Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
Filtrile ei leitud tulemusi!
MICROSOFT ACCESS 2010 MICROSOFT ACCESS 2010
Microsoft Access 2010 allalaadimine Microsoft Access 2010 (andmebaaside haldussüsteem) Microsoft Access 2010 on terviklik andmebaasiprogramm, mis võimaldab sisestada andmeid, hallata neid ja seejärel avaldada neid kas võrguühenduseta või...
17,90 € *
MICROSOFT ACCESS 2013 MICROSOFT ACCESS 2013
MS Access 2013 iseseisva programmina Microsoft Access 2013 on järjekordne versioon Microsofti võimsast andmebaaside haldussüsteemist, mille abil saab andmeid struktureeritud kujul salvestada ja teha need kättesaadavaks erinevateks...
21,90 € *
MICROSOFT ACCESS 2021 MICROSOFT ACCESS 2021
MS Access 2021 eraldiseisev programm Microsoft Access 2021 on võimas andmebaaside haldussüsteem, mille abil saab luua ja hallata keerulisi andmebaase vastavalt individuaalsetele vajadustele. Andmeallikatena saab kasutada mitte ainult...
85,90 € *
MICROSOFT ACCESS 2016 MICROSOFT ACCESS 2016
MS Access 2016 eraldiseisva programmina ostuversioonis Microsoft Access 2016 on Microsofti võimsa andmebaaside haldussüsteemi uuem versioon, mille abil saab luua ja kasutada andmebaase individuaalselt vastavalt konkreetsetele nõuetele....
42,90 € *
MICROSOFT ACCESS 2019 MICROSOFT ACCESS 2019
MS Access 2019 eraldiseisev programm Microsoft Access 2019 on võimas andmebaaside haldussüsteem, mida saab kasutada keeruliste andmebaaside loomiseks ja haldamiseks vastavalt individuaalsetele vajadustele. Andmeallikatena saab kasutada...
51,90 € *

Microsoft Access: andmebaaside haldamine tõhusate tööprotsesside jaoks

Õppige, kuidas Microsoft Access aitab teil luua ja hallata andmebaase ning koostada sisukaid aruandeid. See artikkel annab ülevaate Microsoft Accessi uusimatest funktsioonidest ja võimalustest andmete tõhusaks korrastamiseks ja analüüsimiseks.

Kasutajaliides ja andmebaasi kujundamine

Microsoft Accessi kasutajaliides on kasutajasõbralik ja pakub lihtsat juurdepääsu kõige olulisematele funktsioonidele. Õppige, kuidas kiiresti kujundada andmebaase, luua tabeleid ja luua seoseid erinevate andmekogumite vahel.

Vormid ja aruanded

Microsoft Access võimaldab andmeid intuitiivselt sisestada ja muuta, kasutades vorme. Andmete visualiseerimiseks saate luua atraktiivseid aruandeid. Kasutajasõbralik kasutajaliides teeb vormide ja aruannete loomise lihtsaks isegi algajatele.

Päringud ja andmeanalüüs

Saate teada, kuidas saate Microsoft Accessis kasutada päringuid, et otsida konkreetseid andmeid ja teha keerulisi analüüse. Kasutage võimsaid päringufunktsioone, et hankida oma andmebaasidest asjakohast teavet.

Väliste andmeallikate integreerimine

Microsoft Access võimaldab väliste andmeallikate integreerimist, nii et saate eri allikatest pärinevat teavet koondada kesksesse andmebaasi. See funktsioon avab uusi võimalusi põhjalikeks analüüsideks ja aruandluseks.

Koostöö ja pilveintegratsioon

Optimeerige andmebaaside koostööd tänu sujuvale integratsioonile Microsoft 365 Cloudiga. Jagage andmebaase kolleegidega ja võimaldage ühist redigeerimist reaalajas. Pilves sünkroniseerimine tagab, et töötate alati kõige ajakohasemate andmetega.

Turvalisus ja andmekaitse

Microsoft Access omistab suurt tähtsust turvalisusele ja andmekaitsele. Kaitske oma andmeid erinevate turvamehhanismidega, sealhulgas autoriseerimis- ja krüpteerimisvõimalustega, et tagada teabe konfidentsiaalsus.

Uuendused ja tugi

Hoidke Microsoft Access regulaarsete uuendustega ajakohasena. Pidevad täiustused ei too kaasa mitte ainult uusi funktsioone, vaid ka turvauuendusi. Kui teil on küsimusi või probleeme, on Microsofti kasutajatugi saadaval, et teid kiiresti ja tõhusalt aidata.

Kokkuvõttes pakub Microsoft Access andmebaaside haldamiseks terviklikku lahendust. Tänu kasutajasõbralikule kasutajaliidesele, võimsatele funktsioonidele ja sujuvale integreerimisele on see ideaalne rakendus andmete tõhusaks organiseerimiseks, analüüsimiseks ja kasutamiseks.

Kategooriad