Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
Filtrile ei leitud tulemusi!
MICROSOFT EXCEL 2010 MICROSOFT EXCEL 2010
Microsoft Excel 2010 allalaadimine Osta Microsoft Excel 2010 kohe! (tabel) Microsoft Excel on üks maailma parimaid tabelarvutusprogramme. Looge oma arvutustabeleid Microsoft Excel 2010 ja lihtsustage oma igapäevast tööd selle ulatuslike...
17,90 € *
MICROSOFT EXCEL 2013 MICROSOFT EXCEL 2013
Microsoft Excel 2013 kui ostuversioon Proovitud ja võimas tabelarvutusprogramm Microsoft Excel 2013 veenab praeguses versioonis oma arvukate uute ja praktiliste funktsioonidega, mis tõstavad andmete analüüsi uuele tasemele. Ärikasutajad,...
21,90 € *
MICROSOFT EXCEL 2021 MICROSOFT EXCEL 2021
Microsoft Excel 2021 üksiklitsentsina Microsoft Excel on ka praeguses versioonis 2021 seni ületamatu tabelarvutustarkvara keerukate äri- ja statistiliste arvutuste koostamiseks, mida täiendab hulk funktsioone, mis võimaldavad ka...
85,90 € *
MICROSOFT EXCEL 2016 MICROSOFT EXCEL 2016
Microsoft Excel 2016 - tõhus ühe kasutaja arvutusprogramm Excel 2016 , Microsoft klassikaline programm keeruliste arvutuste tegemiseks, pakub praeguses versioonis taas hulgaliselt funktsioone ja vahendeid, mis lihtsustavad igapäevast...
42,90 € *
MICROSOFT EXCEL 2019 MICROSOFT EXCEL 2019
Microsoft Excel 2019 üksiklitsentsina Microsoft Excel on ka praeguses 2019. aasta versioonis seni ületamatu tabelarvutustarkvara keerukate äri- ja statistiliste arvutuste koostamiseks, mida täiendavad mitmesugused funktsioonid, mis...
51,90 € *

Microsoft Excel: Excel: andmete haldamine ja analüüs lihtsaks tehtud

Uurige, kuidas Microsoft Excel aitab teil andmeid tõhusalt korraldada ja analüüsida ning luua sisukaid aruandeid. See artikkel annab ülevaate Microsoft Exceli uusimatest funktsioonidest ja võimalustest, et optimeerida oma arvutustabeleid.

Kasutajaliides ja andmehaldus

Microsoft Exceli kasutajaliides on kujundatud kasutajasõbralikuks ja pakub lihtsaks navigeerimiseks selget struktuuri. Avastage tööriistaribad ja menüüd, et luua ja vormindada arvutustabeleid vaevata ning korrastada andmeid selgelt.

Valemid ja funktsioonid

Microsoft Excel pakub ulatuslikku valikut valemeid ja funktsioone automaatseteks arvutusteks. Kasutage etteantud funktsioone keeruliste analüüside tegemiseks ja lihtsustage numbritega töötamist intelligentse automaatse täitmise abil.

Diagrammid ja visualiseerimine

Andke oma andmetele Microsoft Exceli abil väljendusrikkust, kasutades sisukaid graafikuid ja visualiseeringuid. Valige erinevate diagrammitüüpide vahel ja kohandage neid hõlpsasti, et esitada oma teavet veenvalt.

Andmeanalüüs ja filtrifitseerimisfunktsioonid

Microsoft Excel pakub võimsaid vahendeid andmete analüüsimiseks. Kasutage filtrifunktsioone, et kiiresti asjakohast teavet eraldada, ja tehke pöördtabelite analüüsi, et saada oma andmetest sügavamat ülevaadet.

Koostöö ja pilveintegratsioon

Optimeerige koostööd Microsoft Exceliga tänu sujuvale integratsioonile Microsoft 365 Cloudiga. Jagage töövihikuid reaalajas ja võimaldage andmete samaaegset redigeerimist. Pilves sünkroniseerimine tagab, et töötate alati kõige ajakohasema teabega.

Tõhus andmehaldus

Haldage oma andmeid tõhusalt Microsoft Exceli võimsate funktsioonide abil. Sorteerige, filtreerige ja grupeerige andmeid, et oma tabelid selgelt korraldada. Kiiranalüüsi funktsioon annab ka kohese ülevaate teie andmetest.

Laienduste ja lisaseadmete integreerimine

Kohandage oma Microsoft Exceli kasutuskogemust laienduste ja lisandmoodulitega. Laadige need Microsoft Store'ist alla, et saada lisafunktsioone ja -vahendeid, mis optimeerivad teie töövooge.

Uuendused ja tugi

Hoidke Microsoft Excel ajakohasena, kontrollides regulaarselt uuendusi. Pidevad parandused ei too mitte ainult uusi funktsioone, vaid ka turvauuendusi. Küsimuste või probleemide korral on teie käsutuses Microsofti kasutajatugi.

Kokkuvõttes pakub Microsoft Excel terviklikku lahendust andmete haldamiseks ja analüüsiks. Tänu kasutajasõbralikule kasutajaliidesele, võimsatele funktsioonidele ja sujuvale integreerimisele on see ideaalne rakendus andmete tõhusaks töötlemiseks ja sisuliste aruannete koostamiseks.

Kategooriad