Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
Filtrile ei leitud tulemusi!
MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2008 USER CAL MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2008 USER CAL
Osta Microsoft Remote Desktop Services RDS Cal Microsoft Windows Remote Desktop Services (RDS) on vanhan Terminal Server CAL:n seuraaja. RDS on keskitetty työpöytä- ja sovellusalusta, joka tarjoaa useita vaihtoehtoja työpöytien...
21,90 € *
MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2008 DEVICE CAL MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2008 DEVICE CAL
Osta Microsoft Remote Desktop Services RDS Cal Microsoft Windows Remote Desktop Services (RDS) on vanade Terminal Server CAL-de järeltulija. RDS on tsentraliseeritud töölaua- ja rakendusplatvorm, mis pakub mitmeid võimalusi töölaudade...
21,90 € *
3 alates 3

Kõik, mida peate teadma kaugtöölaua teenuste CAL kohta

Mis on Remote Desktop Services CAL?

Remote Desktop Services Client Access License (CAL) on oluline litsentsikomponent, mis võimaldab organisatsioonidel kasutada Microsofti kaugtöölaua teenuseid. Need CAL-d on olulised, et teie töötajad saaksid luua kaugühenduse ning kasutada serverirakendusi ja lauaarvuteid.

Milleks on vaja Remote Desktop Services CAL-i?

Kui kasutate oma organisatsioonis Remote Desktop Services'i, peate tagama, et kõigil kasutajatel, kes neile teenustele ligi pääsevad, on vajalikud litsentsid. CAL-d on vajalikud, et tagada vastavus Microsofti litsentsitingimustele. Ilma kehtiva CAL-iga riskite õigusliku tagajärjega.

Erinevused User CAL ja Device CAL

On olemas kahte tüüpi Remote Desktop Services CALsid: Kasutaja CAL-d ja seadme CAL-d. Kasutajate CAL-d on seotud üksikute kasutajatega ja võimaldavad neil kasutada kaugtöölaua teenuseid erinevatest seadmetest. Seadme CAL-d seevastu on seotud konkreetsete seadmetega ja võimaldavad mitmel kasutajal sellest seadmest sisse logida.

Kaugtöölaua teenuste CAL-de eelised

Kaugtöölaua teenuste CAL-de kasutamine pakub teie ettevõttele mitmeid eeliseid. Need hõlmavad järgmist

Skaleeritavus

CAL-d on skaleeritavad, nii et saate oma ettevõtte kasvades suurendada litsentside arvu.

Turvalisus

Litsentseerimine tagab turvalise ühenduse ja juurdepääsu ettevõtte andmetele, kuna ainult volitatud kasutajad või seadmed saavad neile ligi.

Kulutõhusus

CALid on kulutõhusad, kuna võimaldavad teil litsentseerida kasutajaid või seadmeid individuaalselt, selle asemel et maksta kõigi eest.

Kokkuvõte

Kaugtöölaua teenuste CAL-d on olulised, kui kasutate oma organisatsioonis kaugtöölaua teenuseid. Need võimaldavad nende teenuste sujuvat ja litsentseeritud kasutamist ning tagavad skaleeritavuse, turvalisuse ja kulutõhususe. Veenduge, et teie organisatsioon on nõuetekohaselt litsentseeritud, et vältida õiguslikke probleeme ja samal ajal kasutada nende teenuste eeliseid.

Kategooriad