Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
VMWARE HORIZON 8 STANDARD 10 CONCURRENT USER PACK
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.

VMWARE HORIZON 8 STANDARD 10 CONCURRENT USER PACK

Kohe kättetoimetamiseks saadaval, tarneaeg 24 tundi

  • SW10606
  • HZ8-STC-10
  • Püsivalt kehtiv
  • Kõik keeled
  • EU
TARKVARA ALLALAADIMINE + LITSENTS
1 146,90 € * 1 274,90 € * (10,04% säästetud)

sh käibemaks

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Tooteteave "VMWARE HORIZON 8 STANDARD 10 CONCURRENT USER PACK"

VMware Horizon 8 Standard: virtuaalse töölaua infrastruktuuri (VDI) tulevik

VMware Horizon 8 Standard abil sisenete virtuaalse töölaua infrastruktuuri (VDI) uude ajastusse, mis muudab teie ettevõtte IT-teenuste kasutamise revolutsiooniliselt. See võimas lahendus pakub terviklikku platvormi virtuaalsete töölaudade ja rakenduste pakkumiseks, haldamiseks ja kaitsmiseks, võimaldades teie töötajatel töötada produktiivselt kõikjalt ja mis tahes seadmega.

Saamatu kasutajakogemus

VMware Horizon 8 Standard pakub sujuvat ja järjepidevat kasutajakogemust kõigis seadmetes. Tänu täiustatud töölaua virtualiseerimistehnoloogiale saavad kasutajad oma töölaudadele ja rakendustele juurdepääsu kõikjalt, ilma et see kahjustaks jõudlust või turvalisust. Olenemata sellest, kas tegemist on Windowsi, Maci, iOSi või Androidi kliendiga, pakub VMware Horizon 8 Standard sujuvat ja intuitiivset kasutajakogemust.

Skaleeritavus ja paindlikkus

Üks VMware Horizon 8 Standard silmapaistvaid omadusi on selle erakordne skaleeritavus ja paindlikkus. Olenemata sellest, kas olete väike osakond või suur organisatsioon, VMware Horizon 8 Standard kohandub vastavalt teie individuaalsetele vajadustele. Tänu võimele skaleerida lauaarvutid ja rakendused kiiresti ja lihtsalt, saate oma virtuaalse töölaua infrastruktuuri hõlpsasti kohandada vastavalt oma organisatsiooni muutuvatele vajadustele.

Tsentraliseeritud haldamine ja turvalisus

VMware Horizon 8 Standard pakub tsentraliseeritud haldusliidest, mis võimaldab administraatoritel tõhusalt hallata ja jälgida oma virtuaalse töölaua infrastruktuuri. Alates uute töölaudade ja rakenduste loomisest kuni jõudluse ja turvalisuse jälgimiseni pakub VMware Horizon 8 Standard kõiki vahendeid, mida vajate oma keskkonna optimaalseks toimimiseks. Lisaks pakub VMware Horizon 8 Standard parimaid turvafunktsioone, mis kaitsevad teie andmeid ja rakendusi ohtude eest ning tagavad regulatiivse vastavuse.

Kulutõhusus ja tasuvus

Konsolideerides oma töölauainfrastruktuuri VMware Horizon 8 Standard, saate saavutada märkimisväärset kulude kokkuhoidu, suurendades samal ajal oma IT-investeeringute tasuvust (ROI). Vähendades riistvara- ja tegevuskulusid, lihtsustades haldamist ja suurendades töötajate tootlikkust, saate vähendada kogukulu, parandades samal ajal oma IT-infrastruktuuri jõudlust ja tõhusust.

Kokkuvõte

VMware Horizon 8 Standard on ideaalne lahendus organisatsioonidele, kes otsivad võimsat ja paindlikku virtuaalset töölaua infrastruktuuri (VDI). Oma silmapaistvate funktsioonide ja valdkonna juhtiva tehnoloogiaga on VMware Horizon 8 Standard töölaua virtualiseerimise tulevik ning viib teie ettevõtte tootlikkuse ja tõhususe uuele ajastule.

Uurige juba täna, kuidas VMware Horizon 8 Standard võib muuta teie äri.

Lingid aadressile "VMWARE HORIZON 8 STANDARD 10 CONCURRENT USER PACK"
Klientide hinnangud "VMWARE HORIZON 8 STANDARD 10 CONCURRENT USER PACK"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Kategooriad