Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
Filtrile ei leitud tulemusi!
MICROSOFT POWERPOINT 2010 MICROSOFT POWERPOINT 2010
Microsoft PowerPoint 2010 allalaadimine Microsoft PowerPoint 2010 (esitluste koostamine) Looge Microsoft PowerPoint 2010 abil professionaalseid esitlusi. Lihtsustage oma individuaalseid malle ulatuslike kujundusvõimalustega. Kasutage...
17,90 € *
MICROSOFT POWERPOINT 2013 MICROSOFT POWERPOINT 2013
Microsoft PowerPoint 2013 - klassikaline Office tarkvara iseseisva programmina PowerPoint on MicrosoftOffice pakettide tüüpiline komponent ja hädavajalik veenvate esitluste loomiseks, mida peetakse otse või ka video vahendusel loenguna,...
21,90 € *
MICROSOFT POWERPOINT 2021 MICROSOFT POWERPOINT 2021
Microsoft PowerPoint 2021 iseseisva programmina Microsoft PowerPoint on klassikaline tarkvara teabe veenva visualiseerimise ja eluliste esitluste koostamiseks. PowerPoint 2021 on järeleproovitud Office'i tarkvara uusim versioon...
85,90 € *
MICROSOFT POWERPOINT 2016 MICROSOFT POWERPOINT 2016
Microsoft PowerPoint 2016 kui Office iseseisev programm Microsoft PowerPoint on mitmekülgne tarkvara veenvate esitluste ja loengute kujundamiseks ning teabe selgesõnaliseks esitamiseks. PowerPoint 2016 versioon on järjekordne verstapost...
42,90 € *
MICROSOFT POWERPOINT 2019 MICROSOFT POWERPOINT 2019
Microsoft PowerPoint 2019 iseseisva programmina Microsoft PowerPoint on klassikaline tarkvaraprogramm, mille abil saab kujundada veenvaid teabe visualiseerimisi ja luua elulisi esitlusi. PowerPoint 2019 on tõestatud tarkvara Office uusim...
51,90 € *

Microsoft PowerPoint: loomingulised esitlused muljetavaldavate esinemiste jaoks

Õppige, kuidas Microsoft PowerPoint aitab teil luua kaasahaaravaid esitlusi ja esitada oma ideid tõhusalt. See artikkel annab teile ülevaate Microsoft PowerPointi uusimatest funktsioonidest ja võimalustest, et viia oma esitlused järgmisele tasemele.

Kasutajaliides ja kujundusvõimalused

Microsoft PowerPointi kasutajaliides on loodud intuitiivselt ja kasutajasõbralikult. Avastage mitmesuguseid kujundusvõimalusi, et oma esitlusi isikupärastada. Kasutage tööriistaribasid ja menüüd, et sisu hõlpsasti korraldada ja vormindada.

Multimeediaelemendid ja animatsioonid

Elustage oma esitlusi multimeediaelementide ja animatsioonide integreerimisega. Microsoft PowerPoint teeb piltide, videote ja helifailide lisamise lihtsaks. Kasutage animatsiooniefekte, et veenvalt edastada oma sõnumeid.

Koostöö ja pilveintegratsioon

Optimeerige esitluste koostamist Microsoft PowerPointi ja Microsoft 365 Cloudi sujuv integreerimine. Jagage oma tööd reaalajas ja võimaldage ühistöötlust. Pilves sünkroniseerimine tagab, et töötate alati oma esitluse uusima versiooniga.

Mallid ja SmartArt-graafika

Kiirendage oma esitluste loomise protsessi Microsoft PowerPointi arvukate mallide ja SmartArt-graafika abil. Valige paljude kujunduste hulgast, et luua professionaalse välimusega slaide. Kasutage SmartArti, et esitada keerulist teavet visuaalselt atraktiivselt.

Esitlusrežiim ja ekraanisalvestus

Kasutage Microsoft PowerPointi esitlusrežiimi, et esitada oma sisu tõhusalt publikule. Ekraanisalvestuse funktsioon võimaldab teil integreerida otseülekandeid või selgitusi otse oma esitlusse.

Interaktiivsed elemendid ja hüperlingid

Suurendage oma esitluste interaktiivsust, integreerides hüperlingid ja interaktiivsed elemendid. Linkige slaidid või väline sisu, et tagada sujuv navigeerimine. Microsoft PowerPoint pakub teile vahendeid, et kaasata oma publikut aktiivselt.

Uuendused ja tugi

Hoidke Microsoft PowerPoint ajakohasena, kontrollides regulaarselt uuendusi. Pidevad täiustused ei too mitte ainult uusi funktsioone, vaid ka turvauuendusi. Küsimuste või probleemide korral on teie käsutuses Microsofti kasutajatugi.

Kokkuvõttes pakub Microsoft PowerPoint terviklikku lahendust professionaalsete esitluste loomiseks. Tänu kasutajasõbralikule kasutajaliidesele, loomingulistele kujundusvõimalustele ja kaasaegsetele funktsioonidele on see ideaalne rakendus oma ideede veenvaks esitlemiseks.

Kategooriad