Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
Filtrile ei leitud tulemusi!
MICROSOFT OFFICE 2013 STANDARD MICROSOFT OFFICE 2013 STANDARD
Microsoft Office 2013 Standard - väljaanne äri- ja erakasutuseks MS Office-Suite 2013 Standard pakub oma mitmekesiste ja tõhusate funktsioonidega kõike, mida kaasaegne kontoritarkvara vajab, et täita tüüpilisi ülesandeid, mis tekivad...
32,90 € *
MICROSOFT OFFICE 2013 PROFESSIONAL PLUS MICROSOFT OFFICE 2013 PROFESSIONAL PLUS
Microsoft Office 2013 Professional Plus - osta ühe kasutaja litsentsina MS Office-Suite 2013 Professional Plus on selle Office versiooni jaoks kõige põhjalikum tarkvarapakett. Lisaks Wordi, Exceli, PowerPointi, OneNote'i ja Outlooki (sh...
39,90 € *

Office 2013: tõestatud kontoritarkvara tõhusaks tööks

Kategoorias Office 2013 tutvustatakse Microsofti usaldusväärset kontoritarkvara, mis on tänapäevalgi suurepärane lahendus teie töövajaduste rahuldamiseks. Selles artiklis pakume teile üksikasjalikku ülevaadet Office 2013-st ja selgitame, millised on selle järeleproovitud paketi eelised teie tootlikkusele ja tõhususele.

Mida pakub Office 2013?

Tuttavad rakendused oma parimas vormis

Office 2013 sisaldab tuttavaid rakendusi, nagu Microsoft Word, Excel, PowerPoint ja Outlook, oma parimal kujul. Need rakendused on optimeeritud, et võimaldada teil sujuvat ja tõhusat tööd.

Kohalik andmesalvestus ja sõltumatus pilvest

Erinevalt uuematest Office'i tellimustest ei nõua Office 2013 pidevat internetiühendust. Saate oma dokumente ja andmeid salvestada lokaalselt ega sõltu pilvest.

Miks valida Office 2013?

Ühekordne ost, pidev kasutamine

Office 2013 puhul sooritate ühekordse ostu ja saate kasutada paketti püsivalt, ilma et peaksite maksma igakuist liitumistasu.

Andmekaitse ja täielik kontroll

Office 2013 annab teile täieliku kontrolli oma andmete ja privaatsuspoliitikate üle, sest te ei pea sõltuma pilve salvestusruumidest.

Stabiilsus ja usaldusväärsus

Office 2013-i iseloomustab stabiilsus ja järjepidev kasutajaliides, ilma pidevate katkestusteta uuenduste ja muudatuste tõttu.

Kokkuvõte

Office 2013 on optimaalne valik kõigile, kes otsivad tõestatud ja usaldusväärset kontoritarkvaralahendust, ilma et nad peaksid võtma endale kohustuse maksta korduvaid tellimustasu. Tänu tuttavatele rakendustele, täielikule kontrollile oma andmete üle ja stabiilsele töökeskkonnale pakub Office 2013 esmaklassilist lahendust neile, kes soovivad suurendada oma tootlikkust.

Olenemata sellest, kas olete üliõpilane, spetsialist või ettevõtte omanik, Office 2013 annab teile vahendid, mida vajate tõhusaks tööks ning professionaalsete dokumentide, esitluste ja tabelite loomiseks. Investeerige Office 2013-i ja kogege selle suurepärase kontorirakenduspaketi tõestatud jõudlust ja usaldusväärsust.

Office 2013 võimaldab teil oma tööd tõhusalt teha, säilitades samal ajal täieliku kontrolli oma andmete üle. See on kuluefektiivne ja stabiilne lahendus neile, kes otsivad tõestatud kontoritarkvara ilma tellimusmaksuta. Suurendage oma tootlikkust ja investeerige Office 2013-i, et saada kasu selle usaldusväärse kontoritarkvara tuttavatest rakendustest ja arvukatest eelistest.

Kategooriad