekti (AI) ja masinõpet otse andmebaasis, et saada täiustatud analüüse ja reaalajas ülevaateid.

Parem turvalisus ja vastavus nõuetele

Läbipaistev andmete krüpteerimine

Transparent Data Encryption (TDE) laiendus pakub nüüd ka turvaliste enklaavide tuge, mis pakub täiendavat kaitset tundlikele andmetele volitamata juurdepääsu eest.

Parem jõudlus

Intelligentne päringute töötlemine

SQL Server 2019 tutvustab Intelligent Query Processing'i, mis optimeerib automaatselt andmebaasi päringute jõudlust, ilma et oleks vaja käsitsi sekkuda.

SQL Serveri 2019 rakendusstsenaariumid

Kaasaegsete rakenduste tugi

Arendajad saavad kasu laiendatud võimalustest kaasaegsete rakenduste toetamiseks SQL Server 2019 abil, eriti tänu integratsioonile teiste Microsofti toodete ja teenustega, näiteks Azure'iga.

Keele- ja platvormideülene arendus

Tänu selliste keelte nagu Python ja R toetusele ning võimalusele käivitada SQL Server Linuxis ja Dockeri konteinerites, on SQL Server 2019 mitmekülgne platvorm väga erinevate keskkondade arendajatele.

Äriuuringud ja analüütika

SQL Server 2019 suurendab BI-funktsioone SQL Serveri analüüsiteenuste integreerimise kaudu, mis võimaldab organisatsioonidel teostada keerulist andmeanalüüsi ja luua sisukaid aruandeid.

Data Lake'i integreerimine

Integratsioon Hadoop Data Lake'iga võimaldab SQL Server 2019-l teostada suurandmete analüüsi, pakkudes laiemat ülevaadet äriandmetest.

SQL Server 2019 pakub organisatsioonidele töökindlat, skaleeritavat ja turvalist andmeplatvormi, mis on valmis tänapäeva andmepõhise maailma väljakutseteks ja nõudmisteks. Tänu täiustatud funktsioonidele ja paindlikkusele aitab see organisatsioonidel maksimeerida oma väärtust tõhusa andmehalduse kaudu.

Kategooriad