Chat with us, powered by LiveChat
AUTORISEERITUD ORIGINAALtoode
TRANSPORT 24H JOOKSUL
TOETAGE VESTLUSE, MEILISE JA TELEFONI LÄBI
TASUTA VIBILIIN +4969 - 173261340
 
MICROSOFT WINDOWS 10 PROFESSIONAL

MICROSOFT WINDOWS 10 PROFESSIONAL

47,95 € *

sh käibemaks

Saadaval kohese allalaadimisena


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Windows 10 Pro – end tõestanud Microsofti operatsioonisüsteemi võimas versioon Windows 10...rohkem
Tooteteave "MICROSOFT WINDOWS 10 PROFESSIONAL"

Windows 10 Pro – end tõestanud Microsofti operatsioonisüsteemi võimas versioon

Windows 10 Professional pakub ärifunktsioonides märkimisväärset plussi võrreldes selle operatsioonisüsteemi lihtsamate versioonidega, mis on mõeldud eelkõige professionaalsetele kasutajatele ning väikestele ja keskmise suurusega ettevõtetele. Windows 10 Pro pakub selliseid funktsioone nagu rühmapoliitika haldamine, domeeni liitumine, BitLocker, ettevõtte režiim Internet Explorer EMIE jaoks, samuti kaugtöölaua rakendus ja Hyper-V klient.

Kõik see ja palju muud on Windows 10 Pro esitatud moodsas ja kasutajasõbralikus liideses, millel on tüüpiline paani välimus, mida saab kohandada lisafunktsioonidega. Selle taga on tehnoloogia, mida saab kasutada ka vanemates seadmetes, mis on eelkõige ettevõtete jaoks majanduslik eelis.

Windows 10 kasutab "Microsoft Hello" turvaliseks sisselogimiseks, kasutaja biomeetriliseks autentimiseks ja pakub palju muid andmekaitset parandavaid funktsioone.

Windows 10 Pro Editioni ostmisel on suur eelis, et see operatsioonisüsteem toetab ka vanemat riistvara, mis on paljude kasutajate jaoks ostu määrav funktsioon. Wiresofti veebipoest saate osta nii Windows 10 Pro kui ka teisi Windowsi väljaandeid ja paljusid teisi Microsofti programme. Järgmises ülevaates on toodud Windows 10 Pro olulisemad uudised.

Kuidas saada litsentsivõtit ja allalaadimislinki Windows 10 Professionalist?

See toode on allalaaditav versioon. Litsentsivõtme ja allalaadimislingi saate e-posti teel 24 tunni jooksul pärast makse laekumist. Seejärel saab toote kohe võrgus alla laadida, installida ja aktiveerida.

Ülevaade Windows 10 Pro erifunktsioonidest

Võrreldes lihtsam väljaanded nagu Windows Home, Windows 10 Pro pakkumised terve hulk täiendavaid funktsioone ja tööriistu, mis on eriti oluline ettevõtetele, kuna need tagavad turvalisuse nii Nutitelefonidel ja andmete mõjuta . Administraatorid saavad seda kasutada rühmapoliitikate ja kasutajakontode haldamiseks ning ka üksikud seadmed on kasutamiseks konfigureeritud ja kaitstud pahavara rünnakute eest.

Teine Windows 10 Pro komponent on kaugtöölaud, mis võimaldab arvutite kaugjuhtimist võrgu kaudu. Windows 10 Pro kasutajad saavad ühendada oma lõppseadme ka Microsoft Azure Active Directoryga ja kasutada seeläbi Microsoft Business Store'i. Siin saavad ettevõtted osta ja kasutada palju rakendusi kõigi ettevõtte kasutajate jaoks. Kõik üksikasjad Windows Professionali kohta allpool.

Rühmapoliitikate haldamine redaktoriga

Windows 10 Pro versioonis sisalduva gpedit.msc redaktoriga saab määrata ja hallata kohalikke rühmareegleid. Uues versioonis saab värskenduste installimist juhtida määratletud reeglite järgi, mida saab ka jõustada. Edasised redigeerija funktsioonid on nn vastavustähtaja määramine, aeg, millal peab hiljemalt teatud värskendus olema installitud, vahet saab teha funktsioonivärskendustel, kvaliteedivärskendustel ja mitte-OS-i uuendustel. Lisaks konfigureeritakse ja aktiveeritakse redaktoriga tsentraalselt salvestusruumi optimeerimine (Storage Sense), mida kasutatakse näiteks mittevajalike failide automaatseks kustutamiseks.

Kaugjuurdepääsu funktsioon kaugtöölauarakenduse kaudu

Kaugtöölaua rakendusega saavad kasutajad teisest arvutist, tahvelarvutist või nutitelefonist luua ühenduse oma arvutiga kaugasukohast ja kasutada seda nii, nagu nad istuksid selle ees. Kohaliku arvuti töölaualiidest kuvatakse RDS-lüüsi kaudu.

Domeeniga liitumine

Eelkõige ettevõtte arvutid kuuluvad sageli Active Directory teatud domeeni, et lihtsustada nii üksikute seadmete kui ka kasutajakontode haldamist. Windows 10 Pro puhul on see võimalik domeeniga liitumise funktsiooni kaudu; teise võimalusena on vastavate lõppseadmete jaoks saadaval ka puutetundlikult optimeeritud versioon.

Enterprise Mode Internet Explorer (EMIE)

Windows 10 Professionaliga saadaolev ettevõtterežiim või ettevõtterežiim vähendab ühilduvusprobleeme enamasti vanemate veebirakendustega. Tänu täiustatud rakenduste ja veebisaitide ühilduvusele saab neid kasutada muutmata kujul ning veebisaitide loendite tööriistapõhine haldamine – Enterprise Mode Site List Manager – pakub üksikute domeenide jaoks erinevaid võimalusi, sealhulgas renderdamist.

Turvaline kõvaketta krüpteerimine BitLockeriga

Mobiilseadmed, nagu tahvelarvutid ja sülearvutid, võidakse kiiresti varastada või kaduda. Riistvara kadumisest veelgi valusam on tavaliselt kohapeal salvestatud tundlike või isiklike andmete kaotamine. Et vältida nende sattumist valedesse kätesse ja väärkasutamist, saab need turvaliselt krüpteerida Windows 10 Pro integreeritud BitLockeriga.

Loomulikult saab BitLockeri aktiveerida ka kohalikus arvutis, et kaitsta andmeid volitamata juurdepääsu eest. Arvutid, milles töötab Windows 10 Pro, peavad olema varustatud emaplaadi TPM-kiibiga, vastasel juhul tuleb BitLockeri aktiveerimine eraldi aktiveerida.

Tööriistaga "BitLocker To Go" saab krüpteerida ka USB-mälupulki ja väliseid kõvakettaid.

Windows Defenderi süsteemivalvur

Süsteemi Windows 10 Professional integreeritud Defender System Guard (WDSG) on täiendav kaitsetase, mis kaitseb operatsioonisüsteemi rünnakute eest selle käivitamisel, kui teised viirusetõrjeprogrammid pole veel aktiveeritud. Windows Defender kaitseb ka alglaadimiskomplektide ja juurkomplektide ning rünnakute eest, mida tavalised viiruseskannerid veel ära ei tunne.

Kioskirežiim

kioskirežiimis - nimetatakse ka Sihtotstarbeline Access 8.1 - reguleerida Windows 10 PC, mida kasutavad mitmed kasutajad, et nad saavad kasutada vaid teatud funktsioone ja programme luues kiosk kasutajakonto iga volitatud isiku - nimetatakse ka "määratud juurdepääsu " - on asutatud. Administraatori eelseadistatud rakendus aktiveeritakse kohe pärast sisselogimist. Sõltuvalt seadistusest saab sisselogitud kasutaja kasutada näiteks ainult Internetti või muusikaprogrammi vms.

Ettevõtte andmekaitse

Enterprise Data Protection (EDP) on ka Windows 10 Pro funktsioon, mida saab kasutada koos mobiilseadmete halduse (MDM) lahendusega, nagu Microsoft Intune või System Centeri konfiguratsioonihaldur. EDP eeliseks on ühelt poolt privaatsete ja äriandmete eraldamine sülearvutis, viimased jäävad seejärel Active Directory õiguste halduse kaudu turvatuks, isegi kui need teisaldatakse teise salvestuskohta või saadetakse e-postiga. EDP kaudu saavad administraatorid takistada ka ebaturvalisteks klassifitseeritud rakenduste installimist, samuti teatud kasutajatoiminguid.

Intelligentne turbegraafik (ISG)

See intelligentne ennetav kaitse Windows 10 Pro kaitseb ka praeguste pahavaraohtude eest. Intelligentne turbegraafik (ISG) analüüsib olemasolevaid turvameetmeid ettevõtte võrgus ja pakub välja sobivaid parandusi või lahendusi, kui avastatakse puudusi.

Hyper-V klient

Windows 10 Professionalis sisalduv Hyper-V tehnoloogia võimaldab mitut operatsioonisüsteemi käitada eraldi virtuaalmasinas (VM). Siin kasutatava 1. tüüpi hüperviisori eeliseks on muuhulgas see, et olemasolevat salvestusruumi saab paremini ära kasutada ühe või mitme serveri virtualiseerimisel. Hyper-V ja Windowsi koostöö avaldab positiivset mõju dünaamilisele mäluhaldusele, nii et mitu VM-i saavad probleemideta paralleelselt töötada. Süsteemi praeguseid olekuid saab salvestada jõudeolekuna ja terviklikku süsteemipilti toetab ka Hyper-V klient, et vajadusel oleks võimalik naasta süsteemi varasemasse olekusse ilma liigset aega kaotamata.

Juurdepääs Windows Business Store'ile

Operatsioonisüsteemis Windows 10 Pro on ettevõtetel juurdepääs ka Windows Business Store'ile ja nad saavad integreerida Azure Active Directory oma võrku. Neid tarkvaratooteid saab kataloogiteenuse kaudu osta kõikidele võrgu lõppseadmetele ja juurutada tsentraalselt.

Muud olulised Windows 10 väljaannete üldised funktsioonid ja funktsioonid

Järgmised Windows 10 operatsioonisüsteemide funktsioonid on olemasolevate funktsioonide täiustused ja uued täiendused, mis pakuvad kasutajatele veelgi paremat ja turvalisemat kasutuskogemust.

Cortana

Tuntud hääleassistent Cortana on Windows 10 s vaikimisi aktiveeritud ja selle juurde pääseb igal ajal kas otsinguriba kaudu või nõudmisel. Selle saab aga ka mobiilseadmetes deaktiveerida, olgu siis andmekaitse kaalutlustel või aku säästmiseks.

Windows Hello

Paroolid on hüvasti - sest Windows Tere on turvaline alternatiiv metsaraie ja autentimisel arvuti või teise seadme: Enamik uuemaid seadmeid, mis on sõrmejäljelugeja toetust Windows Tere, alternatiivselt Programm pakub ka nägu tunnustamise kaudu Lock ekraani log kohalikult või veebis olevale kontole.

Snap Assist

Snap Assist Windows 10 pakub praktilist aknahaldust, mille abil on ekraanil parem ülevaade, kusjuures saadaolevat kuvaala kasutatakse ideaalselt ära. Snap Assisti abil saab kahte - ja uue Corner Snap funktsiooniga kasutada isegi kuni nelja akent, ilma et peaksite nende vahel edasi-tagasi klõpsama, nt kui kirjutamise ajal kasutatakse Internetti.

Snap Assistant näitab ka, millised teised programmid on praegu aktiivsed, ja toetab nüüd mitut ekraani.

Järjepidevus

Nagu funktsiooni nimigi viitab, võimaldab Continuum funktsioon jätkata tööd nutitelefonis või tahvelarvutis või kohalikus Windowsi arvutis – olenemata asukohast. Kõiki funktsioone saab kasutada virtuaalse klaviatuuri kaudu ning kasutada saab näiteks Internetti, e-kirju või Microsoft Office’i äppi. Tavapärased nutitelefoni või tahvelarvuti funktsioonid ja teenused on endiselt saadaval tavapäraselt. Continuum võimaldab töötamise ajal lülituda töölauarežiimilt tahvelarvutirežiimile ja tagasi, ilma et peaksite Windowsi iga kord taaskäivitama. Töölaua kuva kohandatakse automaatselt teisele vormingule.

Windowsi teabekaitse

Windows 10 Windows Information Protection (WIP) on eelmise Enterprise Data Protectioni praegune nimetus – EDP – andmelekkete eest kaitsmise tehnoloogia, mis samas ei piira kasutajate tööd Windowsi arvutis. WIP kaitseb ka ettevõtte andmeid ja rakendusi kadumise eest – nii era- kui ka ettevõtte omanduses olevates seadmetes.

Administraatorid saavad kasutada AppLockerit, et määrata, milliseid rakendusi ja programme üksikutel kasutajatel on lubatud kasutada, ning kaitsta andmeid varguse ja manipuleerimise eest krüptiva failisüsteemiga – EFS. Veelgi ulatuslikuma kaitse tagamiseks saab WIP-i kombineerida ka Windows Azure'i õiguste haldusega.

Riistvaranõuded Windows 10 Pro installimiseks

Et Windows 10 Pro töötaks sujuvalt kohalikus arvutis või sülearvutis, peab riistvara vastama teatud nõuetele. Windows 10 Pro on endiselt saadaval 32-bitise ja 64-bitise versioonina, kuid 64-bitine versioon tuleks installida uuemasse arvutisse, et kõiki programme ja rakendusi täielikult kasutada. Arvuti peab Windows 10 installimisel vastama järgmistele üldistele tehnilistele põhiomadustele:

  • Protsessor või SoC (System-on-a-Chip – mobiiltelefonides): vähemalt 1 GHz
  • RAM: vähemalt 1 GB 32-bitise või 2 GB muutmälu 64-bitise operatsioonisüsteemi jaoks
  • Kõvakettaruum: vähemalt 16 GB 32-bitise või 20 GB 64-bitise operatsioonisüsteemi jaoks
  • Graafika: ekraan 800 x 600, DirectX 9 või uuem koos WDDM 1.0 draiveriga
  • Cortana kõnetuvastus: Hi-Fi mikrofoni massiiv

Ostke Windows 10 Pro soodsalt Wiresoftist veebipoest

Microsofti

Windows 10 Pro on tavapärastes poodides saadaval ühe litsentsina märkimisväärse hinnaga. Wiresofti veebipoest saate osta Windows 10 Professionali ühe kasutaja litsentsina palju odavamalt kui kasutatud tarkvara – sama funktsioonivalikuga.

Põhjus: siin saadaolev Windows 10 Pro Editioni litsents on tavaliselt osa hulgilitsentsist, mida ettevõte varem kasutas. Selle hulgilitsentsi seadusliku edasimüügiga see lõpetati ja muudeti individuaalseteks litsentsideks, mida seejärel nimetatakse kasutatud tarkvaraks või kasutatud tarkvaraks. See jaotus või kasutatud tarkvaraks nimetamine ei mõjuta aga Windows 10 Pro operatsioonisüsteemi tarkvara funktsionaalsust.

Tarkvara ostmine Wiresoftist: alati ohutu! Windows 10 Pro operatsioonisüsteem pole saadaval ainult Wiresofti poes eriti soodsa hinnaga – ka teie ost on tänu kohesele allalaadimisele mugav ja ka turvaline: Wiresoft müüb Windows 10 Professionali ainult Microsofti originaaltootega identse versioonina. Saate oma Windows 10 Pro litsentsi kohe arvutisse installida pärast ostuprotsessi edukat lõpetamist ja selle allalaadimist ning aktiveerida selle kaasasoleva kehtiva hulgilitsentsi võtmega.

ostu Windows 10 Pro Kasutatud tarkvara Wiresoft tarkvara poes ei esinda juriidiline risk teile, sest kauplemine kasutada tarkvara seadusega lubatud seda on kinnitanud ka arvukad lõplikud kohtuotsused.

Ostes kasutatud tarkvara ettevõttest Wiresoft , on meie klientidel soodne võimalus ise Windows 10 Professional Editioni kasutada. Meie soodsast tarkvarapakkumisest saavad kasu eelkõige väikesed ettevõtted, aga ka füüsilisest isikust ettevõtjad ja eraisikud!

Wiresofti tarkvarapoest leiate allalaadimiseks odava versioonina Windows 10 Pro ja muud Windowsi versioonid ja Microsofti programmid. Kui teil on selle või mõne muu Microsofti tarkvara kohta küsimusi, kasutage lihtsalt meie asjatundlikke nõuandeid vestluses või e-posti või telefoni teel.

Lugege, kirjutage ja arutage arvustusi ...rohkem
Klientide hinnangud "MICROSOFT WINDOWS 10 PROFESSIONAL"
02.12.2020

Everything works fine

I bought the license in Christmas deal for ~7 euro. Upgrade from home to pro went without the issues also the key was activated without any problem. Thank you and I do recommend !

11.01.2020

Passt

Über Weihnachten die Aktion genutzt Win 10 Pro gekauft. Heute nach Einbau neuer geklonter SSD Win 10 Pro installiert.
Kleine Probleme bei der Aktivierung des Schlüssels.
Das Upgrade ist offenbar nicht mit jedem OEM-Schlüssel reibungslos möglich. Sollte Windows sich beschweren, dass ein Product Key nicht geeignet sei, hilft Folgendes: Microsoft hat einen generischen Product Key veröffentlicht, mit dem man eine Home- wie beschrieben auf eine Pro-Edition anheben kann: VK7JG-NPHTM-C97JM-9MPGT-3V66T
Mit diesem Key kann man Windows 10 Pro allerdings nicht aktivieren. Dazu nach Pro-Upgrade nochmals wie im Artikel beschrieben zu dem erworbenen OEM-Key wechseln und Windows damit aktivieren.
Wenn es da immer noch Probleme gibt:
Falls der generische Key nicht funktioniert:

1. Netzwerkverbindung trennen, so dass der PC offline ist
2. VK7JG-NPHTM-C97JM-9MPGT-3V66T eingeben
3. Upgrade fertigstellen lassen
4. Netzwerkverbindung wiederherstellen
5. OEM-Key eingeben und aktivieren
Damit hat es denn endgültig funktioniert ohne Win 10 Pro komplett neu zu instzallieren

Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Viimati nähtud