Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
Filtrile ei leitud tulemusi!
MICROSOFT OUTLOOK 2013 MICROSOFT OUTLOOK 2013
Microsoft Outlook 2013 - tõestatud Office tarkvara igakülgseks suhtlemiseks kontoris ja igapäevaelus - iseseisva programmina Igapäevane e-kirjade, era- ja ärikontaktide haldamine, samuti oluliste kohtumiste ja ülesannete korraldamine -...
21,90 € *
MICROSOFT OUTLOOK 2010 MICROSOFT OUTLOOK 2010
Microsoft Outlook 2010 Allalaadimine Microsoft Outlook 2010 (posti, kalendri ja kontaktide haldamine) Microsoft Outlook võimaldab teil keskenduda olulisele tänu e-kirjade, kalendrite ja kontaktide ülevaatlikkusele. Halda oma e-posti,...
17,90 € *
MICROSOFT OUTLOOK 2021 MICROSOFT OUTLOOK 2021
Microsoft Outlook 2021 - mitmekülgne Office'i tarkvara e-kirjade, kontaktide, ülesannete ja muu haldamiseks - eraldiseisva programmina Microsoft Outlook 2021 on järeleproovitud Office'i programmi praegune versioon, mis on mõeldud e-posti...
85,90 € *
MICROSOFT OUTLOOK 2016 MICROSOFT OUTLOOK 2016
Microsoft Outlook 2016 - mitmekülgne Office tarkvara e-posti, kontaktide, ülesannete ja muu haldamiseks - eraldiseisva programmina Microsoft Outlook 2016 on endiselt populaarne versioon tõestatud programmist Office, mis on mõeldud nii...
42,90 € *
MICROSOFT OUTLOOK 2019 MICROSOFT OUTLOOK 2019
Microsoft Outlook 2019 - mitmekülgne Office tarkvara e-kirjade, kontaktide, ülesannete ja muu haldamiseks - eraldiseisva programmina Microsoft Outlook 2019 on tõestatud Office-programmi uusim versioon e-posti liikluse professionaalseks...
51,90 € *

Microsoft Outlook: tõhusad e-posti ja organiseerimislahendused

Uurige, kuidas Microsoft Outlook aitab teil korraldada oma e-kirju, hallata kohtumisi ja täita ülesandeid tõhusalt. See artikkel annab teile põhjaliku ülevaate Microsoft Outlooki uusimatest funktsioonidest ja võimalustest, et optimeerida oma suhtlust ja organiseerimist.

Kasutajaliides ja e-posti haldamine

Microsoft Outlooki kasutajaliides on intuitiivselt kujundatud ja pakub selget struktuuri lihtsaks navigeerimiseks. Avastage tööriistaribad ja menüüd, et korraldada e-kirju vaevata. Tänu otsingufunktsioonile leiate vajalikud e-kirjad kiiresti ja lihtsalt.

Kalender ja ajakava

Jälgige oma kohtumisi integreeritud Microsoft Outlooki kalendri abil. Looge sündmusi, seadke meeldetuletusi ja korraldage kohtumisi vaevata. Võimalus jagada ja kinnitada kalendreid lihtsustab kohtumiste kooskõlastamist kolleegidega.

Ülesannete haldamine ja märkmed

Optimeerige oma tootlikkust Microsoft Outlooki ülesannete haldamise funktsiooniga. Looge ülesannete nimekirju, määrake prioriteete ja jälgige eelseisvaid ülesandeid. Märkmete funktsioon võimaldab teil salvestada olulist teavet otse Outlookis.

Lihtne e-posti suhtlus

Microsoft Outlook lihtsustab e-posti suhtlust arvukate funktsioonidega. Kiirsõnumite integreerimine võimaldab kiiret kooskõlastamist, samas kui funktsioon "Ignoreeri" vähendab ebavajalikku e-posti segadust. Intelligentne automaatse täitmise funktsioon toetab teid sõnumite adresseerimisel.

Pilveteenuste integreerimine

Tänu integratsioonile Microsoft 365 pilveteenustega saate oma e-kirjadele, kalendritele ja ülesannetele ligi erinevatest seadmetest. Sünkroonige oma andmed automaatselt ja jääge alati ajakohaseks - olenemata sellest, kus te töötate.

Turvalisus ja andmekaitse

Microsoft Outlook peab väga oluliseks turvalisust ja andmekaitset. Kasutage konfidentsiaalse teabe kaitsmiseks krüpteerimisvõimalusi ja kasutage uusimaid turvauuendusi, et kaitsta oma e-posti kontot ohtude eest.

Uuendused ja abi probleemide korral

Hoidke Microsoft Outlook regulaarsete uuendustega ajakohasena. Tarkvara täiustatakse pidevalt, et pakkuda teile parimaid funktsioone ja jõudlust. Kui teil on küsimusi või probleeme, on Microsofti kasutajatugi valmis teid kohe aitama.

Kokkuvõttes pakub Microsoft Outlook terviklikku lahendust e-posti suhtlemiseks ja kohtumiste haldamiseks. Tänu kasutajasõbralikule kasutajaliidesele, arvukatele funktsioonidele ja sujuvale integreerimisele on see ideaalne valik tõhusaks töötamiseks ja organiseeritud tööks.

Kategooriad