Chat with us, powered by LiveChat
AUTORISEERITUD ORIGINAALtoode
TRANSPORT 24H JOOKSUL
TOETAGE VESTLUSE, MEILISE JA TELEFONI LÄBI
TASUTA VIBILIIN +4969 - 173261340
 
MICROSOFT WORD 2019

MICROSOFT WORD 2019

75,95 € *

sh käibemaks

Saadaval kohese allalaadimisena


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Microsoft Word 2019 – mitmekülgne tekstitöötlusprogramm Word 2019 on Microsofti...rohkem
Tooteteave "MICROSOFT WORD 2019"

Microsoft Word 2019 – mitmekülgne tekstitöötlusprogramm

Word 2019 on Microsofti tekstitöötlustarkvara uusim versioon, mida kasutatakse kogu maailmas. Tänu integreeritud tööriistu ja selle intuitiivne operatsiooni ulatuslikult varustatud Office programmi ületab kaugelt kirjalikult ja toimetamine tekstide: arvukad disain valikud võimaldavad sisestamist graafika ja tabelid, mitmekülgne võimalusi ekraani ja dokumentide formaadi ei ole ainult Sobib ärikirjade käsitlemiseks, aga ka professionaalselt kujundatud lõputööde ja informatiivsete aruannete, aga ka visiitkaartide, brošüüride ja flaierite loomiseks, mida saab printimiseks PDF-vormingus otse Wordi salvestada. Erinevaid failivorminguid saab redigeerida ka Microsoft Wordiga.

Paljusid tüüpilisi vormingumalle täiendavad lehekülje paigutuse ulatuslikud valikud, et luua selgeid ja hõlpsasti loetavaid tekste; Olulisi dokumente saab kopeerimise eest kaitsta ka vesimärkide lisamisega või märgistada edasiseks kasutamiseks.

Lisaks muudavad paljud nutikad tööriistad, nagu õigekirjakontroll ja automaatse parandamise valikud, tekstidokumentide kirjutamise vastavalt kehtivatele õigekirjareeglitele lihtsamaks ja kiiremaks.

Praktiline lint muudab üksikute rakenduste vahel kiire klõpsuga vahetamise eriti lihtsaks.

Töölauaprogrammi valikulise ühendamisega Microsoft Cloudiga saavad mitmed kasutajad dokumendi kallal reaalajas koos töötada, mis annab palju võimalusi meeskonnatöö täiustamiseks. Programmis Word 2019 on ka individuaalse Word.doc-i jaoks eraldi õigused, mis võivad näiteks piirata või takistada teise isiku lugemist või redigeerimist.

Lisaks Wordi vanemate versioonide tõestatud funktsioonidele pakub MS Word 2019 ka mitmeid uusi praktilisi funktsioone, mis muudavad tekstidokumentide kirjutamise, redigeerimise ja lugemise veelgi meeldivamaks ja tõhusamaks kui varem. See hõlmab tumedat režiimi, mis on silmadele kerge, eriti kui veedate ekraanil pikka aega, pikemate tekstifailide selgeid vaatevalikuid, mis kiirendavad konkreetsete lõikude otsimist, ja täiustatud juurdepääsetavuse tuge. Õppevahendid suurendavad loetavust ning vabakäefunktsioon võimaldab joonistada käsitsi oma visandeid ja diagramme ning need otse dokumenti sisestada. Programmi MS Word 2019 kasutamiseks arvutis peab Windows 10 olema eelnevalt installitud. Kõik Word 2019 olulised uued funktsioonid leiate järgmisest ülevaatest.

Wiresofti veebipoest saate nii praeguse Word 2019 versiooni kui ka selle eelkäija ning muud Office'i programmid eriti soodsa üksikrakendusena.

Kõik Word 2019 uued funktsioonid lühidalt

Wordi 2019. aasta versioonile üleminek võib olla eriti kasulik neile kasutajatele, kes loovad professionaalseid tekste ning soovivad parandada oma kirjutamise ja lugemise tõhusust. Paljud funktsioonid võimaldavad teil veelgi paremini keskenduda olulisele.

Eriti kui dokumendid peaksid olema kujundatud takistusteta, et jõuda adressaatide rühmani, kellel on probleeme tekstide lugemise ja mõistmisega, muudavad äsja integreeritud funktsioonid, mis võtavad arvesse ka rahvusvahelisi standardeid, loomise lihtsamaks. tekstid, mida saab lugeda igaüks.

Saadaval on ka lisafunktsioonid teadusdokumentide loomiseks ja avaldamiseks, eriti keeruliste valemite kasutamisel, mis on nüüd võimalik tänu ülemaailmselt kasutatava standardprogrammi LaTeX toele.

Suurem selgus tänu erinevatele vaatevalikutele

Word 2019 pakub ka visuaalselt rohkem võimalusi. Selles versioonis on rakendusest Word 2016 tuntud lintkasutajaliides kombineeritud moodsa tuttava plaadi välimusega, mis on omane ka Windows 10 jaoks. Sageli kasutatavad elemendid või funktsioonid asetatakse silmatorkavamalt, nii et need on veelgi kiiremini kättesaadavad.

Ja kui eelistate jätkata Wordi varasemast versioonist tuttavat lindi välimust, saate ka liidese ümber kujundada.

Suurem selgus kehtib ka puuteekraaniga seadmete (nt tahvelarvutite ja nutitelefonide) kasutamisel, siin on suurendatud pliiatsiga sisestamise pinna tundlikkust.

Eriti suurte tekstidokumentidega töötades võib konkreetsete lõikude või lõikude otsimine kiiresti keeruliseks muutuda. Word 2019-s saate lisaks varem tuntud vertikaalvaatele, kus kerite kõiki lehti ülalt alla, kasutada uut funktsiooni „Lehekülg lehekülje haaval”, et Wordi dokumenti nagu raamatut lehitseda. Keskmise pikkusega tekstide puhul pakub uus funktsioon "Pisipildid" orientatsiooni: kõik ülevaates olevad lehed kuvatakse väikese suurusega, et saaksite kiiresti otsitavasse kohta navigeerida.

Lisaks on rakendusel Word 2019 peenem taust uute tumedate teemadega tumehall ja must, mis toetavad ka keskendunud tekstide kirjutamist ja lugemist.

Parem juurdepääsetavus tänu veaparandusabile

Word 2019-sse integreeritud ja täiustatud toetav veaparandus soovitab täiustusi dokumendi juurdepääsetavaks muutmisel. Sel eesmärgil tugineb see muuhulgas rahvusvahelistele standarditele, mis tagavad, et sisu on lihtne lugeda ja redigeerida ka puuetega kasutajatele.

Klõpsates jaotises "Kontrolli juurdepääsetavust" menüüpunktil "Kontrolli", teeb programm ettepanekuid probleemi lahendamiseks, millega saate ühe klõpsuga kohe vastu võtta.

Sel eesmärgil saate kasutada ka helitagasiside pakutavat tuge. Kiihelifunktsioon saadab teid siis tööl heliefektide ja helimärkmetega. See annab akustilist teavet või hoiatab, kui muudate teatud valikuid tahtmatult või kinnitusena pärast toimingu sooritamist: näiteks e-kirja saatmisel või sisu kustutamisel või sisestamisel.

Õppevahendid tõhusamaks tekstitööks

Õppevahendid ei ole Wordis mitte ainult praktiline funktsioon õpilastele ja üliõpilastele, vaid hõlbustavad ka professionaalidel teksti mõistmist. Word 2019-sse integreeritud tööriistad võimaldavad näiteks kohandada veeru laiust, tekstivahet ja lehe värvi, et muuta pilk selgema esitluse kaudu.

Reafookus suurendab teie keskendumisvõimet ja vähendab tähelepanu hajumist, piirates lugemisala ühe, kolme või viie reaga. Kui soovite, et teile Word 2019-s tekst ette loetaks, tõstetakse äsja loetud sõnad korraga esile, et saaksite tekstis kuuldut hõlpsalt jälgida.

Word 2019-s kasutatakse parema keskendumise huvides ka Wordi vanematest versioonidest tuntud fookusrežiimi: dokumendi kuva muutub selgemaks, kui peidetakse kõik tööriistaribad.

Integreeritud tõlkefunktsioon

Tekstilõigu või isegi kogu teksti tõlkimiseks kirjutamise või lugemise ajal ei pea te enam tõlke saamiseks brauseris Word 2019 veebisaiti avama: integreeritud tõlkefunktsioon teeb seda automaat kõnetuvastuse üleliigne. Microsoft Translator sisaldab rohkem kui 60 keelt, millest 11 on tõlkitavad.

Vabakäejoonistustööriist

See, mis oli varem võimalik puuteplaatide või nutitelefonidega, on nüüd võimalik ka uue Wordi vabakäejoonistustööriistaga. Vabakäefunktsiooni saab kasutada nii pliiatsi sisestuse, puuteoperatsiooni kui ka arvutihiire abil, et määrata tekstis märgistusi või luua spontaanselt visandeid ja valemeid ning neid sisestada.

Microsoft pakub Wordis 2019 selleks otstarbeks mitut digitaalset pliiatsit, sealhulgas pliiatsit joonistamiseks, pliiatsit kirjutamiseks ja esiletõstjat tekstilõikude esiletõstmiseks. Saadaval on erineva paksusega pliiatsid, 16 täisvärvi ja 8 efekti.

Seejärel saab iga vaba käega joonistatud kujundit liigutada või kopeerida ja edasi redigeerida nagu teisi joonise elemente.

Vektorgraafika lisamine ja redigeerimine

Saate kujundada

esitlusi ja töölehti rakenduses Word 2019 , integreerides piktogramme ja sümboleid ning 3D-pilte. Eriti huvitav võimalus on skaleeritava vektorgraafika või SVG-failide (Scalable Vector Graphics) kasutamine. Nende suurust saab muuta, pöörata või värvida erinevalt ilma pildikvaliteeti kaotamata.

Kasutage valemite loomiseks LaTeX-i Word 2019-s

Siiani olid teadusteksti loomisel piirangud, mis puudutasid keerukamate valemite kuvamist valemiredaktoriga. Word 2019 toetab nüüd ka LaTeX-i professionaalsete valemite loomisel, mida saab sellega teisendada.

Word 2019 süsteeminõuded

  • Operatsioonisüsteem: Windows 10, Windows 11, Windows Server 2019 /2022
  • Protsessor: vähemalt 1,6 GHz
  • Töömälu: vähemalt 2 GB RAM (32 bitti) või 4 GB RAM (64 bitti) – soovitatav: 4 GB RAM
  • Kõvakettaruumi: vähemalt 16 GB (32 bitti) või 20 GB (64 bitti) installidraivis
  • Graafikakaart: 1280 x 768 pikslit, vähemalt DirectX 9 koos WDDM 2.0-ga – soovitatav: DirectX 10

Toetatud keeled: saksa, taani, inglise, prantsuse, itaalia, poola, hispaania ja teised

Ostke Word 2019 eraldiseisva Office'i programmina Wiresoftilt

MS Word on traditsiooniline Microsoft Office'i pakettide lahutamatu osa. Erinevalt paljudest teistest tarkvarapakkujatest ei saa te Word 2019 versiooni mitte ainult osta poest Wiresoftist Office Suite 2019 osana, vaid ka osta seda eraldiseisva programmina ilma tellimiskohustusi võtmata või aega jälgimata. kasutamise tähtaega pea. Word 2019 eraldiseisva programmi ostmine tasub end ära ka pikemas perspektiivis, kuna te ei pea tasulisi värskendusi alla laadima.

See eraldiseisev ühe kasutaja litsents on identne Wordi programmiga, mis sisaldub ka Office Suite 2019-s.

Eriti füüsilisest isikust ettevõtjate ja väiksemate ettevõtete jaoks, kus on vähe töötajaid ja kes ei vaja muid Office'i paketis sisalduvaid programme, on Word 2019 eraldiseisva programmi ostmine selle klassikalise tekstitöötluse kasutamiseks eriti odav võimalus tarkvara.

Kõik Microsofti tarkvaralitsentsid , mida saate osta Wiresofti tarkvarapoest, on Microsofti originaaltooted, mille ostate ühe kasutaja täisversioonina. Need võivad pärineda hulgilitsentsidest või neid saab kasutada, kuid see ei too kaasa mingeid miinuseid. Tõsise tarkvaramüüjana ei paku Wiresoft testversioone, mis kehtivad vaid piiratud aja või mida saab kasutada vaid piirangutega. Kõiki Wiresofti tarkvaratooteid saate pärast ostmist täielikult ja legaalselt kasutada, kuna selliste kasutatud programmide puhul kustutati Wiresoftile müümisel kogu esimese ostja poolt varem installitud tarkvara, nii et see on 100% tasuta ja taaskasutatav. Kõiki Wiresofti litsentsitud tooteid kontrolliti põhjalikult ka nende tegeliku kasutatavuse osas.

Kui teil on MS Office 2019 või mõne muu kontoritarkvara ostmise kohta lisaküsimusi, võite saada kasu meie pädevatest nõuannetest e-posti, telefoni ja vestluse kaudu.

Lugege, kirjutage ja arutage arvustusi ...rohkem
Klientide hinnangud "MICROSOFT WORD 2019"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Viimati nähtud